Sayfa 1 Toplam 58 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1432 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UECL 3.Eleme Turu (II) | Molde 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu (P:3-4)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Post UECL 3.Eleme Turu (II) | Molde 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu (P:3-4)

Her türlü beraberlikte maç uzar, Her türlü galibiyette turu geçiyoruz. Molde yi çok abartmışız bizim seviyemizde değil elenirsek yazık olur.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir musibet bin nasihattan iyi miymiş göreceğimiz maç olacak.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Molde Servette ile içerde farklı dışarda farklı görüntü vermişti
    Genel performansları da bu ölçüde değişiyor

Dün gece kaçırdıklarımıza pişman olacak bir performans ortaya koyabilirler
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İç sahada farklı bir performans gösterecekleri aşikar. Bunu avantaja çevirmek lazım.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İçeri de dışarıda farklı oynasınlar eyvallah da bir hafta önce oyun olarak ezdigin takım, hangi sahada oynarsan oyna yine bizim ustunlugumzde geçen bir maç olacaktır. He adamlar yine atar kazanır ona bir şey diyemem ama sahalarinda Barça çıkmayacak içlerinden.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakip zayıf noktamızın neresi olduğunu anladı. Sağda Serkan oynamamalı. Temposu düşük bile olsa solda İsmail veya Trondsen oynar, Peres kendi mevkisine geçer umarım. Hem sağ hem solu kullanamadık, en kötü sağ taraf işler sol Serkan kadar idare eder. Orta saha elemanlarını da merkezi kapatmaları, kanatlara fazla destek vermemesini söyleriz merkezdeki boşluğun önüne geçeriz.

Aynı oyun oynansa bile biz çok daha fazla üstün taraftık maçta. O kaçanları tekrar kaçırmayız umarım. Beklediğimden iyi oynuyoruz sezon başı için.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Rakibin kendine has oyun planı var. O kanatlardaki 3'lü çoğalmayı bilerek yapıyorlar, çalışılmış bolca tekrarlanmış pozisyon olduğu belli. Biz önlem almadık buna mesela, kendi oyunumuza baktık. İkinci maçta hoca izin vermez ona. 3 kişi oraya kayınca o topu kaptığında rakibi geride eksik yakalarsın. Bir çapraz uzun top atarsın pozisyon olur.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakip zayıf noktamızın neresi olduğunu anladı. Sağda Serkan oynamamalı. Temposu düşük bile olsa solda İsmail veya Trondsen oynar, Peres kendi mevkisine geçer umarım. Hem sağ hem solu kullanamadık, en kötü sağ taraf işler sol Serkan kadar idare eder. Orta saha elemanlarını da merkezi kapatmaları, kanatlara fazla destek vermemesini söyleriz merkezdeki boşluğun önüne geçeriz.

Aynı oyun oynansa bile biz çok daha fazla üstün taraftık maçta. O kaçanları tekrar kaçırmayız umarım. Beklediğimden iyi oynuyoruz sezon başı için.
    Bütün golleri solumuzdan gelerek buldular ama.

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Bizim futbol şansımız yok. İnşallah son dakika kaçan penaltıyı aramayız. Takıma inancım tam ama azıcıkta şanlı olsak.
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün golleri solumuzdan gelerek buldular ama.
    O yüzden her iki kanadı da kullanamadık yazdım zaten de şu maçta Serkan koruma lütfen. İlk gol ortadan başladı, tutması gereken tek adamı geçen sene 50 defa yaptığı şekilde unuttu golü yedirdi. Tüm gollerde birden fazla kişinin hatası var onda hemfikirim ama Berat'ı, Hamsik'i, ters kanatta oynayan Peres'i falan uyarırım bir şekilde ama Serkan'ı uyararak çözülecek gibi değil.

Çocuk bunu 1-2 senede öğrenemeyecek demek. Biraz zaman tanımak lazım. Zorlayıp forma vererek sadece yaptığı hata sayısını arttırıyor hoca. Hatalardan ders çıkarmadığı ortada. Parmak için de aynı şeyleri yazıyordum bizim çocuk diye koruya koruya kafamıza çıkardılar. Zarardan başka bir şey değil bu tutum.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O yüzden her iki kanadı da kullanamadık yazdım zaten de şu maçta Serkan koruma lütfen. İlk gol ortadan başladı, tutması gereken tek adamı geçen sene 50 defa yaptığı şekilde unuttu golü yedirdi. Tüm gollerde birden fazla kişinin hatası var onda hemfikirim ama Berat'ı, Hamsik'i, ters kanatta oynayan Peres'i falan uyarırım bir şekilde ama Serkan'ı uyararak çözülecek gibi değil.

Çocuk bunu 1-2 senede öğrenemeyecek demek. Biraz zaman tanımak lazım. Zorlayıp forma vererek sadece yaptığı hata sayısını arttırıyor hoca. Hatalardan ders çıkarmadığı ortada. Parmak için de aynı şeyleri yazıyordum bizim çocuk diye koruya koruya kafamıza çıkardılar. Zarardan başka bir şey değil bu tutum.
    Oyuncuyu beğenmemek falan bunlara birşey söylemiyorum ben de görüyorum eksiklerini, özgüvensiz oyununu ama sürekli gol yedirdi, tek başına maçı verdi falan bu yorumları görmekten sıkıldım. Çünkü bunlar pozisyon yorumu değil, zayıf olanı ezme iştahı, canımı sıkıyor.

Bek stoper arasına atılmış ilk ara pasi sanki, öyle yorumlar var, bekin kralı gelse bu pozisyon çok büyük yüzdeyle gol olur. Sırtında bir degil iki oyuncu var.

Messi' nin böyle 300 tane asisti var, hepsi mi kötü bu beklerin ?

Topla boş gelen adam, geniş mesafe, bekin sırtına zamanlamalı koşu ve gol, her sezon yüz tane görürsün bundan.
    Konu artvints tarafından (06.08.2021 Saat 23:05 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Korkulacak bir şey yok diye düşünüyorum.Sadece doğru savunma kurgusuyla çıkmalıyız.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene UEFA Avrupa Liginde son 16 ya kaldıkları maçlardan biri, bizim maçın 1 e 1 kopyası olmuş resmen. İlk maçta oynanan futbol beni de çok etkiledi fakat rakibi küçümsememek gerek. İlk maçta ne zaman gardımızı indirsek anında yumruğu indirdiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Nereden
    İstanbul

Oyuncuyu beğenmemek falan bunlara birşey söylemiyorum ben de görüyorum eksiklerini, özgüvensiz oyununu ama sürekli gol yedirdi, tek başına maçı verdi falan bu yorumları görmekten sıkıldım. Çünkü bunlar pozisyon yorumu değil, zayıf olanı ezme iştahı, canımı sıkıyor.

Bek stoper arasına atılmış ilk ara pasi sanki, öyle yorumlar var, bekin kralı gelse bu pozisyon çok büyük yüzdeyle gol olur. Sırtında bir degil iki oyuncu var.

Topla boş gelen adam, geniş mesafe, bekin sırtına zamanlamalı koşu ve gol, her sezon yüz tane görürsün bundan.
    Abi gözünü seveyim şu pozisyonu olumlama bari. Sırtında 50 adam olsun isterse, pasın gideceği tek oyuncu var. Adamla koşu yap durdurama tek laf etmem. Koşu yap arkadaki boş kalıp gelsin vursun yine kızmam, kanat desteğe gelmemiş derim. Bizimki el kaldırıyor başka da bir şey yapmıyor. Geçen sene de arka direkte kaç defa adamından uzak kalıp kafa vurdurdu, rakibini kaçırma alışkanlığı var Serkan da. Yediriyor adam golü, adamını kaçırıp yedirdiği kaç tane pozisyon var. Yedirmedi mi diyelim. Bu maçı tek başına maçı vermedi belki ama sezon içinde yine yapacak aynısını oynarsa. Altyapıda öğretmemişler çocuğa bunu. Oynaya oynaya öğrensin diye bekliyoruz.

Hata olur herkes hata yapar, kötü gününde olur vs Berat kovalamadı, Hamsik durduramadı, Peres ağır kaldı ama bu hata değil artık. Berat iki maç daha rakibi uzaktan izlesin aynı şeyleri ona da yazarım. Serkan da bu özellik yok. Birebirde arkasında adam varsa geçmiş olsun. Deplasmanda da aynı pozisyon olsun yine aynısını yapacak. Bu sezon sakatlık vs hariç görmeyelim eksiklerini kapasın, antrenmanda iyi çalışsın belki daha güçlü döner.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

valla belki haklisin ama bâzen onlar da hep ezbere hareket, tutturmuslar alan savunmasi diye bir sey oohh yanindan gelen topa müdahale etmeyen topçulari görüp duruyoruz kaymayi falan geçtim ayagini uzatsa en azindan rakibi sasirtacak ama yok... en üst düzey bek bile yapiyor bunu ama yanlis yanlistir krali gelse tanimam...

misal yedigimiz son golde Berat'in yaptigi, vallahi ben hoca olsam bunu yapan topçua en az 3 maç 11'de oynamama cezâsi veririm... ulan ilk topta alamadin, ikincisinde bam güm vur lan nedir kiçini basini dayayip yere düsüp yalandan yere faul istemek ?? hee avrupa topçularinda bunu görüp kopyaliyor belki ama gerek yok onlarinki de yanlis, üstelik sen Trabzonspor gibi ugursuz bahtsiz bi takimdasin hakem bi çalmadi mi faulü hemmen de yersin golü...

Fransa'yi yendigimiz maçi hatirlasin herkes, pogba'dan top kapip gol atmistik, o hiyar ne yapti orda dogrusunu mu yapti yoksa ezbere oynayip topla alâkasi olmadan kiçini dayayip faul almaya mi kalkti ? düne kadar en pahali orta saha trasnferi idi dünyada, ama yaptigi malca bir seydi zerre savunulacak bir tarafi yok kendini güreste baskette falan sananlarin mal hareketidir o.... ben böyle les ötesi bir futbol anlayisi görmedim, topa bile bakmadan rakibe kiç dayayip güya topu korumaya çalismak veya faul almaay çalismak nasil bir geri zekâliliktir ? guardiola klopp tuchel birlesip bana sunum yapip bunun dogru oldugunu saatlerce anlatsin, iknâ olmam... iyisiniz hossunuz futbolu benden iyi biliyorsunuz saygim sonsuz ama bu konuda bos konusup afkuruyorsunuz der geçerim...

futbolun içine ettiler yillardan beri, minderde parkede görülen hareketleri görmeye basladik futbol sahalarinda, böyle futbolun içine edeyim... aç bacaklari topu alacak gibi yap, kçini daya, alamayinca agzini aç aaaa diye yere yat kivran faul bekle... hassie lan ordan

bir de bunu "futbolun temellerinden/fundamentallerinden" diye yutturacak olanlar da vardir, onlarin ta bilmem nesinin bilmem nesini
    Konu Sefer A. tarafından (07.08.2021 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

@Ufuk reyis kesinlikle haklisin hoca abartiyor bu verileri merileri, 5dk oynayip da sakatlanmazdi herhalde Dorukhan... oynamadi da ne oldu bugün idmanda yoktu demisler...

Berat'i hiç elestirmedim hattâ elestirenlere abartiyorsunuz dedim hep geçen sene ama bu maçta berbatti yaa,,, yok efendim neymis yanindakiler yardima gelmiyormus...
    lan simdi sövcem de neyse... iyi o zaman kankalarini toplasin yardim etsinler onlarla savunma yapsin istedigi gibi.... ya biz her pozisyonu kessin demiyoruz ki, 1'e1'de kaç kere rakibi durdurdu onu soran yok ama ? bire birde de saçmaliyor yâhu geçtim eksik yakalanip çâresiz kaldigi anlari... rakibi kirmizi yemek için indirmesini biliyordu ligde, orta sahanin ortasinda bile faul yapmaya korktu dün, nonosh gibi oynuyor sinir ediyor adami,, güya pitbull falan diyor kendine bi de ha ha ha....
    bi vur kir indir sari ye ne olacak belki 1 gol eksik yeriz... Gervonho'yu yeri geldi nasil biçti rakip ?

çâre Kouyate, artik kimi keser nasil 3 yerliyle oynar ligde bilmem ama bir seyler yapilmali
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Trabzon

Açıkcası bu maçtan umudum daha fazla çünkü artık rakibimizi daha iyi tanıyoruz ve aynı zamanda eksiklerimizi de daha iyi biliyoruz.

Öncelikle rakibimiz yabana atılacak bir takım olmadığını ilk maçta gösterdi.Hatayı affetmeyen,kalitesi çok yüksek olmasa da organizasyon becerisi iyi bir takım.Doğru zamanda doğru yerdeler 3-4 kez gelip 3 gol çıkardılar.Doğru pası her zaman görebiliyorlar.Tabi bunda biraz da bizim defans yapan oyuncuların adam ve alani dogru şekilde savunamamasinin payi büyük ama onların da iyi işler yaptığını söylemeliyiz.

Kazanmak için neler yapmalıyız sorusuna cevap ararsak;

Öncelikle sabırlı ve yüksek konsantrasyon ile sahada yer almaliyiz.Sonrasinda kontrollü doğru hücum ve doğru savunma yapmalıyız.Bunun için her oyuncuya mevkisinin ofansif ve defansif yükümlülüklerini iyi benimsetmeliyiz.

İlk maçta takim savunmamiz cok iyi değildi ama daha kötüsü savunma dörtlüsü ve onlara yardimci olan berat çok uyumlu bir görüntü vermediler.Dörde dört üçe üç gibi yakaladığımiz her pozisyonda onlar amacına ulaştı.Dört pozisyona girdiyseler üçü golle sonuçlandı bu çok yüksek bir oran ve defans hattının şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım.

Deplasman maçında çizecegimiz oyun şöyle olmalı.Öncelikle kadroya nwakaeme-djaniny-gervinhoyu yazıp onların dışindaki 7 futbolcumuza takım savunmasını temasli şekilde yaptırmaliyız.Top rakibe geçtiğinde orta sahadaki üçlü beklere daha çok yardımci olmali.Bu en öndeki üçlüye yani nwakame-djaniny ve gervinhoya defansif açıdan güvenerek maça çıkmamaliyiz o nedenle söylediğim gibi rakibi karşılamada diğer 7 oyuncuya defansif açıdan daha fazla sorumluluk vermeliyiz.

Ev sahibi onlar olduğuna göre ve az da olsa bir avantaj kaptıklarina göre bunu kendi sahalarında değerlendirmek isteyeceklerdir.Maç ortada geçtiği sürece onlar daha telaşlı olacaktır.Onları onlarin silahı ile vurmalıyiz.Soğukkanlı,özgüvenli ve yardımlaşarak oynamalıyız.

Dediğim gibi takım savunmasındaki formülümüz 7+3 olmalı yani 7 kişi temaslı ve alani kapatarak öndeki 3 kişi ise topun arkasinda durarak.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Yenmeliyiz molde düz Türk kahvesi ise biz starbucksda ekstra yumuşak içimli venti caramel machiatoyuz. Masraf yaptık karşılığıni almalıyız.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk maç turu geçebileceğimizi gösterdik..hoca defansa biraz daha önlem almalı..bence skoru 1-0 yaptıktan sonra ikinci yarıya önlem alarak başlamalı..

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk maça Bizim açımızdan bakarsak iyi oynadık rakibi ezdik üstün taraf bizdik ama maç berbat bir skorla bitti. Kazanmamız gereken hak ettiğimiz bir maçtı ve berabere bitti.Burada takımın değil ama benim için teknik ekibin notu kırık.Oyunu sürklase edip rakibi ezerken turu daha ilk maçta garantileyebilecek bir durum ortaya koym şansımız varken gollerden sonra bir anda düşüp topu rakibe vermemiz onca gol pozisyonuna girip kaleye onca şut çekmemize rağmen 3 gol bulup sadece 3 pozisyona girip kaleye çektikleri 3 şut da gol olan molde yi 3 kere aynı duruma düşüpte durduramayan bir teknik edip vardı maçta.
    Molde için ise zaten deplasmanda berbat olduğu bilinen molde şu anda en iyi deplasman maçlarından birini çıkardı ve kaybetmeyi hak ettiği maçta beraberliği alıp iyi oynayıp kolay kolay kaybetmediği evindeki 2. maça avantajlı bir skor aldı.
    Her ne kadar ilk maçta olağanüstü saçma durumlar yaşasakta Takıma yine başarılar diliyorum ,sürprizlere saçma sapan olağanüstü tuhaf durumlara maruz kalmadan turu geçen tarafın biz olacağımızı düşünüyorum.
    ŞEREFİN YETER TRABZONSPOR YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK.BİTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mümkün olan en sağlam savunma planı ve kurgusu ile çıkılmalı.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Enseyi karartmayın. Bir aksilik ya da her şey molde lehine olmassa 3 tane daha atar eler geliriz. Her oyun şablonunu oynar bizim takım.
    Baka, hamsik, waka , gervinho muthiş.
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Deplasmanda gol atma avantajının kalkması değişik bir durummuş
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Bursa

Molde macinin benim icin hicbir onemi yok.
    Ancak bu takima net bir golcu lazim. Yoksa bu kadroya yazik olacak.
    Ayrica bu kadar kolay gol yemeye bir cozum bulunmali. Berat tek basina savunma isini kaldiramaz.
    Djaniny,nwakame,hamsik, gervinho hicbirinin savunma katkisi yok. Sadece berat ve bakesatas savunma yapmaya calisiyor.
    Huucm icin cok iyi kadro ama bazilarini kesmek zorunda klacagiz, yoksa cok gol yeriz.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçen sene UEFA Avrupa Liginde son 16 ya kaldıkları maçlardan biri, bizim maçın 1 e 1 kopyası olmuş resmen. İlk maçta oynanan futbol beni de çok etkiledi fakat rakibi küçümsememek gerek. İlk maçta ne zaman gardımızı indirsek anında yumruğu indirdiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Futbol bundan dünya da en çok izlenen spor dalı işte. Aynı maçın kopyasını perşembe biz oynadık.
    Yıllar önce oynanan efsane celtic-barcelona maçı var aklıma hep o gelir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)