Sayfa 50 Toplam 53 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1316 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UECL 3.Eleme Turu (I)| Trabzonspor 3 - 3 Molde | Maç Sonucu

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cok iyi oynadi takim. Takim savunmasi biraz daha iyi olmasi lazim, onun disinda elestirilecek birsey oldugunu düsünmüyorum
    Nefsin icin sevme

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın uzun özetini tekrardan izledim sakince.

yediğimiz gollerde

uğurcan-serkan-berat-peres in büyük hataları var.
    ayrıca 1 golde hugonun 1 golde de hamsikin ufak hatası görünüyor.

djaniny de hakkaten ne kaçırmış ya
    2. golde çevrilen topta berat hugo ve edgar'in pozisyonlari enterasan, hemen tepki verip ceza sahasına dizilmek yerine rakibi bomboş bırakıyorlar, topu izliyorlar. Direkleri tutuyorlar.

Üçüncü golde bir oyuncunun ceza sahası içinde bu kadar kolay iki kişiyi geçmesi olacak şey değil.

Ilk golde de ortasaha o kadar kolay deliniyor ki, top almaya gelen oyuncuya en yakın kişi peres, rakibe basmak yerine geri koşuyor. Adam bomboş topu alıyor içeri doğru sürüyor, diğer taraftan bindiren iki kişi var. Topu süren oyuncuyu rahatsız eden yok.

Bütün golleri de öndeyken yememiz, fiziksel olarak ne kadar zorlandığımızı anlatıyor aslında. Rakip çıkmaya karar verdiği an darmadağın olduk.

Gol attığımız an yorgunluk çöktü takımın üstüne, oyuncularin konsantrasyonu düştü.

Şu turu geçsek roma maçına kadar oyuncuların bacakları, nefesleri açılmış olur . Daha dikkatli ve konsantre oynarlar.

alikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Sezonun ilk resmi maçı,ofansif olarak inanılmaz uretkendik arkada basit boşluklardan çok gol yedik, bek takviyesi şart gibi ismaille sol taraf gitmez. Bir de Abdulkadir değişikliği neydi anlamadım son dakika,geçen sezonki hareketin cevabiysa masada bitmedi mi bu mevzu

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Öndeki kanat forvetlerimizin beklere ve takım savunmasına katkısı yok. Böyle olmaz. Nwakaeme ya da Gervinho dan biri kesilip abdülkadir ömür ün sağ tarafa geçmesi şart. Berat cok kötüydü. Hamsik i biraz daha geriye çekip yanında daha dinamik olan dorukhan ya da parmak oynamalı. Berat ancak Hamsik in yedeği olur.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Avcı'nın Yunus'u Trondsen'i oyuna almaması rezaletti..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Rize

Jairzinho kardeşim acaba son 10 dakika herkesten çok koşan Gervinho’yu gördü mü ya? 35. dakikada kendini dinlendirmeye alır falan…

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

45-60 arası rakibin aklı bir gitti geldi. O neydi öyle ya

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Sakin kafa ile ozete tekrar baktim.

Pozisyonlar calisilmis, duran toplar mukemmel, saha icerisinde pozisyon degismeler cok iyi bide mac temposunu yakaladigimiz zaman dogru transfer hamleleri ile bence ligin en iyilerinden biriyiz.

Hata vardi yedigimiz gollerde ama adamlar hepsini atti diyebiliriz. Net sayilmicak 2 pozisyon var biri macinda Hugo nun sutu engeledigi digeri macin son pozisyonu Serkanin engelledigi sut.

Edgarin deliligini seviyorum ama cok savurgan duruyor bazen defansif diziliste arkadaslarini 2ci kere dusunmek zorunda birakiyor. Mesela 1ci golde birazcik uzatabilirdi adamin pas atmasini, belki ozaman Serkan daha iyi pozisyon alabilirdi. Pres yapmasi enerjisi mukemmel ama iste kademesine girmek zoruna kaliyor biri. Serkan zaten kendi yerinde sikinti yasiyor defansif olarak bide ice kaydigi zaman hepten sikinti.

Onlerinde Berat yavas kalabiliyor, insallah gelistirir kendini yoksa Okay olmaktan ileri cikamaz. Bence potansiyeli Okaydan kat ve kat iyi.

Djaniny kotu futbolcu degil kacirdiklarindan sonra ben oyle bir gol atacagini sezmistim. #500 mesaj tek santrafordan ziyade bence Nwaekeme nin yedegi olur.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Kuzey Amerika

Takim cok iyiydi. Sansiz bir mac oldu. Boyle oynayalim ben buna ragziyim

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım uzun yıllar sonra makine gibiydi. Defansif zaaflarımız var. Ancak bunu değerlendiren takım 20 maç oynamış, ceza sahasına 5-6 adamla giren bir kuzey takımı. Aynı zamanda bence önemli bir şans faktörü de vardı. Bunun aynısını ligde yaşamayız diye tahmin ediyorum. Ve bu bana lig için uzun yıllar sonra ümit veriyor.

Nereden
    Kuzey Amerika

Bu mac serkani elestiren futboldan anlamiyordur bu net. Macin en iyilerindendi. Golde arkaya adam kacirdi diye elestiriceginize, ortasahadan nasil boyle gelebiliyorlar ellerini kollarini sallaya sallaya buna bakmaniz lazim. Ftubolda 4 kisi defans olmaz. Olursa boyle 3 gol yersin. Ortasaha daha sert olmali.

Nereden
    Kuzey Amerika

Djanininyden forvet asla olmaz ama cok iyi sag kanat oynuyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Ön liberoya Koyoute şart.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam haftaici antremana cikmadan mac gunu kadroya alinip 1 gol 1 asistle oynadi oynayip oynamayacagi bile belli degildi hala djaniny elestiriliyor iyi bile girdi o pozisyonlara bakadan sonra macin adami net djaninydir..zaten yeri sanrtafor degil bu adamin daha ne yapacakdi her girdi pozisyonu gol yapacak hali yok sakat haliyle bu kadarini beklemiyordum ben..
    Çok iyiydi aynen. Taraftar tamamen yeni transfer istediği için ona sarıyor, başka mantıklı bir açıklaması yok. Bizim taraftarın tek derdi transfer. Gelen adamın Djaniny'den iyi olma ihtimali yok gibi.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı ~UniCef~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok iyi oynadi takim. Takim savunmasi biraz daha iyi olmasi lazim, onun disinda elestirilecek birsey oldugunu düsünmüyorum
    Hoca, takım savunması üzerine çalışacağız, oyundan çok memnunum dedi.

Serkan yine kendinden bekleneni yaptı. Şaşırdık mı, hayır?
    Ellerini kaldırıp ofsayt diye hakeme bakacağına rakibin peşine düşse o vuruşu yapamazdı.
    Hazırlık maçlarında Trondsen'i sol bek, Peres'i sağ bek oynatıp böyle ciddi bir maçta devşirme sol bek ve yetersiz bir sağ bek oynatmak Hoca'ya yakışmadı.
    Serkan Asan, bu takımın oyuncusu olamaz.
    Yediğimiz 3 gol bize yakışmadı.
    Baka, Vaka, Hamsik ve Gervinho harikaydı.
    Hami'den sonra penaltıcı yetiştiremedik.
    Canın sağolsun Baka
    UEFA'nın deplasmanda atılan gol avantajı kuralını kaldırması çok doğru bir karar
    4-3 ile oraya gitsek iyi olurdu ama şanslar eşit.
    Hayırlısı olsun.
    Takımın oyunu ümit ve zevk verdi.
    Djaniny kaçırdığı goller, bu takımın iyi bir golcüye acilen ihtiyacı olduğunu gösterdi.
    Taraftara da koca bir teşekkür.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    45-60 arası rakibin aklı bir gitti geldi. O neydi öyle ya
    İlk 15 dakika da harikaydık.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı'nın Yunus'u Trondsen'i oyuna almaması rezaletti..
    46'da Serkan'ı çıkartır diye düşündüm.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Olmayınca olmuyor futbolda şansta lazım bizde oda yok. Ama aynı bu oyunu oynarsak defans işini de çözersek süper lig de çok rahat maç kazanırız. Bu tempoya anadolu takımları karşılık veremez.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Tamam iyi oyun ama bu kadar yatırımın karşılığı Molde gibi bir takımdan 3 gol yemek olmamalı. Üzücü. Bu defans ile orada da işimiz zor. Umarım eleriz.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşam 2020-21 bjk futbolu oynadık. Top ayağındayken kaleye istediği gibi inen ve gol bulan, top rakipteyken de hem sette hem geçiş oyunlarında aciz görünen bir takım.

Çözülür. bjk geçen sezon buna 8-10 hafta ayırmıştı. Avcı daha çabuk halledecektir. Bu sırada puan kayıplarını aza indirmek lazım.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takımın defansif zaafı yoktu aslında,net bir forvet olsaydı zaten 20. Dakikada maç 2-0 3-0 olacağı için maçı koparmış olacaktık. O dakikadan sonra al gülüm ver gülüm maçı olacaktı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Beklediğimden çok daha dominant bir oyun oynadı takım.

Takım savunmasındaki sıkıntıyı Serkan'a yıkmaya gerek yok. O pozisyonda ofsayt çizgisini korumaya çalıştı.
    O bölgede sıkıntı ceza sahası çizgisine kadar rakip hücumunu karşılayan kimsenin olmaması.
    Burada da orta saha oyuncularına genelde tepki, lakin iki kanat da adam takip etmeyince orta üçlünün elinden birşey gelmez.
    Gervinho da, aynen Wakame gibi savunma zaafı olan bir kanat oyuncusu.
    Bu yüzden savunma yaparken orta sahada 3 kişiyiz. Kanat savunması sadece beklerin üzerine yıkılmış durumda.
    Yoksa Hamsik dahil orta sahadaki üçlü işin savunma tarafını çok aksatmadı. Ama 5 kişinin işini 3 kişi yapınca bu kadar.

Takımın son vuruş eksiği çok aşikâr. Öyle böyle değil. Yani 9 numara lazım.

Ömür'ün acele sağ açığa geçmesi gerekiyor.
    Wakame ve Gervinho'dan biri oynar.
    2 kanadın da kanat hücumcumlarından savunma katkısı almamasını kaldırmaz takım savunması.

Takımın eksikleri giderilince çok çok daha iyi olur.
    Keyif veren, baskı kuran, pozisyon bulan bir oyun oynadık.
    Basit karşılama hataları yapmasak farklı kazanacağımız bir maçtı.

Turu geçeriz inşaallah.

Nereden
    Trabzon

Keyifli bir maç oldu.Özellikle top bizdeyken mükemmel işler yaptık.Hücum ederken 10 üzerinden 9 luk bir oyun oynadık.Ama top rakipteyken ise 10 üzerinden 5 lik bir oyun oynadık.Bu 5 rakamını 7-8 e yükseltibilirsek çok can yakarız ama bu hücum takımina defans yaptirabilmek de kolay iş değil Abdullah hoca bunu başardığı an bu takım uçar.

Bu maçtaki iştahlı oyunumuz çok iyidi.Molde gibi disiplinli ve beraber oynayan takima karşı pozisyon bulmakta hiç zorlanmadık.Özellikle oyunu kanatlara çok iyi indirdik.Uzun yillar sonra gördüğüm en iyi kanat akınlarıydı.Buna bağlı olarak birçok da korner kazandık.Duran toplarda da etkili olduk.Merkezden de güzel işler yaptık.Kisacasi top bizdeyken fırtına gibiydik.Ama top rakibe geçtiğinde yeterli sertliğe ulaşamadık.

Bu maçta en çok umut veren şey bakasetas ve hamsikin oyunu oldu.Ikisinin böyle oynadığı her maçı kazanmaya yakınız.Tam onlardan görmek istediğim oyunu oynadılar.Hamsik uzun uzun dinlenerek oynar diye düşünüyodum ama temposunu sonuna kadar korudu.Çizgiye basan oyunculara çok iyi toplar atarak oyunu kanatlara yıktı.Bakasetas da çok hareketliydi.Skora da etki etti.Djaninyye verdiği pas tam on numara pasıydı.Sezon başında beni tedirgin eden konu hamsik düşük tempoda mı oynayacak,bakasetas verimsiz oyununa devam mi edecek idi.Bu maçtaki oyunları ilerisi için beni heyecanlandırdı.

Gelelim eksiklere böyle basit goller yememeliyiz.Birinci golde merkezden bu kadar kolay delinmemeliydik.Diger iki golde de adam paylaşımı ile ilgili ciddi sorunlar var.Ayrıca hücumcular daha fazla katkı vermeli.Özellikle bizim sağ kenardan rakibi karşılarken çok zorlandık.

Sonuç olarak 6-3 bitecek maç neden 3-3 bitti bunun üzerine yoğunlasmaliyiz ve hatta mümkünse 3-0 gibi garantili bir skor ile neden kazanamadık bunun araştırmasını yapmalıyız.Ufak detaylarda boğulduk.Ama deplasmanda iyi konsantre olursak turu geçme ihtimalimiz rakibe göre daha yüksek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk resmi maç diye yüklenemiyorum ama takımın gol yiyeceğini izlerken hissedebiliyorsun. takıntı iyi birşey değil ama serkan a takık vaziyetteyim yaptığı her hata ben demiştim dedirtiyor. hocanın onu isteyerek oynatmadığı belli diğerleri fizik kondisyon olarak toparlanınca bruno sağa ismail yada trondsen sola geçer.
    ilerde toplu oyun iyi sadece net santrfor yok sorloth vari bir transfer çok gol atar. kornerden gol atmamız özlediğimiz işlerdi, maç içinde sürekli olarak tekrarlanmasına sevindim.
    rövanş maçı için bir beklentim yok en azından lige 2 ciddi maç yaparak girmiş olacağız.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Wake gene de defansa geliyor fakat gervinho'nun savunmayla işi yok.
    Uzun aradan sonra stadda böylesi keyifli bir maç izlemek iyiydi. Molde ceza alanına girene kadar dirençli ama ceza alanı içinde dağılan takım. Yediğimiz gölete halen inanamiyorum. Çok tuhaf gollerdi. Bunu da çözeceğiz.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)