Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 347 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýsmail Köybaþý

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Takimin cok net zayif noktasi. Ve baya zayif.

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Korkunc hic iyi degil
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Murat GENEL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Berbat bir maç çýkardý.Sol bek gibi deðil sol stoper gibi oynadý.Sol stoper gibi oynamasý gereken tek pozisyonda da adamýný kaçýrdý.Ben 45’in sonunda çýkmasýný bekledim ama golü yememizi bekledi Avcý.Trondsen’e Avrupa’da formayý vermeliydi hoca.En kritik hatasý oldu.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ya Ýsmail gözünü seveyim kaç maçýn var, 20 yaþýnda topçu deðilsin. Þurada birini sen alacaksýn birini Hugo. Ýkisine de gitmemeyi nasýl baþardýn. Hugo baktý sen ön tarafý almýyorsun, kendi gitti arkadakine attýlar gol oldu.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ya Ýsmail gözünü seveyim kaç maçýn var, 20 yaþýnda topçu deðilsin. Þurada birini sen alacaksýn birini Hugo. Ýkisine de gitmemeyi nasýl baþardýn. Hugo baktý sen ön tarafý almýyorsun, kendi gitti arkadakine attýlar gol oldu.
    Ismail'in oyuncuya yetiþmesi mümkün deðil pek, nal toplar ancak. Hugo, oyuncunun ortayi arka direðe keseceðini tahmin etseydi topu kesebilirdi ama panik halinde geri koþtuk zaten adamlar çok kolay bitirdi.

Bakasetas çok kötü bir top kaybý yaptý, hatanýn büyüðü onda.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ismail'in oyuncuya yetiþmesi mümkün deðil pek, nal toplar ancak. Hugo, oyuncunun ortayi arka direðe keseceðini tahmin etseydi topu kesebilirdi ama panik halinde geri koþtuk zaten adamlar çok kolay bitirdi.

Bakasetas çok kötü bir top kaybý yaptý, hatanýn büyüðü onda.
    Baka'nýn kaybý zaten hata ama çýkarken yapýlan top kaybýný telafi edebilmeliydik.

Bir kare ilerlettim. Hugo öndeki adam boþ kalýnca mecbur oraya gitti. En hatasýz o.

Ýsmail öndeki adamla devam etseydi Hugo arkayý býrakmazdý. Ýþ iþten sonra hareketlenmeye baþladý, erken uyansa rahat yetiþirdi.

Peres'in sarý gördüðü pozisyonda ayný þekil, Edgar vurur diye beklerken rakibinin gerisinde kaldý sonrasýnda düþürmek zorunda kaldý.

Nereden
    Bursa

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baka'nýn kaybý zaten hata ama çýkarken yapýlan top kaybýný telafi edebilmeliydik.

Bir kare ilerlettim. Hugo öndeki adam boþ kalýnca mecbur oraya gitti. En hatasýz o.

Ýsmail öndeki adamla devam etseydi Hugo arkayý býrakmazdý. Ýþ iþten sonra hareketlenmeye baþladý, erken uyansa rahat yetiþirdi.

Peres'in sarý gördüðü pozisyonda ayný þekil, Edgar vurur diye beklerken rakibinin gerisinde kaldý sonrasýnda düþürmek zorunda kaldý.
    Bence hugo'nun ön tarafý riske etmesi lazýmdý. Ezbere gitti öne. Çünkü ön tarafa yumuþak bir pas atmak cok daha zordu, arkaya sert kesmek kolayina geldi.

Tabi atak çok hýzlý geldi pek düþünebildiklerini sanmiyorum, panik hali vardý.

O dönemi de baya kötü oynadýk. Çok fazla top kaptýrdýk, oyuncular bireysel oynadýlar, golden sonra toparlandýk.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Çok kötü. Öyle böyle deðil. Baþýmýzý yakacak derecede kötü.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

falcon_61_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ayakta duracak dermaný yok. Onu becerebilirse diðer þeyleri konuþmaya anca baþlarýz bence

Mi A1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    durun laa "KADROMUZ YETERLÝ"ymiþ

Saint Castillo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn

Malatya maçýndan çok daha iyiydi bence. Ýþ görcek gibi hali var.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

goldeki hatâsini hatirlayamiyorum, ama ilk yari genel olarak çok berbat degildi, birkaç kere rakiple bogustu zorladi falan,, ama pili en fazla 45dk idi iste, 2.yariya çikmamaliydi
    ama yetersiz, o kesin... Trondsen çok daha iyi
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Emirhan Uludüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

En geç 5-6 hafta içerisinde kendine gelir. Ligde bizim için gayet yeterli olur. Sol bekte ilk oyuncu tercihimiz yerli olacak þekilde kadro tasarlandý. Bek oyuncularý geç alýþýyor, takýma en çok uyum saðlama, gözlem yapma süreci geçiren oyuncular bek oyuncularý olur.

Edit: Yabancý kuralýnýn bütün sonuçlarý bu adamýn üstüne yýkýlýyor gibi hissediyorum. Berat, Dorukhan, Ömür, Uðurcan gibi çok kaliteli yerlilerimiz var. Yabancýlarýmýz oldukça kaliteli. Sol bek mi var ülkede Türk. Ýsmail'in kural ile ilgili suçu ne? biz kadroyu yapýlandýrýrken sol bek pozisyonu için orta alanda yarattýðýmýz kaliteye karþý ödün verdik. Ödün verdiðimiz halimiz Türk Ýsmail ve orta alanda Berat ve Ömür'ü oynatýrsak Trondsen ise gayet iyi yapýlanma yapýlmýþ demektir. Milli sol bek Umut Meraþ'ý beðenmiyoruz, baþkasý yok muydu da Ýsmail alýndý diyoruz. 1,5 yýldýr sað bekte top oynayan altyapý oyuncumuzu beðenmiyoruz ama Ýsmail yerine u19'dan topçu koysak daha iyi oynar diyoruz. Bu sene eze eze yeneceðimiz lig maçlarýnda gayet iyi performans göstereceðini düþünüyorum ben.
    Konu Emirhan Uludüz tarafýndan (20.08.2021 Saat 01:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa

Zaniola'yi indirilebilirmiþ. Hýzlý ataklarý bir þekilde kesmemiz lazým, 4 maçtýr ayný golü yiyoruz gibi hissediyorum.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Zaniola'yi indirilebilirmiþ. Hýzlý ataklarý bir þekilde kesmemiz lazým, 4 maçtýr ayný golü yiyoruz gibi hissediyorum.
    golün baslangicinda mi baska pozisyon muydu bilmem ama Ismail orada kendi soluna yâni rakibi sag kanada itecek sekilde diger tarafi kapatmaliydi, saçma sapan ezbere savunma yapti orada fuzuli yere... sinir oldum hissettim orada tehlikeli firsat yakalayacaklarini...
    attigimiz golde de Edgar'a resmen pasi attirdim, baktim Peres kosuyu yapmis firliyor dedim at oraya Edgar, atti pasi heyecanlandim gol olacagini hissettim desem abartmis olurum ama tehlike yaratacagimiz çok belliydi Edgar'in attigi top Peres'le bulustugunda

Nereden
    Bursa

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    golün baslangicinda mi baska pozisyon muydu bilmem ama Ismail orada kendi soluna yâni rakibi sag kanada itecek sekilde diger tarafi kapatmaliydi, saçma sapan ezbere savunma yapti orada fuzuli yere... sinir oldum hissettim orada tehlikeli firsat yakalayacaklarini...
    attigimiz golde de Edgar'a resmen pasi attirdim, baktim Peres kosuyu yapmis firliyor dedim at oraya Edgar, atti pasi heyecanlandim gol olacagini hissettim desem abartmis olurum ama tehlike yaratacagimiz çok belliydi Edgar'in attigi top Peres'le bulustugunda
    Ben de top kanada atýldýðý an ceza sahasina baktým, hugo 2'ye 1 kalmýþ. Dedim kesin gol.

Oyuncularýn da maçý tahmin yürüterek takip edip, ona göre hamle yapmalarý lazým. Her seferinde dümdüz hamle yapmak olmaz, 32 yaþýna gelmiþsin, bir pozisyon hafýzan olsun, rakibin gidiþinden tehlikeyi sez, ona göre hamle yap.

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu çocuðu neden aldýk hiç anlamadým? Faruk Canla'da devam edebilirdik ayný ayarda topçular en azýndan Faruk Can genç bir isim.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu adama "tecrübesiyle katký yapar abi, Federasyon abi" diyenler Roma maçýný baþtan tekrar bir izlesin, hala ayný fikirdelerse de acilen bir doktora görünsünler.
    Naber?

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Baþkanýn imza törenindeki þakayla karýþýk mesajý çok haklýymýþ yabancý kuralýnýn ekmeðini yedi.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Ben de top kanada atýldýðý an ceza sahasina baktým, hugo 2'ye 1 kalmýþ. Dedim kesin gol.

Oyuncularýn da maçý tahmin yürüterek takip edip, ona göre hamle yapmalarý lazým. Her seferinde dümdüz hamle yapmak olmaz, 32 yaþýna gelmiþsin, bir pozisyon hafýzan olsun, rakibin gidiþinden tehlikeyi sez, ona göre hamle yap.
    ya bi de tamam belki yine farkli gol firsati bulurlardi ama herif solak, solunu niye açiyorsun, kapat hattâ sag tarafina topu alip geçsin seni istersen hiç tâkip de etme yine daha iyiydi anasini satayim... herifin en kolay yapabilecegi ve belki de en sevdigi tarz oyuna izin veriyorsun aklim almiyor... sagda içe girmis sol ayakla cumburlop oyunu açmis sol tarafa... ulan bâri indir faul yap kart gör.... bu faul isini de pek bilmiyoruz yaa ... Berat dün sari görmedi, bu bile skandal yaa
    Alýntý Cenkhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu adama "tecrübesiyle katký yapar abi, Federasyon abi" diyenler Roma maçýný baþtan tekrar bir izlesin, hala ayný fikirdelerse de acilen bir doktora görünsünler.

ama Meras da bundan farksiz bunu not olarak ekleyeyim Merasçilar gelmeden =))

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Dün beðenmedim kendisini.

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya bi de tamam belki yine farkli gol firsati bulurlardi ama herif solak, solunu niye açiyorsun, kapat hattâ sag tarafina topu alip geçsin seni istersen hiç tâkip de etme yine daha iyiydi anasini satayim... herifin en kolay yapabilecegi ve belki de en sevdigi tarz oyuna izin veriyorsun aklim almiyor... sagda içe girmis sol ayakla cumburlop oyunu açmis sol tarafa... ulan bâri indir faul yap kart gör.... bu faul isini de pek bilmiyoruz yaa ... Berat dün sari görmedi, bu bile skandal yaa

ama Meras da bundan farksiz bunu not olarak ekleyeyim Merasçilar gelmeden =))
    Ýþte kötünün mukayesesi oluyor. Meraþ falan gelmesin mümkünse. Ýleride kovmaya çalýþacaðýmýz 2 tane adamýmýz olacak boþ yere.
    Naber?

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýdare edemedi.

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Kendini takým arkadaþlarýna unutturma konusunda baþarýlý

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Cenkhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþte kötünün mukayesesi oluyor. Meraþ falan gelmesin mümkünse. Ýleride kovmaya çalýþacaðýmýz 2 tane adamýmýz olacak boþ yere.
    kesinlikle

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Görünen köy kýlavuz istemez....
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)