Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 347 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İsmail Köybaşı

Nereden
    Kuzey Amerika

Takimin cok net zayif noktasi. Ve baya zayif.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Korkunc hic iyi degil
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Berbat bir maç çıkardı.Sol bek gibi değil sol stoper gibi oynadı.Sol stoper gibi oynaması gereken tek pozisyonda da adamını kaçırdı.Ben 45’in sonunda çıkmasını bekledim ama golü yememizi bekledi Avcı.Trondsen’e Avrupa’da formayı vermeliydi hoca.En kritik hatası oldu.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya İsmail gözünü seveyim kaç maçın var, 20 yaşında topçu değilsin. Şurada birini sen alacaksın birini Hugo. İkisine de gitmemeyi nasıl başardın. Hugo baktı sen ön tarafı almıyorsun, kendi gitti arkadakine attılar gol oldu.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ya İsmail gözünü seveyim kaç maçın var, 20 yaşında topçu değilsin. Şurada birini sen alacaksın birini Hugo. İkisine de gitmemeyi nasıl başardın. Hugo baktı sen ön tarafı almıyorsun, kendi gitti arkadakine attılar gol oldu.
    Ismail'in oyuncuya yetişmesi mümkün değil pek, nal toplar ancak. Hugo, oyuncunun ortayi arka direğe keseceğini tahmin etseydi topu kesebilirdi ama panik halinde geri koştuk zaten adamlar çok kolay bitirdi.

Bakasetas çok kötü bir top kaybı yaptı, hatanın büyüğü onda.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ismail'in oyuncuya yetişmesi mümkün değil pek, nal toplar ancak. Hugo, oyuncunun ortayi arka direğe keseceğini tahmin etseydi topu kesebilirdi ama panik halinde geri koştuk zaten adamlar çok kolay bitirdi.

Bakasetas çok kötü bir top kaybı yaptı, hatanın büyüğü onda.
    Baka'nın kaybı zaten hata ama çıkarken yapılan top kaybını telafi edebilmeliydik.

Bir kare ilerlettim. Hugo öndeki adam boş kalınca mecbur oraya gitti. En hatasız o.

İsmail öndeki adamla devam etseydi Hugo arkayı bırakmazdı. İş işten sonra hareketlenmeye başladı, erken uyansa rahat yetişirdi.

Peres'in sarı gördüğü pozisyonda aynı şekil, Edgar vurur diye beklerken rakibinin gerisinde kaldı sonrasında düşürmek zorunda kaldı.

Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baka'nın kaybı zaten hata ama çıkarken yapılan top kaybını telafi edebilmeliydik.

Bir kare ilerlettim. Hugo öndeki adam boş kalınca mecbur oraya gitti. En hatasız o.

İsmail öndeki adamla devam etseydi Hugo arkayı bırakmazdı. İş işten sonra hareketlenmeye başladı, erken uyansa rahat yetişirdi.

Peres'in sarı gördüğü pozisyonda aynı şekil, Edgar vurur diye beklerken rakibinin gerisinde kaldı sonrasında düşürmek zorunda kaldı.
    Bence hugo'nun ön tarafı riske etmesi lazımdı. Ezbere gitti öne. Çünkü ön tarafa yumuşak bir pas atmak cok daha zordu, arkaya sert kesmek kolayina geldi.

Tabi atak çok hızlı geldi pek düşünebildiklerini sanmiyorum, panik hali vardı.

O dönemi de baya kötü oynadık. Çok fazla top kaptırdık, oyuncular bireysel oynadılar, golden sonra toparlandık.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Çok kötü. Öyle böyle değil. Başımızı yakacak derecede kötü.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

falcon_61_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayakta duracak dermanı yok. Onu becerebilirse diğer şeyleri konuşmaya anca başlarız bence

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    durun laa "KADROMUZ YETERLİ"ymiş

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Malatya maçından çok daha iyiydi bence. İş görcek gibi hali var.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

goldeki hatâsini hatirlayamiyorum, ama ilk yari genel olarak çok berbat degildi, birkaç kere rakiple bogustu zorladi falan,, ama pili en fazla 45dk idi iste, 2.yariya çikmamaliydi
    ama yetersiz, o kesin... Trondsen çok daha iyi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En geç 5-6 hafta içerisinde kendine gelir. Ligde bizim için gayet yeterli olur. Sol bekte ilk oyuncu tercihimiz yerli olacak şekilde kadro tasarlandı. Bek oyuncuları geç alışıyor, takıma en çok uyum sağlama, gözlem yapma süreci geçiren oyuncular bek oyuncuları olur.

Edit: Yabancı kuralının bütün sonuçları bu adamın üstüne yıkılıyor gibi hissediyorum. Berat, Dorukhan, Ömür, Uğurcan gibi çok kaliteli yerlilerimiz var. Yabancılarımız oldukça kaliteli. Sol bek mi var ülkede Türk. İsmail'in kural ile ilgili suçu ne? biz kadroyu yapılandırırken sol bek pozisyonu için orta alanda yarattığımız kaliteye karşı ödün verdik. Ödün verdiğimiz halimiz Türk İsmail ve orta alanda Berat ve Ömür'ü oynatırsak Trondsen ise gayet iyi yapılanma yapılmış demektir. Milli sol bek Umut Meraş'ı beğenmiyoruz, başkası yok muydu da İsmail alındı diyoruz. 1,5 yıldır sağ bekte top oynayan altyapı oyuncumuzu beğenmiyoruz ama İsmail yerine u19'dan topçu koysak daha iyi oynar diyoruz. Bu sene eze eze yeneceğimiz lig maçlarında gayet iyi performans göstereceğini düşünüyorum ben.
    Konu Emirhan Uludüz tarafından (20.08.2021 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Zaniola'yi indirilebilirmiş. Hızlı atakları bir şekilde kesmemiz lazım, 4 maçtır aynı golü yiyoruz gibi hissediyorum.

Nereden
    Fransa

Zaniola'yi indirilebilirmiş. Hızlı atakları bir şekilde kesmemiz lazım, 4 maçtır aynı golü yiyoruz gibi hissediyorum.
    golün baslangicinda mi baska pozisyon muydu bilmem ama Ismail orada kendi soluna yâni rakibi sag kanada itecek sekilde diger tarafi kapatmaliydi, saçma sapan ezbere savunma yapti orada fuzuli yere... sinir oldum hissettim orada tehlikeli firsat yakalayacaklarini...
    attigimiz golde de Edgar'a resmen pasi attirdim, baktim Peres kosuyu yapmis firliyor dedim at oraya Edgar, atti pasi heyecanlandim gol olacagini hissettim desem abartmis olurum ama tehlike yaratacagimiz çok belliydi Edgar'in attigi top Peres'le bulustugunda

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    golün baslangicinda mi baska pozisyon muydu bilmem ama Ismail orada kendi soluna yâni rakibi sag kanada itecek sekilde diger tarafi kapatmaliydi, saçma sapan ezbere savunma yapti orada fuzuli yere... sinir oldum hissettim orada tehlikeli firsat yakalayacaklarini...
    attigimiz golde de Edgar'a resmen pasi attirdim, baktim Peres kosuyu yapmis firliyor dedim at oraya Edgar, atti pasi heyecanlandim gol olacagini hissettim desem abartmis olurum ama tehlike yaratacagimiz çok belliydi Edgar'in attigi top Peres'le bulustugunda
    Ben de top kanada atıldığı an ceza sahasina baktım, hugo 2'ye 1 kalmış. Dedim kesin gol.

Oyuncuların da maçı tahmin yürüterek takip edip, ona göre hamle yapmaları lazım. Her seferinde dümdüz hamle yapmak olmaz, 32 yaşına gelmişsin, bir pozisyon hafızan olsun, rakibin gidişinden tehlikeyi sez, ona göre hamle yap.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu çocuğu neden aldık hiç anlamadım? Faruk Canla'da devam edebilirdik aynı ayarda topçular en azından Faruk Can genç bir isim.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adama "tecrübesiyle katkı yapar abi, Federasyon abi" diyenler Roma maçını baştan tekrar bir izlesin, hala aynı fikirdelerse de acilen bir doktora görünsünler.
    Naber?

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başkanın imza törenindeki şakayla karışık mesajı çok haklıymış yabancı kuralının ekmeğini yedi.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Fransa

Ben de top kanada atıldığı an ceza sahasina baktım, hugo 2'ye 1 kalmış. Dedim kesin gol.

Oyuncuların da maçı tahmin yürüterek takip edip, ona göre hamle yapmaları lazım. Her seferinde dümdüz hamle yapmak olmaz, 32 yaşına gelmişsin, bir pozisyon hafızan olsun, rakibin gidişinden tehlikeyi sez, ona göre hamle yap.
    ya bi de tamam belki yine farkli gol firsati bulurlardi ama herif solak, solunu niye açiyorsun, kapat hattâ sag tarafina topu alip geçsin seni istersen hiç tâkip de etme yine daha iyiydi anasini satayim... herifin en kolay yapabilecegi ve belki de en sevdigi tarz oyuna izin veriyorsun aklim almiyor... sagda içe girmis sol ayakla cumburlop oyunu açmis sol tarafa... ulan bâri indir faul yap kart gör.... bu faul isini de pek bilmiyoruz yaa ... Berat dün sari görmedi, bu bile skandal yaa
    Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adama "tecrübesiyle katkı yapar abi, Federasyon abi" diyenler Roma maçını baştan tekrar bir izlesin, hala aynı fikirdelerse de acilen bir doktora görünsünler.

ama Meras da bundan farksiz bunu not olarak ekleyeyim Merasçilar gelmeden =))

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün beğenmedim kendisini.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bi de tamam belki yine farkli gol firsati bulurlardi ama herif solak, solunu niye açiyorsun, kapat hattâ sag tarafina topu alip geçsin seni istersen hiç tâkip de etme yine daha iyiydi anasini satayim... herifin en kolay yapabilecegi ve belki de en sevdigi tarz oyuna izin veriyorsun aklim almiyor... sagda içe girmis sol ayakla cumburlop oyunu açmis sol tarafa... ulan bâri indir faul yap kart gör.... bu faul isini de pek bilmiyoruz yaa ... Berat dün sari görmedi, bu bile skandal yaa

ama Meras da bundan farksiz bunu not olarak ekleyeyim Merasçilar gelmeden =))
    İşte kötünün mukayesesi oluyor. Meraş falan gelmesin mümkünse. İleride kovmaya çalışacağımız 2 tane adamımız olacak boş yere.
    Naber?

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İdare edemedi.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kendini takım arkadaşlarına unutturma konusunda başarılı

Nereden
    Fransa

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte kötünün mukayesesi oluyor. Meraş falan gelmesin mümkünse. İleride kovmaya çalışacağımız 2 tane adamımız olacak boş yere.
    kesinlikle

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Görünen köy kılavuz istemez....
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)