Hesaplipazar
Sayfa 798 Toplam 810 Sayfadan BirinciBirinci ... 298 698 748 788 796 797 798 799 800 808 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20235 adet sonuctan sayfa basi 19,926 ile 19,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bursadaki Azeri bir çocuk var. Çok kaliteli duruyor.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Henüz sezon başında olmamıza rağmen sol bekte hiç de sürpriz olmayan saçmalıklar sonrası şimdiden yabancı sol bek arayışına başlanmıştır diye düşünüyorum. Şöyle 23-29 yaşları arasında dinamik ve çalışkan bir sol bek takımın durağan görüntüsünü tersine çevirmek için faydalı olacaktır. Ayrıca mümkün olursa Koita'yı elden çıkartıp savunma arkası koşu yapmayı becerebilen bireysel becerisi yüksek bir forvet alırsak takıma faydalı olabilir.
    Bırak yabancı sol beki sen, Türk söyle bir tane.
    Naber?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Safa kınalı tuzlaspor'da sezona müthiş başladı eğer böyle devam ederse seneye ilk 11 oynar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı OMERYILMAZ_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radikal bir önerim var
    Mevcut kadro içinde Yusuf sarı sol bek oynatilsin hizi ve cevikligiyle devre arasına kadar diğerlerinden daha iyi olur bence
    Devre arası ömür kiralık yollansin ilk 11 garantili şekilde gitsin toparlansin ve ne yapıp edip Yusuf Erdoğan'ı alalım ondan sol bek yapalım benim naçizane düşüncem budur
    yusuf sarı malesef güçlü bir oyuncu değil, dokunulduğunda faul almaya çalışıyor kendini yere atıyor... en fazla 30dk boş alana kat edebilir ve birkaç şut atar ancak.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Batuhan Kör sonradan oyuna girmesine rağmen Samsunspor karşısında oyunu çözen isim oldu. Net bir gol vuruşu yaptı ve 1 golün de hazırlayıcısı oldu. 2001 doğumlu kenar forvet-santrafor olarak potansiyeli yanısıra Werner'i anımsatan oyun stili, eğer ritim bulabilirse çok kısa sürede yüksek meblağlara ulaşmasına neden olabilir. Açıkçası, kadromuzda da bu profilde bir alternatif genç oyuncuya ihtiyacımız var. Yazın yapılan girişimler sonuç vermemiş olsa da oyuncuyla ilgi alakayı koparmamak lazım, zira 2001 ve sonrası yaş gruplarında Türk oyuncu havuzundan 'transfer edebileceğimiz' en önemli forvet Batuhan olabilir.
    Konu Serdar A tarafından (16.09.2021 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.
    #Geliyoruz ! #EnoughIsEnough #Marechiaro #10unSezonu

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batuhan Kör sonradan oyuna girmesine rağmen Samsunspor karşısında oyunu çözen isim oldu. Net bir gol vuruşu yaptı ve 1 golün de hazırlayıcısı oldu. 2001 doğumlu kenar forvet-santrafor olarak potansiyeli yanısıra Werner'i anımsatan oyun stili, eğer ritim bulabilirse çok kısa sürede yüksek meblağlara ulaşmasına neden olabilir. Açıkçası, kadromuzda da bu profilde bir alternatif genç oyuncuya ihtiyacımız var. Yazın yapılan girişimler sonuç vermemiş olsa da oyuncuyla ilgi alakayı koparmamak lazım, zira 2001 ve sonrası dönemde Türk oyuncu havuzundaki en önemli forvet Batuhan olabilir.
    transfer döneminde en çok istediğim oyuncuydu ismail çokçalış ile birlikte.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Morutan ve halil gerçekten zeki ve yetenekli oyuncular. Ikisi de abdülkadir ile aynı yaşta, fiziksel olarak işi halletmişler, sahada akıyorlar.

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Morutan ve halil gerçekten zeki ve yetenekli oyuncular. Ikisi de abdülkadir ile aynı yaşta, fiziksel olarak işi halletmişler, sahada akıyorlar.
    Moru neyse de Halil toplasan 5 kere topla bulusmustur ne gördünüz onda anlamadim... tam böyle kaslarini sisirip hantal golcü yolunda ilerleyen topçu profili eger yalandan yere fizigini gelistir derlerse...
    hizli degil, kafa toplarinda iyi mi belli degil, teknik var mi eh iste, dayaniklilik var evet o konuda iyi... yine de 2 omuz vur siner, bizim maçin basinda Hugo kayarak topa sert müdahalede bulundu kendine gelemedi çocuk epey bi süre
    yorumlara bakiyorum sanki dersin uçuyor kaçiyor, hikâye, topla bile dogru dürüst bulusmadi yau
    bi de bu çiçaldao mu nedir o kadar paranin yarisini anca eder, hiç ekstrasi olmayan biri, tam bi miyerzeyevski transferi, tipkisinin aynisi
    Konu Sefer Asan tarafından (16.09.2021 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Abdülkadir ikisinden de yetenekliydi noldu çocuğa anlamadım yusyf yazicidan iyiydi Messi gibiydi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Kuzeni benim bir arkadasimin esi. O soyledi. Ben 61 giyiyor biz bunu yakinda kapatiriz filan diye espri yapmistim, onun uzerine 61 giyiyor ama Besiktasli.. Besiktas isterse oraya gider muhabbeti yapmisti. Onun yalancisiyim.

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanki twitter'da çocukken yaptığı Trabzonsporlu paylaşımları vardı yanlış hatırlamıyorsam?
    Iki rumen de kaliteli futbolcu, ozellikle Morutan harika bir joker. Ortasahada her bolgede verimli.

Kesinlikle dogru tespit. Fiziksel fark inanilmaz. Cocuklar kucuklukten itibaren harika besleniyor. Bizim futbolcularin cogu fakir ailelerden geliyor. Duzgun beslenemedikleri icin altyapidayken yedikleri idmanin bir anlami kalmiyor cunku kaslari gelisemiyor. Bence altyapidaki en buyuk eksiklik cocuklarin yeterli beslenememesi. Sorun sadece teknik degil. 18 yasindaki Jude, Bjk'nin o kanadini hallac pamuguna cevirdi. 25-30luk oyuncularin hic biri yikamiyordu.

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sadece sorun Türk futbolu değil, toplumsal yapımız. Olayı tarihsel, sosyolojik, kültürel ve ekonomik yönleriyle ele almamız gerekir. Almanya'da orta kesime ait bir Alman ailede yetişmiş bir çocuğun yaşam kalitesini ülkemizde aynı yaşlarda bence kimse yaşamıyor. Kimse diyorum bak. Çünkü ülkedeki toplumsal yapı en sağlıklı bireyi maddi olanağı olsa bile mental olarak bitirecek seviyede. Mesela Türk haberlerinin çoğu kaza, cinayet, terör, hırsızlık, siyasilerin birbiri ile kavgası, popülizm ve propaganda üzerine kurulu. Almanya'da böyle tarz bir haberler kolay kolay göremezsin. Bu problem böyle 3-5 satırla anlatılacak birşey de değil işte.
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (17.09.2021 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ismail Koybasi'nin Granada formasi altinda La Liga'da 230 dakikasi var. O sayilir mi?
    Adam transfer formunda sorulabilecek/sorgulanabilecek bir durumu belirtmiş hemen bir dalga geçmeler dümene almalar seviye cidden Tarlabaşı’ndan hallice ha bir de aynı şeyi devam ettiriyorsunuz adap erkan yok.. ülkenin seviyesini aslında bu forum üzerinden somutluyoruz böylece.. işe yarar dişe dokunur bir şey çıkmasın aman belki bir faydası olur

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam transfer formunda sorulabilecek/sorgulanabilecek bir durumu belirtmiş hemen bir dalga geçmeler dümene almalar seviye cidden Tarlabaşı’ndan hallice ha bir de aynı şeyi devam ettiriyorsunuz adap erkan yok.. ülkenin seviyesini aslında bu forum üzerinden somutluyoruz böylece.. işe yarar dişe dokunur bir şey çıkmasın aman belki bir faydası olur
    insanlarla dalga geçmek artık forumun olmazsa olmazı hocam. Ne kadar çok dalga geçebiliyorsanız o kadar karizmatik oluyorsunuz.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Isparta

Takımımiza gervinho katılacak devre arasına kadar farkı açarız ligin en güçlü kadrosu bizde. Hamsik ve wakayeme gibi oyuncular premier ligde bile yok. Gs maçını saçmaladık gs iyi takım ama biz premiumuz tüm oyuncularımiz iyi tam destek zamanı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Anıl C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımımiza gervinho katılacak devre arasına kadar farkı açarız ligin en güçlü kadrosu bizde. Hamsik ve wakayeme gibi oyuncular premier ligde bile yok. Gs maçını saçmaladık gs iyi takım ama biz premiumuz tüm oyuncularımiz iyi tam destek zamanı.
    Konuş Antonio! Sen de konuşmasan kimsenin kıymetini bildiği yok takımın.
    Fikri hür, vizyonu hür bir yönetim istiyorum!
    62-23-07
    Hayatta hiçbir zaman kaybetmedim. Ya kazandım ya da öğrendim

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuş Antonio! Sen de konuşmasan kimsenin kıymetini bildiği yok takımın.
    Yarın çıkar bulamadık bir Lukaku yazar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    Isparta

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Lukakuyu bulamadık böyle bir futbolcuya kim hayır diyebilir abraham da müthiş. Böyle adamlara hastayım ayrı maçını izlerim cama yapışirim neden bizde böyle forvet yok derim. Wakayi düşünürum şükür derim.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transferden önce Nwakaeme işini halletsinler. Beceremezler yine.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Anıl C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu forumun 4 tane duayeni vardır benim için. Mahşerin 4 atlısıdır bu isimler. Sadece onların yazdıklarını özellikle takip eder keşke Trabzonspor yönetiminde de böyle isimler olsa derim.
    @nakzo
    @redbul
    @Antonio
    @Enes Başkaya60
    Fikri hür, vizyonu hür bir yönetim istiyorum!
    62-23-07
    Hayatta hiçbir zaman kaybetmedim. Ya kazandım ya da öğrendim

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O postta alintilanan forum uyesiyle alakali herhangi bir dalga gecme/ti’ye alma durumu yok. Tam tersine, Avci basta olmak uzere Koybasi transferinde emegi gecenlerle ve Koybasi’nin sahsi ile bir dalga gecme durumu var. Anlasilamamis galiba.

Hazir sezonu tam gecmemisken Tokat carsi’da bir tokat kebabi yiyip dinc ve enerjik kafayla yukarida yazdigimi bir daha okumanizi tavsiye ediyorum.
    Konu Ekrem D. tarafından (18.09.2021 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.
    Yahsi Bati 51:28

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın yan hakemini de not edin.

Nwakaeme'nin pozisyonu yarım metre geride ve kuralların aksine hakem de pozisyonu düdükle kesiyor.

Hakem adeta rakip lehine bir pozisyonu engelledi.

Bu şerefsizliklere yönetimin susmaması lazım.

Ulan 10 tane adamsınız YK'da her ay biriniz hak mahrumiyeti alsa ne yazar.

Şampiyonluk sadece sahada savaşarak olmaz.

Geçen hafta iki puanımızı çaldılar. Her maç ince kararlar var. Uyanın!
    #Geliyoruz ! #EnoughIsEnough #Marechiaro #10unSezonu

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Yani çok çok üst düzey performans sergilemese de Nuri Şahin elimizi rahatlatır yerli kuralında, ben olsam devre arası yoklarım, Avcı Hocam da sever böyle hamleleri

trabzonspor

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

antalyanın 2. maçını izliyorum bence solbeke güray denenebilirmiş.
    ismailden kat kat iyidir.

yerli isimler bulmak lazım en az 3 isim

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu gökdenizi almak lazımmış

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haci wright çok beğendim tam istediğim özelliklerde atletik kafası calısan forvet.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam bjk nin defans hattıyla eğleniyor ama 8jk nin kadro o kadar kötü ki normal
    bjk nin as kadrosuyla izlemek lazımdı hacıyı

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haci wright çok beğendim tam istediğim özelliklerde atletik kafası calısan forvet.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 2 misafir)

1. Murat_K.,
  2. serdaracıl