Hesaplipazar
Sayfa 214 Toplam 281 Sayfadan BirinciBirinci ... 114 164 204 212 213 214 215 216 224 264 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7009 adet sonuctan sayfa basi 5,326 ile 5,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hamsik bakasetas gervinho nwakame'yi birlikte oynatmak için ismail aldık deniyor ama bu oyuncuların beraber oynaması ne kadar doğru ondan da emin değilim.

Ligde gideri var tabi ama ertesi sene avrupa'da oynamak için doğru bir takım ve oyun kurgusu mu bu tartişilmali.

Avrupa'da hangi takımla oynarsak oynayalım hep aynı şey karşımıza çıkıyor. Hızlı, organize oyun; genç, çevik ve tempolu oyuncular. Insan haliyle öyle bir formül görmek istiyor.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

car car car...İsmail aşağı İsmail yukarı..
    ne kadar dedikoducu ve kibirli bir taraftarımız var..

ya tamam karşı olan üyeleri anladık ..yazdılar zaten de..
    aynı sayfada 3 tane 4 tane yorum ne..

tamam de ki sokağa 600bin attık..
    her yıl yok mu böyle transfer..

her yıl takım şampiyon oluyordu .. Köybaşı yüzünden olamayacak vay be..
    tamam argümanlarınızı anladık da bu adamı benim gibi isteyen büyük bir kalabalık..
    ve belli bir mantığı güden .. Hoca istedi ve aldık..
    oyuncu artık KULÜBÜN oyuncusu ve sahip çıkmak lazım..
    çıkmıyorsanızda çıkmayın..
    kendinizi de bu kadar akıllı ve haklı zannetmeyin..
    futbolu sadece bilgisayarda oynayanlar bile ben çok biliyom diye dır dır dır konuşuyor..
    Konu alperrr tarafından (22.07.2021 Saat 00:49 ) değiştirilmiştir.
    "Biz defans yapamadığı için çok şey kaybetmiş bir kulübüz..Yeterki iyi defans yapabilelim.."

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Trabzonlu futbolcu muhabbetlerinden biran önce vazgeçin. Bak özellikte takip ediyorum Serkan,Hüseyin ve Parmak üçlüsünün başını çektiği bir çete var bu bacaksız herifler kendilerini kulübün sahibi sanıyor. Peres ve Faruk Can ikili mücadeleye giriyor ikiside yerde kıvranıyor ama bu Trabzonlu çete Farukcanın kafasında dikiliyor diğer oyuncu umurlarında değil çünkü Trabzonlu değil, onlar gibi işgüzar değil. Bak sezon başlamadan peşin peşin uyarıyorum bu çete üyeleri başına iş açacak Abdullah hoca,bunları gönder çoğu işe yaramaz,ıskarta gençler. Gönder bak başına bela alacaksın.
    Paranoya ve ön yargı.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamsik bakasetas gervinho nwakame'yi birlikte oynatmak için ismail aldık deniyor ama bu oyuncuların beraber oynaması ne kadar doğru ondan da emin değilim.

Ligde gideri var tabi ama ertesi sene avrupa'da oynamak için doğru bir takım ve oyun kurgusu mu bu tartişilmali.

Avrupa'da hangi takımla oynarsak oynayalım hep aynı şey karşımıza çıkıyor. Hızlı, organize oyun; genç, çevik ve tempolu oyuncular. Insan haliyle öyle bir formül görmek istiyor.
    Bu çok önemli bir soru işareti. Özellikle Hamsik'in fiziksel durumunu bilmiyoruz. Avrupa Şampiyonası'nda birkaç klas hareketi olsa da veteran gibi takıldı. Artık Berat'ın tek başına orta sahayı toparlamasına ve Bakasetas'ın ona destek çıkmasına kaldık. Nwakaeme ve Gervinho'nun bir arada olmasının çok sıkıntı yaşatacağını düşünmüyorum. En azından bu oyuncular 60-70 dakikayı çok rahat götürebilirler. Son yarım saatler için bir şekilde çözüm üretiriz. Yeter ki bu yaşı ilerlemiş olan oyuncular dışarı alındığında trip yapmasınlar...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Şu futbolu çok iyi bilenler ve Türkiye ligini sözde Avrupanın 4 büyük liginden sonr gelir diyenler bu akşam ki rezaleti iyice izledi ler mi? Etrafımda ki bütün gsliler o kadar emindiler ki PSVi eleyeceklerinden ama ne oldu? Herifler 2 Milli oyuncusu olan Dumfries ve Malenden yoksun gsyi resmen ezdi geçti. Hollanda ligi tırt diyenler, Ajaxı, PSVi ve AZi küçük görenler halen anlamıyorlar: Türk futbolu biteli çok oldu ve bizim dengimiz artık Arnavutluk, Faroer Adaları ve Karadağ takımları...Yok Belçika ligi tırtmış yok Hollanda ligi tırtmış yok Avusturya ligi tırtmış...Gördük ve görmeye devam edeceğiz....bu arada bizim takım cidden kadro olarak cidden ligin büyük adaylarından....oyunculara bakıyorum, aralarında ki uyuma ve antrenmanlarına bakıyorum ve ister istemez umutlanıyorum...tekrardan ümitleniyorum....inşallah bu sene yüzümüz güler diyelim, büyüklerimiz müsade ederlerse tabii ki
    Konu TS61_NL tarafından (22.07.2021 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ismail geldiyse, Umut da gelsin. Umuttan bikip Ismaili izleriz, Ismailden bikip Umutu izleriz. Meling felan gelse, siranin ismaile gelmesini kaldiramazdik belki

Insallah basarili olur, mevcut sartlar icerisinde en dogru hamle. Farukcan felan sure almamis adamlar, hayatta super ligde sezon kaldiramaz.
    15-16 Utanc sezonu

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aytaç denen adam üzerine 1 gram koymamış. Anılarım depreşti
    Ersun bize bu kazmayı aldırdığı gün ikisinin de kara delikte yok olmaları gerekiyordu. Dünyaya zararları olduğunu düşünüyorum.
    .........................

BatuhanB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bilgiye dayalı mı bilmiyorum ama Erdal Hoş, pazartesi günü çektiği video'da Sorloth'un olmayacağını söylemiş. Dovbyk için "Keşke olsa" deyip akabinden "Ben olsam Şampiyona'dan önce alırdım" demiş.

Nereden
    Avrupa Diğer

Türkiye ligindeki hiçbir takimin, psv'nin ver kaçlarla rakip savunma arkasında topla buluştuğu hücum taktiğine karşı şansı yok. Bu sistemi türkiyede oturtabilen takım oyuncu kalitesinden bağımsız olarak şampiyon olur.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İsmail Köybaşı transferi kesinlikle doğru bir transfer

Umarım başarılı olur
    ...Allah'm Niyet Ettik 8.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gs kac senedir avaraj takimi konumunda. Basaksehir avaraj takimi olmadi ama varini yogunuda Sampiyonlar Ligine verdi. Neredeyse küme düsüyorlardi. Bjk, Gs ye göre daha basarili bir sonuncu olacaktir

Bu sene Konferans ligine kalip basarili olacagimiza inaniyorum..Psv ye karsi bu kadar aciz duruma düsmezdik bence..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben de pek memnun degilim köybasi transferi ile.
    tek teselim tl vermemiz. Euro verseydik kur ciktikca daha fazla girer di bize.

Dün gs nin basina gelen bizimde basimiza gelebilir.takimlar tezek gibi para harciyip tezek gibi top oyniyip rezil olup analarin ligine geri dönüp kendi klasmanlarinda sidik yaristirmaya devam edebilirler.
    Konu Ertan1982 tarafından (22.07.2021 Saat 08:07 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs kac senedir avaraj takimi konumunda. Basaksehir avaraj takimi olmadi ama varini yogunuda Sampiyonlar Ligine verdi. Neredeyse küme düsüyorlardi. Bjk, Gs ye göre daha basarili bir sonuncu olacaktir

Bu sene Konferans ligine kalip basarili olacagimiza inaniyorum..Psv ye karsi bu kadar aciz duruma düsmezdik bence..
    Bu GS ile 4. hafta başa baş oynarız. Konferans liginden elendik bile.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sözleşmelerde anlayamadığım iki şey var

İlki her yıl artan ücret

İkincisi her yıla imza parası muhabbeti

Hadi ikincisini bonservisi elinde olan yabancı oyuncular için anlarım ama İsmail için de her yıl 1 milyon TL vermek ne bileyim.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözleşmelerde anlayamadığım iki şey var

İlki her yıl artan ücret

İkincisi her yıla imza parası muhabbeti

Hadi ikincisini bonservisi elinde olan yabancı oyuncular için anlarım ama İsmail için de her yıl 1 milyon TL vermek ne bileyim.
    Bu iş ezelden beri böyledir, her takım aynı parayı veriyordur. Sistem böyle işliyor. Bizim bu kadar kafamıza takmamızın tek sebebi KAP'a açıklama yapmamız ve tüm detayları vermemiz. İnsan ne kadar çok şey bilirse o kadar sorgular.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

OLACAĞIZ DA.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gs yerlileri topluyor Filan yazanlar vardi, alayi cöp dedik. Dün gördük sonuc‘u

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    HY67...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs'nin dün şampiyonlar ligi maçında ilk 11 çıkan Kerem Arda Alparslan Aytaç Ömer Trabzonspor'da ilk 11 oynayamacağı gibi oyuna sonradan giren ill 3 oyuncu seviyesinde bile değil.

Az yerlimiz var ama öz yerlimiz var

Hesaba katmadığimız Yunus Mallı ve Yusuf Sarı bile şu isimlerin yanında çok buyük kalite kalıyor.

Bu sezon fırsat sezonu.Yapacağın 2 yerli 2 yabancı tranaferi seni bambaşka noktalara çeker
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs yerlileri topluyor Filan yazanlar vardi, alayi cöp dedik. Dün gördük sonuc‘u

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Aytaç'ın ne olduğunu hepimiz biliyoruz.
    Foyası ne kadar geç ortaya çıkarsa o kadar iyi.Balonu erken patlarsa Gs'nin gözü açılabilir lige girmeden hamleler gelir.
    İnşallah 1-2 maç prime oynar Aytaç
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Avrupa futbolu bireysellikten sıyrılarak tamamen fiziki kalite ile desteklenmiş teknik direktör kabilliyetine, stratejik yeteneğe yöneldi.
    Bireysel anlamda çok çok yetenekli oyuncuların kabiliyetlerini takım olma becerisi ve fikiz kalitesi ile tarumar ettiler.
    Yani artık futbolda genetik vücut kalitesi - antreman sadakati ve kollektif akıl oluşturma kabiliyeti, doğuştan gelen yeteneklerin önüne geçti.

Ligimizde bu fizik kalite henüz hiçbir takımda yok.
    Olmadığı için de Avrupa'da orta üstü hiçbir takımla baş etme ihtimali olmuyor.
    Takımların fizik kalitelerini bilmiyorum. Ama Abdullah Avcı'nın bu konuda başarılı bir ekibi olduğunu biliyorum.
    İnşaallah bu konuda bizi öne taşır.

Hiçbir konuda rakiplerimizden geride değiliz.
    Tek bilmediğim, bu oyuncu grubu ile nasıl bir tempo yapabileceğimiz. Ya da yüksek tempolu oyuna ne kadar cevap verebileceğimiz.
    Ne çok yaşlı, ne çok genç, dengeli bir takım var elimizde.

Avcı'nın ne kurgulayacağını görelim.

Ligin gelişen futbol üzerine en çok kafa yoran hocalarından biri Abdullah hoca.
    Ve kurulan kadro ile, kötü oynama mazereti yok.
    Sonuç gelebilir, gelmeyebilir.
    Top bazen girmeyebilir, sakatlık olur, eksik kalırsın.

Ama iyi futbol oynamak zorundayız.

Kadro bunun için yeterli.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (22.07.2021 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Dünkü maçtan bağımsız zaten Aytaç, bizim çöp muamelesi yaptığımız Parmak'tan yetersiz bir futbolcu ama gs yaptı. Liyakatsız devam.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

OLACAĞIZ DA.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

PSV ezdi geçti

İmparator kimparator oldu

Aytaç Kara'yı hangi akıl GS'ye getirdi, futbol katili
    TRABZONSPOR, TÜRKİYE’NİN PORTO’SU OLMALIDIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon fırsat sezonu.
    Artık her sene okumaya başladık bu "fırsat sezonu" olayını farkında mısınız?

Bundan sonra her sezon fırsat sezonu.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgiye dayalı mı bilmiyorum ama Erdal Hoş, pazartesi günü çektiği video'da Sorloth'un olmayacağını söylemiş. Dovbyk için "Keşke olsa" deyip akabinden "Ben olsam Şampiyona'dan önce alırdım" demiş.
    6 golü var geçen sezon.Çok da iç açıcı bir istatistik değil.

Nereden
    Trabzon

Öncelikle tüm arkadaşların kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarim.

Futbola dönecek olursak son günlerde transferde biraz hareketlendik gibi görünüyor.Ismail Köybaşı transferi kulübümüze hayirli olmasinı tememni ediyorum.Kalite veya form grafiği gibi konulara girmeye gerek yok tamamen stratejik bir hamle olduğunu düşünüyorum o nedenle kadro planlamasinda yapilan bu hamleye hepimiz saygı göstermeliyiz.Zaten süper ligin türk bek standartlari çıtası bayağı düşük ismail bu listenin iyilerinden sayılır tekrardan kendisine hoşgeldin diyorum.Ismail transferinden sonra sol bek konusunda merak ettiğim konu bu mevkiyi iki türkle mi kapatacağiz yoksa bir türk bir yabancı mı yapacağız.

Yedek stoper olarak da çıkış yapabilecek bir oyuncu bulabilsek iyi olacak.Transfer hamlelerini sadece bugünü değil ayni zamanda geleceği düşünerek de yapmaliyız.

İşin santrafor tarafinda ise galiba cornelius ismi tekrar ön plana çıkmış basinda bu tip yazılar var.Kendisi hakkinda kısa bir özet geçersek çok yüksek golcülük vasıfları yok fakat takımı oynatacak rakibin dengesini bozacak hava toplarıni alacak orta saha oyuncuları için duvar olabilecek bir oyuncu.euro2020 gibi bir turnuva da topu tutma ve dağitma işini o yuksek baskida yapabildiyse türkiye liginde de rahatlıkla yapabilir.Bizim açimizdan önemli olan konu ise arkasinda oynayacak oyuncular ne kadar skorer kimlik sergileyebilecek eğer yükü takimin uzerinde eşit paylaştirabilirsek o zaman dengeli bir takim olabiliriz.

Biraz da teknik taktik konuşursak takimimizin kanatlari stoperleri ve santraforlari hemen hemen belli bu bölgelere sadece bir iki hamle işi kaldı.Önemli olan bir başka kısım ise bu bölgelerin ortasina yerleştireceğimiz bu pozisyonlarla iyi organizasyon kuracak en verimli üçlüleri biran önce bulmalıyız.Bu üç formaya aday isimler Hamsik,Berat,Parmak,Ömür,Yunus,Bakasetas,trondsen ve flavio

Bu oyunculardan birçok kombinasyon oluşturabiliyoruz fakat en yüksek verimi verecek üçlüler hangileri denemeden bilemeyiz.Takim olma sürecini en aza indirmek için bu konuya ağırlık vermeliyiz.Eğer hücum ve savunma açısından dengeyi kuramazsak ozaman aynı tip iki üc oyuncunun bir tanesinden vazgecip ona göre takıma uygun olacak takimı daha dengeli hale getirecek bir hamle yapabiliriz.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok ilginç gs aytaç ı aldığı yetmiyomuş gibi bi de 11 e koymuş. bu nasıl bir yokluktur ya. biz bu adamı göndericez diye yırtınırıken bu adamlar alıp bi de oynatmaya çaılışıyor ya. şaka gibi. hiç mi bilmiyorlar bu adamın nasıl futbolcu olduğunu.

Konu Bilgileri