Hesaplipazar
Sayfa 797 Toplam 804 Sayfadan BirinciBirinci ... 297 697 747 787 795 796 797 798 799 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20077 adet sonuctan sayfa basi 19,901 ile 19,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsunspor da Melih diye 19 yaşında çocuk var. Lyon alt yapısından çıkma. Gurbetçi oyuncu konusunda hiç çalışmamız yok sanırım.
    Ismail Koybasi'nin Granada formasi altinda La Liga'da 230 dakikasi var. O sayilir mi?
    Yahsi Bati 51:28

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ismail Koybasi'nin Granada formasi altinda La Liga'da 230 dakikasi var. O sayilir mi?
    Dalga geçebileceğin başka adam kalmadı mi
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

İrfan can egribat bu sene tam anlamıyla parlar.gecen sene almalıydık irfan canı. Uğurcan gönül rahatlığı ile gidebilirdi.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dalga geçebileceğin başka adam kalmadı mi
    Ismail Koybasi icin mi soruyorsunuz? Ismail Koybasi'nin futbolcu olarak varolusu zaten basli basina bir dalga konusu. Ismail Koybasi Trabzonspor'da oynadigi surece hem kendisiyle hem de onu getiren aklievvellerle dalga gececegim.

Yahsi Bati 51:28

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Lille'deki bütün futbolcular bir anda hakemin etrafını çevirerek 2. sarı kartı aldırdılar el pozisyonu için.

Bizde olsa çoğu oyuncunun ilk sarı karttan haberi olmazdı, oyuna hızlı başlayıp hakemi rahatlatırlardı, çok centilmen bir klübüz.

Nereden
    İstanbul

Yusuf’u çok iyi fiyata satmışız, onda bari hata yapmamışız, iyi ki gideceğim diye çingenelik yapmış

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Devre arasına kadar verim alabileceğimiz ve alamayacağımız yerliler belli olur. Bu anlamda bizim verim alamayacağımız oyuncuları kesinlikle takasta düşünmeliyiz. Fakat yunus mesela gitse bile o maaşı kim karşılar. Koitayı göndermek istesen yine aynı mesele. İsmail yine aynı. Verim alamayacağımızın neredeyse garanti olduğu isimlere çok para verdik hatta bile bile lades ettik. Şampiyonluğa oynamak isteyen takımda oynamak isteyecek çokça oyuncu olur bunun fırsatını kullanmak ve çalışmalara erkenden başlamak gerekiyor. Devre arası transfer dönemi her şeyi belirleyecek asıl süreç olacak. O yüzden o zamana kadar minimum hatayla gitmeli ve ilk sezonu lider bitirsek de bitirmesek de desteğe devam etmeliyiz. Bu lig daha çok su kaldırır çok puanlar kaybedelir öyle vura vura gidemez kimse.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Artık puan kaybı yaşamadan devreye girmelitiz lig çok kötü kimse puan kaybetmez kolay kolay.
    Konu Antonio tarafından (15.09.2021 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keçiörengücü'nün başkanından özür diliyorum. Medyada 1-1,5 arası bitti demişlerdi Barış Alper için. Baya sövmüştüm bizden üç isteyip bunlara bu kadara mı verdin diye. Sağlam kazık olmuş 1. ligden o paraya topçu alınmaz.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Keçiörengücü'nün başkanından özür diliyorum. Medyada 1-1,5 arası bitti demişlerdi Barış Alper için. Baya sövmüştüm bizden üç isteyip bunlara bu kadara mı verdin diye. Sağlam kazık olmuş 1. ligden o paraya topçu alınmaz.
    2.1 milyon avro bonservis

yıllık maaş 380 bin avro,5 yıllık sözleşme ,toplamda maaş 1.9 milyon avro,

bonservis+maaş toplamı 4 milyon avro, 5 yıllık gider bu

koita ya bakalım,

yıllık maaş 1,5 milyon avro

3 yıllık sözleşme,toplamda 4,5 milyon avro,3 yıllık maliyet bu ve geri dönüşümü yok, barış alper yılmazın 5 yıllık maliyeti ise 4 milyon avro ve geri dönüş ihtimali var,ve lira cinsinden yapılan bir anlaşma,

falcao yu göndermek için 3 milyon avro tazminat vermişler,koita gibi,bonservisi yok diye konuşuldu,2 yıllık zarar gs ye en az 19 milyon avro

bonservis+düşük maaş +genç oyuncu , doğru transfer modelidir,ayrıca daha ekonomiktir
    BiRiCiK EvLaTLaRıM : (2021) Kağan Moradoğlu,Ali Alperen Çelik,Emir Yazıcı,Ahmetcan Kaplan,Arif Boşluk,Hakan Yeşil,Kadir Bakırtaş,Süleyman Cebeci,Veysel Sönmezsoy,Muhammet Akpınar,Göktuğ Yılmaz

Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.1 milyon avro bonservis

yıllık maaş 380 bin avro,5 yıllık sözleşme ,toplamda maaş 1.9 milyon avro,

bonservis+maaş toplamı 4 milyon avro, 5 yıllık gider bu

koita ya bakalım,

yıllık maaş 1,5 milyon avro

3 yıllık sözleşme,toplamda 4,5 milyon avro,3 yıllık maliyet bu ve geri dönüşümü yok, barış alper yılmazın 5 yıllık maliyeti ise 4 milyon avro ve geri dönüş ihtimali var,ve lira cinsinden yapılan bir anlaşma,

falcao yu göndermek için 3 milyon avro tazminat vermişler,koita gibi,bonservisi yok diye konuşuldu,2 yıllık zarar gs ye en az 19 milyon avro

bonservis+düşük maaş +genç oyuncu , doğru transfer modelidir,ayrıca daha ekonomiktir
    Üç yanlış transferi birbiriyle kıyaslıyorsun. Alt liglerden 2ye transfer yapan salaktır. Ne vereceği belli olmayan genç bir çocuk, hele ki en ufak homurdanmada psikolojik olarak çöken Türk futbolcular için gereksiz riskli yatırım. Berat'la aynı paraya 1.ligden adam alıyorlar. Kazık hemde yağlı kazık.

Kaliteliyse, takıma değer katacaksa 50 yaşında adam da alırım, adamlar 50 tane wonderkidi varken Ronaldo'yu boşuna almıyorlar. 40 tane regenle ancak fmde oynarsın.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metin abi çok iyisin

Hiç mantıklı bir hamle değil cidden....

Bizim futbolcumuz abi kötülesek ne kazanacağız...

Sahip çıkmak gerek bu sezon yabancı sınırlaması varken, cidden çok önemli...
    O da aklını başına alır umarım.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Pjanijic siir yazior...inanilmaz topcu...kötü oldu 8jk ye gelmesi..ligin kaderini degistirecek
    Sevinelim diye sevmedik.....

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Uzun pas havada süzülürken, içerden sızma koşusu geldi. Top ve adamı birlikte takip etmek zor.

Bizde top adama geldikten sonra ancak koşu yapılıyor.

En büyük fark bu avrupa ile, ben bunu çok boyutlu ve tek boyutlu oyun olarak isimlendiriyorum.

Pasın bir sonraki adresi olacak boş alana, ilk pasla eş zamanlı bir koşu yapıyorsan, üst düzey takım oluyorsun.
    Konu artvints tarafından (15.09.2021 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üç yanlış transferi birbiriyle kıyaslıyorsun. Alt liglerden 2ye transfer yapan salaktır. Ne vereceği belli olmayan genç bir çocuk, hele ki en ufak homurdanmada psikolojik olarak çöken Türk futbolcular için gereksiz riskli yatırım. Berat'la aynı paraya 1.ligden adam alıyorlar. Kazık hemde yağlı kazık.

Kaliteliyse, takıma değer katacaksa 50 yaşında adam da alırım, adamlar 50 tane wonderkidi varken Ronaldo'yu boşuna almıyorlar. 40 tane regenle ancak fmde oynarsın.
    iyi bir scouting yaparsan ne vereceği belli olur,

lille zeki çelik i 2. ligden transfer etti,

çağlar söyüncü süper lig görmedi

böyle tonlarca örnek sayabilirsin,iyi oyuncuların 2. ligde oynaması iyi oyuncu olmadığı manasına gelmez,türkiyede scoting olmayınca aslında iyi oyuncuların alt liglerde oynama olasılığı yüksek oluyor,
    BiRiCiK EvLaTLaRıM : (2021) Kağan Moradoğlu,Ali Alperen Çelik,Emir Yazıcı,Ahmetcan Kaplan,Arif Boşluk,Hakan Yeşil,Kadir Bakırtaş,Süleyman Cebeci,Veysel Sönmezsoy,Muhammet Akpınar,Göktuğ Yılmaz

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursa-Samsun maçını izliyorum da Batuhan Kör artist falan ama yetenekli ve de Trabzonlu. Yeni bir Halil Dervişoğlu olayı yolda gibi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir scouting yaparsan ne vereceği belli olur,

lille zeki çelik i 2. ligden transfer etti,

çağlar söyüncü süper lig görmedi

böyle tonlarca örnek sayabilirsin,iyi oyuncuların 2. ligde oynaması iyi oyuncu olmadığı manasına gelmez,türkiyede scoting olmayınca aslında iyi oyuncuların alt liglerde oynama olasılığı yüksek oluyor,
    1. ligden topçu alınmaz demedim, 2 milyona alınmaz dedim.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ama Besiktas'i tutuyor.

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa-Samsun maçını izliyorum da Batuhan Kör artist falan ama yetenekli ve de Trabzonlu. Yeni bir Halil Dervişoğlu olayı yolda gibi.

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Oğlu dayak yedi sesini çıkarmadı, dediğin gibi para çok şey galiba ya da onur hiçbir şey bunlar için.
    sanirim fbye gidecegi söylentilerine atfen yapti paylasimi ama yine de tirt...
    Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O değil adam hafta sonu ilk 11 çıktı Napoli maçında
    ya bizimkiler aptal yerine koyuyor bizi, YES de saf mi nedir ben olsam paylasmam bile bunu, utanirim... 11 baslamasi çok önemli degil o adam az çok biliniyor ve juve yâni ne zmn bizim lige genç kirâlik verdi verse cücüslere verir.. daha dandik lato mato alamiyoruz pellegrini zorlamisiz, hep palavra hep taraftarin gazini alma seyleri, keyam denediler da olmadi he....
    Samsunspor da Melih diye 19 yaşında çocuk var. Lyon alt yapısından çıkma. Gurbetçi oyuncu konusunda hiç çalışmamız yok sanırım.
    ikizleri almis Samsun, sasirdim Semih ve Melih Altikulaç
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanirim fbye gidecegi söylentilerine atfen yapti paylasimi ama yine de tirt...

ya bizimkiler aptal yerine koyuyor bizi, YES de saf mi nedir ben olsam paylasmam bile bunu, utanirim... 11 baslamasi çok önemli degil o adam az çok biliniyor ve juve yâni ne zmn bizim lige genç kirâlik verdi verse cücüslere verir.. daha dandik lato mato alamiyoruz pellegrini zorlamisiz, hep palavra hep taraftarin gazini alma seyleri, keyam denediler da olmadi he....

ikizleri almis Samsun, sasirdim Semih ve Melih Altikulaç
    Bir ara da Kimpembe için uğraşmıştı bizimkiler. Vermeyip o sezon full 11 oynatmışlardı asldkjaslkdjasl olmayacak hedeflere harcanan enerjiye yazık.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Anıl C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama Besiktas'i tutuyor.
    Demek ki düzgün aile terbiyesi almamış. Yazık.
    Fikri hür, vizyonu hür bir yönetim istiyorum!
    62-23-07
    Azılı bir Trabzonspor'lu

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama Besiktas'i tutuyor.
    Sanki twitter'da çocukken yaptığı Trabzonsporlu paylaşımları vardı yanlış hatırlamıyorsam?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

dortmund'un yaş ortalamasına bakın adamların oynadığı futbola bak.

oyuna 17 18 yaşındaki çocukları alıyorlar.

bizde serkan ve hüseyinden gelişmesini bekliyoruz.

işte seviye farkı.

türk futbolu çöptür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Anıl C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dortmund'un yaş ortalamasına bakın adamların oynadığı futbola bak.

oyuna 17 18 yaşındaki çocukları alıyorlar.

bizde serkan ve hüseyinden gelişmesini bekliyoruz.

işte seviye farkı.

türk futbolu çöptür.
    Bence sadece sorun Türk futbolu değil, toplumsal yapımız. Olayı tarihsel, sosyolojik, kültürel ve ekonomik yönleriyle ele almamız gerekir. Almanya'da orta kesime ait bir Alman ailede yetişmiş bir çocuğun yaşam kalitesini ülkemizde aynı yaşlarda bence kimse yaşamıyor. Kimse diyorum bak. Çünkü ülkedeki toplumsal yapı en sağlıklı bireyi maddi olanağı olsa bile mental olarak bitirecek seviyede. Mesela Türk haberlerinin çoğu kaza, cinayet, terör, hırsızlık, siyasilerin birbiri ile kavgası, popülizm ve propaganda üzerine kurulu. Almanya'da böyle tarz bir haberler kolay kolay göremezsin. Bu problem böyle 3-5 satırla anlatılacak birşey de değil işte.
    Konu Anıl C tarafından (16.09.2021 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.
    Fikri hür, vizyonu hür bir yönetim istiyorum!
    62-23-07
    Azılı bir Trabzonspor'lu

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sadece sorun Türk futbolu değil, toplumsal yapımız. Olayı tarihsel, sosyolojik, kültürel ve ekonomik yönleriyle ele almamız gerekir. Almanya'da orta kesime ait bir Alman ailede yetişmiş bir çocuğun yaşam kalitesini ülkemizde aynı yaşlarda bence kimse yaşamıyor. Kimse diyorum bak. Çünkü ülkedeki toplumsal yapı en sağlıklı bireyi maddi olanağı olsa bile mental olarak bitirecek seviyede. Mesela Türk haberlerinin çoğu kaza, cinayet, terör, hırsızlık, siyasilerin birbiri ile kavgası, popülizm ve propaganda üzerine kurulu. Almanya'da böyle tarz bir haberler kolay kolay göremezsin. Bu problem böyle 3-5 satırla anlatılacak birşey de değil işte.
    ++++++999999

hepsine katılıyorum.

bizde sadece günü kurtarmak için hareket edilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 11 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (5 kayıtlı ve 6 misafir)

1. bahadır2561,
  2. BatuhanB,
  3. odyseuys,
  4. surmenelim,
  5. yatmaztara