Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÖDÜLLÜ EURO 2020 Fantezi Futbol Yarýþmasý l BMN Lig Kodu : 35PDHXUE04

muratali - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý yigits Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Duygusallýk yapýp ilk 11’imde 3 Türk oyuncuya yer verdim, yoksa þuan daha yukarýlarda zirve mücadelesi veriyor olacaktým.
    Ayný hataya düþmüþüz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý wakaeme Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    de bruyne yi sakat diye çýkardým kadrodan 1 gol 1 asist yapmýþ bugün lukaku yu kaptan yaptým atar mutlaka diye atamamýþ þansa bak
    Ayný hatayý , ben de yaptým Ah Lukaku ah

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Benim takým yine leþ atýyor. Pau Torres'i kaptan yaptým düþünün. (yedek baþlayabilir )

Ferran Torres'i kaptan yapacaktým aslýnda ama o çocuk da bi var bi yok. Pau daha garanti gibi. Takýmdan ümidim kalmadý artýk, küçük hesaplarla uraþýyorum.

Muhammet YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð

Ben yaptým siz yapmayýn Wildcard kendi kendine aktif olur diye düþünerek takýma 9 transfer yaptým malesef puanlarýmýn hepsi gitti :'( Transfer yapacak arkadaþlar önce wildcardý aktif edip daha sonrasýnda transfer yapsýn.
    "Batmayacaðýna inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen deðil,inanabilmendir."

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Harbiden türk oyuncular büyük zarar verdi. Hatta ilk hafta italya'ya bakmadýk türkiye yüzünden, ucuz ve iyi opsiyonlar vardý.

Yalnýz turnuva'nin kaderini eriksen olayý etkiledi benim açýmdan.

Finlandiya kalecisi ucuz diye herkes almýþtý. 2 puan almasý gerekirken 13 puan aldý. Danimarka o maçta gol de yemezdi normalde. Penaltý da kaçýrdýlar ki duran toplar eriksen'deydi. O maçtan yaklaþýk bir 30 puan zarar ettik.

Ayrýca belçika'da castagna sakatlandý yerine giren munier bir gol bir asist yaptý.

Bu iki oyuncu üst sýrada olan çoðu kiþinin kadrosunda var ki bence tamamen tesadüf puanlar.

Zirveyle yaklaþýk 40, 50 puanlýk bir fark getirdi bunlar, bir daha da kapanacaðýný zannetmiyorum.

Son olarak da rusya'dan fernandes'i almýþtým. Erkenden sakatlandý. 5 puan da oradan gitti. Lukaku'yu ilk hafta kadrodan çýkarmýþtým 10 puan yaptý. Bu hafta aldým 2 puan. Depay'da da aynýsý oldu. Bunlar ayýp þeyler.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Harbiden türk oyuncular büyük zarar verdi. Hatta ilk hafta italya'ya bakmadýk türkiye yüzünden, ucuz ve iyi opsiyonlar vardý.

Yalnýz turnuva'nin kaderini eriksen olayý etkiledi benim açýmdan.

Finlandiya kalecisi ucuz diye herkes almýþtý. 2 puan almasý gerekirken 13 puan aldý. Danimarka o maçta gol de yemezdi normalde. Penaltý da kaçýrdýlar ki duran toplar eriksen'deydi. O maçtan yaklaþýk bir 30 puan zarar ettik.

Ayrýca belçika'da castagna sakatlandý yerine giren munier bir gol bir asist yaptý.

Bu iki oyuncu üst sýrada olan çoðu kiþinin kadrosunda var ki bence tamamen tesadüf puanlar.

Zirveyle yaklaþýk 40, 50 puanlýk bir fark getirdi bunlar, bir daha da kapanacaðýný zannetmiyorum.

Son olarak da rusya'dan fernandes'i almýþtým. Erkenden sakatlandý. 5 puan da oradan gitti. Lukaku'yu ilk hafta kadrodan çýkarmýþtým 10 puan yaptý. Bu hafta aldým 2 puan. Depay'da da aynýsý oldu. Bunlar ayýp þeyler.
    Lukaku'nun boþ geçmesi onu kaptan yapmayanlar için gayet iyi, herkesin kadrosunda var zaten adam. Penaltý golleriyle iyi puan kasmýþsýn Hradecky anlatýyorsun Hem fiyatý düþük hem de zar atmaný saðlayacak tek kaleci. Puaný sürpriz ama stratejisi doðru bir hamleydi.

Nereden
    Bursa

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lukaku'nun boþ geçmesi onu kaptan yapmayanlar için gayet iyi, herkesin kadrosunda var zaten adam. Penaltý golleriyle iyi puan kasmýþsýn Hradecky anlatýyorsun Hem fiyatý düþük hem de zar atmaný saðlayacak tek kaleci. Puaný sürpriz ama stratejisi doðru bir hamleydi.
    Ilk hafta büyük hayal kýrýklýðý oldu bende bir de rakiplere piyango puan gelince mental olarak havlu attim, þenol güneþ gibi hissediyorum þuan. Ben bu kadar kazmayý niye kadroyu almýþým diye bakýyorum ilk haftaya
    Konu artvints tarafýndan (18.06.2021 Saat 20:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Ilk hafta büyük hayal kýrýklýðý oldu bende bir de rakiplere piyango puan gelince mental olarak havlu attim, þenol güneþ gibi hissediyorum þuan. Ben bu kadar kazmayý niye kadroyu almýþým diye bakýyorum ilk haftaya
    Beni de geçmiþsin bu arada ama çöp takýmýn dönünce ne olacak bakalým Wildcard kullansan daha iyiymiþ.

Nereden
    Bursa

Beni de geçmiþsin bu arada ama çöp takýmýn dönünce ne olacak bakalým Wildcard kullansan daha iyiymiþ.
    Bu hafta kullanacaðým.

Nereden
    Bursa

Walker yedek haberi geldi ne diyorsun ? Girip gol atsýn diye beklersin artýk

Nereden
    Ýstanbul

Walker yedek haberi geldi ne diyorsun ? Girip gol atsýn diye beklersin artýk
    Bekliyordum maalesef, yine 10 kiþi kaldýk Zaten bu cins kadro tercihlerini öngörerek Shaw yerine yeri nispeten garanti Walker'ý almýþtým(3'lü oynatýrsa sað stoper deniyordu)
    Gaya-Alba da yüzde elli elliydi turnuva öncesi. Transfer hakkýmý yememek için deðiþtiremedim, yedek de yok.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Malinovski'yi kadroya aldýk adamýn penaltý kaçýracaðý tuttu þaka gibi...

Bu arada Limitless'i þimdi mi kullanmak mantýklý yoksa grup aþamasýndan sonra mý ???
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

2. hafta sonlandý ve hala sürünüyoruz. Allah'tan geçmeyi kafama koyduðum bazý arkadaþlar arkamda

wakaeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada Limitless'i þimdi mi kullanmak mantýklý yoksa grup aþamasýndan sonra mý ???
    son 16 turu baþlamadan önce sýnýrsýz deðiþiklik hakký var zaten. þimdi kullanýlmalý

murseltaskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hergün kadronuzu güncellemelisiniz. Türkiye'den Kenan Karama'ý almýþtým ama maalesef çýkardým.

Nereden
    Bursa

Yine duygusal davranýp mis gibi ucuz shaqiri'yi almadýk. Millet de tabi görüyor türkiye'nin halini, rakip de kim varsa alýp kaptan yapýyor, puana doyuyorlar. Aha bu maç kipirdanacaklar derken turnuva bitti.

Uðurcan'in karþýsýnda oynayan oyuncularý takýmlarýna alanlarý kýnýyorum.
    Konu artvints tarafýndan (20.06.2021 Saat 23:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maehle'nin top oynayacaðý tuttu arkadaþ. Kadroyu düzeltmeyi unutmuþum, Courtuis ve Maehle yedeklerde. Depay veya Lukaku'yu kaptan yapacaðýma Burak hala kaptan. 0 puanlý Çaðlar ve Spinnozola hala kadroda

Takým sonunda beklediðim performansa yaklaþmýþken bu hata hiç iyi olmadý. Yine Ýspanyollara kaldý tüm umutlarým Orda da Hamsik'i destekliyorum. Arada kaldým.
    Konu Ufuk tarafýndan (21.06.2021 Saat 23:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Dün kadroyu deðiþtirdim Spinazzola, Berardi koydum Immobile zaten vardý 3ü de oynamadi 0 puan geldi Weghorst da almýþtým bu arada o da yedek baþladý
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Wijnaldum kesin gol atar dedim kadroya aldým. Kadroda kalan son boþluða yedek olarak Çalhanoðlu'ný yazdým.
    Ýlk maç Türkiyenin diye Hakan'ý alýp Wijnaldum'u yedek yaptým. Olur ya bi sürpriz yapar Hakan gol falan atar diye.
    Dün iþ yoðunluðundan Wijnaldum'u kadroya almayý unuttum. Adam iki gol attý. Yedek oyuncum 13 puan aldý ve kadroya almadým iyi mi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Þerefsiz Belçika ve Ýtalya ...
    Rotasyon yaptýlar, 4 oyuncudan puan alamadým.

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

En basta Bizim cocuklara güvenip Batirdik isi
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Ege Kum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rotasyondan bende puan kaybettim baya. Bugün almanyadan ümitliyim kaptanlýðý Lukakudan aldým Kimmiche verdim
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý.
    Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Ulan adamlar 5 0 önde forvetleri 0 (sýfýr) puanda. Allah kahretmesin seni morata. Seni kadroya alan elime tüküreyim.

SM-A705FN cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Nereden
    Ýstanbul

Gosens eþeði yüzünden 10 puan eksi yedik ama bu da ders olsun. Scouting becerim ortadayken çoðunluða uymak yakýþmadý.

Ege Kum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Almanya yaktý bizide kendinide yaktý Ýsviçreyle oynamak varken Ýngilizlerle oynasýnlarda görsünler
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý.
    Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)