Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Barca - Madrid Maçını Seyretmeye Gidiyorum!

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Messi derbide döndü !
    R.Madrid ve Barcelona.30 dakika 4 gol.Toplam 6 gol ve Tarihe geçen bir derbi daha.
    11 Mart 2007 09:51
    Bir yanda son şampiyon Barcelona ve çalıştırıcısı Rijkaard, bir yanda da Real Madrid dahil çalıştırdığı her takımı şampiyon yapmış olan Capello. İlk yarım saate sığan 4 gol ve tarihe geçen bir El Classico daha! 6 gol ve 3-3'lük skor, 90 dakika boyunca düşmeyen tempo ve nefes almakta zorlanan futbolseverler..

Bu maçın adı "El Clasico"!

Şampiyonlar Ligi'ni unutun! İki devin Avrupa'ya veda ettiğini unutun! Rijkaard ve Capello'yu unutun! Bu takımlar hakkında çıkan sayısız dedikoduyu unutun! Çünkü iki İspanyol iki Dünya devi karşı karşıya geldi ve tarih kokan bu dev ulusal derbide Barcelona Nou Camp'ta Real Madrid'i ağırladı.

Zengin bir tarihe sahip bu iki devin maçı 20. yüzyılda da futbolun en büyük buluşmalarının başında yer alıyor. Ama bir El Clasico'da kim inanırdı ki maçın ilk 28 dakikasında 4 gol olacağına? Bu soru maçın öncesinde sorulsa belki de kimse inanmazdı ama oldu!

Dünya üzerindeki tüm futbolseverler bu maçın heyecanını yaşadı. Her sene sadece 2 kez yaşanabilen "El Clasico" heyecanı bu defa Nou Camp'taydı. Stadyumu dolduran 90.000 ve ekran başındaki milyarlarca futbolsever 90 dakika boyunca tam bir futbol şölenine şahit oldu.

Şehirde hayat durdu, herkes maça odaklandı. Park yapılmayan yerlere park eden araçlara ceza bile yazılmadı. Barcelona Başkanı Juan Laporta ve Real Madrid Başkanı Ramon Calderon maçı yanyana izleyip 90 dakika boyunca dostluk mesajları verdiler.

VE MESSI DAMGALI DEV BULUŞMA

El Clasico Galacticos'un golüyle başladı. Soldan ilerleyen Arjantinli Higuain'in vuruşunda top Fransız Thuram'dan sekti ve Uçan Hollandalı van Nistelrooy'un önüne düştü. Hollandalı ligdeki 13. golünü kaydederek takımını öne geçirdi.

Barcelona'nın bu gole cevabı 11'de Arjantinli genç yetenek Messi'yle oldu. Aldığı ara pas sonrasında sağdan ceza alanına giren genç Tangocu ofsayt tartışmaları yapılırken topu Casillas'ın altından ağlara yolladı.

El Clasico'da heyecan hiç durmadı. 12. dakikada ceza alanı içinde Real Madridli Guti'yi indiren Oleguer penaltıya sebep oldu ve hakem tarafından sarı kartla cezalandırıldı. Atışı kullanan van Nistelrooy topu ve Barcelona kalecisi Valdez'i ayrı köşelere yolladı.

18. dakikada sol çaprazdan ceza alanına sızan Kamerunlu Eto'o vuruşunda Real Madrid kalecisi Casillas'a takıldı. Başarılı file bekçisi pozisyonda topu kornere yolladı.

Eto'o 27'de yine Casillas'la karşı karşıyaydı. İspanyol kaleci bu kez Kamerunlu'nun vuruşunda topa hakim oldu ve bir Barcelona akınını daha savuşturmuş oldu.

28. dakikada Tangocu Messi bir kez daha sahneye çıktı. Defansı çalımlayarak geçen Ronaldinho, Eto'o ile girdiği verkaç sonunda vuruşunu yaptı ve top Casillas'tan döndü. Meşin yuvarlağı önünde bulan Messi kendisinin ve takımının 2. golünü kaydetti.

Messi ilk golündekine benzer bir pozisyonu 32'de tekrar yakaladı. Genç oyuncu bu defa topu kalenin yanından dışarı yolladı.

İlk yarıda normal sürenin son dakikasında rakibine sert bir müdahalede bulunan Barcelonalı Oleguer hakemden 2. sarı kartı görerek oyun dışında kaldı.

10 kişi kalan Barcelona 2. yarıya Eto'o-Sylvinho değişikliğiyle başladı. Real Madrid'teyse kaptan Raul 61'de yerini geçen haftanın en değerli oyuncusu seçilen Robinho'ya bıraktı. Raul oyundan çıkınca kaptanlık bandı Real madrid'te Guti'ye geçti.

Nistelrooy 64'te hat-trike çok yaklaştı. Aldığı ara pasa hareketlenen Hollandalı'nın vuruşunda Barcelona file bekçisi Valdez gole izin vermedi.

70. dakikada Barcelona'nın süper bücürlerinden Portekizli Deco yerini Belletti'ye bıraktı.

72. dakikada sağ kanattan Guti'nin kullandığı serbest atışta Real Madrid'in yüksek toplardaki etkili ismi Sergio Ramos karşılaşmada Real Madrid'in 3. kez öne geçmesini sağladı.

79'da Barcelona Marquez'le gole yaklaştı. Meksikalı'nın ceza alanı dışından yaptığı vuruşta Casillas topu kornere çeldi.

Karşılaşmanın 82. dakikasında bir Faslı taraftar sahaya girdi. Güvenlik görevlileri orta sahada zapdettikleri seyirciyi saha dışına çıkardı.

Nou Camp'ta Messi'nin gecesiydi. Genç Tangocu normal sürenin son dakikasında hat-trik yaparak skora yeniden dengeyi getirdi.

Ajansspor

forzalazio
    Ziyaretçi

forza REAL

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hakem yaktı barcayı ahh ahh

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Evet arkadaşlar dünkü maçta sahaya faslı kılığında çıkan kişi bmn in üyesi karakuzu 61 dir
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Sinan Akyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar dünkü maçta sahaya faslı kılığında çıkan kişi bmn in üyesi karakuzu 61 dir
    eyvah, bende tam taninmaz haldeyim diye seviniyordum

Meesii messiii, bagirmalari halidaha aklimdan cikmiyor, off ne macti bee , hakem katletti maci tribunler cildirdi tabii ben de turkce hakeme bagriyordum papilanin ispanyol temsilcisiydi galiba hakem

arkamda bir kadin oturuyordu, ordaki butun erkeklerden daha fanatikti, dedim heralde sahaya atliycak bu nedir.. Tiyze dur dur sen bosuna atlama ben atlarim dedim daldim sahaya .

Saka maka biryana , ucakta guus hiddinki gordum , ayni ucaktaydik .... Yanima geldi konustuk biraz, dedim ben asil Trabzonsporluyum bana dedi ki bende Trabzona gittim falan , guzel sehir , en sevdigim td birisiniz dedim ona , adam cok iyi birisi yav, yeni td o olsun.. Bana psv nin bi macina davet etti beni istedigin zaman ara ayarlasinlar bilet dedi.. (Psv`in menejerinin numarasini verdi). Yakinda fotograflari eklerim...

Bi kolbasti calsaydi tam super olacakti ama neyseh.. yinede cok super bi macti hersey variydi sansimdan..
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    İstanbul

Alıntı karakuzu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saka maka biryana , ucakta guus hiddinki gordum , ayni ucaktaydik .... Yanima geldi konustuk biraz, dedim ben asil Trabzonsporluyum bana dedi ki bende Trabzona gittim falan , guzel sehir , en sevdigim td birisiniz dedim ona , adam cok iyi birisi yav, yeni td o olsun.. Bana psv nin bi macina davet etti beni istedigin zaman ara ayarlasinlar bilet dedi.. (Psv`in menejerinin numarasini verdi). .
    hiddink senin yanına niye gelsin yaw sen onun yanına gitmiş olmayasın
    Konu champions tarafından (12.03.2007 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fotoları bekliyoruz.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Hollanda

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önsözleşmeyi imzalasaydınız hemen
    Beli olmaz taraftar istemez falan ayip olmasin adama ..
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    Hollanda

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotoları bekliyoruz.

abim bilgisayara koysun
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

ts_fan
    Ziyaretçi

@karakuzu61; gerçekten çok şanslıymışsınız.Muhteşem bir futbol ziyafetine tanıklık ettiniz, oradaki güzel anılarınızı ölümsüzleştirdiğiniz resimleri ve/veya videoları hasretle bekliyoruz
    Konu ts_fan tarafından (13.03.2007 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karakuzu kardeşim hayalimi gerçekleştirmişsin Fotoları bekliyoruz.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı karakuzu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakem katletti maci tribunler cildirdi tabii ben de turkce hakeme bagriyordum papilanin ispanyol temsilcisiydi galiba hakem
    Bırak şimdi, katletmişmiş.. naptı hakem Oleguer'e verilen 2 kartta da haklıydı,penaltı tam önündeydi..Adam 100 bin kişinin önünde cesaret gösterip çaldı penaltıyı,helal olsun.. Barca alıştı Recreativo'yu,Santander'i ezmeye, Madrid 2 top yapınca kabullenemediler olay bundan ibaret

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Real 45 dakika 10 kişi oynayan Barça'yı, saçma sapan bir defans kurgusuyla oynatılan Barça'yı yenemedi Barışcım. Olay ondan değil bundan ibaret
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Noliiiiy burda ...Eto'o ma selam ...9 numarama selam
    İlgililere duyrulur
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Trabzon

Real'de zaten iş yok ki be Berat Kendi sahasında Santander'e gol atamayan takım Barca'ya deplasmanda 3 tane attı(2 tanesi 11 e 11 iken) Nistelrooy başbaşa o kadar kaçırmasa 5 olurdu

Olayın bi de şu yönü var; Oleguer'in zaten varlığıyla yokluğu belli değildi ki 2 kere ortaya çıktı,biri penaltıda biri kırmızı kartta.. Pek bi şey farketmedi yani

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Oleguer'in yerine Belletti'yi koy,hatta bir odun dik. O zaman tekrar değerlendir maçı baştan sona Bir de 2 gol atmanız da normal, 5 tane kaçırmanız da. Liverpool maçında da Madrid maçında da defans kurgusunu çözemedim. 3'lü desen 3'lü değil, 4'lü desen hiç değil..

İşte tüm bunlara rağmen yenemediniz,onu diyorum be Barış

Nereden
    Trabzon

4 tane stoperle oynadı Barca bence,bek oyuncusu yoktu sanki

Oleguer sanırım İspanya Milli Takımından gelen daveti reddetmiş geçen sene,Katalan ya beyefendi Büyük futbolcu,Milli takımı da reddediyor

Torres'in şanssızlığı Messi'nin karşısında oynaması,yoksa 3 gol zor yani

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Barış sen Chelsea'li değilmisin?Bi sussana kardeşim. Bunlar da geçer, Barca'da bizim gibi duraklama dönemine girdi.

Nereden
    Trabzon

İspanya'da anti barca forza real

Bu arada sizin "Geliyoruz" diye bi sloganınız vardı barcelona olarak anladın sen onu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Selmancım gördüğün gibi Barış parasıyla rezil olan takımlara ilgi duyuyor..Kendi haline bırakalım ve nasıl Fenerbahçe'yi tutmadığını düşünerek şaşıralım,aynı zamanda da mutlu olalım

Nereden
    Trabzon

Yok artık o kadarına da dayanamam

Nerde parasıyla rezil oluyor,Madrid'in aldığı kupalarla Barca'nınkiler bir mi Ayrıca Selman biliyor ben Mourinhosporluyum Chelsea hikaye

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca Selman biliyor ben Mourinhosporluyum Chelsea hikaye
    Berat, buradan da senin söylediğinin doğru olduğu ortaya çıkıyor.Adam Mourinho hastası.Mourinho kim?Hani bizim hep yakındığımız Defansif futbol denen lanet şeyin savunucusu.Ayrıca çirkef, kendiğini beğenmiş.

Hakikaten Barış sana Trabzonspor'u zorla tutturmuyorlar dimi?

Nereden
    Trabzon

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berat, buradan da senin söylediğinin doğru olduğu ortaya çıkıyor.Adam Mourinho hastası.Mourinho kim?Hani bizim hep yakındığımız Defansif futbol denen lanet şeyin savunucusu.Ayrıca çirkef, kendiğini beğenmiş.

Hakikaten Barış sana Trabzonspor'u zorla tutturmuyorlar dimi?
    la olum ne alaka barca bordo-mavi diye illa barcayı mı tutacaz yahu barcayı tutacağıma catania yı tutarım,o da bordo-mavi

ayrıca mourinho defansçı ama defans manyağı değil bazı italyanlar gibi(capello mesela ) çirkef diyosun da bizim defanstaki Erdinç de çirkef,çirkeflik ölçüt mü yani
    Barcadaki Edmilson da çirkef,Marquez de çirkef ona bakarsan..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Selman gördüğün gibi; İstanbul medyalığını, Bizans yöneticiliğini andıran açıklamalarını da yaptı, konuyu nasıl da saptırıyor..

Barış, şüphelerim artmaya başladı

Nereden
    Trabzon

itiraf ediyorum;fotospor gazetesi kadıköy muhabiri benim

o zaman şöyle diyelim; forza bordo mavi,forza Trabzonspor,forza Catania

size iyi geceler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)