Sayfa 13 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 ... SonuncuSonuncu
Toplam 380 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gervais Lombe Yao Kouassi (Gervinho)

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçmiş olsun futbol hayatı bile tehlikeye girmiş olabilir,

bence sözleşmesi askıya alınmalı - dondurulmalı

boşuna bu yılki kontenjanı seneyi sakat geçirecek oyuncuya harcamaya gerek yok,

her oyuncu lazım kadroda katkı için, yeterli yerli kalite zaten kimsede yok yabancılardan max verim görmek için gereken neyse yapılmalı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmiş olsun,bu saatten sonra sağlıklı bir hayat daha öncelikli.Acil şifalar dilerim.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun Lombe Yao.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ankara

Çok çok geçmiş olsun. 87 doğumlu 34 yaşında bir sporcu için böyle bir sakatlık daha da büyük bir talihsizlik Ben oynadığı oyunu zaten beğenmiyordum sürekli çalım deneyip çok top kaptırıyordu falan da öyle böyle tecrübesiyle doğru zamanda doğru yerde durarak veya koşarak bir şekilde pozisyona giriyordu. Kritik maçlarda gol atıyordu. Bir şekilde iyi kötü takıma katkısı vardı.

Ben sözleşmesinin feshedilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Şayet kendi de futbol oynamaya devam etmek istiyorsa ligin ikinci yarısı sözleşmesi dondurulup, mayıs ayında toparlayıp yeni sezon hazırlık maçlarının bir iki tanesinde oynatılıp veya bu da yapılmayıp direkt süper ligden işe yarar bir oyuncuyla üstüne para verilip takas yapılabilir. Sonuç olarak kariyeri ortada ve piyasası olan bir oyuncu ve bu şekilde adamı da mağdur etmemiş oluruz ki tabi tekrar söylüyorum oyuncu futbola devam etmek istiyorsa geçerli bunlar.

Adamla 2 yıllık sözleşme yapılmış ve her sezon için 1,5 milyon euro garanti ücret ve her sezon için 650 bin euro imza parası ödeyeceğiz. Sözleşmesi feshedilse daha adamın iki yıllık alacağı 4.3 milyon euro paranın ya tamamını yada büyük bir kısmını ödeyeceğiz. Bu sakatlık olayından ne kadar az zararla kurtulursak o kadar iyidir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur. Oynar oynamaz önemli değil, "Trabzonspor'dan Gervinho geçti" diyeceğiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sözleşmesi 1 yıllığına dondurulup devre arasında yerine bir oyuncu alınmalı....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Çok kötü zamanda sakatlandı. tam göztepe maçıyla kıpırdandı derken sezonu kapattı.

iyi kötü yedekte bile olsa rakipler için ciddi bir tehdit oluşturuyordu.

ölüsü bile yusuf sarı dan iyiydi.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık oldu her anlamda şu transfer de
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam 2, yarı alacağı paradan vazgeçmiş...bukadar kısa süre içinde takımı sahiplenmesi ? yerli para avcılarının dikkatine

Nereden
    Ankara

Oyuncunun sozlesmesinim neden feshedilmesi gerektigini anlamiyorum. Bi ara sergen yalcin da yapildigi gibi kagit uzerinde baska bir takima sezon sonuna kadar kirala ustune de ilgili kulube cuzi miktar para ver olsun bitsin. Bulgaristan, makedonya, gurcistan, iran, azerbaycan bul bi yerden kulup kirala. Zaten bu tur ulkelerde futbol piyasasinda bizdeki kadar cok buyuk paralar dönmüyor

Bu adamin transferinde cidden cok fena kaziklandik. Bu yastaki birine yillik 2.15 milyon euro odenir mi ki de doviz kurunun bugunku durumu da ortada. Sakatlanmadan once de oyle ahim sahim bi oyunu yoktu. Sakatligi duzeldikten sonra da eski durumundan bile daha kotu duzeyde olacagini dusunuyorum. O haliyle birak trabzonsporu super lig takimlarinda bile zor oynar bence.

Nereden
    Ankara

Yukarida bahsettigim olay gerceklesiyirmus. Gerci fotospor un haberine ne kadar guvenilir bilemem ama umarim gervinho kiralamak icin super lig ve tff 1. ligden takim aranjyor haberi dogrudur. Yalniz turkiyeden yabanci kontenjani nedeniyle takim bulabileceklerini zannetmiyorum. Zaten haberde super ligdeki butun takimlarin yabanci kontenjani dolu diyor. Mecbur yurtdisindan bir takim bulunmaya calisilacak gibime geliyor.

https://www.fotospor.com/haber-trabz...a-geldi-485169

Ha birde gecici sozlesme feshetme diye birsey mi var. Oyle sey mi olur tabi oyuncu kabul etmez kalan parasini ister. Ben sana para vermiyeyim sozlesmemi feshediyim sezon sonunda terkrar anlasicaz falan tamamen sacmalik. Zaten edgarda da sozlesmesinin bitmesine 6 ay kalmisti ve o 6 ayin parasi odenerek sozlesmesi feshedildi.
    Konu Captainblack tarafından (22.01.2022 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bi ara MVV Maastricht vardı fena proje değil gibi gelirdi bana verirdik oraya kiraya işte göstermelik mis

Nereden
    Ankara

Aynı haberi şimdi de karadeniz gazetesi yaptı. Acaba cidden doğruluk payı var mı bu haberin. Birde haberin altındaki taraftar yorumları baya ilginç. Birbirinden farklı şeyler yazıyorlar.

https://www.karadenizgazete.com.tr/s...a-geldi/366324

Hakkatten linkteki yorumlarda biri de yazmış altınordunun hiç yabancısı yok diye. Benim bildiğim tff 1.ligde kadronda 3 yabancı bulundurabiliyorsun. Gervinho yu en iyisi oraya kiralayalım olsun bitsin.

https://www.transfermarkt.com.tr/alt...id/2021/plus/1
    Konu Captainblack tarafından (23.01.2022 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Adanademirspor baskani murat sancak balotelli den önce gervinho nun gundemlerine geldigini ama kronik sakat oldugu icin vazgectiklerini soylemis. Gecen sezon eylul 2020 ile mayis 2021 arasinda tam 62 gun sakatliklardan dolayi oynayamamis. Ondan onceki sezon ise kasim 2019 gun ile subat 2020 arasinda toplam 50 gunluk sakatliklari olmus. Ondan da onceki sezon yani 2018-2019 sezonunda ekim 2018 ile nisan 2019 arasinda da 40 gunluk sakatliklari olmus. 2016-2017 sezonunda da ekim 2016 ile haziran 2017 arasini da yine capraz bag yirtigindan dolayi sakat olarak gecirmis.

Iki kez capraz bag ameliyati olmasina bana bizim onur recep kivraki hatirlatti. O da ilkini mart 2011 ile kasim 2011 arasinda yasadi ama iyilesince toparladi kendini. Ikincisini ise ekim 2014 haziran 2015 arasinda yasamisti. Iyilesmesine ragmen bir daha asla toparlayamadi kendini. Ikinci capraz bag sakatligindan kurtulup iyilestiginde 27 yasinda olmasina ragmen yillarca kotu bir cizgide performansini surdurdu.

https://ajansspor.com/haber/adana-de...ervinho-592619

https://www.transfermarkt.com.tr/ger...r/33481/plus/1

https://www.transfermarkt.com.tr/onu...56747/plus/1#/

Nereden
    Ankara
    Konu Captainblack tarafından (25.01.2022 Saat 03:51 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

La dede git la.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Captainblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adanademirspor baskani murat sancak balotelli den önce gervinho nun gundemlerine geldigini ama kronik sakat oldugu icin vazgectiklerini soylemis. Gecen sezon eylul 2020 ile mayis 2021 arasinda tam 62 gun sakatliklardan dolayi oynayamamis. Ondan onceki sezon ise kasim 2019 gun ile subat 2020 arasinda toplam 50 gunluk sakatliklari olmus. Ondan da onceki sezon yani 2018-2019 sezonunda ekim 2018 ile nisan 2019 arasinda da 40 gunluk sakatliklari olmus. 2016-2017 sezonunda da ekim 2016 ile haziran 2017 arasini da yine capraz bag yirtigindan dolayi sakat olarak gecirmis.

Iki kez capraz bag ameliyati olmasina bana bizim onur recep kivraki hatirlatti. O da ilkini mart 2011 ile kasim 2011 arasinda yasadi ama iyilesince toparladi kendini. Ikincisini ise ekim 2014 haziran 2015 arasinda yasamisti. Iyilesmesine ragmen bir daha asla toparlayamadi kendini. Ikinci capraz bag sakatligindan kurtulup iyilestiginde 27 yasinda olmasina ragmen yillarca kotu bir cizgide performansini surdurdu.

https://ajansspor.com/haber/adana-de...ervinho-592619

https://www.transfermarkt.com.tr/ger...r/33481/plus/1

https://www.transfermarkt.com.tr/onu...56747/plus/1#/
    Onur iki dizindeki bağı ayrı ayrı yırttı. İyileştikten sonra da kötü bir çizgide olduğu doğru değil.
    Naber?

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bugün hakkında okuduğum habere göre gervinho fedakarlık yapmak istemiyormuş. Doğrudur hakkıdır yalnız haberin bir ön başlığı var ki akıllara zarar.

"Futbolun Poseidon'u Cevat Kol bildiriyor" Cevat ne Poseidon ne kimin aklına geldi bu benzetme ne demek istedi acayip merak ettim. Haberleri deprem etkisi yaratan biri mi bu adam nedir? Haberin sunuluşundan dolayı içeriğinden farklı bir şey çıkmayacağına zaten emindim de Poseidon denince insan bir şeyler bekliyor. Bahse konu kişi Cevat kol da olsa insan mitolojik bir tanrıdan daha fazlasını bekliyor. Fedakarlık yapmıyorsa mesela Poseidon'un gervinhonun evini yurdunu yıkmasını beklerdim ben
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün hakkında okuduğum habere göre gervinho fedakarlık yapmak istemiyormuş. Doğrudur hakkıdır yalnız haberin bir ön başlığı var ki akıllara zarar.

"Futbolun Poseidon'u Cevat Kol bildiriyor" Cevat ne Poseidon ne kimin aklına geldi bu benzetme ne demek istedi acayip merak ettim. Haberleri deprem etkisi yaratan biri mi bu adam nedir? Haberin sunuluşundan dolayı içeriğinden farklı bir şey çıkmayacağına zaten emindim de Poseidon denince insan bir şeyler bekliyor. Bahse konu kişi Cevat kol da olsa insan mitolojik bir tanrıdan daha fazlasını bekliyor. Fedakarlık yapmıyorsa mesela Poseidon'un gervinhonun evini yurdunu yıkmasını beklerdim ben
    https://www.ntv.com.tr/galeri/turkiy...-0WSHCWPtama0Q

Bir kaç gündür bunun geyiği dönüyor. Bu habere istinaden bir gönderme olabilir
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Nereden
    Güney Amerika

dede sal bizi bu takımda daha oynama şansın kalmadı.

Nereden
    Afrika Diğer

Gelecek sezon 1-2 maç daha çözdüğünü görebilir miyiz, yoksa tamamen zarar etmeme anlaşması mı?

Nereden
    İstanbul

Dedem +1 yılı kapmışsın, muhtemelen tüm alacaklarını istemiştir fesih için o yüzden bu yola gittiler.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur iki dizindeki bağı ayrı ayrı yırttı. İyileştikten sonra da kötü bir çizgide olduğu doğru değil.
    ayri ayri derken ? Gervinho da ayni degil mi ?
    Onur 2. sakatliktan sonra kötüydü pek toparlayamadi onu inkâr etmeyelim yaa
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Ankara

Eee madem boyle bir kolaylik vardi aynisi edgarda niye yapilmadi. Hayir onu gectim bi ara bunun icin sakatlaninca ligin 2. yarisinda alacagi paradan vazgecti diye haber vardi. Ee simdi yeni sozlesme yapildi oyuncu 2. yaridaki parasini aldi mi? Gerci bu ligin 2. yarisindaki parasini almaktan vazgecti haberleri yalandir. Fazla ciddiye almaya gerek yok. Sozlesmedeki oyuncumusuzun eski sozlesmesindeki haklari korunmustur ifadesinden anlasiliyorki ligin 2. yarisindaki parasini da almistir veya alacaktir. Ustune 1 sezon daha gelecek sezonun sonuna kadar bizimle beraber.

Ben bu adamin gelecek sezon takima katki verebilecegine inanmiyorum. Sakatlanmadan once ligin kotu takimlarinda ancak ilkonbir oynardi. Sakatlandiktan sonra seviyesi bir tik daha duser ancak tff 1. lig takimlari seviyesine gelir. Kariyerindeki 2. capraz bag ameliyatini oldu boru degil. Onurda iminci capraz bag ameliyatindan sonra neler oldugunu gorduk. Kaldi ki bize gelmeden once parma serie a dan eger dusmese idi muhtemelen orada devam edecekti ve de bu sezon o takimda kolay kolay oynayabilecegini zannetmiyordum. Daha maasina girmiyorum bile. Her sekilde fena kaziklandik bu oyuncudan.
    Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedem +1 yılı kapmışsın
    Yoo sozlesmesi normalde ne zaman bitiyorsa yine ayni zamanda bitiyor. Tek fark ligin 2. yarisinda bizimle degil.
    Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayri ayri derken ?
    Onur iki capraz bag sakatligini da ayni dizden degil de iki dizinden yasadi. Arkadas ondan bahsetmis. Ben olayin bu yonunu bilmedigimden birsey diyemem. Gerci gervinho nun kini de bilmiyorum. 1. ve 2. capraz bag sakatliklarini ayni bacaktan mi yoksa farkli bacaklardan mi yasadi diye.
    Konu Captainblack tarafından (28.01.2022 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Güney Amerika

Şu olay elimizde patladı ona yanarım.

Gervinho önümüzdeki sene bu takımda kimi kesecek?

Zarar ettik.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)