Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kripto Paralar | Borsa

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Post Kripto Paralar | Borsa

Kripto para borsası ve genel finansal takipler.
    Bakalım BMN üyeleri bu işlerde nekadar piyasa girmiş (:
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelmeyin.

Elon Musk anasını ağlatıyor...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Ankara

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelmeyin.

Abi adam bir tweetle piyasayı allak bullak ediyor (: Ancak bu süreçte ciddi derecede canı yananlar oldu,olacak.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi adam bir tweetle piyasayı allak bullak ediyor (: Ancak bu süreçte ciddi derecede canı yananlar oldu,olacak.
    Oldu

BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelmeyin.

Aslında tam gelinecek zaman
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Ankara

Kripto para piyasalarında Elon Musk rüzgarı sürüyor. Musk attığı bir tweet ile "Starbase" adlı kripto paranın 1 saat içinde 14 kat yükselmesine neden oldu. Musk'ın tweeti öncesi 0.005 dolar olan Starbase, paylaşım sonrası 0.073 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

mask'ın oyuncağı oldu kripto piyasası arka planda sağlam para kaldırıyor oradan belki de aracı oluyordur başkalarına.

bizde ufak bir şeyler takılıyoruz. en son nmr almıştım 58.35'den sonra satış emri verdim 63.12'den vermez olaydım 97.700'e kadar çıkmıştı.

çok tehlikeli sular.
    sadece aşk bizimkisi

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

2013 senesinde tez konusu olarak hocamın bitcoin kripto paralar ile ilgili araştırma ödevi vermesi akabinde kafamda deli suların aktığı, anlamak için günlerce beyin patlattığım en sonunda denemek istesemde ayıracak param olmadığı için bugün acayip pişmanlığını duyduğum hadisedir. Yine 2016 senesinde çalıştığım firmanın patronunun bitcoin yatırımı yaparken gördüğüm 20k düzeyine yaklaşmasıyla oha demiştim. Bugünkü seviyeye baktıgımda hayretler içerisindeyim.
    Ben bitcoini araştırdığımda 1 adeti 180 küsür dolardı.. 10 tane bitcoin alsaydım 1800 dolara.. bugün temiz 400 bin dolar ediyordu.. şaka gibi değil mi. yani 3.5 milyon tl
    u will need justice at the end..

Nereden
    Amasya

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 senesinde tez konusu olarak hocamın bitcoin kripto paralar ile ilgili araştırma ödevi vermesi akabinde kafamda deli suların aktığı, anlamak için günlerce beyin patlattığım en sonunda denemek istesemde ayıracak param olmadığı için bugün acayip pişmanlığını duyduğum hadisedir. Yine 2016 senesinde çalıştığım firmanın patronunun bitcoin yatırımı yaparken gördüğüm 20k düzeyine yaklaşmasıyla oha demiştim. Bugünkü seviyeye baktıgımda hayretler içerisindeyim.
    Ben bitcoini araştırdığımda 1 adeti 180 küsür dolardı.. 10 tane bitcoin alsaydım 1800 dolara.. bugün temiz 400 bin dolar ediyordu.. şaka gibi değil mi. yani 3.5 milyon tl
    valla hocam alsaydım, yapsaydım gibi söylemlere kalsaydık ben şimdi köşeyi dönmüştüm. Kripto para olayı gerçekten bilgi gerektiren bir şey. Acami şansı deyin yada nasip deyin ama buradan bilgisi olmadan ciddi para kazanmak zor. yapan var mıdır elbette vardır ama tek tük denk gelir. veee sürekli olmaz. acil lazım olmayan paranın yüzde 10'u ile küçük alımlarla uzun vade yatırım yapılabilir.

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Volatilitesi çok yüksek bir piyasa, atılacak tek kurşunu olanlara ASLA tavsiye etmiyorum.

Bu piyasaya girecekseniz ve bir şeyler kazanmak istiyorsanız;

1- En az $ 1000 ile girmenizi ,
    2- Bu piyasa için ayırdığınız paranın, ana sermayenizin 1/4'ünden fazla OLMAMASINI,
    3- Borç veya kredi ile elde edilen sermaye ile ASLA işlem yapmamanızı tavsiye ederim.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)