Sayfa 2 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 422 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdulkadir Parmak Kadro Dýþý Býrakýldý!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Nur topu gibi bir kaosumuz daha oldu.cikacak ozur dileyecek kamuoyu onunde hocadan da takimdan da olmadimi akhisara kadar yolu var bu filmi daha once gorduk

OzcanHan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    31

Bye bye 2.lig topçusu Parmak.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Bence zaten çarklarý iþleyen bi takýmda 4. göbek oyuncusu falan olur maksimum türk kontenjanýndan bedavaya çýkmasýn da elden. Sinir oluyorum açýkçasý problem çýkarmak için özel bi çaba sarfediyormuþ gibi davranýyor ayrýlacaksan edebinle ayrýl git ne yapýyosan yap

Bu arada yazýlan çizilene göre konuþuyoruz tabi fakat ilk vukuat da deðil

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Kendi adýma orta yolun bulunmasýný isterim ama iddialar doðruysa Avcý bu postayý yiyecek bir adam deðil. Muhtemelen Parmak defteri kapandý.

OzcanHan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    31

@Kemal Duru neden herkesin üstüne bu kadar gidiyorsun? Adamlar açýk küfür mü etmiþ bir sakin olsana. Bu nedir arkadaþ.

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Daha olmadan oldum havasýna girmeyeceksin.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Bu Kemal Duru denen þahýs sanýrým Parmaðýn menejeri.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yukarýdaki hakaret dolu mesajlarla ilgilenmeyi ve cezai iþlem uygulamayý düþünmüyor musunuz?
    Küfüre varmayan her eleþtiriye kendimce de yersiz bulduðum çoðu ithama ceza versek forumda kullanýcý kalmayacak. Mesela "Trabzonsporumuz'un Baþkaný Ahmet Ali Aðaoðlu!" konusu malumun yakýndan biliyorsun

Yine de bunu bi renktaþýnýzdan tavsiye olarak algýlayabilirsiniz takýmýmýzdaki oyuncularý maç satmakla itham etmeniz hiç hoþ deðil. Oyuncular da neticesinde insan kendilerince kiþilikleri, kiþilik bozukluklarý mutlaka olacaktýr fakat maç satmak eylemi iþi ayrý bir boyuta sürüklüyor. 10 yýllardýr bunun mücadelesini veriyoruz zaten

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Kemal duru efendi parmakla aranda nasýl bir iliþki var ki her olumsuz mesaja cevap yazýyorsun mesleðin ne senin gönüllü avukatlýk mý

lütfen þeffaf ol..

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý bilgehan83 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kemal duru efendi parmakla aranda nasýl bir iliþki var ki her olumsuz mesaja cevap yazýyorsun mesleðin ne senin gönüllü avukatlýk mý

lütfen þeffaf ol..
    Olumsuz mesaja bir þey yazmýyorum, hakarete, iftiraya itiraz ediyorum. Adam geliyor "Sempati toplamak için karýsýna küfrettirdi" diyor, buna itiraz ediyorum. Abdülkadir Parmak umrumda deðil, ben düzeysizlikten yýldým, eline telefon alanýn herkese sayýp sövmesinden yýldým. Her alanda sizin gibi insanlarý görmekten yýldým.

Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Alýntý Yiðit SARI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Küfüre varmayan her eleþtiriye kendimce de yersiz bulduðum çoðu ithama ceza versek forumda kullanýcý kalmayacak. Mesela "Trabzonsporumuz'un Baþkaný Ahmet Ali Aðaoðlu!" konusu malumun yakýndan biliyorsun

Yine de bunu bi renktaþýnýzdan tavsiye olarak algýlayabilirsiniz takýmýmýzdaki oyuncularý maç satmakla itham etmeniz hiç hoþ deðil. Oyuncular da neticesinde insan kendilerince kiþilikleri, kiþilik bozukluklarý mutlaka olacaktýr fakat maç satmak eylemi iþi ayrý bir boyuta sürüklüyor. 10 yýllardýr bunun mücadelesini veriyoruz zaten
    Bir oyuncu bile isteye özel veya takýmla ilgili sebeplerden dahi olsa maddi veya manevi hýrslarý için takýmý için oynamak savaþma yerine sahada yürüyorsa adamýný takip etmiyorsa on kiþinin arasýndan geçmeye çalýþýyorsa bunun görünteki karþýlýðý ihanettir..

Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olumsuz mesaja bir þey yazmýyorum, hakarete, iftiraya itiraz ediyorum. Adam geliyor "Sempati toplamak için karýsýna küfrettirdi" diyor, buna itiraz ediyorum. Abdülkadir Parmak umrumda deðil, ben düzeysizlikten yýldým, eline telefon alanýn herkese sayýp sövmesinden yýldým. Her alanda sizin gibi insanlarý görmekten yýldým.
    Abdülkadir’i düzeyli eleþtirmek istemiyorum yaptýklarý þeyleri bilmiyorsunuz çünkü özel hayatý herkesin kendine ama takýmý için bir adam bilerek oynamýyorsa babam olsa tanýmam..

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Arkadaþlar, boþverin tartýþmayý.

Baþkan Parmak'ý korursa bu olay büyür ve ikinci büyük yanlýþý olur baþkanýn. Rahat mý batýyor size anlamýyorum ki? Her þeyini sen bu kulübe borçlusun be, en fazla fýndýk toplayýp 10-11 halý sahada top oynayacak adamlar milyonlar kazandýðý camiaya nasýl böyle hadsizlik yapýyor ya? Ýnanýlýr gibi deðil.

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

parmak kendince haklý flavio baker afobe gibi yeteneksizler bu adamdan fazla maaþ alýyor. flaviýo maça giriyor yakýyor takýmý. abdulkadir de maaþýna baksa sesini çýkartmaz. oyuna girerdi. baker afobe ve flavioyu kovun sonra parmak.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Antonio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    parmak kendince haklý flavio baker afobe gibi yeteneksizler bu adamdan fazla maaþ alýyor. flaviýo maça giriyor yakýyor takýmý. abdulkadir de maaþýna baksa sesini çýkartmaz. oyuna girerdi. baker afobe ve flavioyu kovun sonra parmak.
    Þampiyonluða giderken 90+5'te yay üstünden rövaþataya kalkan adamý o anda kovman lazýmdý. Yani daha Flavio, Baker alýnmadan önce. Sýra onlara gelmiyor yani bence.

Bakasetas'ýn þutunda elleri belinde gezmesini saymýyorum bile.

Yeteneksiz futbolcuya sabrederim, þýmarýðýna katlanamýyorum.
    Konu jönts tarafýndan (22.04.2021 Saat 22:59 ) deðiþtirilmiþtir.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Abdülkadir Parmak iddia edildiði gibi oyuna girmeyi reddetmiþ ise savunulacak bir tarafý yoktur.
    Bu arkadaþýmýz ikidir problem çýkartýyor. Derdi nedir anlamýþ deðilim. Gitmek istiyorsa gidebilir.
    Fakat bu durumu eleþtirmek adýna bu adamýn karýsýna olmadýk hakaretler etmek de hoþ deðil...
    Herkesin bir onuru, þerefi var. Bazý arkadaþlar durmasý gereken sýnýrlarý bilmiyorlar sanýrým.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonlu topçularda ciddi mental sorunlar var. Parmak'ýn bu þekilde ani düþen ve yükselen performanslarýnýn sebebide bu. Adam kafa olarak cahil yani, zaten bir kýza yürümüþtü evli veya niþanlýyken. Adamda zerre kafa yok. Ýstediði kafa yetenek olsun.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Arkadaþlar þýmarýklýk deðil lütfen anlayýn onur Mustafa yumlu Burak Yýlmaz þimdi de parmak (zaman ömür de bu dalgaya kapýldý ama ailesi izin vermedi: babasý özellikle) bunlar þýmarýklýðýn ötesinde Ünal hocayý bariz bir þekilde sabote ettiler Ünal hocayý edenler baþka kimleri etmemiþtir acaba. Yusuf yazýcýnýn hakkýný verelim Ünal hocayla sorun yaþasa bile oyuna Trabzon’a sadýk kaldý her maçta gitmesene kýzsam bunun için alkýþý hak ediyor... uðurcan da ayný þekilde adamdýr

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý bilgehan83 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar þýmarýklýk deðil lütfen anlayýn onur Mustafa yumlu Burak Yýlmaz þimdi de parmak (zaman ömür de bu dalgaya kapýldý ama ailesi izin vermedi: babasý özellikle) bunlar þýmarýklýðýn ötesinde Ünal hocayý bariz bir þekilde sabote ettiler Ünal hocayý edenler baþka kimleri etmemiþtir acaba. Yusuf yazýcýnýn hakkýný verelim Ünal hocayla sorun yaþasa bile oyuna Trabzon’a sadýk kaldý her maçta gitmesene kýzsam bunun için alkýþý hak ediyor... uðurcan da ayný þekilde adamdýr
    Zaten Yusuf bunlardan farklý olarak beynini kullanan versiyon olduðu için kaçtý gitti çocuk. Haklý.

SALDIRAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

O zaman Denizli ye hayýrlý olsun
    Bir Sevdasýn Trabzonspor'um..

Nereden
    Ýstanbul

Bu habere üzüldüm aramizda tartýþmanýn kimseye faydasý yok parmaða da kimsenin hakaret etmeye hakký yok
    Konuya gelince avcý disiplinli hocadýr taviz vermez parmak inþallah özür diler bir daha tekrarlamaz zaten kadro geniþliðinden yana sýkýntýlarýmýz var seneye baker da gidecek parmak yedek olarak kulübede dursun isterim ama kafasýnda gitmek yada ilk 11 oynamak varsa takasta kullanýlabilir zorla da kimseyi tutamayiz takasta visca Efecan Halil akbunar Yusuf Erdoðan gibi isimler düþünülebilir...

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý SALDIRAY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman Denizli ye hayýrlý olsun
    Max. Adana Demir, Samsun.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

2. ligi hayýrlý olsun.

erken davransaydý denizli kasýmpaþa erzurum falan kapaðý atardý.
    neyse belki 2. ligden çýkabilecek takýmlara kapaðý atar.

bi de 61 numarayý vermiþlerdi ya tam rezillik.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Parmaký kadro dýsý býrakmak sorun sahada ne verdigi degildi , çözülme olacak. kimlik olusturmak gerekiyor. olusturamazsak coskusuz devam edersin yarýn sýra ömüre gelecek.. hepsi kimin yüzünden. yönetimin. yönetimin. yönetimin.

bir futbolcunun sahiplenmesi icin illa takýmda yýl geçirmesi gerekiyorsa, ya da sadece futbolcunun sozlesme suresince bize ait oldugunu dusunerek verim alacaksak, bu futbolcularýn cogu sozlesme bitimlerinde bedava gidip bize zararý elbet vericekler ve ne zaman gercek takým olabilcez
    Konu Çaðatay96 tarafýndan (22.04.2021 Saat 23:38 ) deðiþtirilmiþtir.

bingolts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Her yönü ile Futbolcu her takýmda da oynar kendi oyuncumuz ve evladýnýza çöp muamelesi yapmak doðru deðil. Trabzonlu olup takýmda oynamak dünyanýn en zor iþi biraz empati lütfen
    Benim için bir sevdadýr Trabzonspor Solumasamda havasýný aþýðým renklerine

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)