Sayfa 15 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15 16 17 SonuncuSonuncu
Toplam 422 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdulkadir Parmak Kadro Dýþý Býrakýldý!

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    illüzyon mu bu

süper ligde bugüne kadar 71 kez þans bulup 3 gol 6 asist yapmýþ kendisi toplamda

Avrupa ve Türkiye kupasý dahil sezon katkýsý için konuþuyorum. Siz zaten 9 tane saymýþsýnýz 5 6'da kupa ve avrupadan gelen katký var. Bu sezona kadar aldýðý süreye göre verimli iþler yaptý.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý acan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupa ve Türkiye kupasý dahil sezon katkýsý için konuþuyorum. Siz zaten 9 tane saymýþsýnýz 5 6'da kupa ve avrupadan gelen katký var. Bu sezona kadar aldýðý süreye göre verimli iþler yaptý.
    Tüm Trabzonspor kariyerinde 98 mac 9 gol 6 asist var.

Oynadigi ilk sezonda 4 tane sivas bld. ve Balýkesire atmýþ kupada, ligde de 2 gol 3 asisti var. (Oynadýðý, goz boyadigi yarim sezon buydu zaten)

Geriye 3 gol 3 asist kaliyor. (Gecen sezon ve bu sezon) Sezonluk 7-8 gol falan yok yani. Kupada hekimoglu falan gelirse is yapabilir.

Sagda solda yapýlan algýlar kafa karýþtýrdý herhalde.
    ( ゚д゚)

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

3 Sezondur süper ligde forma giyiyor ve ilk sezonu 2 gol 3 asist, ikinci sezonu 1 gol 3 asist, son sezonu 0 gol 0 asist

hiçbir verimli iþ falan yapmadý, kupada 3. lig takýmlarýna karþý birkaç maçý var evet doðru
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tüm Trabzonspor kariyerinde 98 mac 9 gol 6 asist var.
    Oynadigi ilk sezonda 4 tane sivas bld. ve Balýkesire atmýþ kupada, ligde de 2 gol 3 asisti var. (Oynadýðý, goz boyadigi yarim sezon buydu zaten)
    Geriye 3 gol 3 asist kaliyor. (Gecen sezon ve bu sezon) Sezonluk 7-8 gol falan yok yani. Kupada hekimoglu falan gelirse is yapabilir.
    Sagda solda yapýlan algýlar kafa karýþtýrdý herhalde.
    3 Sezondur süper ligde forma giyiyor ve ilk sezonu 2 gol 3 asist, ikinci sezonu 1 gol 3 asist, son sezonu 0 gol 0 asist
    hiçbir verimli iþ falan yapmadý, kupada 3. lig takýmlarýna karþý birkaç maçý var evet doðru
    Ýlk yazýmda Yumlu benzetmesi ile Parmak'ýn bu sezon çok çok kötü olan performansýnýn ve son davranýþýnýn nereye varmasý gerektiðini yazdým. Amacým neydi? Trabzonspor'da yükselen veya yükselmeye çalýþan oyuncularýn laubali tavýrlara girmesinin önüne geçmek için sert tedbirler uygulanmasýný konuþmak. Sayenizde Parmak savunuculuðu yapýyorum. Gerçekten hiçbir katkýsý olmadý yazýnca oksitlemiþ mi oluyorsunuz? Geçen sene milli takýma kadar yükselmiþ bir oyuncu. Þampiyonluða giden tüm kupa maçlarýnda 90dk oynamýþ baþka ne istiyorsunuz?

Bunu neden yapýyorsunuz bilmiyorum ama forum yöneticisi de objektifliðini yitirdiyse ve baþlýða gelip yanlýþlarý konuþtuðumuz gibi doðrularý da yazmayacaksak ne yapacaðýz. Sayenizde ne bir Trabzonspor efsanesi kaldý ne geleceði ne geçmiþi.

Kusura bakmayýn birkaç konuyu birleþtirdim.

Nereden
    Ýstanbul

Ýlk yazýmda Yumlu benzetmesi ile Parmak'ýn bu sezon çok çok kötü olan performansýnýn ve son davranýþýnýn nereye varmasý gerektiðini yazdým. Amacým neydi? Trabzonspor'da yükselen veya yükselmeye çalýþan oyuncularýn laubali tavýrlara girmesinin önüne geçmek için sert tedbirler uygulanmasýný konuþmak. Sayenizde Parmak savunuculuðu yapýyorum. Gerçekten hiçbir katkýsý olmadý yazýnca oksitlemiþ mi oluyorsunuz? Geçen sene milli takýma kadar yükselmiþ bir oyuncu. Þampiyonluða giden tüm kupa maçlarýnda 90dk oynamýþ baþka ne istiyorsunuz?

Bunu neden yapýyorsunuz bilmiyorum ama forum yöneticisi de objektifliðini yitirdiyse ve baþlýða gelip yanlýþlarý konuþtuðumuz gibi doðrularý da yazmayacaksak ne yapacaðýz. Sayenizde ne bir Trabzonspor efsanesi kaldý ne geleceði ne geçmiþi.

Ben oyuncu hakkýnda hiç yorum yapmadým mesajýmda. Son iki sezonda 7þer 8þer skora katký falan yazýnca düzeltme gereði hissettim. Öyle bir istatistik yok.

Yorum yapacaksam da skora etki etmeden de faydalý oyuncu olunabilir ama Parmak'ýn en önemli özelliði ne deseler kimse þu diyemez. 18/19 da topla iyi çýkýyordu, doðrudan kaleye gidiyordu falan hepimiz çok etkilenmiþtik. Ýki sezondur o da yok. Savunma yok, asist yok, gol yok, mücadele yok. Daha iyisi yokken iyi bir alternatif olabilir ama bizim kýzdýðýmýz nokta da zaten bu, alternatif olmayý kabul etmiyor.

Yoksa kaliteli adamlar alýndýktan sonra arkasýnda Yumlu beklesin, Parmak beklesin. Ýþ düþtüðünde canla baþla mücadele etsinler kim istemez, rotasyon sorununu altyapýdan çözersin süper olur da Mikel geliyor arkadaþýný niye çaðýrdýn diyor, Türkmen transfer geliyor ama ben oynuyorum diyor. Bu kafalarýn deðiþmesi lazým.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben oyuncu hakkýnda hiç yorum yapmadým mesajýmda. Son iki sezonda 7þer 8þer skora katký falan yazýnca düzeltme gereði hissettim. Öyle bir istatistik yok.
    Yorum yapacaksam da skora etki etmeden de faydalý oyuncu olunabilir ama Parmak'ýn en önemli özelliði ne deseler kimse þu diyemez. 18/19 da topla iyi çýkýyordu, doðrudan kaleye gidiyordu falan hepimiz çok etkilenmiþtik. Ýki sezondur o da yok. Savunma yok, asist yok, gol yok, mücadele yok. Daha iyisi yokken iyi bir alternatif olabilir ama bizim kýzdýðýmýz nokta da zaten bu, alternatif olmayý kabul etmiyor.
    Yoksa kaliteli adamlar alýndýktan sonra arkasýnda Yumlu beklesin, Parmak beklesin. Ýþ düþtüðünde canla baþla mücadele etsinler kim istemez, rotasyon sorununu altyapýdan çözersin süper olur da Mikel geliyor arkadaþýný niye çaðýrdýn diyor, Türkmen transfer geliyor ama ben oynuyorum diyor. Bu kafalarýn deðiþmesi lazým.
    Altyapýdan gelen oyuncu bulunduðu yerin kýymetini bilmiyorsa hata oyuncuda mýdýr kulüpte mi? Y.Erdoðan okeye döndü Yumlu maç satmýþ gibi sahada dolandý, Hüseyin ve Parmak 100 maça yakýn oynadý profesyonelliði geçtim yetiþtiði kulübün deðerini bilemeyecek kadar geliþememiþler. Peki aklýma gelmeyenler de dahil hangisini kulüpten aforoz ettik. Neden niyet okuyamýyoruz?. Avrupa isteyen Yusuf'un niyeti belliydi kazandýrdý. Peki bunlarýn niyeti nedir? Geliþtirip satacak mýyýz yoksa kulübe 10 yýl hizmet mi edecekler.

Bu çocuklarýn bir yol haritasý yok karambole gol atarlarsa kahraman yedirirlerse rezil olacaklar bu belli. Bu sezon hariç son 2 sezonki Parmak'ý yeterli bulsam da son davranýþý için çok sert bir ceza gelmez ise veya affedilirse bu altyapýdan gelen oyunculara örnek olacaktýr maalesef.

Nereden
    Ýstanbul

Altyapýdan gelen oyuncu bulunduðu yerin kýymetini bilmiyorsa hata oyuncuda mýdýr kulüpte mi? Y.Erdoðan okeye döndü Yumlu maç satmýþ gibi sahada dolandý, Hüseyin ve Parmak 100 maça yakýn oynadý profesyonelliði geçtim yetiþtiði kulübün deðerini bilemeyecek kadar geliþememiþler. Peki aklýma gelmeyenler de dahil hangisini kulüpten aforoz ettik. Neden niyet okuyamýyoruz?. Avrupa isteyen Yusuf'un niyeti belliydi kazandýrdý. Peki bunlarýn niyeti nedir? Geliþtirip satacak mýyýz yoksa kulübe 10 yýl hizmet mi edecekler.

Bu çocuklarýn bir yol haritasý yok karambole gol atarlarsa kahraman yedirirlerse rezil olacaklar bu belli. Bu sezon hariç son 2 sezonki Parmak'ý yeterli bulsam da son davranýþý için çok sert bir ceza gelmez ise veya affedilirse bu altyapýdan gelen oyunculara örnek olacaktýr maalesef.
    Biz ayný þeyi konuþuyoruz galiba. Ben sizin mesajý son iki sezondur çok iyiydi, bu sezon kötüyse sorun Parmak'ta deðil baþka bir yerde (hoca gibi) olarak yorumladým. Ayný noktada olduðumuza sevindim. Topçuya da niyetini biz çizmeyelim ya. Hiç beklemezsin, iki sezon iyi oynar satarsýn. Çok þey beklersin geliþmez kadronda kalýr ama sonucunda hepsi buranýn çocuðuyuz diyorsa ne denirse densin yapmak zorunda. Lafa gelince yayla çocuðu, taraftar gibiyiz; icraat trip atan maça girmeyen bir futbolcu. Bu çocuklarýn kulübün sahibi deðil bir parçasý olduklarýný kabul etmeleri gerek.

Sert ceza geldi zaten, kadro dýþý kaldý. Bu noktada Parmak'ýn yapmasý gereken çýkýp özür dilemekti ama yarým yamalak kendinin paylaþýp paylaþmadýðý belli olmayan, ben öyle bir þey yapmadým ama yine de özür dilerime çýkan bir insta postu attý. Sonra da gidip gs sayfasýný beðendi. Bu saatten sonra çýkýp içten bir özür dilemediði sürece affetmek mümkün olmamalý, he özürü de hoca ve yönetim tartýþýr. Volkan gibi kariyeri boyunca fbde oynamýþ bir figür emekliliði gelmiþken aðlamaklý özür diledi külübün bodrum katýnda. Bizimkiler buna tenezzül etmiyor. Volkan'ýn egosu da kariyeri de daha büyük ama volkanýn fbye verdiði deðer demek ki Parmak'ýn bizim kulübe verdiðinden yüksek.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Formül çok basit. Altyapýdaki çocuklara oðlum sizin hedefiniz Trabzonspor deðil; hedefiniz Liverpool, Barcelona diyeceksiniz. Bunu aþýlayacaksýnýz. A takýmla idmana çýkan kariyerinde zirveyi görmüþ gibi hissetmeyek kendini. Ha sonra biz de gidene hain falan sattý bizi cart curt demeyeceðiz.

Bir de yaþ 20 oldu formayý alamadýn mý? Güle güle kardeþim. 24 yaþýnda adamý saða sola kiralýyoruz hâlâ, yuh.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Konu önceki sezonlarýnda ortalama 8-9 gole katký yapmasý bilgisinin yanlýþlýðýnýn tespiti, farklý yere çekilince haklý olunmuyor, demagoji oluyor bunlar
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Konu önceki sezonlarýnda ortalama 8-9 gole katký yapmasý bilgisinin yanlýþlýðýnýn tespiti, farklý yere çekilince haklý olunmuyor, demagoji oluyor bunlar
    Konu baþtan beri sizin bakýþ açýnýz. Bu arada bu sezon Afobe 4 gol katkýsý verdi

Bu sezon 28 maçta sýfýr katký. Son iki sezonda en az 7þer 8er gole katkýsý olan parmak bu sezon ne oldu ki sýfýr çekti? O boyla kafa gollerini biliyoruz parmak, yumlu gibi olacaksa bu sefer yumuþak bir gönderiliþ olmaz.
    Ne yazmýþým 7-8 gol ve sezon. Bilgi doðru ama haklýsýnýz golleri stoperinde batuhan orta sahasýnda zeki ile oynayan kadro ile sivas belediyeye attýðý için onu saymýyoruz arkadaþlar ama basele attýðý 2-2 biten maçý ve beþiktaþ maçlarýný 2 sayýyoruz ona göre yeni bir hesap geliþtirelim

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Abartmaya gerek yok. Hatayý yaptý oldu bitti. Günlerce bu olaylarý konuþmak bizi yýpratýr ve adam 5 kuruþa satýlacaðý yerde 3 e satýlmasýna sebep olur. Eski takýmý süper lige çýkýyor oraya gider iþte. Oldu bitti, güle güle.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Dün akþam da ayný bir olay oldu.
    gelde duygusal davran gelde affedilsin de
    adam can derdinde küme düþüyor
    golcüsü oyuna girmedi
    geçiniz efendim geçiniz bu tarz hareketlere prim vermeyeceksin.
    acýmayacaksýn
    acýrsan
    acýnacak hala gelirsin.

**
    BB Erzurumspor'un Fenerbahçe'ye konuk olduðu mücadelede ilginç anlar yaþandý. Tecrübeli teknik adam Yýlmaz Vural oyuna Ricardo Gomes'i almak istedi ancak baþarýlý golcü oyuna girmeyi reddetti. Yýlmaz Vural, maçýn ardýndan yaptýðý açýklamada oyuncusuna sert tepki gösterdi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Beþiktaþ ile adý çok geçmiþti, büyük ihtimal oraya gider.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Abdulkadir parmak ý eleþtirenler kaçýncý kümede oynamýþda sonra bir üst kümede oynayabilme becerisi göstermiþ...
    Halý saha küme gruplarý da dahil.

Redmi Note 8 Pro cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý cevahirr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdulkadir parmak ý eleþtirenler kaçýncý kümede oynamýþda sonra bir üst kümede oynayabilme becerisi göstermiþ...

Parmak güzellemesi için mi kayýt oldun foruma
    Ne oldum delisi olmayacaksýn. Hepi topu 2 sene top oynamýþsýn hemen oldum havalarýna girmeler kesinlikle cezasýz kalmamalý. Ekstra katkýsý maalesef yok zaten hiç olmadý direk gönderilsin.
    trabzonspor bir sevdadir...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý cevahirr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Oynadýðý klasman ile yeteneði ile yaptýðý ahlaksýzlýðýn ne alakasý var? Yoksa sende çalýyolar ama çalýþýyolar tayfasýndan mýsýn?
    Karakterin ve ahlâkýn yetenekten, maldan, mülkten daha kýymetli olduðunu öðrenin önce.
    Asýl hazine karakter ve ahlâktýr. Trabzonspor'u bunlar ayakta tutar.
    Bunlar olmadýktan sonra herþey sýfýrdan ibaret.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

61SAAT SPOR SERVÝSÝ- Hasan Tüncel

Daha önce bir açýklama yayýnlayan Abdulkadir Parmak taraftarlar, yönetim, takým arkadaþlarý ve hocasýndan özür dilemiþti.

AVCI ÝLE GÖRÜÞTÜ

Teknik Direktör Abdullah Avcý’nýn disiplin raporuyla kadro dýþý býrakýlan Abdulkadir Parmak özrün ardýndan deneyimli teknik adamla görüþme gerçekleþtirdi.

Trabzonspor tesislerinde gerçekleþen görüþmede Abdulkadir Parmak Abdullah Avcý yaptýðý hareketten duyduðu piþmanlýðý aktardý.

KARAR 15 MAYIS’TA

Kadro dýþý olayýndan sonra ilk kez bir araya gelen ve diyaloga giren ikilinin görüþmesinden net bir sonuç çýkmazken gözler Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcý’nýn 15 Mayýs’ta vereceði bireysel rapora çevrildi. Avcý tüm oyuncular hakkýndaki kararlarýný bildirecek.

chopper61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Ýçinden bir his biz bu Avcý ile daha çok benzer olay yaþarýz diyor.
    Ali yazar Veli bozar

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Sanýrsýn ki Abdülkadir deðil de Xavi'dir.
    13 sayfa ne konuþtunuz burada bea?
    Brühhh...
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Çok uzadý bu konu, hocanýn kararý kesin ise hiç uzatmaya gerek yok...

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Dunyanin en guzel haberi, umarim bu dogrudan geri donulmez. Defolup gitsin yaninda huseyin turkmen denen amatoru de alsin lutfennnn. Eger gercekten buyuk Trabzonlularsa takima yapacaklari en buyuk katki olur

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca çok güzel kapattý konuyu.. Hareket bana deðil Trabzonspor’a yapýlmýþtýr diyerek büyüklüðünüz kadar karar verin diyor yönetime..

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Af maf yok, darýsý Türkmen'in de baþýna. Her ikisinden de kurtuluyoruz. Artýk seneye rakip olarak ilk Trabzonspor maçlarýnda bir yerlerini yýrtarlar sonra da tüm sezon yatarlar.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

TS>Parmak

Kiralýk verilsin Hekimoðlu'na ya da baþka bir takýma
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Gönderilip yerine salih, emirhan vb. oyuncular kazandýrýlýrsa fazlasýyla kazanç olur bizim için. Takýmda sadece yer doldurmak için bulunan oyunculardan çok sýkýldým biraz oyuna pozitif etki ve istatistik görmek istiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)