Sayfa 24 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24 25 SonuncuSonuncu
Toplam 613 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 37.Hafta | Trabzonspor 2-0 Fatih Karagümrük | Maç Sonucu

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tartýþmanýzý bölüyorum ama kendinle çeliþiyorsun kardeþim.
    Pres yapmadýðýmýz için rakipte rahatlýk vardý diyorsun. Ama pres yapýp gol bulduk.
    Sence burada düzeltmen gereken bir þey yok mu? Kaldý ki bence maçta fena olmayan bir pres yaptýk.
    Pres yapmadýk deðil aman baþýmýza bir iþ gelmesin þeklinde yumuþak bir pres yaptik. Ikinci golde bireysel bir pres var, genç oyuncunun da çok büyük bir hatasý var, pasi kýsa kalýyor. Zaten ilk yarýyý eleþtiriyorum ben oyuna baþlama planýný yani.

Adamlar topu aldi pas yapýyor, tabi ki zaman zaman iyi presler yapacaðýz ama maç boyu bu oyunu kabul etmek tartýþýlýr bence. Ben hocadan topu almak üzere kararli bir ön pres beklerdim. Oyunu kabullendi ve bunu da maç sonu söyledi zaten. Plan bu diye kabul etmemiz þart deðil.

Rakip antrenör 1 ay önce gelmiþ ve sahaya genç oyuncularý atmýþken maç özelinde böyle bir eleþtiriyi yapmak çok da tuhaf olmamalý.

Hoca oyun disiplinini övdü ama yaptýðýmýz pas hatalarýndan falan oyuncularýn çok da bu oyunu kabul ettiðini, konsantre olduklarýný düþünmüyorum. Ikinci yarý baþlangýcýnda baya gevþek kaldýk, sýkýldýlar rakibi izlemekten. Hatadan 2. gol gelince çözüldü oyun.

mekatronik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Her þeyi anlarým ama kötü defans yapýyoruz nedir arkadaþ, son maçlarda hangi takým doðru dürüst pozisyon buldu, bize karþý tek pozisyon çýkaramayan takýmlarýn bizden sonraki maçlarýna bakýn.
    Bizim sorunumuz hücumda çoðalamamak. Bunun da yegane sebebi beklerin sürekli geriye oynamasý. Beklerin baskýsý olmadan akýþkan hücum hayalden öteye gitmez.
    %65 topla oynadý diyor istatistik, inanýn yarýsýný kendi cezasahalarý içinde yaptýlar, maçý izlemeden sallayanlara bakmayýn.
    Pozisyon dedikleri de ndaonun þutunda uðurcanýn ayaðýna gelen top, peh. Mevlüt’ün þutu demeye dilim varmayan 0.5 bir pozisyon da var hepsi bu
    Cehalet ne güzel þey, her þeyi biliyorsun.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Hoca, rakibin topa sahip olmasýnýn önemli olmadýðýný anlatmýþ. Sonuca bakýnca kendince haklý görünebilir. Fakat penaltý ve yine rakibin hatasindan bulduk golleri. Bence iki temel sorunumuz var, daha önce de bahsetmiþtim:

1) Yerleþim sorunu

Özellikle Berat ve/veya Flavio'suz dönemlerde ileride baský yapmayýnca rakip üzerimize rahat geliyor. Bekler yalnýz kalýyor. Biz bu riski alýyoruz, kanattan geliþe izin veriyoruz. Özellikle terse atýlan toplarý savunmakta zorlanýyoruz.

2) Hücumda çok yavaþ, aðýr oynuyoruz.

Oyun tempomuz çok düþük. Dün 40. dakikada bir pozisyon var. Djaniny sað çizgide on saniye top sakladý. Rakip iki üç kiþi bastý. Yardýma giden bir Allah kulu yok. Bunun adý taktik disiplin deðil, olamaz.

Nereden
    Trabzon

3 puan almak önemliydi.Iký takimda güzel maç çýkardý.Maç sonundaki iki takým oyuncularin birbiriyle olan iletiþimi de maç kadar güzeldi.

Maçý analiz edersek;

Özellikle a.gücü,kayseri,hatay ve son olarak karagümrük ile oynadýðýmýz bu son dört iç saha maçýnda oyun olarak bir geliþim içindeyiz.Daha fazla öne oynamayý düþünen bir görüntü veriyoruz.Dýþ saha oyunu olarak zaten sezon baþýndan beri dengeli doðru oynuyorduk,problemimiz iç saha oyunundaydý bu konuda da son maçlarda yükselme trendindeyiz.Yalnýz öne oynadýkça karþýmýza þöyle bir hastalýk çýkýyor o da kalite eksikliði.Bu maçtan örnek vermek gerekirse mesela yusuf sarý topla çizgiye iniyor buraya kadar hersey güzel ama o topu ceza sahasi içindeki bordo mavili formalilardan birine ulaþtýramýyor.Mesela baker araya güzel bir top birakýyor ama djaniny bileðini biraz daha çevirip topu direk dibine vuramýyor.Mesela ekuban þut çekiyor ama köþelere gitmiyor.Mesela serkan rakibi eksik yakaladigimizda guzel bir bindirme yapýyor ama sonuçlandiramýyor.Bu durumlar kalite olarak eksiklik belirtisi bu konu da yapabileceðimiz çözümler ise var olan oyuncularý geliþtirmek ve geliþime kapalý olanlari ise yeni transferler ile deðiþtirmek.

Maçta öne çýkanlar ugurcan ve djaniny oldu.Nwakaeme,baker de iyi görüntü verdiler.Ekuban dýþýndaki diðer oyuncularda ortalama standartlarina yakýn bir maç çýkardýlar.

Açýkcasý karagümrük beklediðimden daha diþli bir takým görüntüsü verdi.Bu kadar enerjisi yüksek bir rakip beklemiyordum fakat son maçlarda bizim yaptýðýmýz acemi iþleri bu maçta karagümrüklü oyuncu yaptý ve penaltýya sebebiyet verdi.Bizde bu firsatý iyi kullandýk.Skor avantajýný ele aldýktan sonra daha rahat daha az stresli bir maç çýkardýk.

Üç puan için tüm oyuncularýmýzý tebrik ederim.Yarýndan itibaren önümüzdeki maça odaklanmalýyýz.Tahminen bir iki maç daha kazanýrsak dördüncülüðü saðlama alýrýz.Duruma göre de 3.lük hamlesi gelebilir ama iþin orasý sadece bizim elimizde olan bir durum deðil biz öncelikle kendi baðýmýzý kesebileceðimiz nokta olan dördüncülüðü saðlama alalým gerisine bakarýz.

mancester - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý mancester Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gs ve hatay macini tamamen sansizlikla puan birakdigimizi dusunenlerdenim heleki gs kesinlikle puani alicak oyun oynamadi sansimiz yaver gitmedi ama son maclarda oyun olarak belirgin fark var su anda rakiplerimizden bizden daha iyi oynuyor diyebilecegimiz takim yok o acidan rahatim bu macda bizim endisem yok.
    Helal olsun takima oyunculara bu hedefsizlikde mukemmel oyun rakibe sut sansi vermeden djanini hele bir karsi karsiya kacirdigi var yani mac daha erken bitebilirdi olsun alisdik artik sonuc 3 puan nispeten iyi bir oyunla en azindan sezon bitimine kadar su takima biraz olumlu enerji verelim her mac olumsuzluk sacma o kadar hayiflanicak yada kotu durumda degiliz ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bazýlarý teknik direktör olmuþ. Tv'de iki maç izleyen eline klavye alýnca Guardiola'ya evriliyo Hocaya akýl vermeler, taktiðini eleþtirmeler. Futbolcuyu da deðil, direk Hocayý eleþtiriyolar. Nasýl bir cahil cesaretidir bu! Harcanýyorsunuz burada Tipik bir her konu hakkýnda uzman olan Türk vatandaþý. Hakikaten bu tarz insanlar yüzünden Trabzonspor bu halde. Herþeyde fikir sahibiler, herþeyi biliyorlar, herþeye yorum yapýyorlar.
    Konu Anýl C tarafýndan (25.04.2021 Saat 10:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

mancester - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Anýl C Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bazýlarý teknik direktör olmuþ. Tv'de iki maç izleyen eline klavye alýnca Guardiola'ya evriliyo Hocaya akýl vermeler, taktiðini eleþtirmeler. Futbolcuyu da deðil, direk Hocayý eleþtiriyolar. Nasýl bir cahil cesaretidir bu! Harcanýyorsunuz burada Tipik bir her konu hakkýnda uzman olan Türk vatandaþý. Hakikaten bu tarz insanlar yüzünden Trabzonspor bu halde. Herþeyde fikir sahibiler, herþeyi biliyorlar, herþeye yorum yapýyorlar.
    Eline saglik bende benzer dusuncedeyim sanki hoca hayatinda ilk kez takim calistiriyor ne yapsa hatali ya arkadas seversin sevmezsin ama saygi duy adam teknik direktor hemde cakma olanlardan degil sertifikasini almis yillardir bu isin icinde onu al bunu al onu cikar sanki bunlar aralarinda hic konusmuyor hocada oraya uzaydan gelmis gibi bazi yorumcular ama futbola ozgu degil her konuda dedigin gibi uzman bir halkimiz var masallah..

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hocanýn bu maçta önde yaptýrdýðý baskýyla özellikle ilk yarýda çok top kaptýk. Yalnýz, yaptýrdýðý baský adam adama deðil daha çok pas kanallarýný kapatmak için alan parselleme üzerineydi. Avcý'nýn oyun sistemi zaten alanlar üzerinedir, adam adama oynatmaz.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burda istatistik bilimine karþý verilen mücadeleyi gördükçe gözlerim yaþarýyor. "GOL ATMAYA YAKLAÞAMADIK BÝLE, ÞANS PENALTISI" argümanlarýnýn þiddetle aðýzlardan savrulduðu takýmýmýz bugün bazý yerlere göre 3.10 veya 3.20, bazý yerlere göre 2.80 küsur gol beklentisi yarattý. Rakibin gol beklentisi ise 1.17 civarýnda.

3.00 küsur seviyesinde gol beklentisinden normal gününüzdeyseniz 2-3 gol çýkarýrsýnýz. Þansýnýz yüksekse 4-5'e de gidebilirsiniz. Rakip ise 1.17 civarýnda gol beklentisinden normal günündeyse 1 gol çýkarabilir, þanslý günündeyse 2'yi zorlayabilir. Açýklayýcý mýyým?
    böyle bir istatistik varsa gol beklentisi olayý muazzam saçma bir þeymiþ. ama iyi bak sen yine de muhtemelen penaltý attýðýmýz için gol beklentisi normalin üstünde çýkmýþtýr yoksa uðurcan'ýn bizi ipten aldýðýný görmemek körlük olur.

penaltý pozisyonu da korner'den geldi. sadece djaniny'in karþý karþýya atamadýðý bir pozisyon var onun haricinde ne ürettik hücum da? duran toplar harici.

maç için deðil genel için diyorum ki çok þanslý adam mýþ avcý bazý insanlar böyledir iþte. taraftara kalsa bütün oyuncular kötü hepsi gitsin avcý kalsýn.
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Bursa

Futbolcular için de ayný þey geçerli o zaman. Oturduðun yerden futbolcu da eleþtiremezsin. Eline klavye geçiren kendini messi zannediyor derler.

Rýza hoca için böyle bir hassasiyet gösterdin mi mesela merak ediyorum.

Bu þekilde burada konuþmanýn da anlamý yok zaten. Hocanýn her yaptýðý doðrudur, daðýlalým o zaman.

Karagümrük kendi sahamýzda topu almýþ oynamýþ. Sýrf kazandýk diye bu oyuna eleþtiri yapamayacaðýz öyle mi ?

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    böyle bir istatistik varsa gol beklentisi olayý muazzam saçma bir þeymiþ. ama iyi bak sen yine de muhtemelen penaltý attýðýmýz için gol beklentisi normalin üstünde çýkmýþtýr yoksa uðurcan'ýn bizi ipten aldýðýný görmemek körlük olur.

penaltý pozisyonu da korner'den geldi. sadece djaniny'in karþý karþýya atamadýðý bir pozisyon var onun haricinde ne ürettik hücum da? duran toplar harici.

maç için deðil genel için diyorum ki çok þanslý adam mýþ avcý bazý insanlar böyledir iþte. taraftara kalsa bütün oyuncular kötü hepsi gitsin avcý kalsýn.
    Aynen öyle, sizin þahsi gözlemleriniz sarsýlmaz doðru; Ýstatistikler zýrvalýk.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Aynen öyle, sizin þahsi gözlemleriniz sarsýlmaz doðru; Ýstatistikler zýrvalýk.
    basit bir soru sordum aslýnda, penaltý olmasýndan dolayý mý bizim gol beklentisi yüksek çýktý?

zýrvalýk mevzusu mu olay ? maçý izlemesek güzel kanardýk buna. yine yazayým uðurcan'ýn kurtarýþlarý olmasaydý ve bizim kornerden kazandýðýmýz þans penaltýsý olmasa ve rakibin net hata ile djaniny'e asisti olmasa karagümrük rahat yener giderdi.
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    basit bir soru sordum aslýnda, penaltý olmasýndan dolayý mý bizim gol beklentisi yüksek çýktý?

zýrvalýk mevzusu mu olay ? maçý izlemesek güzel kanardýk buna. yine yazayým uðurcan'ýn kurtarýþlarý olmasaydý ve bizim kornerden kazandýðýmýz þans penaltýsý olmasa ve rakibin net hata ile djaniny'e asisti olmasa karagümrük rahat yener giderdi.
    Hayýr, bizim gol beklentimiz 3.00 civarýnda. Penaltýnýn gol beklentisi ise 0.70'lerde. Ve ayrýca kim kimi rahat yeniyor yahu? Ýlk yarýda en az 3 net pozisyonun kaçýrýlmasýna karþýn Mevlüt Erdinç'in þutu dýþýnda büyük bir tehlikesi yok Karagümrük'ün. Salibur'un sol köþeden bir þutu var ama oldukça rahat bir top oldu o da Uðurcan için. Mevlüt dýþýnda net gol pozisyonu olmayan Karagümrük mü yeniyor bizi rahatça?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolcular için de ayný þey geçerli o zaman. Oturduðun yerden futbolcu da eleþtiremezsin. Eline klavye geçiren kendini messi zannediyor derler.

Rýza hoca için böyle bir hassasiyet gösterdin mi mesela merak ediyorum.

Bu þekilde burada konuþmanýn da anlamý yok zaten. Hocanýn her yaptýðý doðrudur, daðýlalým o zaman.

Karagümrük kendi sahamýzda topu almýþ oynamýþ. Sýrf kazandýk diye bu oyuna eleþtiri yapamayacaðýz öyle mi ?
    Eðer mesele sizin gibi akýl vermekse evet ayný þey geçerli.
    Ben diyorum ki bir gün dahi teknik direktörlük geçmiþi olmayan sizlerin böyle taktik ve teknik olarak Hocayý eleþtirmesi cahilliktir.
    Elindeki oyuncu grubunun yetersizliðine bile deðinmeden, hayal ürünü, gerçeklerle örtüþmeyen taktik zýrvalarla Hocaya yüklenmeniz cahilliktir.
    Siz daha proteinken Hoca futbolun içinde olan biri.
    Hocayý biri eleþtirecekse, hocaya biri akýl verecekse ondan baþarýlý olan biri yapar ancak bunu. Sizler gibi tvden maç izlemek dýþýnda bir aktivitesi olmayan çoluk çocuðun iþi deðil bu.
    Burada da hâlâ yazacaksanýz daha fazla rezil etmeyin kendinizi.
    Konu Anýl C tarafýndan (25.04.2021 Saat 19:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Bursa

Ben diyorum ki bir gün dahi teknik direktörlük geçmiþi olmayan sizlerin böyle taktik ve teknik olarak Hocayý eleþtirmesi cahilliktir.
    Elindeki oyuncu grubunun yetersizliðine bile deðinmeden, hayal ürünü, gerçeklerle örtüþmeyen taktik zýrvalarla Hocaya yüklenmeniz cahilliktir.
    Hocayý biri eleþtirecekse, hocaya biri akýl verecekse ondan baþarýlý olan biri yapar ancak bunu. Sizler gibi tvden maç izlemek dýþýnda bir aktivitesi olmayan çoluk çocuðun iþi deðil bu.
    Kendini baðladýðýnýn farkindasindir umarým. Eski mesajlara hiç gitmiyorum zaten. Benim bu konuda bir endiþem yok. Ona buna hoca deðil, futbolcu deðil demeyi adet edinmiþ biri deðilim. Hoca çok daha iyi biliyor tabi, daha iyisini de yapacak olan o.

Karþýsýndaki hoca da 1 aydýr takýmýn baþýnda 4, 5 tane genç oyuncuyu sahaya sürmüþ. Maç özelinde kiyas yapýp oyunu beðenmedim demek neden üzdü seni bu kadar anlamadým. Bir de ben eleþtiri yapýnca geriliyorsun sadece dikkat ettim. Millet neler neler yazýyor umrunda olmuyor.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Dün akþam Karagümrük'ü 2-0 maðlup ettiðimiz maçý temel hatlarýyla analiz ettim...

"Topa sahip olmak her daim çözüm mü?http://besuciki.blogspot.com/2021/04...c-analizi.html

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Dün akþam Karagümrük'ü 2-0 maðlup ettiðimiz maçý temel hatlarýyla analiz ettim...

"Topa sahip olmak her daim çözüm mü?http://besuciki.blogspot.com/2021/04...c-analizi.html
    Ayrýntýlý istatistik için kullandýðýnýz bir platform var mý? Pas yönü vs. Whoscored hariç...
    Konu jönts tarafýndan (25.04.2021 Saat 20:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý jönts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayrýntýlý istatistik için kullandýðýnýz bir platform var mý? Pas yönü vs. Whoscored hariç...
    Normalde var. MatchStudyTR tarafýndan eðitimini aldýðým "Tribün" programýný kullanýyorum ancak bu maç için detaylý istatistikler henüz elime geçmedi, ben de pek ona yönelik bir yazý yazmak istemedim açýkçasý. Daha çok görüntülü analizi tercih ettim.
    Konu Berke6198 tarafýndan (25.04.2021 Saat 20:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Normalde var. MatchStudyTR tarafýndan eðitimini aldýðým "Tribün" programýný kullanýyorum ancak bu maç için detaylý istatistikler henüz elime geçmedi, ben de pek ona yönelik bir yazý yazmak istemedim açýkçasý. Daha çok görüntülü analizi tercih ettim.
    Analiz için ayrýca tebrik ederim. Bir önceki yayýnda pas yönlerinden bahsetmiþtiniz Arda ile beraber, o yüzden sordum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Analiz için ayrýca tebrik ederim. Bir önceki yayýnda pas yönlerinden bahsetmiþtiniz Arda ile beraber, o yüzden sordum.
    Teþekkür ederim, yakýnda çok daha detaylý bir analiz programýna geçeceðim. Mümkün olursa o programa yönelik bir format da olacak ve orda daha yoðun verilerle konuþacaðýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendini baðladýðýnýn farkindasindir umarým. Eski mesajlara hiç gitmiyorum zaten. Benim bu konuda bir endiþem yok. Ona buna hoca deðil, futbolcu deðil demeyi adet edinmiþ biri deðilim. Hoca çok daha iyi biliyor tabi, daha iyisini de yapacak olan o.

Karþýsýndaki hoca da 1 aydýr takýmýn baþýnda 4, 5 tane genç oyuncuyu sahaya sürmüþ. Maç özelinde kiyas yapýp oyunu beðenmedim demek neden üzdü seni bu kadar anlamadým. Bir de ben eleþtiri yapýnca geriliyorsun sadece dikkat ettim. Millet neler neler yazýyor umrunda olmuyor.
    Eðer ben de böyle bir hadsizlik yaptýysam Hocaya karþý özür dilerim ondan.
    Benim üzüldüðüm yok. Aksine gülüyorum yazdýklarýnýza. Kendinizi geçtiniz 30 yaþýnda þimdiye kadar sadece kaleci antrenörlüðü yapmýþ kiþileri Hocaya karþý kullanýyorsunuz.
    Sözüm sadece sana deðil. Sen olsan hem direk seni alýntýlarým hem de önceki mesajýmda çoðul kullanmazdým.
    Her neyse. Daha fazla zaman harcamak istemiyorum bu komediye. Teknik direktörcülük oynamaya devam edin. Saðlýklý günler.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Ýstanbul

Pek saðlýklý bir noktaya gitmiyor bu eleþtirinin sonu. O zaman siyasetçileri de eleþtirmeyelim.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Araya girmek istemem ama bence doðru bir yaklaþým deðil bu.

Bir filmi beðenmemek için yönetmen, yemeði beðenmemek için aþçý mý olmak gerekiyor?

Nereden
    Bursa

Eðer ben de böyle bir hadsizlik yaptýysam Hocaya karþý özür dilerim ondan.
    Benim üzüldüðüm yok. Aksine gülüyorum yazdýklarýnýza. Kendinizi geçtiniz 30 yaþýnda þimdiye kadar sadece kaleci antrenörlüðü yapmýþ kiþileri Hocaya karþý kullanýyorsunuz.
    Sözüm sadece sana deðil. Sen olsan hem direk seni alýntýlarým hem de önceki mesajýmda çoðul kullanmazdým.
    Her neyse. Daha fazla zaman harcamak istemiyorum bu komediye. Teknik direktörcülük oynamaya devam edin. Saðlýklý günler.
    Ben de zaten üstüme alinmazdim da direk benim ismimi vermiþsin, sen ve senin gibiler demiþsin.

Söylediðin þeyi anlýyorum da benim yaptýðým o þekilde bir saygisizlik deðil. Sanki hoca forumu okuyor da adama buradan akil veriyoruz. Gs maçýnda rakibi oynatmadý oyuna hakim oldu baþarýlý dedim. Ben desem ne olur demesem ne olur onun da farkýndayým. Ama konuþup tartýþýyoruz iþte, lanet olsun içimizdeki trabzonspor ve futbol sevgisine.

Karagümrük'ü senin neyine topla oynamak diyecek þekilde yenecek taktik bilgisi de vardýr hocanin eminim ama sadece hata kovalamak yetti hocaya. Burada taktik üzerinden niyetini eleþtirdim aslinda. Maç özelinde bunu eleþtirmek guardiola'cilik falan deðil. Oyunu beðenmedim diyorum niye beðenmediðimi de söylüyorum. Yýllardýr forumda baþka birþey yapiliyordu da ben mi kaçýrdým, amaç bu deðil mi zaten ?

Karagümrük gelmiþ ilk yarýda 400 pas yapmýþ sahamýzda. Bunu sorgulamak son derece yerinde ve saðlýklý bir elestiri bana göre. Bunu da söyleyemezsek hiçbir þey konuþamayýz. Ama biz konuþup ilgi gosteriyoruz diye böyle bir sektör var, iþin doðasý bu.
    Konu artvints tarafýndan (25.04.2021 Saat 21:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Araya girmek istemem ama bence doðru bir yaklaþým deðil bu.

Bir filmi beðenmemek için yönetmen, yemeði beðenmemek için aþçý mý olmak gerekiyor?
    Sen o filmin ya da yemeðin nasýl yapýlmasýný gerektiðini belirtiyorsun tabi ki o konularda uzman biri olmalýsýn. Yoksa sadece beðenmemek deðil mesele.
    Elazýð'lý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)