Sayfa 29 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29 30 31 SonuncuSonuncu
Toplam 753 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 35.Hafta | Trabzonspor 1-1 Hatayspor | Maç Sonucu

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Abdullah Hoca ya gereğinden fazla ağır eleştiride bulunuluyor. Ben zamanla olan gelişime bakarim. Kesinlikle ciddi bir gelişim olduğunu söyleyebilirim. İnanmayanlar ilk devrede oynanan Hatayspor Trabzonspor maçını izleyip sıcağı sıcağına karşılaştırma yapabilirler. O maçtan galip ayrıldık ama sahada ne kadar zorlandık ve hatta ezildik diyebilirim. Bugün maç berabere bitti ama son 3 haftada olduğu gibi bu maçta da galibiyeti hakeden bizdik.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk 11'e kaç transfer lazım diye sorsak; en az 5'ten kapıyı açar çoğunluk. En az 5 transfer lazım olan takımdaki hocaya niye kafaya oynamıyorsun demek de enteresan. Ne yapacak adam motor mu takacak oyunculara? Takımın kapasitesi bu işte. Karşı karşıya pozisyonu sahaya girip hoca mı atacak?
    Yorum diye buna derim
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ben seyir zevki olan oyun istiyorum.
    Bu kadro ile bunu niye yapamıyor diye hocaya sallayacak kadar çıldırmamak kaydı ile tabi.
    Adamın eline istediğine yakın bir kadro ver.
    Hele bir santraforu olsun. Takım oyununa yatkın kanat hücum elemanları olsun.
    Sonra bakalım nasıl futbol izleyeceğiz.

Mevcut kadrosu ile rakiplerinin çoğuna maça hükmetme şansı vermedi.

Alanya maçı istisna...

Bu kadro ile bunu yapan, biraz rötuşla bakalım neler yapar.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk 11'e kaç transfer lazım diye sorsak; en az 5'ten kapıyı açar çoğunluk. En az 5 transfer lazım olan takımdaki hocaya niye kafaya oynamıyorsun demek de enteresan. Ne yapacak adam motor mu takacak oyunculara? Takımın kapasitesi bu işte. Karşı karşıya pozisyonu sahaya girip hoca mı atacak?
    bu bütcelere niye gecen senelerde cıkılmadı denir? hocaya şey atmak kolay ama geçmişte niye bunları bana vermedin de benden kazandıgını ona veriyorsun? denilebilir.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk 11'den kaç adam gidecek diye sorsak da en az 5 diyecek çoğunluk. Gelen 5 giden 5 olunca seneye için oynayan tek oyuncun var ne yapsın Avcı tek oyuncu ile ?

Şaka bir yana ben doğruya doğru yanlışa yanlış derim bugün oyuncu tercihleri hatalıydı. Göndereceği oyuncuları önce bir daha görerek göndermeyi düşünüyor. Bknz. Bilal görüldü ve gönderildi.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hatayın kadrosu çok mu iyi
    34lük premier lig eskisi 15+ gol attı
    bizim iki sorunumuz var, başkan: taraftarla iletişimi kopardı
    hoca: futbolla ilgimizi kesti
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben seyir zevki olan oyun istiyorum.
    Bu kadro ile bunu niye yapamıyor diye hocaya sallayacak kadar çıldırmamak kaydı ile tabi.
    Adamın eline istediğine yakın bir kadro ver.
    Hele bir santraforu olsun. Takım oyununa yatkın kanat hücum elemanları olsun.
    Sonra bakalım nasıl futbol izleyeceğiz.

Mevcut kadrosu ile rakiplerinin çoğuna maça hükmetme şansı vermedi.

Alanya maçı istisna...

Bu kadro ile bunu yapan, biraz rötuşla bakalım neler yapar.
    mehmet abi hiçbir şey yapamaz

0-0'a yatan hocadan hiçbir şey olmaz (çok kaliteli insan o ayrı)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet abi hiçbir şey yapamaz

0-0'a yatan hocadan hiçbir şey olmaz (çok kaliteli insan o ayrı)
    Önündeki seçeneklerin içinde bu şansı en cok hak eden adam Avcı.
    2-3 sene evvelki Avcı için ön yargılı olabilirdim.

Ama Avcı değişebiliyor. Bunu bu sene bazı maçlarda bu kadroya rağmen gösterdi.
    Ama elindeki bu kadro ile bunu maçların çoğunda yapmasını beklemiyorum.

Mevcut kadromuz, yıldızları yani üretenleri, aynı zamanda takımın el freni olan bir kadro.
    Ciddi bir dengesizlik var.

Bu dengesizlik düzeltilmeden hocayı yargılamam.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hatalı olmalarına rağmen savunma oyuncularına kızamıyorum. Maç bitmiş herkes hata yapacağım diye korkuyor müdahale edemiyor. Flavio can havliyle adama dalıyor oyun bilgisi bir anda sıfıra indi. Bu kadar güzel işler yapıp ikinciyi atamıyorsan suçu hücum oyuncularından arayacaksın. En çok da Tony nin kaçırdığına sinirlendim. Abi topa vurmak için neyi bekledin o kadar bi söyle hele. Senin gibi adam buradan acaba girmez diye falan mı düşündü? Kalenin önündeki adamla birlikte o topu içeri sokacak adamsın yaptığın işe bak. Bu takım mevcut kadrosu ile yakaladığını kaçırma lüksüne sahip değil. Bir ton 1-0 maç da kazandık ama her maç tutacaksın oyunu diye bir şey yok. Ki bugün berabere kalmamız için gerçekten ekstra şeyler gerekiyordu iki dakika içinde hepsi oldu. Ne diyeyim kısmet mi diyeyim bilmiyorum. Atacaksın abi o golü ulan ya
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    İstanbul

Takımın en büyük sorunu oyun merkezini çok geride kurup hücuma emaneten çıkması. Bu yüzden çok büyük bir gol sorunumuz var.

Bakasetas geldikten sonra gollerde inanılmaz katkısı olsa da oyun sistemini yukarıya kesinlikle taşıyamadı. O adam anca önde oynayan topa %60-65 sahip olan takımda tam anlamıyla iş yapar.

Takım 20 maçtır rakipten kaptığı toplardan sonra yediği ani prese cevap veremiyor. İlk yarıya dikkatli bakın anında biri basıyor bizdeki topa sahip olan oyuncuya. O da hemen öldürüyor atak başlangıcını. Hiç mi çözüm yok buna? Takım yavaş yavaş paslaşıp az adamla hücum edeyim istiyor. Hoca ilk maçlardan sonra geriden pasla çıkma da gelişecek falan demişti ama sezon bitti. Karagümrük Biglia yokken nasıl 2 maçta geriden pasla çıkmayı öğrendi peki yeni hocasıyla?

Hayır geriye yaslanınca da kademeli katı savunma da yapamıyoruz. 70lerde falandı galiba 2 kere hızlı oynadılar hemen pozisyon verdik.

Bu maç öncesinde 6 maçta 4 puan alan bir Hatay vardı. Bu da unutulmasın. Adamlar bariz formsuzdu. Yediğimiz gol şanssızlık. Yensek yine bir şey değişmeyecekti haftaya yine kale önünde beklerdik.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın en büyük sorunu oyun merkezini çok geride kurup hücuma emaneten çıkması. Bu yüzden çok büyük bir gol sorunumuz var.

Bakasetas geldikten sonra gollerde inanılmaz katkısı olsa da oyun sistemini yukarıya kesinlikle taşıyamadı. O adam anca önde oynayan topa %60-65 sahip olan takımda tam anlamıyla iş yapar.

Takım 20 maçtır rakipten kaptığı toplardan sonra yediği ani prese cevap veremiyor. İlk yarıya dikkatli bakın anında biri basıyor bizdeki topa sahip olan oyuncuya. O da hemen öldürüyor atak başlangıcını. Hiç mi çözüm yok buna? Takım yavaş yavaş paslaşıp az adamla hücum edeyim istiyor. Hoca ilk maçlardan sonra geriden pasla çıkma da gelişecek falan demişti ama sezon bitti. Karagümrük Biglia yokken nasıl 2 maçta geriden pasla çıkmayı öğrendi peki yeni hocasıyla?

Hayır geriye yaslanınca da kademeli katı savunma da yapamıyoruz. 70lerde falandı galiba 2 kere hızlı oynadılar hemen pozisyon verdik.

Bu maç öncesinde 6 maçta 4 puan alan bir Hatay vardı. Bu da unutulmasın. Adamlar bariz formsuzdu. Yediğimiz gol şanssızlık. Yensek yine bir şey değişmeyecekti haftaya yine kale önünde beklerdik.

yazının ılk paragrafı benım oyuncu kalıtem sosa pereiradan asagı dustu dıyor. gectıgımız senelerde de bu problem vardı pereıra ıle sosa cıkarıyordu ustun bılgılerı ıle. sımdı tum takım aynı sevıyelerde ve herkes asker degıl general rolune gecmeye alısmaya calısıyor. zaman lazım

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Analiz yaparken bazı şeyler kaçıyor

2011 de bu ülke futbol paydaşları, tff mhk bein tüm klüpler, gerekeni yapmadığından lig ÇÖP HALE geldi...

Bakın, bu sene 20 takımlı ligde 28 hoca değişti???

Yani her takım 2,5 nerdeyse, öyle çöp ki elde kalan tek çare...

Trabzonsporu yönetenler şampiyonluk istiyorsa, Uğurcan-Hugo-Edgar-Bakasetas-Ömür-Nwakaeme muhakkak takımda tutulur(hatta canini) üzerine şurda herkes sokakta her taraftar yazıyor, Hatay Alanya gibi 1-2 milyon euroyla ÇAKILI OLAN piyasadan iyi sağ-sol bek + 8 numara + forvet alınır, lig biter NET...

Ya da vizyonsuzca, Uğurcan satılır, yarışa girilse bile kaleden yarış kaybedilir tüüüüüh denir
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

ts_tuncay_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sosa, novak ve ndiaye gönderilmese belkide şuanda ligin lideri bizdik...

Nereden
    Trabzon

Hücum gücü iyi bir takımla oynadik.Maç boyunca topun arkasinda iyi durduk.Bireysel oyuncu becerisiyle golü de attik ama son dakkalarda anlık konsantrasyon kaybının bedeli ağır oldu.

Maçın detayina girersek hücumda iki buçuk oyuncu ile oynadik.nwakaeme,djaniny ve yusuf sarı dolayisiyla üretmekte zorlandik.Bakasetas,parmak ve baker daha çok ikinci bölge oyunu oynadılar.Golü de erken bulunca maç boyunca risk almadan herkesin pozisyonuna sadık kaldığı anlayışla devam ettik.Maçı kopartacak ikinci bireysel beceri hareketi yusuf sarıdan geldi ama noktayı koyamadı.Yine de maçı 1-0 a bağlayabilirdik ama edgarın sakarlığı flavionun acemiliği ile birleşince iki puan uçtu.

Defansif açıdan herkes iyi iş çıkardı.Serkan kritik hamleleriyle ön plana çıktı.

Gelelim işin hücum tarafına işin bu tarafinda ise iyi olan oyuncu yok gibiydi zaman zaman djaniny birseyler yapmaya çalışsa da yalniz kalınca zorlandi.Nwakaeme gününde değildi.Yusuf sari ise elinden geleni yaptı ama yetmedi.Orta sahadan daha fazla öne oynamasi gereken bakasetas ise daha çok işin mucadele tarafinda kalinca ön bölgeye çıkacak gücü kalmadı.Bekler zaten hücum etmede her zamanki gibi yetersiz kaldi.Bu etkenler sebebiyle hücum işinde zorlandık.Defansif açıdan sınıfı geçsek de işin ofans tarafinda sinifta kaldik.

Macla ilgili aklimda kalan güzel şeylere değinirsem;

Ugurcanin penaltı kurtarmaya başlaması güzeldi.

Abdulkadir Ömürun erken dönüşü iyi oldu.Anlaşılan milli takima yetiştirilmeye çalışılıyor.Diger milli takima aday futbolcumuz beratin milli forması şuan risk altinda onunda biran önce form tutup bizde çıktığı ilk iki üç maçtaki seviyesine çıkmasi lazım.

Djaninynin golü mükemmeldi isteyince nicolas anelka gibi gol atabiliyor.

Serkanın performansi da sevindiriciydi.

Hakem konusuna deginirsek penalti doğru karar bizim oyuncu net şekilde rakibin ayagina vurmasa da kenarindan hafif traşlama yapiyor.Trabzonspor formasinı giyen oyuncularin daha akılli olmasi gerek bunlar basit hatalar.

Penalti tekrari ise kural kitabı her gün değiştiği için ne diyor bilmiyorum ama mantiken verilen karar bana doğru gibi geldi. Herkes ihlali yapmış olsa da pozisyonda aktif rol üstlenen kamil ahmet yani durum tam tersi olsaydı yani ihlali yapan bizim oyuncu topu uzaklastirmasaydı da top ihlali yapan hatayli oyuncunun önüne düşüp gol olsaydı penaltı yine tekrar olacaktı tabi bunu normal koşullarda söylüyorum hakemler o an ne karar verirdi bilemem mesela bir pozisyon var boupenza kasti şekilde serkanin ayağina basiyor güya aklinca oyun akışı içinde bastım havasi vermeye çalışıyor bu net kırmizi kart.

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mac 1-0 iken (yusuf kacirdi) maci kapattim icimden dedim icimden helal olsun takima hatay'i etkisiz hale getirdiler ama sonuc 1-1- olmus gereksiz bir puan kaybi bence macin hakki bizimdi .Hocayi gonderelim gonderelim de kim gelicek de bu kadro ile daha iyisini yapicak yok oyle bir secenek lutfen mantikli davranalim her takim sacmaliyor bizim durumumuz nispeten daha iyi dahada iyi olucakdir hocaya en azindan sezon oncesi tum takimla calisma firsati verelim 3-4 iyi oyuncu ile seneye gorursunuz bambaska bir oyun oynariz .

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı mancester Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mac 1-0 iken (yusuf kacirdi) maci kapattim icimden dedim icimden helal olsun takima hatay'i etkisiz hale getirdiler ama sonuc 1-1- olmus gereksiz bir puan kaybi bence macin hakki bizimdi .Hocayi gonderelim gonderelim de kim gelicek de bu kadro ile daha iyisini yapicak yok oyle bir secenek lutfen mantikli davranalim her takim sacmaliyor bizim durumumuz nispeten daha iyi dahada iyi olucakdir hocaya en azindan sezon oncesi tum takimla calisma firsati verelim 3-4 iyi oyuncu ile seneye gorursunuz bambaska bir oyun oynariz .
    şans yok bizde yusuf orada tavana vursa gol.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Almanya

Son bes haftada kaybedilen puanlari üst üste koydugumuzda o maclarin ikisinden ya da ücünden üc puanla ayrilmayi basarabilseydik simdi sampiyonluk hesaplari yapiyor olacaktik. cok yazik oluyor bu takima ve kulübe. bir kulüp her yil mi ayni hatalarla yaristan kopar, her yil mi ayni hatalari tekrarlar? BU sorun sadece psikolijik destekle ve terapiyle ortadan kalkar.

Lig basinda bulundugumuz yerden simdi durdugumuz yere gelenedegin harcadigimiz enerji biryerde bitiyor ve ondan sonra da duraklama devrine giriyoruz.

Halbuki hoca ve oyuncularin bir noktadan sonra sampiyonluk icin mücadele ettigimizi dillendirmeleri ve ona göre oynamalari gerekmiyor mu? yani avci (Baska bir hoca da olabilirdi su anda takimin basinda) o cok önemli FB macindan önce ya da sonra takimi toplayip hadi bakalim önümüzde 13-14 mac var hepsinde herseyimizi ortaya koyuyoruz deyip camiaya da mesaji verseydi daha mi konsantre olurduk? Bunu neden söylüyrum? Cünkü daha önce hep sampiyonluk baskisindan uzak durmak icin sampiyonluk kelimesinden kaciniyorduk ya hani diyorum bir de o baskiyi hissederek mi hazirlansaydik ve maclari oynasaydik! Yani bu baskiyi diger takimlar da hissediyor! Ve belki bu baski positif enerjiye dönüsecekti! yillardir hep ligin bu zamanlarinda aklima gelen sudur! Zirveyle aramizdaki fark su an 12 puan! Yani dört mac! Ne kadar kücük bir nüans degil mi? iste su nüansi ortadan kaldiracak bir cözüm üretemedigimiz icin son düzlükte motor su kaynatiyor bizde.

Nereden
    Afrika Diğer

abdullah avcı ile olmayacak

hepimiz buradayız 6 ay süre veriyorum, göreceğiz

seneye 15-20 hafta arası gider onla beraber golfçü de

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_tuncay_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa, novak ve ndiaye gönderilmese belkide şuanda ligin lideri bizdik...
    Şu Ndiaye nedense arada kaynadı gitti, hiç tartışılmıyor. Hakikaten biz bu adamı gönderip Flavio kişisini aldık değil mi? Bu sezon Karagümrük'te ne yapmış diye baktım, ligin ilk yarısında 14 maçta 3 gol 4 asist yapmış. Ahmet Ağaoğlu tipi beceriksizliğin bir diğer kanıtı.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş erol neyse de okan onun takımıyla şampiyonluk yaşadı.. hoş rakibi çimşirdi ama olsun.. şampiyonluktan öte köy yok bu ligde..

avcı loser olmadığını hala ispatlayamadı maalesef..
    sizin ne deiğinizi bilmiyorum ama o zaman bu 3 istanbul takımının aldığı puanlar helal..
    biz taraftar olarak sürekli adamları suçluyoruz..
    her sene olduğu gibi bu sene de en az 10 puanları da hakemlerden almışlardır..
    kesin ve net..12-13 puan olur ama 9 olmaz..

bizim bu tabloda kaç puanımız var..3 var mı 1 var mı..
    bi rize maçımız var.. hem bize uyduruk penaltı hem onlara..

kabadayı terim hakemleri tehdit eder..
    aynı taktiği akıllı sergen de uygular(itirazım yok)

Avcı'nın bunların 1/10 u kadar bir tavır gördünüzmü..
    böyle bir Adama Zorbay sarı kart vermiş..Adam utanıyorum diyor..

nasıl loser oluyor anlamıyorum..
    o zaman TS da loser..37 yıldır Ş olamıyor..
    adamın başarısını çal ..hırsızlık yap hemde açıkça ondan sonra sen kazanamadın losersin..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yetenek ve futbol aklı kıt kadronun başındaki avcı gereksiz eleştiriliyor.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

8.haftanin basinda takimin basina gelip 35.haftadan sonra bu futbolu oynatan hocanin yatacak yeri yoktur.cimsir ve newton dahil en kepaze oyunu oynuyoruz.yok kadro yokmus yok bekler yokmus birakin allah askina.adi avci degil baska bir sey olsa coktan kovulurdu.acik ara ligin en kotu oynayan takimiyiz.edgar,hugo ve ugurcan sayesinde o puanlari topladik.avci döneminde 4-5 mac haric hepsinde kotu oynadik.saha sonuclari gelirken hoca muhtesem gelmedigi zaman kadro berbat.bu ikiyuzlulugu birakalim.yonetim hoca degistirme limitini doldurdugu icin kuvvetle muhtemel devam edecek ama onumuzdeki seneyi kurtarmak icin avcinin gitmesi gerekiyor.iki bek ve golcu haric kadro gecen seneden cok daha iyi.kotu oyunun nedeni hocanin ta kendisi.savunma yapmayi ogreniyoruz ayagina takintilariyla koca trabzonspor’u rezil rusva ediyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8.haftanin basinda takimin basina gelip 35.haftadan sonra bu futbolu oynatan hocanin yatacak yeri yoktur.cimsir ve newton dahil en kepaze oyunu oynuyoruz.yok kadro yokmus yok bekler yokmus birakin allah askina.adi avci degil baska bir sey olsa coktan kovulurdu.acik ara ligin en kotu oynayan takimiyiz.edgar,hugo ve ugurcan sayesinde o puanlari topladik.avci döneminde 4-5 mac haric hepsinde kotu oynadik.saha sonuclari gelirken hoca muhtesem gelmedigi zaman kadro berbat.bu ikiyuzlulugu birakalim.yonetim hoca degistirme limitini doldurdugu icin kuvvetle muhtemel devam edecek ama onumuzdeki seneyi kurtarmak icin avcinin gitmesi gerekiyor.iki bek ve golcu haric kadro gecen seneden cok daha iyi.kotu oyunun nedeni hocanin ta kendisi.savunma yapmayi ogreniyoruz ayagina takintilariyla koca trabzonspor’u rezil rusva ediyor.

Hoca takimi ilk 4 e sokmus 59 puanda en yakin rakibine 7 puan farkla ,Oynadigi oyun cok iyi dedigimiz kalbur ustu oyunculari olan alanyanin hatayin karabuk takimlarinin onunde sansi var diyoruz sansizliklarini kimse konusmuyor ( oyuncular kalenin onunden disari attiklarini unutmayalim son dakika sacma sapan gollerle gelen beraberlikleride) bence bizim icin bu kadar kotu baslayip nispeten daha derli toplu hale getiren hocadir burda gelmeden oncede yazdim hocayi isteyen tayfadan olmadim ama bence rustunu ispatladi benim gozumde en azindan daha iyi yaparmi onuda seneye gorucez insallah .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şans yok bizde yusuf orada tavana vursa gol.
    Yusuf beni hasta etti ondan kapattim yazsa onu zaten is biticek sans gercekten cok onemli bir faktor .Hoca dun yusufun posisyonuna kadar izledim bence hatay i sahadan sildiler adamlar resmen tekme tokat oynamaya basladi hicmi mac seyretmedik bizim takim kotu eyvallah ama sanki rakipler cok iyi ...

Nereden
    Ankara

Onla olmayacak bunla olmayacak peki kimle olacak? Unutmayın ki bugün nasıl 3. olamadık diyorsak hoca sayesindedir. Adama rezil bir kadro verildi ve üzerine sadece 3 kişi alabildi bu adam. Olmayan imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Hocanın takıntısından, hatasından puan kaybedik mi derseniz ettik. Ama hocanın ölçüleceği sezon bu sezon değil diğer sezondur. Zira hoca geldiğinde herkesin tek derdi kendimizi sıkıntıdan kurtarıp önümüzdeki sezonu düşünmekti. Hoca fazlasının hayalini kurdurttu diye nankörlük etmeyin.
    #TRABZONSPOR#

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)