Sayfa 27 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 ... SonuncuSonuncu
Toplam 753 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 35.Hafta | Trabzonspor 1-1 Hatayspor | Maç Sonucu

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizler bu hakemlere anasindan doğduklarına pisman etmedikçe sampiyon manpiyon olamayız. Yillarca hep ayni oyunu oynuyorlar
    VAR daki kimse o tekrarlattırdı. Hakemi VARa çağırdı. VARa çağırdıktan sonra tekrarlatması muhtemeldi

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 kayarak yaptığı müdahale ile 2 yıl daha geniş kadroda tutacaklar,bunu türkmende de gördük,

eğer seviyeyi bu kadar aşağıya çekersen 2 yılda kalır 4 yılda kalır,normalde 4. lig topçusu bu yetenekleri ile serkan asan
    Abartiyorsun bugun macin en iyisiysi.yedek olarak takimda kalir her turlu. kamil kalacagina o kalsin yedek beke 1.milyon avro verip oturtacak luksumuz yok

Nereden
    Avrupa Diğer

Şu pozisyonu izledikçe şu Flavioya gıcık kapmaya başladım!!!

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya arkadaş biz de Trabzonsporluyuz ama gerçeklerden bu kadar kopmak akıl hastalığı

Flavionun net rakibin ayağına darbesini görmüyorsan,Kamilin erken girip dönen topu karşıladığını görmuyorsan git göz doktoruna,göruyorda kuralı bildiğin halde hakeme saldırıyorsan amacın gerçekleri örtbas etmek.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Penalti penalti, tekrarlatmasi dogru, tartisilacak bisey yok. Ha herkese bunu yaparlar mi orasi muamma.

Da biz ne oynadik, ne oynuyoruz ligin ikinci yarisinda.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Takıma kimler geldi kimler gitti ama bu kamil ahmet çörekçi işini bir türlü anlamadım. bu arkadaşın trabzonspor'a ne katkısı var bedavaya mı oynuyor.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takintili tipler var forumda flavio girdikten sonra 2.yari serkan ile birlikde macin en iyileriydi sarida fena degildi. edgar 2 kere hata yapti penaltidan once ama gunah kecisi yine flavio neden ayak uzatdi diye kasti falan vurmuyor adama ayagini uzatiyor topu alabilirmiyim diye pozisyonunu rahat vurmasini bozmak istiyor hamle yapmasa adam topa vurup golu atsa seyrediyor olacak adam da darbeyi alinca kendini profesyonelce birakiyor .penalti tekrarlanmasi dogru boyle tekrarlanan penalti hatirlamiyorum diyenlerin oruc baslarina vurmus ayni sey bize olsa ortaligi yikariz var affetmiyor bu tur pozisyonlari.gol oldugu icin cogu zaman penaltilar es geciliyor kamil utanmasa gidip penaltiyi atacak akıl tutulmasi bu baska izahi yok..hakem bupenzayi serkanin ayagina kasitli bastiginda atamadi stoperlerinide 2.saridan atamadi konusulacaksa bu konusulmali..bekledigimden iyiydik bugun hocanin yanlisi bana gore mac 1 0 ken sakatlikdan yeni cikan uzun sure oynamayan adamlari oyuna surmesiydi son anlarda hele hatay cikamiyorken kamilin alinmasinin izahi yok bence o hata mac sonunda 2 puana mal oldu.edgarin yaptigi da kamil gibi amatorce serkan huseyin falan yapsa ortalik yanardi izahi zor..

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

penaltı kararı da doğru tekrar kararı da doğru.. tatava yapmanın manası yok.. hakemlik bişey olsa ben söylerdim.. serkanın ayağına basma pozisyonu hariç hakem ya da var maçın sonucuna tesir etmedi.. ona bakacak olursak maçın başında bizim takıma da 2-3 sarı kart çıkarabilirdi ayağa basma ve atak kesme için..

trabzonspor takımı 1-0 üzerine yatamaz arkadaş.. bunu kaç kere tecrübe edicez artık.. ilerde kreatif iki oyuncuyu da çıkarıyorsun ve takımı komple kamillerle dolduruyorsun.. sonra da zincirleme hatalarla gol geliyor..
    Attan inip eşeğe bindik!

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tekrar kararı kural olarak doğru fakat bunu herkese yapamazlar. Aslında bize de yapamamaları lazım ama bu adamlar bu cesareti nerden buluyor anlamıyorum.

Nereden
    İstanbul

yusuf sarı ikinci yarı iyi diyenler var inanılır gibi değil.. kimse de demiyor ki yusuf o golü atsa iş bitecekti..

hadi onu da geççtim gol kaçar, gol yenir.. o gördüğü sarı kart neydi allah aşkına? bile bile kart gördü arkadaş.. "irdelense" nerelere gider.. haftaya cincon maçında cezalı duruma düştü!!!
    Attan inip eşeğe bindik!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Serkan bir şekilde Boupendza'yı çözmüş, aman vermiyor enteresan şekilde. O da bir kere ortadan gideyim dedi penaltıyı aldı. Serkan olsa yine geçemeyecekti büyük ihtimalle.

Nereden
    İstanbul

avcı için hiç olumsuz yorum yapmadım.. ama galiba adam gerçekten loser..
    Attan inip eşeğe bindik!

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avcı için hiç olumsuz yorum yapmadım.. ama galiba adam gerçekten loser..
    Allah aşkına şu kadro ile daha ne yapabilir,yok abi bu kadar dar ve yetersiz kadro ile çok büyük başarı sağladı ama tıkandı artık.İyi ve geniş kadrosu olanlar ilerliyor,onlar bile zorlanıyor.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Hahaha Göztepe kalecisinin yediği gole bak resmen maçta şikenin babası var...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-0 a yatilmazı ogrenemeyen sadece hoca değil,futbolcularda balık hafızalı maalesef.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

abdullah hocayı ben bu sene sadece fenerbahçe ve alanyaspor maçında eleştirdim. o 2 maça as kadro çıktık bundan dolayı hocaya yazar. fb kötüydü, alanyaspor yedekleriyle 3 attı.

ama geriye kalan maçlarda kadro kalitesi ortada hocalık durum yok.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes Kamile kızıyorda arkadaşlar
    Rakip oyuncularda ceza sahasının içerisinde.
    Bundan dolayı,aynı şey bir İstanbul takımının başına gelse devam ettirilirdi.
    Özellikle FB li Altay böyle bir penaltı kurtarsahaftalarca Altay konusulurdu.
    Geçen hafta Gaziantep'i budadilar Kadıköy'de.
    Antep bile yeterince tepki gösteremedi

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakemi elestirenleri anlamıyorum gayette dogru kararlar verildi evet bize yapılan yanlıslar var ama emin olun diger takımlara da oluyor bizim artık bu hakem kafasından cıkmamız lazım cunku top oynamıyoruz kalitesiz bir kadromuz var anlayacagınız bu sene o sene deil

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yıllardır bu tezi savunuyorum...Penaltı tek vuruş olmalı,golse goldur,gol olmazsa orada bitmeli..Kalecinin o kadar çabası konsantresi birden çöp oluyor..bu ne saçma bir karar...tabi bu ayrı konu..Hakeme gelecek olursak bence gördüğünü çalmaya gayret eden eyyam yapmayan bir hakemdi,kimse küfür etmesin penaltı penaltının babası,kurala göre tekrarı da doğru..1-0 a güvenmemek lazım hakettiğimiz bir maçtı sonuç alamadık,nasipsizlik ve yetersizlik bu...hakem felan demeyin
    .....

Nereden
    İstanbul

Eksikler var doğru ama takım oyununda bir gelişme yok. Eksikler dönse de oynanan oyunu biliyoruz.

Takım iyi defans falan yapamıyor. Sadece derinde duruyor, risk almıyor.

Hızlı hücum yiyince geri dönüşlerimiz yavaş ve eksik. Kolektif gücü ve disiplini gelişmiyor takımın.

Hücumda da çok yavaşız. Kontra özürlüyüz. Presten çok etkileniyoruz oyun kurarken. Hemen yavaşlıyoruz.

Kötü mü oynadık kesinlikle hayır. Hatay kötüydü hatta. Üzüntüm buna ama bahsettiğim şeyler gelişmedikçe bu sonuçlara şaşırmıyorum.

Nereden
    İstanbul

elinde pereira gibi ortalama üstü bir sağ bek vardı.. onu gönderdin.. serkan asana bel bağladın.. baktın olmuyor kamile döndün.. adam müzmin sakat.. tekrar edince asrın en yeteneksiz "şey"ini orada oynatmak zorunda kaldın..

daum mesela ümit özat kasabından sol bek çıkardı.. adam manu gibi takımlara karşı sol bek oynadı.. bizimki yoklukta kimseyi çıkaramadı oradan..

aynı şeyi bjkde yapıp atibayı teknik kadroya almaya çalışıyordu.. adam şimdi bjkyi şampiyon yapıyor..
    Attan inip eşeğe bindik!

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ligin en domine takımı Ankaragücü ve Hatay'a neredeyse pozisyon vermedi Abdullah Avcı. Aynı Hatay, GS ve Beşiktaş'ı sahadan süpürdü. Aynı Ankaragücü, GS ve Beşiktaş'ı sahadan süpürdü. Golcüsü yok, bekleri yok ve onlara rağmen bu direnci ortaya koyan adamı yerden yere vuramazsın.
    .....

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçtan sonra ''sistem bozuk'' diyen başkan acaba transfer ettiği oyuncuların zeka seviyesi hakkında neler söyleyecek? Aldığın oyuncuların hem kalitesi yok, hem de zekası yok

Sahada futbol yok
    Aklı başında hamle yapan oyuncu yok
    Hep rezillik kepazelik var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçı izledim ama fazla sarmadı bir şekilde bireysel olarak golü bulduk.
    Sarının o kadar gidipte o bitirişi yapamayışı sonrası terslik olacağ belliydi hep öyle oluyor.
    Penaltıdan önce Serkan tacı becerip kullanamıyor adamlar edgarın ıskalamasından sonra kontra yapıyor FB maçında. Akıllanmamışız demek adamı 18 e kadar kovaladı sonrasında flavio çelmesiyle penaltı.
    Tekrarı doğru Çörekçi erkenden içeri daldı avantaj sağladı.
    bu sene biran önce bitsinde gidecekler gitsin.

Nereden
    İstanbul

kimse kadromuz yederli demiyor.. kimsenin de şampiyonluk beklediği yok.. son 4 maç 4 beraberlik.. sonuç 4 puan..

2 galibiyet; 2 mağlubiyet alsan sonuç : 6 puan..

şahsen ben ikincisini tercih ederim!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)