Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bordomavi sözlük

Nereden
    Eskişehir

Standart bordomavi sözlük

Mart 2021 itibariyle yayın hayatına başlamış. Diğer kulüpler kendi sözlüklerini aktif olarak kullanıyor. Bizim de böyle bir platforma sahip olmamız güzel bir gelişme. Güzel bir ara yüze ve temaya sahip. Ancak geliştirilmesi gereken birçok yanı var. Zamanla bu eksiklikler giderilecektir. Aşağıdaki bağlantıdan girip kayıt olunabilir.
    bordomavisozluk.com

Nereden
    Almanya

Alıntı locoloco61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mart 2021 itibariyle yayın hayatına başlamış. Diğer kulüpler kendi sözlüklerini aktif olarak kullanıyor. Bizim de böyle bir platforma sahip olmamız güzel bir gelişme. Güzel bir ara yüze ve temaya sahip. Ancak geliştirilmesi gereken birçok yanı var. Zamanla bu eksiklikler giderilecektir. Aşağıdaki bağlantıdan girip kayıt olunabilir.
    bordomavisozluk.com

Iki yil önce kurulu yazilimi bordomavi.net Yönetimine ücretsiz vermeyi önermistim ancak cok ragbet görmedi bu öneri ve benim ücretsiz verecegim sistem bu sözlükten cok daha nitelikli ve daha fazla fonksiyona sahipti ve en önemlisi test edilmis, problemsiz calisiyordu.
    Konu blues tarafından (07.04.2021 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Eskişehir

Forum ile çakışacağı düşünülerek istememiş olabilirler. Ama bence ikisi de birbirini destekleyecek nitelikte. Böyle projelerin taraftar ve kulüp bilinci açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Her girişim desteklenmeli.
    Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iki yil önce kurulu yazilimi bordomavi.net Yönewtimine ücretsiz vermeyi önermistim ancak cok ragbet görmedi bu öneri ve benimn ücretsiz verecegim sistem bu sözlükten cpok daha nitelikli ve daha fazla fonsiyona sahipti ve en önemlisi test edilmis, problemsiz calisiyordu.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bordomavisozluk.com
    hayırlı uğurlu olsun

güzel bir arayüz ve temaya sahip
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Hocam güzel fikir ama devri geçti. Ben sen akşam yazınca direkt üye oldum ama online ı 10-15.

BMN Forum ölmüş, sözlüğe hiç bakmaz millet

Twitter bitirdi hepsini.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam güzel fikir ama devri geçti. Ben sen akşam yazınca direkt üye oldum ama online ı 10-15.

Twitter bitirdi hepsini.
    Haklı olduğun yerler olmasının yanında aslında online sayısının az olması daha yeni olmasından kaynaklanıyor olabilir. Diğer sözlüklerdeki online oranlarına bakılırsa bence o oranları yakalayabilir. Bir de söyle bir durum var bu sözlük sadece futbolla sınırlı da kalmayabilir. Trabzon gündemini de kapsayabilir ki bence kapsayacaktır. Mobil desteğinin olması ve basit bir ara yüzünün olması da ayrı bir avantaj. Tutar tutmaz ayrı mesele..

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

wordpress ile biraz zor olur o iş ancak inşallah başarılı olur
    Yıllar önce benimde böyle fikrim vardı, sıfırdan kodlamaktı planım. Ancak zaman bulamadım. Yazılım sektöründe yoğun olmadığımız 1 gün bile yok.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wordpress ile biraz zor olur o iş ancak inşallah başarılı olur
    Yıllar önce benimde böyle fikrim vardı, sıfırdan kodlamaktı planım. Ancak zaman bulamadım. Yazılım sektöründe yoğun olmadığımız 1 gün bile yok.
    tecrübelerinizin ve eleştirilerinizin sözlüğe çok katkısı olacağından eminim. Zira geliştirilmesi gereken birçok yönü var.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Twitter bitirdi hepsini.
    Alper twitter bu ortamı nasıl bitiriyor anlamış değilim. Twitter kullanmıyorum ama girip arasıra bakarım. Ne bir etkileşim var ne de bir düşünce paylaşımı. Eğer söz konusu bir birliktelik olacaksa bunun tek adresi forumlardır. Bence bitirdiği falan yok. Bireysel takılmak isteyen insanların mecrası twitter bana göre. Ilgi görmek isteyenler hep orada.
    Konu Anıl C tarafından (09.04.2021 Saat 00:04 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alper twitter bu ortamı nasıl bitiriyor anlamış değilim. Twitter kullanmıyorum ama girip arasıra bakarım. Ne bir etkileşim var ne de bir düşünce paylaşımı. Eğer söz konusu bir birliktelik olacaksa bunun tek adresi forumlardır.
    Hocam bakma biz hala buradayız ama zamanında burada çok güzel katkı sunan neredeyse herkes twitter a göçtü.

Çok da özgür bir ortam, buradaki antidemokratik yapıyla alakası yok.

Gerizekalı biri çıktı sana trol mü dedi. Bas engeli geç.

Ama biz gelenekçiyiz. Söylediğin gibi hiçbir ortam BMN Forum'un yerini tutamaz.

Burası anı defteri gibi.

Keşke imageshack falan patlamasaydı da zamanındaki organizasyon fotolarını görebilseydik.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hocam bakma biz hala buradayız ama zamanında burada çok güzel katkı sunan neredeyse herkes twitter a göçtü.

Çok da özgür bir ortam, buradaki antidemokratik yapıyla alakası yok.

Gerizekalı biri çıktı sana trol mü dedi. Bas engeli geç.

Ama biz gelenekçiyiz. Söylediğin gibi hiçbir ortam BMN Forum'un yerini tutamaz.

Burası anı defteri gibi.

Keşke imageshack falan patlamasaydı da zamanındaki organizasyon fotolarını görebilseydik.
    Keşke
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Eskişehir

twitter'ın forum, sözlük gibi yerlerin etkinliğini azalttığı bir yere kadar doğru bir düşünce. Ancak bazı konularda kendini geliştirebilen platformlar ayakta kalmayı başarabilmiş bir şekilde. Bordomavi.net forum yıllardır var olan ve çok fazla da potansiyele sahip bir ortam. Ancak kendini geliştirme konusunda hala neden mobil desteği yok, anlam veremiyorum.
    Twitter konusuna tekrar gelecek olursak ekşisözlük, galatasaray sözlük, donanım haber gibi yerleri bitiremedi. Aksine bu platformlar twitter ile etkileşim içinde kalıp daha da büyüdü. Bordomavi.net ve henüz yeni bir oluşum olan bordomavisözlük.com da bu büyüme neden olmasın?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Güzel fikir ama hem foruma hem sözlüğe aynı anda yazan insan pek olmaz. Günlük 100 kişi yazsa o zaman tutar. Ama şuan zaten ekşi sözlük ve twitter varken sözlük açmak boş iş.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir ara sözlük açılmıştı yine ama tutmadı diye hatırlıyorum.

Nereden
    Almanya

Forum ile çakışacağı düşünülerek istememiş olabilirler. Ama bence ikisi de birbirini destekleyecek nitelikte. Böyle projelerin taraftar ve kulüp bilinci açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Her girişim desteklenmeli.

Bu programiu ben kurarken Bordamavi net ve Twitter hatta istenierse Facebook vbe instagram ile baglantiya gecebilecek sekiulde yazdim ve bu sayfada kisilerin twitter hesaplari dahi sayfaya dfahiul edilerek kullanabiliyor. Ancak önemli degil! Insanlar begenmemis olacaklar ya da zahmetli bir is olarak gördüler. Halbuki resim yükleme, video yükleme özellikleri, kisisel hesap, email sayfasi falan hepsi var ve cok kullanisli birsey. sadece türkce versiyonunu yani sayfa cevirisini hazirlayip onlara vermeyi düsünmüstüm ben.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bayadır girmiyordum, bugün bir takılayım dedim ve gördüm ki site uçmuş. Bilgi verebilecek biri var mı acep? Daha doğrusu aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Belki sorun benim pc'dedir..

Bağlantınız özel değil
    Saldırganlar www.bordomavisozluk.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, parola, mesaj veya kredi kartı).

NET::ERR_CERT_DATE_INVALID
    Help me understand
    Konu erolizmts tarafından (16.06.2021 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)