Sayfa 21 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 19 20 21 22 SonuncuSonuncu
Toplam 535 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 34. Hafta | Çaykur Rizespor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kiralýk futbolcumuz Marlon Rodrigues Xavier ile kiralýk anlaþmamýz sona ermiþtir. Kendisine verdiði katkýlardan ötürü teþekkür ediyor ve bundan sonra ki hayatýnda baþarýlar diliyoruz.

Güzel þeyler bu açýklamadan sonra baþlayacak
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Hocama laf söyleyemiyorum o kadar kötü kadromuz varki forvet desen yok bek desen yok orta sað açýk yok bugün sol açýk yok sevgili agaoglu sevinmiþtir ha gayret 4.olacaz bu büyük kadroyu kurup bizi 4.yaptýðý için büstünü dikecekler 4.olacaz sevinçten uyuyamýyoruz.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý yatmaztara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kiralýk futbolcumuz Marlon Rodrigues Xavier ile kiralýk anlaþmamýz sona ermiþtir. Kendisine verdiði katkýlardan ötürü teþekkür ediyor ve bundan sonra ki hayatýnda baþarýlar diliyoruz.

Güzel þeyler bu açýklamadan sonra baþlayacak
    az kaldý son 1 ay

ama öncelik serkan ve türkmen
    önce bu ikisi sonra diðerleri
    Konu Sacit tarafýndan (10.04.2021 Saat 20:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Geçen sezon ve bu sezon tamamen yönetimin salakça ve hatalý tercihlerinden dolayý 2 þampiyonluðumuz çöp oldu.
    Rezil olun inþallah Aðaoðlu ve yönetimi !!
    McLas was Here

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    A.avci haftalardýr cok bariz bir hata yapýyor. Bizim takýmda gol atabilme potansiyeli en yüksek hatta tek gol atabilen adam olan bakesetas haftalardýr genelde orta sahanýn gerisinde.
    Sen bakesetasa diyeceksin ki sen savunma yapma, bekle orta saha veya ileride.geri kalan oyuncular savunma yapsýn.
    Bakesetasa bol bol pozisyon hazýrlamamýz lazimkenz adam enerjisinin çoðu bu iþin savunma kýsmýnda harcýyor.
    Ben misal messinin hic savunma yaptýðýna þahit olmadim.
    Tüm oyuncular savunma yapmak zorunda deðildir.
    Bizim suanki takým bakesetas ve nwakamenin savunma yapmamasýný kaldýrabilecek tipte bir takým. Geri kalanlarýn hepsi hamallýk yapabilir.
    ayni fikirdeyim bu konuda.... burda ve birçok yerde degisik kafa yapisinda olanlar var.... herkes savunma yapmali ama hücuma gelince kimse demiyor o da çiksin bu da gitsin... takim hâlinde savunma denen seyi ezberlemis herkes hocalar mocalar ama takim hâlinde hücum nerede ?
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Alýntý Varlýbaþ61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen sezon ve bu sezon tamamen yönetimin salakça ve hatalý tercihlerinden dolayý 2 þampiyonluðumuz çöp oldu.
    Rezil olun inþallah Aðaoðlu ve yönetimi !!
    doðru dürüst oyuncu almadýlar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Geçen seneki kadroyu da futbol ulemasý Çimþir’e teslim ettiler, yüzleri bile kýzarmadan !!
    McLas was Here

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

gs ve fb nin tel tel döküldüðü bir ligde elimize gelen fýrsatlarý bilerek tepiyoruz baþka açýklamasý yok.

bizimkiler avrupa ya gitmek istemiyor.

o zaman 4. olup sezonu da erken açmayýn.

CÝVELEK.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hadi fenere yenildik,Alanya'ya yenildik.
    8 bedava puan verdik Alanya maçýndan sonra.
    Koy uzerine 64 puan olurdu.
    Kaldý ki Devre arasý adam gibi hamleler yapýlsaydý,FB ve Alanya maçlarý en azýndan berabere bitebilirdi.
    "Seneye çok iyi olacaðýz" hayallerini býrakalým.
    Çýkacaksýn topunu oynayacaksýn.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

7 haftada þampiyonluk verdik biz, mecbur kovalayacaðýz sonuna kadar.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

A.Parmak´in oynadigi Trabzonspor´un sampiyon olma sansi yok! Hafta arasi ne güzeldi, Parmak´siz iyi oynayan bir Trabzonspor vardi, sanssizlik, beceriksizlik berabere bitmisti mac. Yaninda oynayan herkesi bozan biri, nasil oluyorda hep oynayabiliyor??? Gecen sezon Ndiaye, bu sezon Flavio-Bakasetas. Bugün maci yarida biraktim, sadece eziyet!
    Flavio cok iyi oynarken kesildi, simdi ise oynamasi gereken yer haric, her yerde oynatilmaya calisiliyor..Ekuban cok iyiyken, performans olarak düstü. Takim sampiyonluk radarina girdigi günden beri kaybediyor (Puan).
    Avci icin hicbirsey demeyecegim, görünen Köy belli ediyor
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

A.avci haftalardýr cok bariz bir hata yapýyor. Bizim takýmda gol atabilme potansiyeli en yüksek hatta tek gol atabilen adam olan bakesetas haftalardýr genelde orta sahanýn gerisinde.
    Sen bakesetasa diyeceksin ki sen savunma yapma, bekle orta saha veya ileride.geri kalan oyuncular savunma yapsýn.
    Bakesetasa bol bol pozisyon hazýrlamamýz lazimkenz adam enerjisinin çoðu bu iþin savunma kýsmýnda harcýyor.
    Bizim suanki takým bakesetas ve nwakamenin savunma yapmamasýný kaldýrabilecek tipte bir takým. Geri kalanlarýn hepsi hamallýk yapabilir.
    Katýlýyorum takýmýn en önemli gol ve þut tehdidini geride harcýyoruz, Baka geride oynamaya baþladýðýndan beri puan kaybediyoruz.
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Hiçbir takým iki oyuncusunun savunma katkýsý vermemesini kaldýrmaz.
    9 kiþi savunma yaparsan geçen seneki gibi takým 40-45 dakika oynar, sonra diller dýþarda rakibi izlersin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý bilgehan83 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ama yýllýk ücret 13 milyon Euro ya çekildi büyük iþ yaptýk
    13 milyon euro maaþla bu ligte kim baþarýlý olmuþta bununla övünüyolar? Asýl aðlamalarý lazýmken. Ama söz konusu kendi firmalarý olsa büyütmek için 40 takla atarlar. Adamlar kulübü küçültmekle gurur duyuyorlar. Bunlar da bizi þampiyon yapacak öyle mi? Aðýzla dahi gülünmez bunlara.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Borçlar bitse ne olacak, tam borçlar biter 4-5 baþkan adayý çýkar kulübü soymak için. Gene aynýsý olur.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Kusura bakmayýn da avciyla olmayacak.

Kazandýrdýðý maclar referansýmýzdir diyoruz da.
    Bu 7 hafta ne olacak. Referans olmayacak mý?
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Trabzon

Tahmin edilene yakýn kýsýr bir maç oldu.Takimýn pozisyon bulmasýnda önemli bir yere sahip olan nwakaeme ve ekuban olmayinca üretmekte zorlandýk.Herþeye raðmen maçtaki en net pozisyonu biz bulduk.Djaninynin kafa vuruþunu kaleci inanilmaz çýkardý o top normal sartlarda kaleye girmesi gerekiyordu djaniny hem darbeli vurdu hemde yere doðru vurdu olabilecek en iyi vuruþu yaptý.

Büyük kulüplerde üst üstte puan kayýplarý normalde eleþtirilir fakat bu kadroyu eleþtirmek haksýzlýk olur kapasitesi ölçüsünde herkes elinden geleni yaptý.Marlonun roberto carlos gibi gol atacaðýný veya hüseyinin abdullah ercan gibi orta yapacaðýný veya djaniny nin hami mandiralý gibi þut çekeceðini bekleyen varmiydi ben beklemiyordum.Skoru deðistirebilecek üç seçeneðimiz vardý.Ya duran toptan hugo çýkýp kafa vuracaktý.Ya bakasetas uzaktan þut ile atacaktý.Ya da baker frikikten atacakti.Bu üç olasýlýk dýþýnda baþka bir seçenek yoktu.O olasiliklarda gerçekleþmeyince maç golsüz bitti.

Yalnýz þöyle bir durum var sadece ligde puan kaybi yaþayan biz deðiliz.Anlaþýlan 40 maçlýk lig periyodun da üç günde bir maç yapmak bütün takýmlarý mental olarak yormuþ.Maçlarýn temposu git gide düþmeye baþladý. Hani yorgunluktan birbirine sarýlan boksörlerin müsabakalarý olur ya maçlar da öyle olmaya baþladý.Bu son virajda enerjisi yüksek sadece bjk var onunda sebebini söylüyeyim çünkü ligde an itibariyle hedeflediði konumda olan tek onlar var o pozisyondan kaynaklý onlarin direnci diðer takimlara göre biraz daha iyi.

Tekrar maça geri dönersek üzerinde çok konuþulacak birþey yok herkesin bildiði eksiklerimiz devam ediyor.Kadro derinliðimizi ve kadro kalitemizi sezon sonunda doðru planlama yaparak arttirmalýyýz.Bu sezondan bize kalan en önemli artý takým savunmasi konusunda belli bir noktaya geldik.Birçok maçý 0-0 a baðlýyabiliyoruz eðer hücumsal anlamda takýma kreatif nokta atýþlarý yaparsak ve onlarý da ayný zamanda takim savunmasinin bir parçasý haline getirirsek hedefledigimiz puanlari toplayabiliriz.

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Ligin en az gol yiyen takýmýyýz. Uðurcan ve iki stoperin yani sýra Avcý hocanýn takim savunmasý düzeni bunun sebebidir. En basit örneði de kornerler. Avcý geldikten sonra kornerden gol yediðimizi hatýrlamýyorum.

He bu takým çok daha fazla gol atar, takýr takýr gol atabilir ama hoca oynatamadigi için atamýyoruz diyen varsa eyvallah hoca baþarýsýz oluyor.

SM-A705FN cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayni fikirdeyim bu konuda.... burda ve birçok yerde degisik kafa yapisinda olanlar var.... herkes savunma yapmali ama hücuma gelince kimse demiyor o da çiksin bu da gitsin... takim hâlinde savunma denen seyi ezberlemis herkes hocalar mocalar ama takim hâlinde hücum nerede ?
    Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlýyorum takýmýn en önemli gol ve þut tehdidini geride harcýyoruz, Baka geride oynamaya baþladýðýndan beri puan kaybediyoruz.
    Bu seviyede, 40 yýldýr süperlig futbol sektöründe bir adam hata yapmaz. BÝLE ÝSTEYE TERCÝH yapar, ligde þampiyon belliyse(misal geçen sene gs nasýl býraktý son haftalar) kalanlar zevahiri kurtarýr.

Bu adamlar salak deðil, burada ortalama zekalarýn gördüðünden fazlasýný görüyorlar, iþin içindeler...

Bakasetas forvet bile oynatsan +9 puan alýrdýn...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

hücum istiyorum hucüm istiyorum diyenler..ile
    konyadan niye bu kadar baský yiyoruz..diyenler ayný..(ünal Hoca zamaný)
    takýmýn boyu niye 70 metre diyenler de ayný..(ünal Hoca zamaný)

þimdi gayet dengeli ve fazla pozisyon vermeyen takýma saldýrýyorlar..

hücum severler..ayranýn yok içmeye..tahtaravalliyle........................gib i geliyor bana..
    oyuncu kaliten yok..
    sað bek yok sol bek yok..
    sað ayaklý sað kanadýn yok..
    sol ayaklý sol kanadýn yok..

ama hücum oynayalým..

Avcý'ya ve bu tip Hocalara dýþarýdan senin ne iþin var orada diye söylemler oluyordu..
    yani parantez içinde (bizim için çirkef..ç..ngne) yakýþtýrmasý..

Baþkan ve yönetimden bahsetme.. bu kadar zayýf kadrodan bahsetme.. Hoca þunu aldý bunu almadý ..
    hala daha yok niye altyapýdan oynatmýyor..yok 3 lü oynasýn yok 5 li oynasýn..
    (biz gerçekten salak ve çirkef bir camia imiþiz)
    Konu alperrr tarafýndan (11.04.2021 Saat 12:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hücum istiyorum hucüm istiyorum diyenler..ile
    konyadan niye bu kadar baský yiyoruz..diyenler ayný..(ünal Hoca zamaný)
    takýmýn boyu niye 70 metre diyenler de ayný..(ünal Hoca zamaný)

þimdi gayet dengeli ve fazla pozisyon vermeyen takýma saldýrýyorlar..

hücum severler..ayranýn yok içmeye..tahtaravalliyle........................gib i geliyor bana..
    oyuncu kaliten yok..
    sað bek yok sol bek yok..
    sað ayaklý sað kanadýn yok..
    sol ayaklý sol kanadýn yok..

ama hücum oynayalým..

Avcý'ya ve bu tip Hocalara dýþarýdan senin ne iþin var orada diye söylemler oluyordu..
    yani parantez içinde (bizim için çirkef..ç..ngne) yakýþtýrmasý..

Baþkan ve yönetimden bahsetme.. bu kadar zayýf kadrodan bahsetme.. Hoca þunu aldý bunu almadý ..
    hala daha yok niye altyapýdan oynatmýyor..yok 3 lü oynasýn yok 5 li oynasýn..
    (biz gerçekten salak ve çirkef bir camia imiþiz)
    Camiaya boþuna laf söylemene gerek yok abi. Burada 3lü 5li taktiklerden kesinlik ile konuþanlar ve paflara ronaldo gözüyle bakanlarýn, altay uðurcandan daha iyi diye saða sola yazan fenerli ergenlerden hiçbir farký yok. Her camiada var bu durum maalesef.

carantinas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Son bir kaç sayfadaki yorumlara ben de katýlýyorum bence de takýmýn genel olarak kalitesi çok düþük. Baþka hoca olsa sanýrým 10-12 arasýnda bitirebilirdi bu takým ligi. Ýyi bir seri yakaladýk ama fener maçýný kaybedince takým bir anda da hedefsiz kalýnca ister istemez motivasyonu da yerlere indi. Futbolda hava/motivasyon çok önemli bizim takým da hoca deðiþikliði ve maç almanýn verdiði coþku ile iyi maçlar çýkardý. Ama sonrasýnda hem kadro kalitesinin seviyesi, rotasyonda kullanabilecek oyuncu olmamasý uzun lig maratonunda takýmý yýprattý. Hücumda çeþitlilik yapamýyorsun beklerin maalesef pas oyununa katký yapamýyor. En uçta bitirici adamýn yok tehlike yaratamýyorsun kanat forvetlerinden Waka hariç verim yok yani olup olacaðý bu takýmýn. Hatta bence hoca bu durumdaki takýmdan fazla bile puan çýkardý tebrik ediyorum. Ýki iyi bek ve santrafor ve en azýndan bir kanat lazým bu takýma direk oynayacak.

Nereden
    Ankara

Kim ne derse desin Marlon, Hüseyin, Serkan, Baker, Yusuf, Djaniny ve Afobe kesinlikle bu takýmýn oyuncusu deðil. Yunus da ayný þekilde þu an deðil ileride olur mu bilmiyorum. Flavio belki iyi bir tamamlayýcý olabilir. Bunlarý geçtim bir de giden Diabate, Plaza gibi kolsuzlarý gönderdik. Bu þartlarda 4.lük dahi fazla bu takýma.

Kadroyu açýp bakýyorum Uður, Hugo, Edgar, Berat, Bakasetas, Ömür, Nwakaeme hariç gerisi þampiyon takýmda olmaz. Belki Ekuban, Parmak, Flavio geniþ kadroda durur kenarda. Hal böyleyken beklentiler buna paralel olmalý.
    #TRABZONSPOR#

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu djaniny, marlon, baker ve hüseyine nasýl sabrediyor hoca cidden allah sabýr versin.
    Ben olsam kadro dýþý býrakýrým hepsini. Ne kadar genç var sürerim sahaya.

SM-A730F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Sonuc:
    Antalyaspor dan 7 tane
    Kasimpasa dan 6 tane gol yemek olacak... Denendi, ispatlandý.

Yapmasý gereken, kaç maçtýr kan aðladýðýmýz sað beke bir genc monte etmesi olacak.
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Beraberlikler hiç canýmý sýkmýyor. Kaðný gibi toplamamýz gereken puanlarý topladýk. Tehlike hattýndan uzaklaþtýk. Uzun zamandýr giremiyorum foruma ne tür eleþtiriler oluyor okuyamadým fakat futbolumuzu son 3 haftadýr çok beðeniyorum. Ýçim huzur doldu.

Bizim
    artýk pek puana ihtiyacýmýz yok. Sýralamadaki yerimizi 4te tutarsak benim için kafidir. Abdullah hocanýn kaðný gibi sýkýcý futbolu ile puanlar topladýk. Tehlike hattýndan uzaklaþtýk. Burada kafama takýlan Abdullah hoca kýsa vadede puan için mi o futbolu oynatmýþtý yoksa stili o muydu ? Ben puan kayýplarýna raðmen oynanan oyundan çok keyif aldým.

Abdullah
    hocaya katýldýðým bir noktada Flavio. Flavio'yu taraftarýmýz anlamsýz övüyor. Koþuyor, mücadele ediyor, kendini parçalýyor evet fakat verim sýfýr. Ne hücumu var ne defansý. Enerjisi bir bütün deðil tamamen bireysel. Hocanýn tek eleþtirdiðim yönü Yunus. Belli ki rezil bir kondisyon var. Sürme sahaya tam toplanmadan. Olmuyorsa da kiralarýz. Kafaya takmaya deðmez.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)