Sayfa 2 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 535 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 34. Hafta | Çaykur Rizespor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Eðrisiyle doðrusuyla yine ligde iyi oyun oynayan takýmlarýn baþýndayýz ve rakibimiz fener çok kötü oynuyor Malatya gibi hiç bir düzeni olmayan bir takýmý yenemediler ki biraz eli ayaðý düzgün takýmlarý bunlarý yer anlatmak istediðim bizim hala 3. lük hatta 2. lik þansýmýz devam ediyor
    Rize bizim maçlarda aþýrý bir strese giriyor en iyi zamanlarýnda bile kaybediyorlar yine ayný þey olur
    biz yolumuza devam edelim
    @ okþoholu

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Vallahi çok gereksiz yere kafayý yiyoruz. Teknik Heyet ve Futbolcular biraz sadece biraz istese þuan resmen
    Þampiyonluk potasýnda idik.

Yani geçen yýlki travmadan sonra bu tip þeyler beni çok'da germiyor ama yine de tam kafa yemelik.

Sadece þu son 7 hafta'da ki kayýplar'dan ek 5 puan çýksa...

Neyse yaa !!!
    .
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

"Rize düþsün" falan filan diye kelime yapanlar benim gözümde, Türkiye'de Doðu Karadenizlilere karþý oluþturulan nefret akýmýna kendini kaptýrmýþ tiplerden fazlasý deðildir. Oysa o nefreti yayanlar Trabzon'u Rize'den ayýrmýyor, ikinizden de nefret ediyor. Bunun parçasý olmayýn.

Rizespor'u savunacaðýz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Rize Fenerbahçe ile kardeþ olduðu sürece kendilerini asla ve kat'a savunmam.
    Ha düþsün de demiyorum.
    Uzak dursun. Ýliþmesin.

Hem Fenerle, hem Trabzonsporla ayný anda dost, kardeþ olunmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bu Rizeliler neden böyle fb aþýðý anlamak güç.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Fenerbahçe maçýndan sonraki puan kayýplarý olmasaydý beþiktaþ ile þuan yarýþýyor olacaktýk. Yaptýðýmýz seri falan hep boþa gitti.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Gerçekçi olmak lazým ki lig bu sene çok uzadý ve takýmlar ciddi anlamda yoruldu. Yoksa normalde bu kadar fýrsat gelmez kimsenin ayaðýna. Futbolcular istediklerini yapamýyor. Herkes devamlý takýlýyor. Bu süreçte en az hata yapan Beþiktaþ olduðu için lider þu an ama gerçekten biraz toplu bir kadromuz olsaydý þu an bizde o potadaydýk. Gerçekten üç senedir hayýflanýyoruz yazýk oldu þu güzelim takýma. Ha biz doðru yolda gitmeye devam edersek ki birçok hata olmasýna raðmen týngýr mýngýr da olsa gidiyoruz - transferde daha az hata yapýldýðý takdirde güzel günler uzak deðil. Bizim seri galibiyetler aldýðýmýz dönence adamlar doðru düzgün puan kaybetmedi çünkü takýmlar bu kadar yorulmamýþtý. Aðýr da bir psikoloji maç üstüne maç kolay iþler deðil herkes yýprandý. Ve üst üste herkes puan kaybetmeye baþladý. Kalan haftalarda yalnýzca yüzde yüz yirmisini ortaya koyan sýralamasýný deðiþtirecek. Üçüncü olmak halen çok önemli bu þans hiç de az deðil. Biraz çýrpýnsak çok þeyler olacak ama futbolculara da gerçekten kýzamýyorum
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Niye 2. liði zorlamýyoruz ben anlamýyorum. Oyunculara yerleþen bu memur ruh halinden nefret ediyorum.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

ben olsam rize maci 3.lü defansla cikarim. 3 hafta arka arkaya türkmen yakti bizi, simdi hoca serkan Asani oynatir trajikomik burasi türkiye, insanlar akilanmaz..

Cesur ol Marlon hugo edgar cik be Avci artik !!!!!

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Abdullah Avcý radikal þeyler denemez. En azýndan maç baþýnda denemez, gidiþata göre 20-30 dk dener. Kayseri maçýndaki oyun formasyonunu mümkün olduðunca bozmamaya çalýþacaktýr. Ayný oyunu oynarsak ne ala oynayamazsak ufak ufak deðiþiklikler yapar maç içinde. Macera pek ona göre bir þey deðil. Belki son 1-2 hafta 4. garanti olunca oyuncu görmek isteyebilir gençleri filan.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Ajaxý Romayý Lyonu Liverpool Leicesteri Juventusu Wolfsburgu Akyazýya getirip seviye atlamak icin

artýk kazanýn su maclarý. bari uefa gidelim direkt.

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Rize'yi yenip kumeye gondermeliyiz. Ligden bir tane fenerbahce uydusu azalmis olur.

Herseyi gectim yilda bir kere sacma sapan aciyla mac izlememek adina bunlarin bir alt lige gitmesi lazim.
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Ekrem D. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rize'yi yenip kumeye gondermeliyiz. Ligden bir tane fenerbahce uydusu azalmis olur.

Herseyi gectim yilda bir kere sacma sapan aciyla mac izlememek adina bunlarin bir alt lige gitmesi lazim.
    Sen git bir alt lige. Zaten þu sözlerinle benim gözümden düþtün, amatör kümedesin þu an.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý lazminator61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben olsam rize maci 3.lü defansla cikarim. 3 hafta arka arkaya türkmen yakti bizi, simdi hoca serkan Asani oynatir trajikomik burasi türkiye, insanlar akilanmaz..

Cesur ol Marlon hugo edgar cik be Avci artik !!!!!
    ya ne diyorsun arkadas, bunlar zâten hep sahada... yok eger Marlon da stoperde oynasin diyorsan evet epey cesurca bir hareket olur ama patlariz...
    ayrica öyle olursa sol bek kim oynayacak ? Kamil mi ? sagda da Serkan ?
    Alýntý Ekrem D. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

genelleme yapacagim, belki sen de içlerindesin belki degilsin... ama bu taraftar bizim sehrin diger takimlarini "süperlige çikmasin" diyerek tavir gösterirse, daha çoookkk bilmem kimlerin uydusu olan takimlari görürüz...

Hekimoglu'nun da birkaç seneye en üst lige çikmasini istemeyen herhangi bir taraftar, yalandan yere aglamasin marafona karafona eskisehir bilmem ne fbye yatiyor ona veriyor korcan morcan falan filan diyerek.... ikiyüzlülükten baska bir sey degil

ama bir çok kisi bunun farkinda degil, dolayisiyla bunu insanlarin "kafasina vura vura" anlatmaya devâm edecegim, yillardir oldugu gibi
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    genelleme yapacagim, belki sen de içlerindesin belki degilsin... ama bu taraftar bizim sehrin diger takimlarini "süperlige çikmasin" diyerek tavir gösterirse, daha çoookkk bilmem kimlerin uydusu olan takimlari görürüz...

Hekimoglu'nun da birkaç seneye en üst lige çikmasini istemeyen herhangi bir taraftar, yalandan yere aglamasin marafona karafona eskisehir bilmem ne fbye yatiyor ona veriyor korcan morcan falan filan diyerek.... ikiyüzlülükten baska bir sey degil

ama bir çok kisi bunun farkinda degil, dolayisiyla bunu insanlarin "kafasina vura vura" anlatmaya devâm edecegim, yillardir oldugu gibi
    Burada kimsenin herhangi bir anadolu takimi ile bir sikintisi oldugunu sanmiyorum. Sikinti Rizespor, Sivasspor, Eskisehirspor gibi "Fenerbahce'nin uydusu" konumundaki kulupler ile. Umarim Rize, Sivas gibi takimlar duser de bir daha super lig yuzu goremezler.

Samsunspor, Altay, Adana Demir, Bursaspor, Kocaelispor, Sakaryaspor, Tokatspor gibi karakterli takimlari her halukarda Kasimpasa gibi karaktersiz takimlara tercih ederim.

Muriqi'yi Fenerbahce'ye kim peskes cekti?

https://www.sabah.com.tr/spor/futbol...lup-fenerbahce
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

ya ne diyorsun arkadas, bunlar zâten hep sahada... yok eger Marlon da stoperde oynasin diyorsan evet epey cesurca bir hareket olur ama patlariz...
    ayrica öyle olursa sol bek kim oynayacak ? Kamil mi ? sagda da Serkan ?

renktas, ne sag beki ne sol beki ?? 3 defans, 5 orta sag, 2 forvet oyuncusu, topu ilerde tutsan arkada fazla adam lazim degil

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

bu taraftar bizim sehrin diger takimlarini "süperlige çikmasin" diyerek tavir gösterirse, daha çoookkk bilmem kimlerin uydusu olan takimlari görürüz...
    Aynen öyle. Biz sadece kendi penceremizden bakýyoruz da biz bu adamlarý kazanmak için ne yaptýk acaba? Hala küçük hesaplar, sen ben kavgalarý. Büyük aðabey gibi davranýyor musun sen acaba onlara?

Bravo Sefer kardeþ. Batýnýn tekniðini almýþ adamýn hali baþka oluyor, parlak beyinlerinizi Fransa'ya, ABD'ye kaptýrmýþýz maalesef.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ekuban ve Nwakaeme'ye haklý olarak o kadar sallanýyor ama onlar olmadan nasýl kaleye gideceðiz büyük soru iþareti. Muhtemelen solda Yunus saðda Yusuf oynayacaktýr...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ekuban ve Nwakaeme'ye haklý olarak o kadar sallanýyor ama onlar olmadan nasýl kaleye gideceðiz büyük soru iþareti. Muhtemelen solda Yunus saðda Yusuf oynayacaktýr...
    Ekuban yok mu yarin ? Nwakaeme belki oynamaz onu biliyoruz ama Eku'ya ne oldu cezâli falan mi yoksa
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Ekuban yok mu yarin ? Nwakaeme belki oynamaz onu biliyoruz ama Eku'ya ne oldu cezâli falan mi yoksa
    ekuda adale gerilmesi tespit edilmis. simdi acýkladýlar.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Anýl C Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu Rizeliler neden böyle fb aþýðý anlamak güç.
    Bu algý da yanlýþ

Rize de sadece fenerli yok. gs bjk hepsi var
    Trabzonsporlu da çok var, rizesporlu da var

sadece fb diye algý olmasý yersiz

Rizespor ligde olsun, bizim için iyidir

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

2.lik için kaç kere fýrsat geldi ama bizimkiler sallanýyor. Son maç iyi oyun var, bunu sezon sonuna kadar devam ettirirsek en kötü uefa ligine katýlýrýz.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Avcý kayserispor maçýndan sonra ''çok gol kaçýrdýk demiþti''

Sörlot olsaydý kaçýrmazdýn

Kaliteli klas bitirici bir santrafor alsaydýn kaçýrmazdýn

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Rize düþsün" falan filan diye kelime yapanlar benim gözümde, Türkiye'de Doðu Karadenizlilere karþý oluþturulan nefret akýmýna kendini kaptýrmýþ tiplerden fazlasý deðildir. Oysa o nefreti yayanlar Trabzon'u Rize'den ayýrmýyor, ikinizden de nefret ediyor. Bunun parçasý olmayýn.

Rizespor'u savunacaðýz!
    Trabzonspor camiasý içinde bunlarý söyleyebilenleri görmek beni çok mutlu ediyor.

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu algý da yanlýþ

Rize de sadece fenerli yok. gs bjk hepsi var
    Trabzonsporlu da çok var, rizesporlu da var

sadece fb diye algý olmasý yersiz

Rizespor ligde olsun, bizim için iyidir

Fenerli sayýsý fazla ama bu doðrudur. Ben bunu malum mikro -milliyetçilikten kaynaklanan düþmanlýk sonucunda Trabzonspor zirveye oynarken, þampiyonluk kazanýrken rakibinin hep Fenerbahçe olmasýna baðlýyorum. Rize'nin Trabzon düþmanlýðý, Trabzon baþarýrken onun en büyük rakibine sempati olarak doðmuþ.

Ben ise bu baþtan sona iki taraflý saçmalýðýn içinde Rizeli bir Trabzonspor taraftarý olmaktan gurur duyuyorum.
    Konu jönts tarafýndan (09.04.2021 Saat 19:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Waka olmadan rakip kaleye gidemeyeceðimiz için beraberlik iyidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)