Sayfa 2 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 535 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 34. Hafta | Çaykur Rizespor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Eğrisiyle doğrusuyla yine ligde iyi oyun oynayan takımların başındayız ve rakibimiz fener çok kötü oynuyor Malatya gibi hiç bir düzeni olmayan bir takımı yenemediler ki biraz eli ayağı düzgün takımları bunları yer anlatmak istediğim bizim hala 3. lük hatta 2. lik şansımız devam ediyor
    Rize bizim maçlarda aşırı bir strese giriyor en iyi zamanlarında bile kaybediyorlar yine aynı şey olur
    biz yolumuza devam edelim
    @ okşoholu

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vallahi çok gereksiz yere kafayı yiyoruz. Teknik Heyet ve Futbolcular biraz sadece biraz istese şuan resmen
    Şampiyonluk potasında idik.

Yani geçen yılki travmadan sonra bu tip şeyler beni çok'da germiyor ama yine de tam kafa yemelik.

Sadece şu son 7 hafta'da ki kayıplar'dan ek 5 puan çıksa...

Neyse yaa !!!
    .
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Rize düşsün" falan filan diye kelime yapanlar benim gözümde, Türkiye'de Doğu Karadenizlilere karşı oluşturulan nefret akımına kendini kaptırmış tiplerden fazlası değildir. Oysa o nefreti yayanlar Trabzon'u Rize'den ayırmıyor, ikinizden de nefret ediyor. Bunun parçası olmayın.

Rizespor'u savunacağız!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Rize Fenerbahçe ile kardeş olduğu sürece kendilerini asla ve kat'a savunmam.
    Ha düşsün de demiyorum.
    Uzak dursun. İlişmesin.

Hem Fenerle, hem Trabzonsporla aynı anda dost, kardeş olunmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu Rizeliler neden böyle fb aşığı anlamak güç.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Fenerbahçe maçından sonraki puan kayıpları olmasaydı beşiktaş ile şuan yarışıyor olacaktık. Yaptığımız seri falan hep boşa gitti.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gerçekçi olmak lazım ki lig bu sene çok uzadı ve takımlar ciddi anlamda yoruldu. Yoksa normalde bu kadar fırsat gelmez kimsenin ayağına. Futbolcular istediklerini yapamıyor. Herkes devamlı takılıyor. Bu süreçte en az hata yapan Beşiktaş olduğu için lider şu an ama gerçekten biraz toplu bir kadromuz olsaydı şu an bizde o potadaydık. Gerçekten üç senedir hayıflanıyoruz yazık oldu şu güzelim takıma. Ha biz doğru yolda gitmeye devam edersek ki birçok hata olmasına rağmen tıngır mıngır da olsa gidiyoruz - transferde daha az hata yapıldığı takdirde güzel günler uzak değil. Bizim seri galibiyetler aldığımız dönence adamlar doğru düzgün puan kaybetmedi çünkü takımlar bu kadar yorulmamıştı. Ağır da bir psikoloji maç üstüne maç kolay işler değil herkes yıprandı. Ve üst üste herkes puan kaybetmeye başladı. Kalan haftalarda yalnızca yüzde yüz yirmisini ortaya koyan sıralamasını değiştirecek. Üçüncü olmak halen çok önemli bu şans hiç de az değil. Biraz çırpınsak çok şeyler olacak ama futbolculara da gerçekten kızamıyorum
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye 2. liği zorlamıyoruz ben anlamıyorum. Oyunculara yerleşen bu memur ruh halinden nefret ediyorum.

Nereden
    Almanya

ben olsam rize maci 3.lü defansla cikarim. 3 hafta arka arkaya türkmen yakti bizi, simdi hoca serkan Asani oynatir trajikomik burasi türkiye, insanlar akilanmaz..

Cesur ol Marlon hugo edgar cik be Avci artik !!!!!

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdullah Avcı radikal şeyler denemez. En azından maç başında denemez, gidişata göre 20-30 dk dener. Kayseri maçındaki oyun formasyonunu mümkün olduğunca bozmamaya çalışacaktır. Aynı oyunu oynarsak ne ala oynayamazsak ufak ufak değişiklikler yapar maç içinde. Macera pek ona göre bir şey değil. Belki son 1-2 hafta 4. garanti olunca oyuncu görmek isteyebilir gençleri filan.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ajaxı Romayı Lyonu Liverpool Leicesteri Juventusu Wolfsburgu Akyazıya getirip seviye atlamak icin

artık kazanın su macları. bari uefa gidelim direkt.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rize'yi yenip kumeye gondermeliyiz. Ligden bir tane fenerbahce uydusu azalmis olur.

Herseyi gectim yilda bir kere sacma sapan aciyla mac izlememek adina bunlarin bir alt lige gitmesi lazim.
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize'yi yenip kumeye gondermeliyiz. Ligden bir tane fenerbahce uydusu azalmis olur.

Herseyi gectim yilda bir kere sacma sapan aciyla mac izlememek adina bunlarin bir alt lige gitmesi lazim.
    Sen git bir alt lige. Zaten şu sözlerinle benim gözümden düştün, amatör kümedesin şu an.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam rize maci 3.lü defansla cikarim. 3 hafta arka arkaya türkmen yakti bizi, simdi hoca serkan Asani oynatir trajikomik burasi türkiye, insanlar akilanmaz..

Cesur ol Marlon hugo edgar cik be Avci artik !!!!!
    ya ne diyorsun arkadas, bunlar zâten hep sahada... yok eger Marlon da stoperde oynasin diyorsan evet epey cesurca bir hareket olur ama patlariz...
    ayrica öyle olursa sol bek kim oynayacak ? Kamil mi ? sagda da Serkan ?
    Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

genelleme yapacagim, belki sen de içlerindesin belki degilsin... ama bu taraftar bizim sehrin diger takimlarini "süperlige çikmasin" diyerek tavir gösterirse, daha çoookkk bilmem kimlerin uydusu olan takimlari görürüz...

Hekimoglu'nun da birkaç seneye en üst lige çikmasini istemeyen herhangi bir taraftar, yalandan yere aglamasin marafona karafona eskisehir bilmem ne fbye yatiyor ona veriyor korcan morcan falan filan diyerek.... ikiyüzlülükten baska bir sey degil

ama bir çok kisi bunun farkinda degil, dolayisiyla bunu insanlarin "kafasina vura vura" anlatmaya devâm edecegim, yillardir oldugu gibi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genelleme yapacagim, belki sen de içlerindesin belki degilsin... ama bu taraftar bizim sehrin diger takimlarini "süperlige çikmasin" diyerek tavir gösterirse, daha çoookkk bilmem kimlerin uydusu olan takimlari görürüz...

Hekimoglu'nun da birkaç seneye en üst lige çikmasini istemeyen herhangi bir taraftar, yalandan yere aglamasin marafona karafona eskisehir bilmem ne fbye yatiyor ona veriyor korcan morcan falan filan diyerek.... ikiyüzlülükten baska bir sey degil

ama bir çok kisi bunun farkinda degil, dolayisiyla bunu insanlarin "kafasina vura vura" anlatmaya devâm edecegim, yillardir oldugu gibi
    Burada kimsenin herhangi bir anadolu takimi ile bir sikintisi oldugunu sanmiyorum. Sikinti Rizespor, Sivasspor, Eskisehirspor gibi "Fenerbahce'nin uydusu" konumundaki kulupler ile. Umarim Rize, Sivas gibi takimlar duser de bir daha super lig yuzu goremezler.

Samsunspor, Altay, Adana Demir, Bursaspor, Kocaelispor, Sakaryaspor, Tokatspor gibi karakterli takimlari her halukarda Kasimpasa gibi karaktersiz takimlara tercih ederim.

Muriqi'yi Fenerbahce'ye kim peskes cekti?

https://www.sabah.com.tr/spor/futbol...lup-fenerbahce
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    Almanya

ya ne diyorsun arkadas, bunlar zâten hep sahada... yok eger Marlon da stoperde oynasin diyorsan evet epey cesurca bir hareket olur ama patlariz...
    ayrica öyle olursa sol bek kim oynayacak ? Kamil mi ? sagda da Serkan ?

renktas, ne sag beki ne sol beki ?? 3 defans, 5 orta sag, 2 forvet oyuncusu, topu ilerde tutsan arkada fazla adam lazim degil

Nereden
    İstanbul

bu taraftar bizim sehrin diger takimlarini "süperlige çikmasin" diyerek tavir gösterirse, daha çoookkk bilmem kimlerin uydusu olan takimlari görürüz...
    Aynen öyle. Biz sadece kendi penceremizden bakıyoruz da biz bu adamları kazanmak için ne yaptık acaba? Hala küçük hesaplar, sen ben kavgaları. Büyük ağabey gibi davranıyor musun sen acaba onlara?

Bravo Sefer kardeş. Batının tekniğini almış adamın hali başka oluyor, parlak beyinlerinizi Fransa'ya, ABD'ye kaptırmışız maalesef.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekuban ve Nwakaeme'ye haklı olarak o kadar sallanıyor ama onlar olmadan nasıl kaleye gideceğiz büyük soru işareti. Muhtemelen solda Yunus sağda Yusuf oynayacaktır...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban ve Nwakaeme'ye haklı olarak o kadar sallanıyor ama onlar olmadan nasıl kaleye gideceğiz büyük soru işareti. Muhtemelen solda Yunus sağda Yusuf oynayacaktır...
    Ekuban yok mu yarin ? Nwakaeme belki oynamaz onu biliyoruz ama Eku'ya ne oldu cezâli falan mi yoksa
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekuban yok mu yarin ? Nwakaeme belki oynamaz onu biliyoruz ama Eku'ya ne oldu cezâli falan mi yoksa
    ekuda adale gerilmesi tespit edilmis. simdi acıkladılar.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Rizeliler neden böyle fb aşığı anlamak güç.
    Bu algı da yanlış

Rize de sadece fenerli yok. gs bjk hepsi var
    Trabzonsporlu da çok var, rizesporlu da var

sadece fb diye algı olması yersiz

Rizespor ligde olsun, bizim için iyidir

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

2.lik için kaç kere fırsat geldi ama bizimkiler sallanıyor. Son maç iyi oyun var, bunu sezon sonuna kadar devam ettirirsek en kötü uefa ligine katılırız.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Avcı kayserispor maçından sonra ''çok gol kaçırdık demişti''

Sörlot olsaydı kaçırmazdın

Kaliteli klas bitirici bir santrafor alsaydın kaçırmazdın

Nereden
    Rize

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Rize düşsün" falan filan diye kelime yapanlar benim gözümde, Türkiye'de Doğu Karadenizlilere karşı oluşturulan nefret akımına kendini kaptırmış tiplerden fazlası değildir. Oysa o nefreti yayanlar Trabzon'u Rize'den ayırmıyor, ikinizden de nefret ediyor. Bunun parçası olmayın.

Rizespor'u savunacağız!
    Trabzonspor camiası içinde bunları söyleyebilenleri görmek beni çok mutlu ediyor.

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu algı da yanlış

Rize de sadece fenerli yok. gs bjk hepsi var
    Trabzonsporlu da çok var, rizesporlu da var

sadece fb diye algı olması yersiz

Rizespor ligde olsun, bizim için iyidir

Fenerli sayısı fazla ama bu doğrudur. Ben bunu malum mikro -milliyetçilikten kaynaklanan düşmanlık sonucunda Trabzonspor zirveye oynarken, şampiyonluk kazanırken rakibinin hep Fenerbahçe olmasına bağlıyorum. Rize'nin Trabzon düşmanlığı, Trabzon başarırken onun en büyük rakibine sempati olarak doğmuş.

Ben ise bu baştan sona iki taraflı saçmalığın içinde Rizeli bir Trabzonspor taraftarı olmaktan gurur duyuyorum.
    Konu jönts tarafından (09.04.2021 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Waka olmadan rakip kaleye gidemeyeceğimiz için beraberlik iyidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)