Sayfa 28 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28
Toplam 690 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 690 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 1-1 Kayserispor | Maç Sonucu

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü oynuyoruz puan kaybediyoruz, iyi oynuyoruz yine puan kaybediyoruz. Şu saatten sonra 4.lükten öteye gidemeyeceksek böyle oynayıp puan kaybedelim şıkkını tercih ederim. Fakat gerçekten kayseri bu kadar kötü diye mi böyle oynadık, yanıltıcı mı bu performans bilemedim. Bu maçı 3-4 maç üst üste tekrarlarsak o zaman kimse en azından bu sezon aldığımız alamadığımız puanlara bakmaz.

Bu sezon biz savunması ile var olan bir takımız. O yüzden bireysel basit hatalar ile gol yemek bize puan kaybı olarak geri dönüyor. Ligin en az gol yiyen takımısın, yediğin gole bak. Bütün düzeni, planı bozuyor bu tip basit hatalar.
    Hadi diyelim ki Türkmen ters çalım yedi.
    Ey diğer savunmadakiler, kısa boylu Muğdat oraya deplase olana kadar niye takip etmediniz?!
    Ayrıca Türkmen o hatadan sonra bence hatasız oynadı.
    Serkan ve Türkmen'de ters çalım yeme, daha doğrusu rakibe doğru pozisyon alamama zafiyeti var.

Alıntı ömürkaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam leipzig takıma al uğurcanı ver sörlothu derim hiç uzatmadan.
    +1461
    nokta

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hosseini ve marlon da kötüydü. Nwakaeme'nin oyununa alıştık artık. Ekuban standart oynadı. Djanini son dönemde çıktığı seviyenin baya altına düştü bu maç.
    Marlon bu takımın sol beki olamaz.

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı hoca değerimiz
    iyiki bize gelmiş,yetneklerine değer vrilirse
    başkanda istedikleri oyuncuları alırsa seneye çok farklı oluruz çokkkk
    hiç kimse dört dörtlük değildir
    avcı hoca da...tabiki yanlışlıkları olacak

şu aşamada hatasını dillendirmesi hoş olmaz
    ama avcı hoca
    pererira ya sezon sonuna kadar kalmasına izin verecekti.
    şahsi düşüncem çok büyük hata yaptıı
    neyseeee.

**
    haftalar önce
    dile getirmiştim.
    önümüzdeki ay çok gidecek oyuncularımızın olacak.
    yerlerine tabiki başkan sorun çıkarmazsa klas oyuncular gelecektir.
    (avcı hocanın futbolcu portföyünün iyi olduğunu biliyoruz.)

**

Uğurcan % 100 iyi paraya gidecek.
    inşallah ekuban ve caninide iyi olmasada idare edecek bir paraya gönderilmeli.

hüseyin serkan huseyni ve sarı soru işareti aslında...
    duygusalda bakıyo olabilirim.
    aslında futbolda duygusallığa yer yok.
    geriye yapılabilir.eminim.

*
    kesin gidecekler.
    afobe
    kamil ahmet
    baker
    flavio
    marlon
    Flavio'yu neden gönderiyorsunuz anlamadım?
    Diğerlerine tamam.

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hüseyin hariç takım cok iyiydi. Flavio bu takımın 11 oyuncusudur net. Adam herşeyi yaptı. Baker bugüne kadar en iyi oyununu oynadı.
    eku ve waka ya gömülmesine sadece gülüyorum. İkisi de klas oyuncular.

semedo bugün vasattı.
    İşte en objektif, en realist bir yorum
    Tebrikler Düzce
    Flavio'yu gömdüler burada, yazık
    Tespitlerinize imzamı atarım.

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın en iyi beki Kamil, gerisini siz düşünün. Geçen sene yedekti bu adam. Kaliteyi bu kadar düşürürsen bunun bir bedeli olur.
    Stoper tandemi Edgar IE-Vitor Hugo mükemmel oturdu.

Gelgelelim yıllardır alınan beklerden verim alamadık. Geçen sezon 76-41 atılan-yenilen. Her şey ortada değil mi?

Ne Serkan, ne Marlon ne de Türkmen'den bek olmaz. Türkmen stoper olarak da vasatın altında
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (07.04.2021 Saat 18:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flavio'yu neden gönderiyorsunuz anlamadım?
    Diğerlerine tamam.
    **
    Ben göndermiyor,avcı hoca gönderecek
    seneye planlarında olsaydı flavioyu aylardır yedekte bekletir miydi avcı hoca?

parmak ve berat cezalı veya sakat olmasaydı dün akşam oynarmıydı flavio?
    kesinlikle oynamazdı.

yanılabilirim.ama avcı hoca sıcak bakmıyor kanısındayım.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu kalitesi elbette önemli ama dün akşam yenilen gol, sonrasında vurdurduğumuz kafa şutuna bakın. Hepsi yerleşim hatası. Sende Nwakaeme'ye top gelince başında en az iki oyuncu oluyor.

Bütün kanat hücumcuları; rakip takımın beki ve geriye dönen kanat oyuncusu ve hatta orta iç oyuncusuyla ikili üçlü sıkıştırılıyor. Pedro Henrique'nin karşısında sadece Türkmen var, Ekuban korkuluk bile değil. Kasımpaşa maçında penaltıdan önce bizim köşemiz kalabalık diyeceksiniz, evet kalabalık ama dediğim gibi korkuluk bile değil. El belde seyrediyordu Parmak ve Tony. Berat geldi kademeye, top da gitti eline çarptı. Beşiktaş maçı... N'Skala'yı Serkan karşıladı. Başka kimse yoktu. "Kessin, stoperler karşılar nasılsa" riski hiç de az değil.

Ben de Türkmen'e, Marlon'a kızıyorum fakat bu format ve anlayışta daha iyisi çok zor. Göbeği zaten iyi kötü kapatıyoruz. Rakibi kanat itiyoruz. Ama kanatta sadece bek oyuncusuyla müdafaa yapmak pek akıllıca değil. Hepsini geçtim... Trabzonspor, maçın başında, kendi evinde "altı pastan" gol yememeli.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (07.04.2021 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Wakame-Ekuban-Djanini...
    Üçünün de değişmesi lazım.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur olur

sanki dersin kendisi yedekte olunca kafada soru isâreti yok gelir bi abukluk yapip kirmizi yer geçen seneki gibi, yapmadigi sey degil... gitsin imzâ parasi için baska takima, yoksa kimse ona 900bin€ falan vermez hikâye onlar, açiklansa da inanmayin katakulli vardir o isin içinde... yalan kere yalan
    Oyuncu piyasalarindan haberin olmadigi ortada sefer ayni kalitede adami almaya kalk bak ne kadardan acarlar bonservisi yoksa gitsinde huseyine campiye falan sovmeye firsat mi ariyorsun yine..

Djaniniy ve ekuban ikilisinden minimum 15 milyon avro gelecek diye dusunuyorum.ugurcandan 20 uzeri ve sonraki satisdan pay.15 milyon avro ayrilsa transfere baka berat gibi nokta transferler ile seneye guclu ve alternatifli bir kadro kurulabilir.yunus da en ufak bir kipirdama yok ancak hoca ile bir kamp yemesi taraftarayim hoca onu gereginden fazla tutuyor su anda , forma adaleti onemli flavio varsa o oynar 11 de baka ilerde oynadikca daha etkili oluyor yunus onun da oyununu bozuyor mevki olarak 11 baslayinca.visca ve halil icin sartlar zorlanmali alternatif olarak a.gucu duserse kitsio denizliden saghal cok iyi olur 2 bek transferi olmali 2 de kaliteli forvet
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (07.04.2021 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takımın en iyi beki Kamil, gerisini siz düşünün. Geçen sene yedekti bu adam. Kaliteyi bu kadar düşürürsen bunun bir bedeli olur.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

6 Nisan 2021 Trabzonspor - Gençlerbirliği maç sonucu 1 - 1
    Bu maçtan önce takım kadrolarını gördüğüm de defansta Hüseyin Türkmen için endişem vardı ama takımda 61. maçına çıkacağı ve iyi kötü emekleri olduğu için zayıf noktamız diye eleştirmek istesem de elim varmadı bir seferde eleştirmeyeyim dedim. Kalecimiz Uğurcan ile takımda oynayan 2 Türk futbolcuydular. Maalesef en zayıf noktamızdan gelen bir hata ile en sağlam saydığımız noktamız golü 2 Türk futbolcu yedi.

Bir dip not daha: Nwakaeme artık yaşlandı, pas atamıyor topa koşamıyor, çektiği şutlar gol olmasa da kale bile tutmuyor. Ekuban ve Djaniny de futbol zekası ve teknik yok, sadece deli dana gibi koşmakla olmuyor.
    Topla oynama Trabzonspor % 75 Kayserispor %25 ama sonuç berabere. Bu maçta mesela forvette Rodelega veya Burak olsaydı goller atamazmıydılar. Trabzonsporun forvet futbolcuları bence tamamen ıskarta. Kimse darılmasın.

İstanbul İl Temsilcisi Arda Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMN MAÇ SONU YAYINDA !!!

Kayserispor karşısında aldığımız beraberlik
    Takımın Genel Durumu
    Gelecek sezon nasıl inşa edilmeli

Konularını Konuşuyoruz

Yayınımıza Katılımlarınızı Soru ve Görüş Şeklinde Bekliyoruz

Kanala Abone Olmayı Unutmayınız!

Yayın Linki :
    https://www.youtube.com/watch?v=LinB...l=BordoMaviNet

Eklenti 20405
    BİZE HER YER TRABZON!!!

Twitter Hesabım
    Arda Yavuz / YTÜ

Nereden
    İstanbul

Takımı v bu maçta oynanan futbolu beğenenler var inanamıyorum. Rakibin kadrosunda süper ligi geçtim alt ligde dahi forma giymesine şüpheyle bakılacak ilhan parlak, aziz behich, pedro, muğdat gibi rezalet adamlar ilk 11'de çıkıyor v takımımız bu takıma oyun anlamında üstünlük kurduğu için seviniyoruz öylesi rezalet bir sezon yaşıyoruz. bu takımın ilerleyen haftalarda bjk ile maçı var. bakın bakalım o maç 3 mü oluyor 5 mi !Geçen yorumumda da belirtmiştim. oyuncular v teknik heyete bakınca takımımızın sezonu fb maçıyla bitmiş gibi görünüyor. halbuki ben o gün de alanya maçından sonra da hatta bugün de kalan maçlarda 2 puan ortalamasını yakaladığımız takdirde 2. olacağımızı söylüyorum ama ,avrupa maçlarının elemelerinin erken başlayacak olması nedeniyle sanırım, bizimkilerin orada gözü yok gibi görünüyor. böyle bir durum gerçekten varsa hepinizin allah belasını versin.2 sezondur yapılan v bitmek bilmez hataları gördükçe takımımdan soğuyorum, maçlara dair heyecan duymaz oluyorum. tüm bu kötü yönetilen süreçte en ufak payı olanların hiçbir işi rast gitmez umarım. siz sessiz sedasız takılmaya devam edin. 1 tane şampiyonluk için taraftarınız uyku uyuyamazken, başka rakipleriniz 5-10 şampiyonluğa topa vurmadan, masa başında konacak siz hiç ses çıkarmayın. böyle devam AFERİN !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı holyjoker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımı v bu maçta oynanan futbolu beğenenler var inanamıyorum. Rakibin kadrosunda süper ligi geçtim alt ligde dahi forma giymesine şüpheyle bakılacak ilhan parlak, aziz behich, pedro, muğdat gibi rezalet adamlar ilk 11'de çıkıyor v takımımız bu takıma oyun anlamında üstünlük kurduğu için seviniyoruz öylesi rezalet bir sezon yaşıyoruz. bu takımın ilerleyen haftalarda bjk ile maçı var. bakın bakalım o maç 3 mü oluyor 5 mi !Geçen yorumumda da belirtmiştim. oyuncular v teknik heyete bakınca takımımızın sezonu fb maçıyla bitmiş gibi görünüyor. halbuki ben o gün de alanya maçından sonra da hatta bugün de kalan maçlarda 2 puan ortalamasını yakaladığımız takdirde 2. olacağımızı söylüyorum ama ,avrupa maçlarının elemelerinin erken başlayacak olması nedeniyle sanırım, bizimkilerin orada gözü yok gibi görünüyor. böyle bir durum gerçekten varsa hepinizin allah belasını versin.2 sezondur yapılan v bitmek bilmez hataları gördükçe takımımdan soğuyorum, maçlara dair heyecan duymaz oluyorum. tüm bu kötü yönetilen süreçte en ufak payı olanların hiçbir işi rast gitmez umarım. siz sessiz sedasız takılmaya devam edin. 1 tane şampiyonluk için taraftarınız uyku uyuyamazken, başka rakipleriniz 5-10 şampiyonluğa topa vurmadan, masa başında konacak siz hiç ses çıkarmayın. böyle devam AFERİN !
    Bjk ile maçımız yok. Onlarla oynadık 2-1 kazandık İstanbul'da.

Takım iyi oynadığı zaman rakibi çamura sokma alışkanlığından vazgeçin.

MEvcut kadro çok iyi bir kadro olmadığı için her rakibe karşı süper top oynamasını beklemenin de alemi yok.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk ile maçımız yok. Onlarla oynadık 2-1 kazandık İstanbul'da.

Takım iyi oynadığı zaman rakibi çamura sokma alışkanlığından vazgeçin.

MEvcut kadro çok iyi bir kadro olmadığı için her rakibe karşı süper top oynamasını beklemenin de alemi yok.
    Kayseri'nin bjk ile maçı var onu söylemiş. Tabi bu karşılaştırmalar sağlıklı değil, biz de kasımpaşa' yi yenmiştik, bjk yenildi.

Nereden
    İstanbul

-bjk ile maçımız var demedim. bjk'ın kayseri ile maçı var dedim. kayserinin ne kadar felaket kötü bir takım olduğunu o gün de görebilirsiniz.
    -takım iyi falan oynamadı. topu bize bıraktılar. biz oynayıp durduk. duran toplardan başka takım oyunuyla elde edilen pozisyon yok. %75'e 25'lik topla oynama yüzdesi varken her iki takımın xg'sinin 1.50 olması kötüye işarettir.
    -10 üzerinden 7'lik oyuna dahi razıyım artık ki bu sene bu oyunu dahi hiç görmedik.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu kayserispor tff 1.ligden samsunspor altay ile maç yapsın banko yenilir o derece kötü takım. bizimkiler bütün şutları kalecinin üzerine çektiler son vuruşlar aşırı zayıf.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her oynadığımız takım çok kötü ama ne hikmetse kimseyi yenemiyoruz kolay kolay. He bir de bu takımlar herkesten puan alıyor. Velhasıl ligin kalitesi bu yani. 3-5 eli yüzü düzgün anadolu takımı var diğerlerinin hepsi aynı kefede. Düşme hattına doğru bakınca da bu net anlaşılıyor zaten.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    Almanya

özeti izledim, her topu nasil kalecinin üstüne vuruyorlar ?? Nasil antreman yapiyorlar ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)