Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 SonuncuSonuncu
Toplam 233 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 FIFA Dünya Kupasý Yolunda Türkiye l Eleme Grubu

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maçýn baþýnda belliydi böyle olacaðý. Çok gevþek oynadýk. Rakibi küçümsemenin bedelini ödedik. Hoca bile küçümsedi rakibi. 3-2'den 3-3 olabileceði aklýna gelmedi, Hakan-Yusuf'u çýkardý. Bu iki adamý çýkardýktan sonra rakip kaleye nasýl gideceksin?

umut22 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Þiþtik þiþtik patladýk
    ÞAMPÝYON TRABZONSPOR

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

2 kez 2 farký yakalayýp puan kaybý yaþýyorsan bu en baþta Hoca'ya yazar. Tabii oyuncularda da bir rahatlýk vardý. Medyanýn da anlamadðým bir þekilde inanýlmaz bir pohpohlamasý var. Bu maçýn özelinde savunmada yakýþmayacak ciddi hatalar yapýldý. Buna karþýlýk gollerde hatasý olmayan Uðurcan da yine birileri tarafýndan günah keçisi ilan edilmiþ. 3'te 3 yapýlsaydý yolu büyük ölçüde yarýlardýk ama þimdi ister istemez önemli bir avantajý kaybettik. Eylül ayýnda Karadað'ý yenersek Letonya karþýsýndaki puan kaybýný telafi etmiþ oluruz...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafýndan (30.03.2021 Saat 23:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Karabað'ý yenersek yine ciddi avantajlýyýz ancak %90 kompleksden oluþan bu teknik direktörle iþimiz zor bugün gördük ki, takýntýlý hasta adam..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Kocaeli

Maçýn telafisi var da bu maçý kazansak büyük avantaj yakalayacaktýk. 3 maç yaptýk, 3'ünde de sol bek ile Taylan giriyor. Sol bek sol açýk oynuyor. Bu fantaziyi anlayamýyorum. Baþka futbolcu yok mu bu takýmda?

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hakan çalhanoðlu ve yusuf yazýcý fark yaratan oyuncular

ikisi çýkýnca hücum organizasyonu kalmadý

niye umut meraþla baþlamýyorsun maça,düzeni kurmuþsun zaten

2 puan kaybý telafi edilir ama moral motivasyon ve ivme momentum resmen terse dönecek gelecek maçlarda,

sadece 2 puan kaybý deðil, çok daha fazlasý
    Konu jairzinho tarafýndan (31.03.2021 Saat 00:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Nereden
    Kocaeli

Alýntý ilelebeTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takýmlarýn taktiði zaten kenarlardan faul alýp ortalarla veya kornerlerle gol aramak. Biz bunu engellemek için hiçbir þey yapmadýk. Aksine yardýmcý olduk. Yani bu taktiði de ilk defa yapmýyorlar. 10 yýllardýr böyle bu tip takýmlar.

Mert Müldür: "Hollanda'yý yen, Norveç'i yen, evinde Letonya ile 3-3 kal. Diyecek laf bulamýyorum. Adamlarýn yaptýðý iki þey var. Uzun top at, korner kullan."

Al iþte dediðimin aynýsý. Þu takýmdan 3 gol yedik.

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Forma adaletinden bahsediyorduk Uðurcan ve Yusuf ile gelen. Þimdi herkes caneri konuþuyor. Þu bir gerçek Türk futbolu halen farkýnda deðil dinozorlar fosilleþmiþ durumda. Bir arkeolog aranýyor...

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

2011 den beri milli takým umrumda deðil, Uðurcan'ýn deðerini düþürmesinler kafi.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Son yarim saat kala Letonya oyuna forvet sürerken Senol Gunes Hakan ile Yusuf'u cikardi. Oyuna soktugu adam 6 numara Taylan, sahada zaten Okay var. Taylan girdi roller karisti merkez delik desik oldu, defansta hala Caner oynuyor o da ayri sacmalik.

Edit: Sosyal medyada yazilanlara inanamadim, yok boyle bir linç!!! Madem oyle tamam editleyelim, Ugurcan milli takim kalecisidir, turnuvada da kalede olacak, Altay da yedegi olacak.

Ýyi oynamis kotu oynamis performans degerlendirmemek lazimmis. Fb taraftari kadar igrenc taraftar yok.
    Konu Mert Oðuzlu61 tarafýndan (31.03.2021 Saat 00:42 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Þenol Güneþ ilginç adam
    Sorunlu Caner in ipini Bjk , Sergen salmýþ. Daha iki gün önce fb kadro dýþý býraktý
    Yýllarca arda, emre beloz, volkan gibi dinazorlara sahip çýka çýka insanlar milli takýmdan tiksindi.
    Caner de ayný durum var. Milli takýmda olmasý bile sorun

Ayrýca 10 ve 8 no dediðin iki adam Yusuf ve Hakan nasýl çýkar. Ýkiside skorer. Sen gel bize gol at demiþ olursun.
    Sýrf Fatih Terim içinde þu Taylan ý çýkarmamasý gerekir.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Kocaeli

Norveç, Karadað'ý Sörloth'un golüyle 1-0 yenmiþ.

Nereden
    Ýstanbul

sýrf gs da oynuyor diye çöp oðlu çöp taylaný her maç oyuna alan þenol güneþi kýnýyorum

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

milli takimin en büyük çöpü vallahi de ozan kabak denen kabak heriftir... ulan herifi oynatmadik savunma kapi gibi, tekrar sahaya çikti 3 gol yedik bu nedir lan ??
    diger topçularin hepsi ayni, bi o farkli, kimse laga luga yapmasin varligi ugursuzluk onun, gollerde hiç hatâsi yoksa bile hatâli kardesim lami cimi yok... CÖÖÖÖPPPÜN tekiiii

hollanda maçinda da korku dolu 1dk geçirecekti bize, fuzuli penalti yaptirdi dandunlugundan sebep... neyse ki Ugurcan kurtardi da bir yandan hayra vesile olmus oldu ama o isin diger tarafi... vallahi maç 3-2 iken arkadaslara yazdim bu herif varken letonya'dan bile 2 de yeriz 4 de yeriz,,, ne oldu 3 yedik 4 de geliyordu...

liverpool'mus bilmem neymis, vallahi 261m€ verip dünyâ rekorunu kirsalar, yine de ben o ingilizler'den bu isi daha iyi biliyorum der geçerim tartismam bile.... manyak herifler ya bi de burda da onu savunan rahatsizlar var... cevap bile vermiyorum kâle almiyorum... oumar dieng'in bi tik üstü, hiçbir sey yok beyinsizin teki... hayvan gibi fizigi var onu da becerip kullanamiyor... Türkmen konusunda abartanlar abartmis ben de biraz abartmistim zamâninda ama inanin ki öyle transfermarkt degerlerine bakip da kiyas yapmayacak kadar fark yok aralarinda... vallahi yok lan... bu nedir be arkadas sahadaki durusu bile faul herifin, zerre güven vermiyor... sahada kaybolmus nerde duracagini bilmeyen ilk kez sahaya çikan biri gibi.... yok böyle bir sisirme topçu yaa, biktim bu sisirme çakma topçulardan, kuscam gina geldi artik yaa.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bu medyanýn pohpohlamasý ben bildim bileli 2 maç üst üste kazandýk mý yapýlýr. Özellikle siyasette bu iþin içinde. Bazý þeyleri gözardý etmek için kullanýyorlar futbolu. Futbolcularýn ve Güneþ'in maçtaki rahat tavýrlarý yüzünden bu maçý kaybettik. Dersin ki sanki bir önceki Avrupa Þampiyonu biziz.Iþte bu kafada olduklarý için zerre baþarý gelmiyor
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

97 yýldýr yenemiyormuþuz adamlarý görende brezilya arjantin falan sanar rezillik resmen.

yusuf yazýcýnýn piyasa deðeri letonya milli takýmýnýn tamamýndan pahali.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

WhatsApp Image 2021-03-31 at 10.28.01.jpeg

Çürük(caner erkin) parçalar. Bizim takýmda da baya var
    Konu Yiðit SARI tarafýndan (31.03.2021 Saat 10:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    milli takimin en büyük çöpü vallahi de ozan kabak denen kabak heriftir... ulan herifi oynatmadik savunma kapi gibi, tekrar sahaya çikti 3 gol yedik bu nedir lan ??
    diger topçularin hepsi ayni, bi o farkli, kimse laga luga yapmasin varligi ugursuzluk onun, gollerde hiç hatâsi yoksa bile hatâli kardesim lami cimi yok... CÖÖÖÖPPPÜN tekiiii

hollanda maçinda da korku dolu 1dk geçirecekti bize, fuzuli penalti yaptirdi dandunlugundan sebep... neyse ki Ugurcan kurtardi da bir yandan hayra vesile olmus oldu ama o isin diger tarafi... vallahi maç 3-2 iken arkadaslara yazdim bu herif varken letonya'dan bile 2 de yeriz 4 de yeriz,,, ne oldu 3 yedik 4 de geliyordu...

liverpool'mus bilmem neymis, vallahi 261m€ verip dünyâ rekorunu kirsalar, yine de ben o ingilizler'den bu isi daha iyi biliyorum der geçerim tartismam bile.... manyak herifler ya bi de burda da onu savunan rahatsizlar var... cevap bile vermiyorum kâle almiyorum... oumar dieng'in bi tik üstü, hiçbir sey yok beyinsizin teki... hayvan gibi fizigi var onu da becerip kullanamiyor... Türkmen konusunda abartanlar abartmis ben de biraz abartmistim zamâninda ama inanin ki öyle transfermarkt degerlerine bakip da kiyas yapmayacak kadar fark yok aralarinda... vallahi yok lan... bu nedir be arkadas sahadaki durusu bile faul herifin, zerre güven vermiyor... sahada kaybolmus nerde duracagini bilmeyen ilk kez sahaya çikan biri gibi.... yok böyle bir sisirme topçu yaa, biktim bu sisirme çakma topçulardan, kuscam gina geldi artik yaa.....
    Ben bunu twiterda günlerdir, haftalardýr dile getiriyorum zaten.

Fiziði dýþýnda defansýn D sini bilmeyen adam, menajer itelemesiyle Liverpool'a kadar gitti þaka gibi.

Oynadýðý takýmlarýn haline bakýlýnca (milli takýmda oynadýðý maçlar da dahil) ne kadar çöp bir oyuncu olduðu aþikar.

Þalke'nin, Stutgart'ýn, hatta o geldikten sonra Liverpool'un defansý ve yediði goller ortadayken, bu çocuk nasýl hala milli takýmda oynayabiliyor þaka gibi cidden.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bu maç Þenol hocaya yazar. Uzun zamandýr bu kadar net Hoca hatalarý görmemiþtim. Bu konularda böylesine tecrübeli hocalarý eletirmek istemem haddime de deðil tabi.Ancak daha ilk kadro açýklandýðýnda caner ne alaka diye düþündüm. EE maça onunla baþladýn baktýn ki adam resmen takýmý sabote ediyor neden zorluyorsun ki bu kadar. Kendi takýmýnda dahi forma giyemeyen yaþý belli bir noktaya gelen vasat bþr oyuncu sonuçta. Kenarda da 2 maç idare eden bir Umut var üstelik. Bir de bu adam maçtan 5. deðiþiklik olarak çýktý.

2. facia ise Yusuf meselesi. Yusufu uzun zamandýr bu kadar hareketli görmemiþtim. Ýlk çýkan adam oldu. Bu deðiþiklik bana maçý izlemeden ezbere bir deðiþiklik olduðunu hissettirdi. Yusufu çok milli maçta beðenmem ama dün çok hareketliidi.

diðer oyuncular OzanK Burak OzanT sonradan Taylan da oldykça vasat hatta kötü oynadýlar.
    bize heryer TrabzonSpor

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Bahadýr Þimþek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bunu twiterda günlerdir, haftalardýr dile getiriyorum zaten.

Fiziði dýþýnda defansýn D sini bilmeyen adam, menajer itelemesiyle Liverpool'a kadar gitti þaka gibi.

Oynadýðý takýmlarýn haline bakýlýnca (milli takýmda oynadýðý maçlar da dahil) ne kadar çöp bir oyuncu olduðu aþikar.

Þalke'nin, Stutgart'ýn, hatta o geldikten sonra Liverpool'un defansý ve yediði goller ortadayken, bu çocuk nasýl hala milli takýmda oynayabiliyor þaka gibi cidden.
    aynen aynen, stutgart ile alt lige düstü, gs'den hemen kaçmak için tercih ettigi stuttart'tan da kaçti alt ligde oynamak istemedi ama gitti schalke'yi de batirdi (onlar batacakti ama olsun).... liverpool'a gitti, orda güya 2 maçta maçin adami seçildi, ama ne yazar, herifler 100 yildir görmedikleri kirmadiklari olumsuz rekorlari kirdi 1 ayda...

hiçbirinde hatâsi olmasa ugursuzlugu var be arkadas bunu da mi görmeyelim.... bizde taaa o zamanlar aynisini söyledigim kuçka ve mikel de ayniydi tam ugursuzlardi, ki onlarinki bârizdi hele mikel o neydi ya kirmizi kart ya penalti yaptirma ya kendi kalesine atma....

üstteki fotoda caner ofsayti bozuyor, savunma çizgisinin içine eden diger oyuncu kim orda iyi bakin, kim ? aa aaaa o da ne, yine kabak...........

la yok arkadas bos beles sisirme topçunun önde gideni, krali gelse tartismam iknâ olmam.... klopp gelsin iknâ etmeye çalissin, gibtir git derim

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ne kadar genc oyuncu bu les ligten erken kurtulup avrupada oynarsa o kadar iyi.sonuc bu.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Türk Duvarý:

2020 Avrupa Þampiyonasý elemelerinde 10 maçta 3 gol atan Letonya, Türkiye’ye bir maçta 3 gol attý.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türk Duvarý:

2020 Avrupa Þampiyonasý elemelerinde 10 maçta 3 gol atan Letonya, Türkiye’ye bir maçta 3 gol attý.
    made by ozan dangoz kabak

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Avrupa elemelerinde genelde Merih, Kaan, Çaðlar oynuyodu gol yemiyorduk bile doðru düzgün ne zaman bu Ozan Kabak oynamaya baþladý uluslar liginde küme düþtük, DK elemerinde de 5 gol yedik oynadýðý maçlarda. Kaan covid olmasaydi muhtemelen kazanýrdýk dünkü maçý. Ozanýn oynamadýðý Norveç macinda pozisyon bile vermedik nerdeyse býrak gol yemeyi.
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupa elemelerinde genelde Merih, Kaan, Çaðlar oynuyodu gol yemiyorduk bile doðru düzgün ne zaman bu Ozan Kabak oynamaya baþladý uluslar liginde küme düþtük, DK elemerinde de 5 gol yedik oynadýðý maçlarda. Kaan covid olmasaydi muhtemelen kazanýrdýk dünkü maçý. Ozanýn oynamadýðý Norveç macinda pozisyon bile vermedik nerdeyse býrak gol yemeyi.
    göz var izan var daa.... ki ben önceki elemeleri unutmusum çok haklisin, Fransa mransali grupta Kabak mabak oynamadi mis gibi savunmamiz vardi... yok arkadas kimin torpillisi bu yaa.... ayrica sunu da görüyoruz avrupalilar bâzen epey bir saçmaliyor topçu seçme konusunda... tabi baska meseleler de var, Istanbul'dan aldiklari topçularin 90% çöp olmadi mi Avrupa'da ? hani nerde Bruma Atinç gibileri, dünya paraya gittiler köylerine döndüler...

ki ben bastan beri diyorum bakmayin Liverpool olayina, haftalarca bir sürü stopere gittiler hiçbiri olmayinca son 1-2 gün schalkeli çöpü aldilar... öyle çok da begendiklerinden degil, ki kirâlik aldilar... paralari bütçeleri müsaitse Caglar'i alirlar parayi basip, akillari varsa bunu yaparlar... yok ise giderler ucuz diye çöpü alirlar, 1 sene sonra cincona kirâlik gönderirler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)