Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'un Gelecek Yýl Planlamasý Nasýl Olmalýdýr?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Abdülkadir oynasaydý kesin giderdi.
    Lakin sezon sonu ancak antremanlara baþlayacaðý için onun gidiþi de pek olasý deðil bence.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Gelecek Yýl Sezon Planlamasý - 2

1) Seneye sað bek, sol bek , 6 numara , sað açýk , sol açýk, 10 numara ve forvet pozisyonuna oyuncu almamýz gerekiyor. En azýndan bu bölgelerden sað bek , 6 numara , sað açýk ve forvet bölgesinin kesin ihtiyaç olduðunu hepimiz görüyoruz.

2) Transfer edilebilecek oyunculara baktýðýmýzda sað bek bölgesine skubic (konya) , sað açýk bölgesine efecan , visca (almak zor) veya lobjanidze, sol açýk bölgesine novikovas (erzurum) , yusuf (kasýmpaþa) sagal (denizli) olabilir. Hakan arslan(sivas) , arda (gbirliði) , max gradel (sivas) , ricardo gomes (erzuurm) düþünülecek isimler...

3) AGücü maçýnda 3-1 öndeyken bile hiç birimiz rahat maç izlemedik. Þansýmýz yaver gitmese maçý 4-3 kaybedebilirdik. Abdullah Avcýnýn bazen hamle yapmakta geç kaldýðýný gördük bunun da fener, alanya, erzurum maçýnda puan kaybýna neden olduðunu gördük. Avcýnýn bir sistem takýmý yaratmasý doðaldýr ama sistemin her zaman 4-4 lük iþlemesi zordur. Bazen rakibe veya oyunun gidiþata göre deðiþiklik yapmak gerekebilir. Sistem iþlemiyorsa mutlak b planýmýz olmasý gerekir.

4) Gelecek yýl planlamasý dahilinde yusuf, atakan ve flavio nun takýma kazandýrýlmasý gerekiyor. Bu oyunculara daha çok süre verilmesi ve gelecek yýla hazýrlanmasý bizim lehimize gözüküyor. Ayrýca yunus bzimle kalacaksa ona acilen en iyi verim verebileceði yerde oynatmaya baþlamak gerekiyor. Bu haliyle yunus takýma bir yarar vermiyor.

5) Gelecek yýl formasýnýn da þimdiden belirlenip taraftarýn oyuna sunulmasý ilginç olabilir. Benim önerim aston villa tipi bordo mavi formadýr. (Kollarý mavi diðer yerler bordo olan forma)

Konu Maranov tarafýndan (23.03.2021 Saat 14:53 ) deðiþtirilmiþtir.

muratali - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Yýllardýr tribünde canlý izliyorum. Yýllardýr en çok olmasýný istediðim transfer.
    visca-ts.jpg

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý muratali Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yýllardýr tribünde canlý izliyorum. Yýllardýr en çok olmasýný istediðim transfer.
    visca-ts.jpg
    Yýllardýr hayalini kuruyoruz.
    Yaþ 31
    En az 5 yýl yararlanýrýz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Kesinlikle Avcý hocamýzýn;
    canini,afobe,flavio,kamil ahmet baker,marlonla yeni sezon planlamasýnda bu isimlerin
    olmayacaðý kanýsýndayým.

hatta ve hatta hüseyin serkan ve huseyni içinde düþünceleri olabilir.

**

uðurcanýnda ciddi para kazandýracak olmasýnýda dikkate alýrsak
    avcý hocanýn istediði oyuncular takýma kazandýrýlýrsa
    güzel þeyler olur düþüncesindeyim.

avcý hocaya % 100 güvenilmeli oyuncu tercihlerinde ve destek olunmalý.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Defans göbeðine muhakkak TFF de 1 baþkan yardýmcýsý
    Ön liberoya MHK da temsilci
    Oyun kurucuya Klüpler birliðinde icracý
    forvete medya ve Bein e yorumcu

Bu ülkede þampiyonluk formülü, TARAFLARI YÖNET, topçu olarak rakibin Sörloth-Sturridge-Mikel de alsa, Uðurcaný da olsa sen 38 ilk dembaba-35 ilk epreanu hatta Mahmutla þampiyonsun...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Yusuf BALCI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    38

Gidecekler;

Uðurcan avrupada iyi bir kulübe 30 milyon euro civarýnda satýlýr.

Edgar IE avrupaya 6-10 milyon euro aralýðýnda gider.

Djaniny 4-5 milyon euro veren varsa anýnda satýlmalýdýr, olmadý 2-3 te olur.

Marlon, Huseyni, Baker, Afobe gider

Serkan, Hüseyin, Flavio yedek/alternatif oyuncular olarak kadroda tutulur

Gelecekler

1 sað bek, 1 sol bek, 1 stoper (tahmini toplam maliyet 8 milyon euro)
    1 adet yaratýcý orta saha (6 numara) (çok kaliteli olmalý. 4-7 milyon gözden çýkartýlmalý)
    1 adet sað kanat (2-5 milyon euro)
    1 adet bitirici forvet (3-7 milyon euro)

Nwakaeme ve Ekuban ne olacak bilmiyorum ancak bunlar da 1 sezon daha tutulabilirse böyle bir yapýlanma önümüzdeki yýl için yeterlidir bence. Þampiyonluk için hesap yapan varsa bir üstümdeki yoruma baksýn. Ben üst sýralara oynayan kaliteli bir takým için yaptým yorumumu.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Trabzonlu, alt yapýdan diye umutsuz vakalarýn takýmda tutulmamasý mesela

Bu saðlanýnca doðacak açýðý da doðru genç yatýrýmlarla doldurmak. Alt ligleri didik didik etmeleri lazým yerli oyuncular için

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'umuz artýk Abdullah Hoca ile Lig Þampiyonluðu yaþamayý gerçekten çok hakediyor.Önümüzdeki sezon ana hedef þampiyonluk ve Avrupa'da baþarý olmalý...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Hedef kesinlikle þampiyonluk olmamalý. O hedefi koyan ciddi ciddi salaktýr. Hedef bir kaç isimsiz futbolcu alýp sezon sonu satmak, mücadeleci yarýþmacý bir takým kurmak olmalýdýr. Sistem belli. Bunun dýþýna çýkamazsýn.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Gelecek Yýl Sezon Planlamasý – 3
    Arkadaþlar Trabzonspor’umuz hakkýnda buradan yapacaðýnýz yapýcý ve yararlý eleþtiri ve görüþlerinizin mutlaka iþe yarayacaðýný düþünüyorum. Sonuçta bu forumda yazýlanlarý bence Yönetim Kurulu üyeleri veya onlarýn yakýnlarý, futbolcularýmýz veya onlarýn yakýnlarý mutlaka okuyordur.

1) Abdullah Avcý’nýn özellikle Super Kupa Finalinden sonra müthiþ form düþüklüðü yaþadýðýný düþünüyorum. Diyeceksiniz ki T.Direktör form düþüklüðü yaþar mý? Tabiki yaþar. (2. Yarý AVCI VE Terimin takýmlarýnýn durumuna bakýn anlarsýnýz)
    Form düþüklüðünü önlemesinin iki yolu vardýr. Birincisi yardýmcýlarýnýn bu zamanlarda ona katký verecek þekilde destek olmalarýdýr. Buda Avcý hocanýn bilerek veya bilmeden yaptýðý yanlýþlarý kendisine söylemekle olur.
    Ýkinciside (bu zor olaný) Kadroda bulunan deneyimli oyuncularýn kendisine destek vermesi ve yanlýþlarýný yüzüne söylemesidir.

2) Bizim ligimizde sezonun 2. Yarýlarý her zaman zor geçer, ilk yarý biraz rölantide geçer.
    Sezonun ilk yarýsýnda maç kazanmak biraz daha kolaydýr ama ikinci yarýda her takým mücadele gücünü artýrýr. Bizim ikinci yarý arka arkaya puan kayýplarýmýzýn nedeni de budur. Ýlk yarýda oynadýðýmýz sistemin ikinci yarýda bizi baþarýya götürmeyeceðini ben daha önce belirtmiþtim. Takýmýn oyunsal anlamda top çevirme hýzýný ve hücumda çoðalmayý artýrmasý gereklidir. Hepinizin gördüðü biþey var, takým ceza alaný çevresinde top çeviriyor ama ne bir orta kesiyor, ne araya top atýyor, nede þut atýyor. Top kaptýrana kadar top çevirmenin esprisini anlayan varsa izah etsin.
    3) Gidecek oyuncularýn þekillendiði hepimizin malumu:
    A) AFOBE, BAKER, MARLONUN KÝRALIK SÜRESÝ UZATILMAZ.
    B) HOSEYNÝ, KAMÝL AHMET , CAMPÝNÝN AYRILACAKLARI KESÝN GÝBÝ
    C) GENÇ YETENEKLERÝN HEPSÝNÝN GÖNDERÝLMESÝ (KÝRALIK) ÞART GÝBÝ
    SERKAN, FARUK CAN, SEFA, HÜSEYÝN , ARDA
    4) Aslýnda hangi bölgeler transfer yapýlacaðýda kesin gibi gözküyor ama transferi temmuz aðustosa býrakmamak lazým. Mümkünse mayýsa kadar bitirmek iyi olur.
    KALECÝ (Uðurcan giderse)
    SAÐ BEK -- EDGAR -- VÝTOR HUGO -- SOL BEK
    6 NUMARA -- BERAT
    SAÐ AÇIK (VÝSCA) -- BAKESETAS -- SOL AÇIK
    FORVET
    Yani her bölgeye transfer þart.
    Birde Avcýnýn yanýna Tranfer þart. Avcýnýn 2. Yarý performansý kuþku býraktý.

2 hafta önce yazdýklarýmý tekraren not düþüyorum.
    Gelecek yýl planlamasý dahilinde yusuf, atakan ve flavio nun takýma kazandýrýlmasý gerekiyor. Bu oyunculara daha çok süre verilmesi ve gelecek yýla hazýrlanmasý bizim lehimize gözüküyor. Ayrýca yunus bizimle kalacaksa ona acilen en iyi verim verebileceði yerde oynatmaya baþlamak gerekiyor. Bu haliyle yunus takýma bir yarar vermiyor.
    Konu Maranov tarafýndan (07.04.2021 Saat 16:01 ) deðiþtirilmiþtir.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Defans göbeðine muhakkak TFF de 1 baþkan yardýmcýsý
    Ön liberoya MHK da temsilci
    Oyun kurucuya Klüpler birliðinde icracý
    forvete medya ve Bein e yorumcu

Bu ülkede þampiyonluk formülü, TARAFLARI YÖNET, topçu olarak rakibin Sörloth-Sturridge-Mikel de alsa, Uðurcaný da olsa sen 38 ilk dembaba-35 ilk epreanu hatta Mahmutla þampiyonsun...

Baþaký 38 lik Demba Ba þampiyon yapmadý. Kovduðun hocanýn yardýmcýsýný yerine getirisen rakibini þampiyon yaparsýn.

Gidecekler listesinin baþýndaki kiþi Aðaoðludur!!!!
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (07.04.2021 Saat 20:05 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: flood

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Halk plan deðil pilav istiyor. Bunun için de en baþta Ahmet kiþisi gitmeli.

Ahmet kiþisini göndermek bir Trabzonsporluluk görevidir. Bu kutlu görevden kaçmak Trabzonsporlu'nun kitabýnda yazmaz.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Gelecek yýl planlamasýndan önce yakýn geçmiþe bakalým:

Unal hoca ayrýlýðý sonrasý Stajyer Hüseyin hoca ile deðil de iyi bir hocayla anlaþýlsaydý ?
    Bakkal yönetiyor gibi M.Usta'nýn borcunu veresiye defteri misali silmeye calýsýp Uefadan ceza almasaydýk ?
    Kadroda alternatifi olmayan Mikel'i kolayca harcamasaydýk ?
    6 milyon euro satýn alma maddesi koydugumuz Sorloth'a mantýða uymayacak bir þekilde 9 milyon euro buyout maddesi koydurtmasaydýk ?
    Sezona teknik adamlýk deneyimi olmayan Newton ile baþlamasaydýk?
    Afobe, Diabate,Plaza,Flavio,Marlon vs gibi çöp transferler yapmasaydýk ?

Bu liste uzar gider.

Yönetimler deðiþir, iyi yönetim gelir iyi baþlar 2 yýl sonra yaptýðý tüm þeyleri periþan edebilir veya kötü yönetim gelir borcu katlatýr vs

Bunlarýn hepsi kýsýr döngü.

Milyon eurolarla oyun oynuyorlar ve hiç bir yaptýrýmý yok

Bu takýmýn hatta Türk futbolunun kurumsallaþmaktan baþka çaresi yok.

Dernekler statusunden bir an önce deðiþtirilmesi lazým. Þirketler kurumsal olarak yönetilmeli.

Yoksa gelen yönetim 3 yýl yönetir gider . Kýsýr döngü devam eder. En fazla ibra edilmiyorlar onda da sorun cýkmýyor

Uzun dönemli planlarla, bilimsel yöntemler kullanýlarak Ar-Ge , sonuç odaklý þirketleþme, kurumsal yapý þart.

Türk takýmlarýnýn kurumsallýktan anladýðý þey; Sportif Direktör.

Kurumsal bir yapý olmadýktan sonra fayda deðil zarar

makbernatsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

edgarý hugoyu baksetasý takým da tutta sonra ne yaparsan yap...türkmen ve alt yapýdan gelen bütün evlatlarla birlikte baker afobe janýný flavýo marlona teþekkür edip gönderilmeli...bu saydýkarým baþka takýmlarda 18 e girebilecek topcu degýller.birbirimizi kandýrmayalým...uðurcanýn yüksek bedelle gideceðini düþünürsek gelen parayla kulüp doktoru dahil iyi transferler yapýlýr dýye umuyorum..ama þampiyon olmak istiyorsak yapýlýr dýye dusunuyorum..

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Yeni yönetim geleli üç sezon oldu. Önümüzdeki sezonun planlarýný konuþurken elimizde A takýma koyabileceðimiz en az 3 altyapý oyuncusu olmasý gerekiyordu. Benim için en büyük eksiklik bu. Cebeci falan deniyor ama izleyemedik. Beklediðimiz biri de yok yanlýþ bilmiyorsam. 17/18 sezonunda Yazýcý ve Ömür'ün A takýmda düzenli oynayacak olmasýný iple çekiyorduk. Paramýz yoktu, transfer yapamadýk tamam ama altyapýya 18 yaþ altý potansiyelli üç beþ oyuncu katamamýþ ya da eldekileri o seviyeye getirememiþ olmak bence baþarýsýzlýk.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Cevap: olmamalýdýr

Þimdiye kadar planlama yapýp dibi gördük bir de planlama yapmamayý deneyelim
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Planlama Aðaoðlu dýþýnda yapýlmalýdýr. Aðaoðlu nu uzak tutun yeter.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Trabzonspor taraftarýnýn fikrilerine önem verilmeden yapýlmalýdýr.

1:39:30'dan sonraki 30 saniyelik kýsým her þeyin özetidir.
    Konu jönts tarafýndan (11.04.2021 Saat 16:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Ben artýk sýrf izleme sebebim olan Uðurcan-Nwakaeme-Hugo gibi yýldýzlarýn APTALCA satýlýp, sanki gelen parayla iþ yapýlýyormuþ yalanýndan çýkýlsýn istiyorum.

Uðurcan

X Edgar Hugo X

Nwakaeme Berat Bakasetas Ekuban X (kanat forvet)

X

Ligin en iyi omurgasý BOZULMAMALI, birer sað-sol bek, bir kanat forvet, 1 KALÝTE AS forvet alýnmalý(Djanini ve Eku onu yedekler)

Saçma sapan yabancýlar, denemeler, yurtiçinden vasatlar istemiyoruz, OMURGA ARTIK SABÝT KALSIN, daðýtýlmasýn...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

gelecek yýlýn en büyük planlamasý arasýnda ilk madde ahmet aðaoðlu kabiliyetsizinin ve saz ekibinin gitmesi olacaktýr bu taraftar ve camia bir transfer dönemi rezilliði daha kaldýramaz yaptýðý 40 küsur transferinden yalnýzca 5-6 tane tutturan bir adama yeni bir þans daha verilmemelidir onun dýþýnda uðurcanýnda gideceðini varsayarsak hugo-edgar ve bakasetas ýn yanýna direk ilk 11 e 8 tane transfer þart.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben artýk sýrf izleme sebebim olan Uðurcan-Nwakaeme-Hugo gibi yýldýzlarýn APTALCA satýlýp, sanki gelen parayla iþ yapýlýyormuþ yalanýndan çýkýlsýn istiyorum.

Uðurcan

X Edgar Hugo X

Nwakaeme Berat Bakasetas Ekuban X (kanat forvet)

X

Ligin en iyi omurgasý BOZULMAMALI, birer sað-sol bek, bir kanat forvet, 1 KALÝTE AS forvet alýnmalý(Djanini ve Eku onu yedekler)

Saçma sapan yabancýlar, denemeler, yurtiçinden vasatlar istemiyoruz, OMURGA ARTIK SABÝT KALSIN, daðýtýlmasýn...
    reis wakayene ve ekuban bitmiþ okeye dönüyor bu adamlarýn misyonu bitti kaldýkalrý her dakika hem maddi hem manevi zarar .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    reis wakayene ve ekuban bitmiþ okeye dönüyor bu adamlarýn misyonu bitti kaldýkalrý her dakika hem maddi hem manevi zarar .
    Sevgili hemþerim, bu üzerine ansiklopedi yazýlacak konu, görüþün asla es geçilemez, çoklar dile getiriyor ama ben farklý düþünüyorum.

Bak, Viþça bu ülkede sorgulanýr mý? Her yýl 10g-10a yapar, bu sene çöp.

Gustavo kötü adamý, istenmiyor FB de, yavaþlatýyormuþ?

Bazý adamlar, ki Nwakaeme gelmiþ geçmiþ en iyi kanat herkes söylüyor, ardýndaki-önündeki-yanýndakiyle üste çýkar, çöpler arasýnda (Marlon-Baker-Djaniny) oynuyor, Djaniny mutlaka kadroda olmalý ama as forvet olamayacak seviye biri, buna raðmen 6 gol 5 asistlik kadronda baþka adam yok

Deðerlerimize sahip çýkalým, bak Uðurcan bi ara sapýtmýþtý hatýrla, stoperler oturana kadar, þimdi detay yazýyor kalede Maþallah, partnerleri muazzam.

OMURGA KALMALI, Nwakaeme bu seneyi en az 10 golle kapatýr görürsün...

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Yusuf BALCI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gidecekler;

Uðurcan avrupada iyi bir kulübe 30 milyon euro civarýnda satýlýr.

Edgar IE avrupaya 6-10 milyon euro aralýðýnda gider.

Djaniny 4-5 milyon euro veren varsa anýnda satýlmalýdýr, olmadý 2-3 te olur.

Marlon, Huseyni, Baker, Afobe gider

Serkan, Hüseyin, Flavio yedek/alternatif oyuncular olarak kadroda tutulur

Gelecekler

1 sað bek, 1 sol bek, 1 stoper (tahmini toplam maliyet 8 milyon euro)
    1 adet yaratýcý orta saha (6 numara) (çok kaliteli olmalý. 4-7 milyon gözden çýkartýlmalý)
    1 adet sað kanat (2-5 milyon euro)
    1 adet bitirici forvet (3-7 milyon euro)

Nwakaeme ve Ekuban ne olacak bilmiyorum ancak bunlar da 1 sezon daha tutulabilirse böyle bir yapýlanma önümüzdeki yýl için yeterlidir bence. Þampiyonluk için hesap yapan varsa bir üstümdeki yoruma baksýn. Ben üst sýralara oynayan kaliteli bir takým için yaptým yorumumu.
    Takýmda zaten Uðurcan,Edgar,Hugo ve Bakasetas dýþýnda þuan için ciddi katký yapan birisi yok.Berat ortalama bir top oynuyor.Waka piyasada yok.Diðerlerini söylemiyorum bile.

Uðurcan zaten gidecek ama Edgar kesinlikle gitmemeli.5-6 milyona satsan ne olacak ki yerine kimi alacaksýn.Edgar Hugoyu iyi tamamlýyor.Hýzý ve topa hakimiyeti,pas kalitesi falan iyi.Hugonun yanýna birini alacaksan bu tarzda birisi olmalý.Böyle bir adam bulmak da kolay deðil.Elimizde amatör düzeyde beþ para etmez bir scout ekibi var bunlara güvenilmez.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (12.04.2021 Saat 17:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Uðurcan'ýn zorunlu olarak gideceðini varsayarsak Edgar-Hugo-Berat-Bakasetas-Nwakaeme-Abduþ iskeleti üzerine nokta transferler olarak kaleci, sað bek, sol bek, 8 numara ve golcü trasferi gerekli. Ekuban yedek golcü olarak takýmda kalmalý. Bir de beþ oyuncu deðiþikliði geldiði ve saðlýk ekibimizin Allaha emanet olduðu düþünülürse kadroyu alternatiflendirmek gerekir.

He bunu Ahmet kiþisi yapabilir mi derseniz, yapamayacaðýný herkes biliyor. Sen niye yazdýn o zaman derseniz, can sýkýntýsý iþte, takým zaten mefta, biz de üzerine geyik yapýyoruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)