Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon'lu Dertlidir!..

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Trabzon'lu Dertlidir!..

evet arkadaşlar dün bir düğüne gittim ve orda olan bir olayı anlatacağım şimdi.
    ne içeceğimiz soruldu ben de ayıptır söylemesi rakı dedim.ynaımda babam rakı içmezken benim içmem garsona garip geldi ama boynumdan çıkarmadığım bmn atkısına bakarak:
    "Trabzonlu ya dertlidir,derdinden içiyo galiba" dedi.

peki ben de size soruyorum.trabzonlunun tek derdi trabzonspor mu?eğer tek derdi buysa çözülmeyecek bir dert mi?
    yada kentin ortak sorunları nelerdir?bunları burda paylaşıp,tartışablir miyiz?

eğer gerksiz bir başlık olduysa çok özür dilerim.forumu kirletmek en son isteyeceğim şey,fakat hakikaten çok kafama takıldı ve bmn ailesinin bu konuda söyleyecekleri vardır dedim.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

sancakbeyi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz dertli olmayalım da kım olsun..işte ts nin hali..işte medyanın veya satılmısların trabzon düşmanlıgı..bayrak acsak faşist namaz kılsak yobaz oluyoruz.herkes artık patlama noktasında,bi rahat bıraksalar bizi.horon tepsek kendı halımızde ama nerde.
    1461!

hüseyin toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben tabzonlu değilim ama trabzon da olan olaylar beni de rahatsız ediyor.

çünkü çalıştığım yerde neler oluyor öyle trbzon da diye bana soruyorlar bende trabzonlu olmadiğımı sadece TRABZONSPORU tutuğumu söylüyorum

bence bu konunun tartışılma yeri burası değil
    Yoksula gülmedim, zenginliğe özenmedim, faşistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doğdum, Devrimci öleceğim..!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'lu dertli olabilir amaaaaa
    Trabzon'lu büyüktür
    Trabzon'lu şereflidir
    Trabzon'lu onurludur
    Trabzon'lu gururludur
    Trabzon'lu TRABZON'ludur
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Valla ben olaya farklı bir açıdan yaklaşacağım.

Daha 17 yaşındasın be kardeşim. Tertemiz bir karaciğerin var. İçme be rakıyı. Hiç olmazsa nadir iç

p.s: Kimsenin işine karışmak gibi bir düşüncem yok. Şimdi çarmığa germeyin beni...
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

bu konuda bi tespitimi başlıkta paylaşmak istiyorum,hatta belki bi süresonra özelbibaşlık açabilirm bu konuyla ilgili;
    trabzonsporlu olan ve olmayan insanlar arasında araştırma yapılsın, bizimkilerde yaşam süresi bence 2-3 yıl daha kısadır. biz kafamıza takıyoruz,biz gerçekten seviyoruz ve gerçekten üzülüyoruz,özellikle son yıllar göz önüne alınıca kahrımızın büyüklüğü benim istatistiğe vuruyor sanırım.
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Nereden
    İstanbul

diğer takım taraftarlarının kafayı takmadığını veya dert etmediğini düşünmüyorum. gecesi gündüzü takımı olan tipler tanıdım.
    hemen söyleyeyim bu sağlıklı bir durum değil ve ben doğru bulmuyorum. ama her gün mutlaka ilgili haberleri okumak ve her maçını mutlaka seyretmeye çalışmak hastalıktan sayılmamalı.
    bu takıma faydam dokunsun diye dertlendiğim çok olmuştur.
    içki içmediğim için naylondan dert aramak nedir bilmiyorum ben..

Nereden
    İstanbul

biz dertli olmayalımda kim dertli olsun bütün değerlerimize saldırıyorlar, eritiyorlar.her gittiğim yerde aynı muhabbet NE OLACAK BU TRABZON un hali ama cevabı meçhul..dertliyiz, kederliyiz

spotreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TRABZON ile ancak bu şekilde uğraşabilir ve bu şekilde sindirebilirlerdi başladılarda halimiz pek iç açıcı deil ama ALLAHümit kesilmez

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımı hayatının içine bukadar sokan başka taraftar yok olamaz belki futbolu takımını bizden daha çok konuşan ezik tarfarlar çok sayıda ama aldığı yenilgiyle hayata küsen yıkılan hayatı olumsuz yönde etkilenen başka taraftar yok kimyamın değiştiğine yemin ederim bir malubiyet sonrası biz farklıyız biz TRABZONSPORUZ bir eşimiz daha yok

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ben de size soruyorum.trabzonlunun tek derdi trabzonspor mu?
    bence en büyük dert.

çünkü Trabzonspor Trabzondaki en büyük fabrika en büyük sektör en büyük sosyal aktivite en büyük... yani bu böyle uzar gider...

Trabzonsporsuz Trabzon düşünülemez
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence en büyük dert.

çünkü Trabzonspor Trabzondaki en büyük fabrika en büyük sektör en büyük sosyal aktivite en büyük... yani bu böyle uzar gider...

Trabzonsporsuz Trabzon düşünülemez

katılmıyorum
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Rakı içipte efkarlanmayan var mı.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar dün bir düğüne gittim ve orda olan bir olayı anlatacağım şimdi.
    ne içeceğimiz soruldu ben de ayıptır söylemesi rakı dedim.ynaımda babam rakı içmezken benim içmem garsona garip geldi ama boynumdan çıkarmadığım bmn atkısına bakarak:
    "Trabzonlu ya dertlidir,derdinden içiyo galiba" dedi.

peki ben de size soruyorum.trabzonlunun tek derdi trabzonspor mu?eğer tek derdi buysa çözülmeyecek bir dert mi?
    yada kentin ortak sorunları nelerdir?bunları burda paylaşıp,tartışablir miyiz?

eğer gerksiz bir başlık olduysa çok özür dilerim.forumu kirletmek en son isteyeceğim şey,fakat hakikaten çok kafama takıldı ve bmn ailesinin bu konuda söyleyecekleri vardır dedim.
    tek dert trabzonspor değil tabiiki ekmek kavgası var geçim derdi var vs vs

ama babanın yanında rakı içmen biraz yanlış kardeş yakışmaz trabzonluya....
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    Ankara

yaw arkadaşlar olayı ters tarafından yorumlamayın.babam izin verdi ki içtim.ayrıca konu da bu değil.bu işin esprisi ve çıkış noktosıydı oraya takılıp kalmayalım.asıl önemlii olan trabzonlunun dertleri ve çözülebilme yöntemleri bence.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Dertliyim kederleyim
    Her nedensa ağlarım"

dizelerini belki birileri hatırlar.

Ula habu yaşa geldim bir şampiyonluk görmedim ben dertli olmayayım da kim olsun
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rakı olayına takılmamak gerek babam bana da izin veriyo bazen.Bartuğa katılıyorum burada...

Dert olayına gelince biz dertle doğmuşuz doğduk doğalı şampiyonluk yok sonra TRabzonu 2-3 senede 1 görüyoz.

Bundan başka olaylar çok varda şimdi yazmiyim...
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EyüpKILIÇ61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Dertliyim kederleyim
    Her nedensa ağlarım"

dizelerini belki birileri hatırlar.

Ula habu yaşa geldim bir şampiyonluk görmedim ben dertli olmayayım da kim olsun
    aynı kaderi paylasıyoruz:'(
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende görmedim malesef...kardeş sen 17 yaşında babanın yanında rakımı içiyon
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ömrümüz diğerlerinde kısa napalım!!

Nereden
    Ankara

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende görmedim malesef...kardeş sen 17 yaşında babanın yanında rakımı içiyon
    abicim iyiki takılmayalım dedim.evet içiyorum ama onun izniyle.buna da kimsenin laf söylemesini doğru bulmuyorum.sonuçta orda burda içeceğime,babamın yanında onun gözü önünde içmem çok mantıklı bence.
    ayrıa bir daha bu konuyu böyle cevaplayacak arkadaşlar varsa yöneticilerden rica edeyim de kapatsınlar konuyu.amacı dışına çıkmaya başladı.

Abdallı61
    Ziyaretçi

bu takım yüzünden illet olduk

woollss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart ewet deretliyiz...

ewet dertliyiz bir trabzonsporlu olarak bir karadenizli olarak dertliyiz hep hayatta önemi olmayan insanlardan bile saat 12 geğiğini çektik.. bir şampiyonluk kutlayamadım.dertliyim.. karadeniz hep güzel insanlarını kaybetti dertliyim... bize radyasyonlu çayı içirdiler kanser olduk dertliyim.. sevdiklerimi hep bu yüzden kaybetmeye başladım dertliyim... salhilimizi yok ediyorlar dertliyim..... bu dertler hiç bitmeyecek...
    çünkü bi mücadale yok sessiz kalınıyor ve en büyük derdimde bu...
    Hasta La Victoria Siempre !!!

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon malum, Trabzonspor malum, Türkiye ve islam dünyasının durumu hep malum. Üniversteyi bitiremiyorum, sevdiceğim (Trabzonlu kendisi) şaibeli bir herifi seviyor(Adanalı keş bi herif) gözlerimin önünde.. Elimden bişey gelmiyor..

Canım savaş çıksında cepheye gideyim istiyor.. Öyle darlandım ki, sigarayı bile bıraktım.. Konuşmadan sessizce yaşıyorum. Patlamaya hazır mayın gibiyim, birileri belasını benden bulacak. Cinnete 5 kalayı yaşıyorum..

Dertliyim galiba..
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence olayı rakı içmesi tarafından yorumlamamak lazım . babası izin veriyorsa elbet içebilir bence sorun yok o konuda ama burdaki asıl konu o değil ...

evet trabzonlunun son 20 yıldır en büyük dertlerinden biri bu ama aynı zamanda trabzon kentinin üstünde oynanan oyunlar . suçlar ve karadenizin bir ili olarak kanserle boğuşması . geçende kameralar karadenizde rizeye trabzona gittiler ve röpörtajlarda genelde ailesinden kanserden ölmeyen kişi yok gibi birşey . yani bu kadar sorun varken tabiki derdi çok karadenizlinin ve trabzonlunun malesef ...

bende trabzonlu değilim ama trabzonsporun malesef çok üzülüyorum moralim bozuluyor . hatta geçen sene yenildiğimiz maçlardan sonrkai gün okula gitmek istemiyordum ve gitmediğimde oluyordu .

bence dertler , sorunlar bu . unuttuğum varsa diğer arkadaşlar tamamlayabilir ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)