Sayfa 3 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 905 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | BB Erzurumspor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayir bir de en sok darbeye bagli sakatlik yasadi, sorumlusu da bilin bakalim kim ? Serkan............
    Bu bilgiyi nerden aldın Sefer?
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bilgiyi nerden aldın Sefer?
    dinledigim yayinlarda öyle dedi herkes, YES ya da digerleri, youtube ve twitch üzerinden yayin yapan usaklar, bilgi alanlar var sonuçta, hani dalgasina deseler buraya yazmadim zâten kesinlikle... ama darbeye bagli sakatlik olayi zâten biliniyor, e biri bi müdahale yapmis, Serkan oldugu ortaya çikti... nasil geçen sene lalak ivanildo sakatladiysa Ekuban'i, bu da ayni...

Serkan berbat, ama su da var ki Pereira varken daha iyiydi daha cesurdu, Kamil 1-2 maç oynayinca da kendine gelir dedik ama Kamil de sakatlaninca hepten meydan bos kaldi saldi kendini Seko...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dinledigim yayinlarda öyle dedi herkes, YES ya da digerleri, youtube ve twitch üzerinden yayin yapan usaklar, bilgi alanlar var sonuçta, hani dalgasina deseler buraya yazmadim zâten kesinlikle... ama darbeye bagli sakatlik olayi zâten biliniyor, e biri bi müdahale yapmis, Serkan oldugu ortaya çikti... nasil geçen sene lalak ivanildo sakatladiysa Ekuban'i, bu da ayni...

Serkan berbat, ama su da var ki Pereira varken daha iyiydi daha cesurdu, Kamil 1-2 maç oynayinca da kendine gelir dedik ama Kamil de sakatlaninca hepten meydan bos kaldi saldi kendini Seko...
    Eyvallah bilgilerin için.

Hoca oraya Parmağı niye monte etmedi anlamadım. Gayet iyi bi görüntü vermişti Kasimpasa maçında.
    E yedek oturacağına keske Alanya ya karşı o oynasaydı.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

inter'i adrian'ın direkten dönen kafasıyla yenemediğimiz maçın özetine baktım da, ne özgüvenli oynamışız tribünler muazzam nasıl güzel bir enerji var hem sahada hem taraftarda ah be ah neden her şeyi yıkıp tekrar yapmaya çalışıyoruz her seferinde? neden o takımın üstüne koyamadık neden dağıldık neden...
    Konu Enaldo61 tarafından (10.03.2021 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Attila Durmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu sezon öyle böyle biter 2 ileri 1 geri taka tuka.Mazeret çok hata çok.Sene sonu nasıl bir planlama yapacaklar göreceğiz.Radikal bir karar alıp takımdaki futbolcu müsveddelerinden bir an önce kurtulmaları lazım.Taraftara umut satmasınlar bıktık usandık artık
    TRABZONSPOR
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    ŞAMPİYON

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kamil Serkan’dan 2-3 gömlek üstün bir futbolcu ona göre hesap edin Serkan’ın kapasitesini. Ben kamilin öyle ciddi hata yapıp bize puan kaybettirdiğini hatırlamıyorum .

Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inter'i adrian'ın direkten dönen kafasıyla yenemediğimiz maçın özetine baktım da, ne özgüvenli oynamışız tribünler muazzam nasıl güzel bir enerji var hem sahada hem taraftarda ah be ah neden her şeyi yıkıp tekrar yapmaya çalışıyoruz her seferinde? neden o takımın üstüne koyamadık neden dağıldık neden...
    Hocam o takımda loserdi,1 var 3 yok öyle takımlarla zirveye oynaman mümkün değil.

Nereden
    Trabzon

Önümüzde hâla çok sayıda maç var.Konsantrasyonumuzu mutlaka canlı tutmalıyız.Bizi bu konuma getiren en önemli konu motivasyonumuzdu.Her zaman bir hedef peşinde olmalıyız.

Şuanda üst gruba tekrar yaklaşmak ve alt taraftakiler ile de mesafeyi açmak ana hedefimiz olmali.Bunu yaparken de oyunumuzu geliştirmek ve mevki mevki oyuncu analizi yaparak eksik kaldiğımız mevkiler için durum tespiti yapmak da arka planda yürütmemiz gereken konu başlığımız.

Gelelim erzurum maçına koşan bir takım ile oynayacağız son siralarda olsa da oyun olarak şimdiye kadar öyle rakiplere çok ezilen bir oyun oynamadılar.Her açıdan zor bir maç olacak.Vücudumuzu da rakım olayina iyi ayarlamak lazim nefes kontrolü önemli.

Son maçta djaniny nin yokluğu hissedilmişti.Santraforsuz oynamak zor, afobenin durumu iyi değil yedek kaldiktan sonra iyice saldı kendini.

Bu maça el koymasi gereken iki kişi var ugurcan ve nwakaeme liderler zor zamanlarda daha fazla sorumluluk almalı.alanya maçında bu eksikliği hissettik bu maçta takıma daha fazla yön vermeliler.

Orta sahadaki kırılganlıktan biran önce uzaklaşmalıyız.Pres gücumüzü daha yukariya çıkarmalıyız.Temasli oyunumuzun şiddetini arttirmalıyız.En önemli konu da tam konsantrasyon sağlamalıyız.Neden konsantrasyon bizim için çok önemli diye açiklamak gerekirse.Bazi oyun kalitesi yüksek takımlar bazi maçları yüksek konsantrasyon olmadan da kazanabiliyorlar ama bizim oyun kalitesi olarak öyle net üstünlük kurabildiğimiz bir takım olmadi maçlarımızın birçoğu bıçak sırtında geçti ve bu maçları bize çeviren,galibiyet serileri yapmamıza olanak sağlayan nokta maç boyunca gösterdiğimiz yüksek konsantrasyon idi.fb maçından sonra bu konuda düşüşteyiz tekrar sabırlı oyunumuzun en önemli unsurunu yani konsantrasyonumuzu tekrar yukariya çikarmaliyiz.

Nereden
    Ankara

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kamil Serkan’dan 2-3 gömlek üstün bir futbolcu ona göre hesap edin Serkan’ın kapasitesini. Ben kamilin öyle ciddi hata yapıp bize puan kaybettirdiğini hatırlamıyorum .
    ben de oynadığını hatırlamıyorum
    En büyük Trabzon

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Erzurum için bu maç çok önemli. Daha çok maç var ama bizim maçı alıp nefes almak isteyeceklerdir. Hem de üstünde olan takımların kazanması ve ya puan alması farkı açabilir.
    Bizim yine savunmayı sağlama alacağımız bir maç. Bir gol atıp maçı kontrolümüzde tutmak isteyeceğiz.
    Sağlamcı oyun anlayışı beni rahatsız etmiyor. Ama kötü performanslı oyuncunun ilk on bir de olması beni rahatsız ediyor.
    Ayrıca hücumda Nwakaeme'ye bağlı oynuyoruz. Rakipler buna önlem alıyor. Berat ve Bakasetas üzerinden bir oyun da inşa etmemiz gerektiğini düşünüyorum.
    Konu İskender Çakmak tarafından (11.03.2021 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Gelecek sezon,

İhtiyaç olan bölgeler,

Sağ bek (çok acil)
    Sol bek (acil)
    Santrfor (çok acil)
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Trondsen saha çalışmalarına başlamış. Ne zaman süre almaya başlar acaba.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Trabzon

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelecek sezon,

İhtiyaç olan bölgeler,

Sağ bek (çok acil)
    Sol bek (acil)
    Santrfor (çok acil)
    2 sağ bek,2 sol bek,2 net santrafor,1 tane mevcut stoperleri yedekleyebilecek stoper eğer eldekiler ayrılmazsa,1 tane lider ortasaha oyuncusu Sosa,Atiba,Josef,Melo tarzında ismi tartışmaya kapalı,her iki kanatta oynayabilecek 2 tane kaliteli kanat oyuncusu.

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

2020-2021 sezonunu Newton göreve geldiği gün kaybettik. Bir klüp 1-2-3 hata yapabilir, klüp büyükse tolere edilir. Misal gs sanki içerden ihanet yemişçesine 8 gol 3 asistlik Belhandayı kovdu ve tüm havasını bozdu, major hata ama tolere edilebilir...

Bizim 2020-2021 sezonu major hatalarımız:

1. Sörloth elden kaçtı

2. Sosa-Novak rakibe verildi

3. Mikel-Ndiaye-Gilerme haraç mezat kovuldu

4. Newton hoca oldu

5. Çöp transfer çok fazla yapıldı (afobe-baker-diabate-bilal), Flavio-Djaniny idare eder

BU KADAR MAJOR HATAYI HİÇBİR BÜYÜK KLÜP KALDIRAMAZ

Şimdi, Avcı-Bakasetas-Baker hatta Mallı yı transfer etmiş, fazla değil 2-3 doğru yapınca yukarıya uçmuş bir takımız, ama bu sene bitti, boşa yorulmayalım, bıraklım Avcı dilediği gibi takımını kursun, ilk 3 bile çok zor bana göre, Serkan-Marlon pırlanta gibi çocuklar ama çok yetersizler, olurlar mı, 2 sene 2. ligde oynasalar belki, koca Trabzonspor sağ-solu için yazık edilir HT4 e olan gibi...

Nereden
    Zonguldak

2 sağ bek,2 sol bek,2 net santrafor,1 tane mevcut stoperleri yedekleyebilecek stoper eğer eldekiler ayrılmazsa,1 tane lider ortasaha oyuncusu Sosa,Atiba,Josef,Melo tarzında ismi tartışmaya kapalı,her iki kanatta oynayabilecek 2 tane kaliteli kanat oyuncusu.
    FFP müsaade etse de dediklerinizin hepsini alabilsek
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

Ne cabuk unuttunuz.daha ilk yarı kasımpaşa maçında 3.1 öndeyken ger pas verip yusf erdoğana hediye ettiği golü.
    Kamil de oldukça vasat bir oyuncu ve kronik sakat.seneye yollar ayrılmalı.

Nereden
    Rize

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FFP müsaade etse de dediklerinizin hepsini alabilsek

Altyapıdan birini gönder Eyüpspor'a 10 trilyona, yer açılsın.

Biz miyiz alemin delikanlısı?

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapıdan birini gönder Eyüpspor'a 10 trilyona, yer açılsın.

Biz miyiz alemin delikanlısı?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben olsam, gelecek sezon için bonservisi alınmayacak futbolcuyu artık kalan maçlarda oynatmam. 1 yukarı, 1 aşağı ligi burada bitireceğiz. Kalan maçlarda artık doğrudan yaz kampı kadrosunun netleşmesine yönelik çalışmalara odaklanmalı.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam, gelecek sezon için bonservisi alınmayacak futbolcuyu artık kalan maçlarda oynatmam. 1 yukarı, 1 aşağı ligi burada bitireceğiz. Kalan maçlarda artık doğrudan yaz kampı kadrosunun netleşmesine yönelik çalışmalara odaklanmalı.
    Kesinlikle öyle.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaş şu osuruktan ligde 4. Zor oluyorsun uefada ne halt yiyeceksin gruptan çıksan ne olur kupayımı alacaksın bu kadar kalitesiz kadroyla ç.final yarı final rüyamızda göremeyiz.
    Avrupa liginde gruplara kalip cikmak demek 6 7 milyon avro su yoklukda ilac can suyu kalsikda grupdan cikmasi kaldi..
    Konu gurur6134 tarafından (11.03.2021 Saat 18:47 ) değiştirilmiştir.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aşağı bakmadan yukarıyı kovalamak gerek..Yukarıyı kovaladıkça 3. lük fırsatı yine gelir diyorum ..Daha fazlasında gözüm varda..Aklcı değil..12 maç var..Baskı olmadan yine bir seri güzel olur. Gelecek seneye olumlu ne taşırsak kardır. Hocanın birinci yarı Erzurum ilk maçıydı. Şimdi bir sinerjiye daha ihtiyaç var.Yukarıdan tökezleyecek 1 takım kendini bizim yanımızda bulur.Hadi bakalım. Serinin ilk galibiyeti gelsin.
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HasanTezel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2020-2021 sezonunu Newton göreve geldiği gün kaybettik. Bir klüp 1-2-3 hata yapabilir, klüp büyükse tolere edilir. Misal gs sanki içerden ihanet yemişçesine 8 gol 3 asistlik Belhandayı kovdu ve tüm havasını bozdu, major hata ama tolere edilebilir...

Bizim 2020-2021 sezonu major hatalarımız:

1. Sörloth elden kaçtı

2. Sosa-Novak rakibe verildi

3. Mikel-Ndiaye-Gilerme haraç mezat kovuldu

4. Newton hoca oldu

5. Çöp transfer çok fazla yapıldı (afobe-baker-diabate-bilal), Flavio-Djaniny idare eder

BU KADAR MAJOR HATAYI HİÇBİR BÜYÜK KLÜP KALDIRAMAZ

Şimdi, Avcı-Bakasetas-Baker hatta Mallı yı transfer etmiş, fazla değil 2-3 doğru yapınca yukarıya uçmuş bir takımız, ama bu sene bitti, boşa yorulmayalım, bıraklım Avcı dilediği gibi takımını kursun, ilk 3 bile çok zor bana göre, Serkan-Marlon pırlanta gibi çocuklar ama çok yetersizler, olurlar mı, 2 sene 2. ligde oynasalar belki, koca Trabzonspor sağ-solu için yazık edilir HT4 e olan gibi...
    ilk üç maddeyi cidden hata olarak görüyor musunuz?

Sörloth elden kaçmayıp ne yapacaktı? Adam milli takım kampı diye gitti daha dönmedi, bu adamı nasıl tutacaklardı kadroda?

Sosa-Novak rakibe verilmedi. Kendilerine sunulan teklifleri kabul etmediler ve çok daha yüksek veren Fenerbahçe'ye gittiler. Sanki yönetim bu oyuncuları Fenerbahçe'ye satmış gibi yazmışsınız. Kaldi ki bu iki ismin bugünkü hali ortada.

Mikel-Ndiaye-Guilherme haraç mezat mı kovuldu? Mikel dediğiniz adam sezon ortasında virüsü bahene edip kaçtı. Bakın kaçtı daha ağır bir ifade yok sanırım. Guilherme'yi isteyen bir tane taraftar var mıydı o dönem? Herkes gitse de yabancı kontenjanında yer açılsın diye bekliyordu. Son olarak Ndiaye, Stoke City'nin istediği bonservisi verip Ndiaye alınsa sanırım hata o zaman gerçekleşmiş olurdu.

Diğer iki madde yapılan gerçek hatalardır işte. O konuda ben de imzamı atarım ancak ilk üç maddeyi hata olarak saymak bence biraz acımasızlık oluyor.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Sörloth'un elde tutulma şansı olmadığı belliydi. Sosa ve Novak da kendi istekleri ile gittiler. Fener'in verdiği parayı mı verecektik biri 36 diğeri 31 yaşında iki adama?
    Mikel çok önceden gitti, ki mevzu pandemiydi.
    Ndiaye ve Guilherme'nin gidişi ise son derece faydalı oldu.

Sıkıntı Newton ve sezon başında alınan ya yetersiz ya da hazır olmayan tonla oyuncu.
    Aynı anda yetersiz hoca, yetersiz oyuncu grubu. Patladı...

Yoksa madde madde sayılan listedeki ilk 3 madde hata değil.

Nereden
    Ankara

Serkanla 11 kişi oynayacağıma Serkansız 10 kişi oynarım daha iyi. En azından herkes bilir ki orada adam yok kapatmamız lazım. Milleti yarım ayak bırakıp da takımın içine etmez.
    #TRABZONSPOR#

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)