Sayfa 1 Toplam 356 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8886 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doğan İstifa Etmeli mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ziya Doğan İstifa Etmeli mi?

Bu başlıktaki cümlenin sonunda,"etti" kelimesini de görebilecekmiyiz acaba???

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu başlıktaki cümlenin sonunda,"etti" kelimesini de görebilecekmiyiz acaba???

nerde o günler....
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Poetricus arkada$ Ziya Dogani o kadar güzel anlattiki, ekleyecek hic bir $ey olmadigi gibi cok $eyleride yazisindan ögrendim. Ben bu mactan sonra artik onunla bu i$in yürümüyecegine karar verdim, istikrar adina sezon sonuna kadar kalmasindan yanaydim, fakat, bunun mümkün olmadigini dü$ünüyorum.

Poetricus arkada$in yaptigi hasta tesbiti bence yüzde yüz dogru, yaptigi i$lere bakinca ortaya bu sonuc cikiyor. Bi $ekilde bu arkada$in yazdigi bu yaziyi yönetime ula$tirmak lazim. Yönetimde belki hasta olmayan birileri bu yaziyi okurda geregini yapar.
    Konu salihismet tarafından (04.02.2007 Saat 22:57 ) değiştirilmiştir.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yavuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Kadar KÖtÜ Bİr Hoca OLMAZ...bÜyÜk Takima Hoca Olucak KapasİteDE BÜyÜk Takimi KALDIRACAK Hele Hele Trabzonu KALDIRACAK ne YAPIDA nede Kapasİtede Bİr Hoca DeĞİl Zİya DoĞan.....artik Daha Fazla Zİyan Etmeden Bİzİde Daha Fazla Üsmeden Zİya DoĞan LÜtfennnn.......
    Hoca? Hocalığın ne olduğunu buradaki saygıdeğer hocalarımız çok iyi bilirler. Yorum yapmaya bile gerek yok.

Kısa zamanda Konyaspor'la hazırlık maçı düzenlenmesini talep ediyorum. Kaç paraysa verile...
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

OKTAY YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bu adam yüzünden çok kez ceza aldım, daha bu adamı kaale alıpta ceza almak istemiyorum. Son sözümde taraftara
    Maalesef Trabzon tribünleri ya asimile olmuş ya da artık hayattan bezmiş,
    Bir zamanlar liderden 6 puan geride olan ve 4. olan Trabzonsporun Teknik direktörü Giray Bulak'a 90 dk aşşağılıkça küfür eden kitle, resmen bütün camia ile dalga geçen bir insana karşı gıkını bile çıkaramıyor ancak benim gibi 3-5 kişi klavye arkasından sallıyor başka bir şey yok,
    O Yüzden Ziya Trabzon insanına az bile yapıyor diyorum başka da bir şey demiyorum...

Nereden
    Kuzey Amerika

Bir takim buyukse 3, bilemedin ustuste 4 mac yenilen takimin hocasi bir saniye daha tutulmaz, kendi istifa etmezse kibarca ettirilir. Adam 3 degil 4 degil kac kere yenildi ustuste, ben unuttum. Kafayi hala kuma gommus durumda kendisi. Kendisi gibi kafayi kuma gomen birkac kisi haric hala birseyler uman var mi Ziya Dogan'dan Allah askina? Su sartlarda maca gidip kuru kuru tezahurat etmek bu takimi desteklemek olmuyor ne yazik ki. "Hep destek tam destek" lafi, bu teknik direktorle islerin bu kadar kotu gittigini gorurken, gelecege dair hicbir umut goremezken hikaye oluyor ne yazik ki. Maca gidip tum stad 90 dk. boyunca bu adami istifaya davet etmedikce de gidecegi yok. Gitmezse de Trabzonspor'un gun yuzu gorecegi yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

istifa söylemleri ile ne ziya ne de yönetim istifa etmez.

tüm tribün hep bir ağızdan 90 dk istifa diye bağırsa da et-mez-ler...

şu anda yapacak 2 şey var.
    ya büyük bir organizasyonla 40-50bin kişi trabzon meydanına maç dışında bir gün toplanacak.

ya da felaket senaryosu ; ziyaya yönetime sövülecek..
    bunlar başka türlü gitmez.

2. şık benim kanıma dokunur. kendi hocasına yönetimine sövmek???
    çok ağır...
    1. şık daha uygulanabilir.
    lakin seçenek kalmadı...

SiNaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bizi basit bir anadolu takımı haline getirdiler.Bir zamanlar beraberlikte istifa eden adam kümeye giden takıma sahip çıkıyor.İyi niyetli biri ama yetersiz.Bu saatten sonra istifa etse ne olacak.Mecburen sezon sonuna kadar bekleyeceğiz.Tabi malatya gibi küme düşmezsek
    Bordo Mavi En Büyük TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı SiNaNi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizi basit bir anadolu takımı haline getirdiler.Bir zamanlar beraberlikte istifa eden adam kümeye giden takıma sahip çıkıyor.İyi niyetli biri ama yetersiz.Bu saatten sonra istifa etse ne olacak.Mecburen sezon sonuna kadar bekleyeceğiz.Tabi malatya gibi küme düşmezsek

beklersek düşeriz. aynen malatya gibi.
    kovarsak sıçrarız.. aynen g.birliği gibi.
    ziyayı kovan ihya olur.
    bu tecrübelerle sabit bilimsel gerçektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...............ISTIKRAR.....herzaman söyledim yine söylüyorum ve arkasindayim, nekadar kötü olursa olsun, teknik direktör gönderilmesin, ve takim otursun. bunun örnekleri var, manchester, adamlar kümeyede oynadi yinede vazgecmediler, taraftarlar hep destek verdi

ligi kurulduğundan beri neredeyse 50 farklı şapiyon çıkarmış ligleri kendine baz alamazsın.
    alacaksan 2-3-4 takım tarafından sürekli domine edilmiş ligleri alaksın.
    hollanda-iskoçya-portekiz gibi.....
    ingiltere gibi ispanya gibi futbol konusunda aşmış ve her takımın şamipiyon olabilme ihtimali olan ligleri kendine örnek alırsan çuvallarsın.
    türkiye ligi = ingiltere ligi midir ki,
    kendime örnek olarak man. united i alayım.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk maçından sonra her şey belli olur bence o maça kadar ne yaptı yaptı yani en azından ben böyle düşünüyorum.Psiklolojik sınır bence o maç.Ondan sonra ya takım yukarda olur sene sonunu görür ya da tek yön gidiş biletini alır eline.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Abdallı61
    Ziyaretçi

başkan şimdi bıyık altından gülüyordur takımı soktuğu duruma nede olsa takım umrundamı onun ,aklı şimdi yattarayı satmakta

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk maçından sonra her şey belli olur bence o maça kadar ne yaptı yaptı yani en azından ben böyle düşünüyorum.Psiklolojik sınır bence o maç.Ondan sonra ya takım yukarda olur sene sonunu görür ya da tek yön gidiş biletini alır eline.

iki hafta süre istemişti. bu hafta sonu oynanacak maç istediği sürenin dolduğu maçtır.
    BJK maçına kadar niye mühlet verelim ki buna..
    kendi mühletini kendi istedi.
    bana kalsa onu da vermem.
    ama bu hafta sonu göreceğiz.
    nasıl oyndığı önemli benim için.
    galibiyet mağlubiyet deil.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki hafta süre istemişti. bu hafta sonu oynanacak maç istediği sürenin dolduğu maçtır.
    BJK maçına kadar niye mühlet verelim ki buna..
    kendi mühletini kendi istedi.
    bana kalsa onu da vermem.
    ama bu hafta sonu göreceğiz.
    nasıl oyndığı önemli benim için.
    galibiyet mağlubiyet deil.
    Ziya Doğan'ın kafasındakileri bilemem ama bence süreyi o belirleyemez o yüzden diyorum yoksa Ziya Doğan'a bakarsak ikinci yarıya çok daha farklı başlamış olurduk.Ziya Doğan sürekli kendine kredi açıyor iki hafta geçince başka bir çıkış yolu bulabilir ama bence Bjk maçı onun kaderi olacak.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

bence bu takım önümüzdeki 4 maçı ZİYA YA RAĞMEN kazanıcak...Bu maçlar sırasıyla gaziantep,Denizli (d) ,Beşiktaş, Konya (d)...sonra gs(d) ve ankaragücü maçları var sanırım...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar kesin olan bişey var ziya 2.defa istifa etmez dolayısı ile istifa etmez ancak yönetim ziyanın işine son verirse ziya bu takımın başından gider...

yönetim ziyayı gönderirmi evet ama ne zaman işte orası belli deyil kendi koltuklarının sallandığını düşündüklerini anladıkşları gün ziyanın işine son vererek kendileri biraz daha koltukta kalacaklar olay bu kadar basit arkadaşlar...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kesin olan bişey var ziya 2.defa istifa etmez dolayısı ile istifa etmez ancak yönetim ziyanın işine son verirse ziya bu takımın başından gider...

yönetim ziyayı gönderirmi evet ama ne zaman işte orası belli deyil kendi koltuklarının sallandığını düşündüklerini anladıkşları gün ziyanın işine son vererek kendileri biraz daha koltukta kalacaklar olay bu kadar basit arkadaşlar...
    Meselelerimizin ziya hoca nın gönderilmesiyle hallolacağını düşünen arkadaşlar rahat olsun zira forumda kayıtsız şartsız başkanı destekleyen arkadaşların son yazdıkları yazılardan anlaşılan ziya hocanın 2 hafta içinde alınabilecek bir kötü netice sonrası gönderileceği.
    Ziya hoca gider,başkan neşteri vurduk der,gökdeniz ve yattara satılır ,kıytırık iki transfer yapılır,stichus ZEVK alır,biz bu zevki hatırlatınca kendisine onun yandaşları bizi TERBİYESİZLİK le itham ederler...Sezon sonunda BAŞKAN utanmadan sıkılmadan ar etmeden gözümüzün içine baka baka küme düşmedik başarılı sayılırız der .yeni transferler başlar stichus zevk alır ......... verir...... günler böyle geçer bizde HER GEÇEN GÜN DAHA DA TERBİYESİZLEŞİRİZZZZZZZZZZZZZZ

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trabzon tarıhınde kotü yönetimlerde geldi kötü yöneten başkanda geldi kötü hocaa geldi

ama hiç bi dönem

hem yönetim hem başkan vede hoca 3üde birarada kötü olmadı ama malesef bu dönemde 3 üde birbirinden kötü tarih bunuda yazacak ey başkan ey yönetim vede ey hoca tarih sizi affetmeyecek bizlerde hiç affetmeyeceğiz...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

ne baskanda iş var ne teknık dırektorde taraftar gereklı destegı vermıstır bu yonetıme ama yonetım degerını bılemedı simdi fedakarlık sırası yonetımde ve hocada istifa edin trabzon sızınle rezil oluyor...bursa macında yedıgımız golden sonra tum stdın soledıgı sozler kulagımda çınlıyo trabzon kümeye trabzon kümeye bu şanlı takımı siz bu hale getırdınız ve şidi pılınızı pırtınızı toplayın gıdın kı şu rezil durumdan kurtulalım
    BaKma ÖyLe Sessiz Durduğuma Yüreğimde Fırtınalar Kopuyor Sebebi ne senin varlığın ne de Yokluğun sebebi benim sana duyduğum....BÜYÜK TRABZONSPOR AŞKI

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala istifa haberi yokmu daha ne yüzle duruyorlar. Ziya İSTİFAAAA et artık.
    T R A B Z O N S P O R

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Edemez NE yönetim nede Ziya istifa edemez.
    Ederse daha hangi üper lig takımı ona görev verir.
    Kendini kurtarmak için sonuna kadar kalacak Taki kendince ümidini yitirine yada kovulana kadar
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

Nereden
    İstanbul

anlamadığım şey ziya hoca neden takviye yapptırdı ki üç tane yeni futbolcu. eski takım rahat rahat küme düşübilirdi. bence ziya hiç yorulmasın antreman falan ne işiniz var siz bu tempoyla gidin hedefinize ulaşırsınız kesin düşeriz yani kendinizi...
    Evet gericiyiz, geride kalanlara deh demek için...

Nereden
    İzmir

ya yeter artık yaaa ziya istifa etse ne olcak etmese ne olacak
    ziya doğanın trabzonsporun teknik direktörü olduğu günlerde oooo ziya hoca şöyle iyi böyle iyi diyenlerden şimdilerde istifa sesleri yükseliyor
    ben ziya geldiği gün de şimdi de aynı şeyi söylüyorum ziya doğan başarılı bir hoca değil ilk geldiği dönemde de samet aybabanın mirasını yemişti bunu söylediğimde eleştirilmiştim
    ancaaaak şu dönemde ziya doğanın istifa etmesinin de takıma en ufak katkısının olmayacağını görmelisiniz ve artık içinde bulunduğumuz dönemi atlatmak için takıma destek olmalıyız...
    yoksa nuri istifa ile ziya istifa ile takımın biryere geleceği de yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı chigannes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya yeter artık yaaa ziya istifa etse ne olcak etmese ne olacak
    ziya doğanın trabzonsporun teknik direktörü olduğu günlerde oooo ziya hoca şöyle iyi böyle iyi diyenlerden şimdilerde istifa sesleri yükseliyor
    ben ziya geldiği gün de şimdi de aynı şeyi söylüyorum ziya doğan başarılı bir hoca değil ilk geldiği dönemde de samet aybabanın mirasını yemişti bunu söylediğimde eleştirilmiştim
    ancaaaak şu dönemde ziya doğanın istifa etmesinin de takıma en ufak katkısının olmayacağını görmelisiniz ve artık içinde bulunduğumuz dönemi atlatmak için takıma destek olmalıyız...
    yoksa nuri istifa ile ziya istifa ile takımın biryere geleceği de yok

ben her türlü iddia ederim..
    ziya nın yerine şu an 1. ligde olan herhangi bir t.direktörü getir takım ilk 5 e girer.....
    nuri nin istifası kademeli olarak açıklanmalı. kongre tarihi verilmeli.
    ziya nın hemen defolması lazım.
    içinde bulunduğun dönem 8 savunmacı ile atlatılmaz...
    daha da dibe iniyor takım yawaş yawaş.
    2 lig maçında gol pozisyonu yok takımın ne desteğinden bahsettiğini anlamıyorum ki..
    kupada kar üzerinde yanlışlıkla oynanmış bir kıvılcım futboluna mı destek olacağım....
    destek sadece futbolculara...
    o da maçta.
    onun dışında maç başı ortası sonu bu imitasyon hoca gitsin diye yırtınılmalı.
    ziya hocanın yerine cami hocası koysam daha iyi oynatır takımı...

Nereden
    İzmir

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben her türlü iddia ederim..
    ziya nın yerine şu an 1. ligde olan herhangi bir t.direktörü getir takım ilk 5 e girer.....
    nuri nin istifası kademeli olarak açıklanmalı. kongre tarihi verilmeli.
    ziya nın hemen defolması lazım.
    içinde bulunduğun dönem 8 savunmacı ile atlatılmaz...
    daha da dibe iniyor takım yawaş yawaş.
    2 lig maçında gol pozisyonu yok takımın ne desteğinden bahsettiğini anlamıyorum ki..
    kupada kar üzerinde yanlışlıkla oynanmış bir kıvılcım futboluna mı destek olacağım....
    destek sadece futbolculara...
    o da maçta.
    onun dışında maç başı ortası sonu bu imitasyon hoca gitsin diye yırtınılmalı.
    ziya hocanın yerine cami hocası koysam daha iyi oynatır takımı...
    sen ziya giderse ilk beşe gireceğini iddaa ediyosun bende iddaa ediyorum ki bu takım bu sezonu başında ziya durursa ilk dörtte tamamlar aksi durumda ilk ona dahi giremez çocuk oyuncağımı bu zırt pırt hoca değiştir
    bundan sonra ya ziya ve yönetim birlikte gider yada hiçbiri (ki bu sezon sonuna kadar hiçbirinin de gitmemesi isabet olur)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)