Sayfa 51 Toplam 356 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8886 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doğan İstifa Etmeli mi?

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

iş futbolcuda bitmiyor.!!

adam futbol oynayanı kenarda bitiryor.
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziyanın nasıl futbol oynattığı bir kesin ama bu zamanda takım çıkışta iken gerek yok
    [ille d' 7]

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı Salih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ZD nin hayranları var bu forumda emrah abi bunlar özel hayranlar akılları hala 2004 yılından kalma
    doğru söylüyon kardeş, benim hayranlığım 2004 yılından kalma, çünkü ben Trabzonspor aşkına tutulduğumdan beri ilk defa yüzümü güldüren, etrafımdaki istanbul aşıklarının yanında her hafta sonu alışık olmadığım duyguları yaşatan ziya hoca olduğu için, sırf bunun için bende bir yıllık kredisi vardır hocamın, ligi ilk on içinde nerde bitirirse bitirsin önemli değil, sanki ondan öncekiler hep şampiyon yaptılar ya bizi..
    şimdi ZD yi savunan arkadaslara şunu soruyorum Tigana Angut olmasaydı acaba 3 gol atabilecekmiydik? ikinci sorum her takım denizli ve bjk kadar salakca bir savunma yapacak mı?
    angut dediğin teknik direktörün savunması bizim maçtan önce ligde en az gol yiyen takımdı, 4 gol attığımız denizli savunması ise ilk yarıda oynadığı üç istanbulludan toplam üç gol yemiş, biliyormuydun... aynen medyadaki TRabzon düşmanları gibi Trabzonsporumun muhteşem oyunundan değilde rakiplerin hatalarından bahsediyorsunuz... her şeye laf edinde şu beşiktaş maçındaki (ilk yarı dahil) oynanan muhteşem oyuna saygı duyun biraz.. LÜTFEN.. biz beşiktaş ve denizli maçlarındaki oyunu oynadığımız sürece, her maçta üç golümüz garanti bilesin, ne kadar iyi savunma yaparlarsa yapsınlar..

son sorum chelsenin istedigi bir futbolcuyu yedek bırakıp sakarya da bile kadroya giremiyen bir futbolcunun Trabzonspor defansının bel kemiginde oynaması sizce mantıklı mı?.
    bence mantıklı dostum hemde çok mantıklı helal olsun erdinçe ki muhteşem oyunu ile kendisini istemeyenleri utandırmaya devam ediyor.. her iki lafınızdan biri o 7 maçlık seri oluyor ya, o 7 maçlık seride savunmamızda çelsinin istediği topçu vardı galiba, yada f.bahçeli denizden o meşhur çalımı yiyen topçu(!) ne kadar formsuz olduğunu sizlerde biliyorsunuz ama illede ziyaya karşı olmak için bi şey arıyorsunuz.. bizlerde en az senin kadar seviyoruz stepi ama hangisi iyiyse o oynayacak dostum, şu an erdinç iyi ve o oynuyor.. saygılar..
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Merak etmeyin Ziya Doğan ı tanıyorsam bir kaç maç daha iyi giderse takım ''istenmediğim yerde durmam,valizimi toplar giderim ''gibi laflar etmeye başlayacaktır.Bizde mal bulmuş magribi gibi etme hocam gitme o sırma saçlarına kurban oluruz diyeceğiz.

sezon sonunda kesinlikle gitmeli ve yerine ''lois van gaal'' gibi bir hoca getirilmeli

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ligi ilk on içinde nerde bitirirse bitirsin önemli değil, sanki ondan öncekiler hep şampiyon yaptılar ya bizi..
    Aklım karıştı... Takım eğer 11. olsa desteklemeyecek misiniz Ziya Hocayı?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Bilal 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon ziya hocayla devam edilmeli..Bu satten sonra olan değişiklik takıma en fazla bir iki maç kazandırır..Takımda zaten moraller yerine geldi..Bence sezon sonuna kadar devam edilmeli her ne kadar istemesekte..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya hocaya muhalefet olmamın nedeni sistemine inanmamam, efektif olduğuna inanmamamdan geliyor. Yoksa iyi niyetinden şüphem yok. Diğer taraftan belli bir düzeni oturtmaya başladı bu da performansı arttıracaktır. Ama kısa vadede başarı olsa da yük paylaşımındaki dengesizlik yüzünden uzun vadede kalıcı bir başarı tahmin edemiyorum. İnşallah başarılı olur, biz yanılırız
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon yapacak birşey yok. Ama önümüzdeki sezon asla. Kattiyen olmaz. Yine katlanamam ben bu işkenceye.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

bu sezonun böyle bitmesi şart avrupa kupalarına katılazsak eder zaten

marcelinhos100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ziya Doğan, Trabzonspor’da daha önce görev yapmış, oturmuş bir kadro ile geldiği sezon başarılı olmuş, ancak ne zaman ki, tüm başarının kendinden sadır olduğunu zannetmiş ve Trabzonspor’a büyük takım kimliğini sanki kendisi kazandırmış gibi davranışlar içine girdiği gözlenmiş, buna ek olarak, Trabzonspor bünyesine uymayacak futbolcuların transferlerinde anlaşılmaz şekilde ısrar etmiş, yıldız futbolculara karşı açıkça takıntılı tavırlar sergilemiş ve Beşiktaş’ın transfer teklifinde bulunmasıyla, ne kadar inkar edilirse edilsin, kafası karışmış sonuçta da başarı grafiğinde düşüş gözlenmiş ve bu süreç istifası ile noktalanmıştır.. Üstüne üstlük, kendi ifadesi ile futbolculara söz geçirme iktidarını kaybettiğinden de dem vurmuştur..

Bir teknik direktörün istifa etmesi elbette ilk kez rastlanan bir durum değildir.. Trabzonspor’un da daha önce defalarca başına gelmiş, futbol dünyasının olağan hallerinden biridir.. Ancak Doğan’ın gidiş biçimi o kadar uygunsuzdu ki, kendisi için marşlar besteleyen ve sık sık “Adamlığı” ön plana çıkarılan Doğan’a aynı taraftar grupları, bu kez, tam tersi bestelerle tepki göstermişlerdi.. Doğan’ın görev yaptığı süre içinde özellikle yazılı medya aracılığıyla yönetim kurulu ile girdiği polemikler ise zaten hatırımızda..

YUSUF REHA ALPİN YAZISI
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

tamersoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart birbirimize saygı duyamazsak kendimize saygı duyamayız

Alıntı erdal6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslındsa ben senin seviyene düşmem demekle ne seviyede olduğun belli oluyor, neyse boş ver seviyeyi,

o zaman maden doktorsun(türkiyenin en genc doktoru 20 yaşınada) sana sa yazdığı cümleyi yazayım ve bundan ne anlam cıkardığını bana bir yaz, biraz öss sorusu gibi olacak ama olsun,
    "musampa ya karşı olan arkadaşlara celalettinin ilk golde ricardinhoya indirdiği topu görünce acaba ne düşücekler cok merak ediyorum" cümlesinden aşağıdaki yargılardan hangisine ulaşılır?
    a) musampanın celalettinden daha iyi bir oyuncu olduğu
    b) cello oynayacağına celallettin oynaması gerektiği
    c) ricardinhonun topu iyi kontrol ettiği
    d) hepsi
    e) hiçbiri
    Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle;beni üslup değiştirmek zorunda bıraktığınız için teşekkürler.Biz size karşı hep "adam gibi" ve "nazik" bir üslup kullandık,sizden aldığımız yanıtlar:

arkadaş sen avukat mısın zaten ben sana yazmadım bunu yazdığım yerine ulaştı sen darlanma. . .

bu celalettin=keceli=m. ocak
    hiç boşu boşuna abartmayalım. . .
    Bir dahaki sefere yanıtım daha sert olacaktır...

Açıkcası son yazdığınız mesajdan hiçbir şey anlamadım,o yüzden cevap veremiyorum...

Seviye konusunu forum sakinlerinin takdirine bırakıyorum

Söylemeden geçemeyeceğim;espri anlayışınıza hayranım...

Selametle...

ben kaç gündür bunun mücadelesini veriyorum burada birbirimizi kırmaylım saygılı olalım diyorum hep kızdığımız tepemizdekiler gibi didişmeyelişm diyorum ama erdal6167 arkadaşımız kötü bir üslüpla konuşuyor neyseki antagonist alttan alıyorda olay büyümüyor mazallah oda sert bir üslüpla konuşsa nolacak bu sitenin hali daha kimse görüşünü bildiremeyecek hale geliyor nerdeyse dikkat edelim biraz...erdal6167 kusura bakma eleştirilerimi maruz kaldın biraz ama en bariz örnek olarak gözüme sen çarptın ben uzun zamandır uğraşıyorum bu iş için umarım biraz etkisi olur şu yazdıklarımın...
    söliyecek bisi yok sadece trabzon.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tamersoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kaç gündür bunun mücadelesini veriyorum burada birbirimizi kırmaylım saygılı olalım diyorum hep kızdığımız tepemizdekiler gibi didişmeyelişm diyorum ama erdal6167 arkadaşımız kötü bir üslüpla konuşuyor neyseki antagonist alttan alıyorda olay büyümüyor mazallah oda sert bir üslüpla konuşsa nolacak bu sitenin hali daha kimse görüşünü bildiremeyecek hale geliyor nerdeyse dikkat edelim biraz...erdal6167 kusura bakma eleştirilerimi maruz kaldın biraz ama en bariz örnek olarak gözüme sen çarptın ben uzun zamandır uğraşıyorum bu iş için umarım biraz etkisi olur şu yazdıklarımın...
    yok arkadaş önemli değil ama birde benim alıntı yaptığı yazıların usluplarınad örnekler verirsen o uslupla kim başlamış herkes öğrenmiş olur

Öncelikle;beni üslup değiştirmek zorunda bıraktığınız için teşekkürler.Biz size karşı hep "adam gibi" ve "nazik" bir üslup kullandık,sizden aldığımız yanıtlar:

Bir dahaki sefere yanıtım daha sert olacaktır...

Açıkcası son yazdığınız mesajdan hiçbir şey anlamadım,o yüzden cevap veremiyorum...

Seviye konusunu forum sakinlerinin takdirine bırakıyorum

Söylemeden geçemeyeceğim;espri anlayışınıza hayranım...

Selametle...
    üslüp konusunda hiç cekinme istediğn gibi cevap yaz,

ilk verdiğm tepki tamam biraz sert olabilir ama sana yazmadığım bir yazı için bana verdiğin cevabı biraz yadırgayınca böyle birşey yazdım, o yazdıklarımdan dolayı kalbini kırdıysam özür dilemesinide bilirim, zaten ben yazılarımda bunu savunuyorum. takıma özellikle hocaya sahip cıkalım diye, tamam eleştirelim ama istifa demek niye, ondan iyisini şu konumda bulamayız,

diğer yazdıklarımında aynen arkasındayım. ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

ziya doğan bir arkadaşın dediği gibi 2-3 maç kazansın kendini bulunmaz hint kumaşı olarak göstermeye başlayacaktır zaten.. neyse.. ilk defa olmayacak..

ziya doğan ın oyun sistemine eleştirilerimi her zaman getirdim..şahsı ya da kafasındaki tel sayısı ile ilgilenecek değilim. oynattığı sistemin bu takımın dokularına uymadığını defalarca da söyledim.. olmaz- olmayacak...

ziya doğan ın inat bir adam olması en büyük eleştiri sebeplerinden biridir.

şimdi denmiş ki : tabii ki stephanov yerine erdinç oynayacak.. o daha iyi durumda...
    birincisi step kenara çekildiğinden beri savunma kevgire döndü... denizden yenen tek çalıma takılmış kalmış arkadaşlara erdinçle ilgili o kadar çok abesle iştigal mevzu sayarım ki akılları şaşar.

stephanovsuz savunmanın ne hallere düştüğünü iki maçtır görüyoruz. inadında devam ederse görmeye de devam edeceğiz. heleki konya maçında hüseyin de olmayacak. arkada step de oynamazsa savunmanın hallerini konuşuruz.
    beşiktaş maçındaki galibiyete asla gölge düşürmeyeceğim.. her ne kadar skor un ZD yi o futbolu oynatmaya mecbur bıraktığına inansam da düşürmeyeceğim.
    tek temennim, ZD nin trabzonspor un hangi futbolu oynaması gerektiğini anlamış olmasıdır..
    beşiktaş gibi hücum hattı kuvvetli bir takıma savunmayı ileri çıkarmaya ve ön alanda basmaya başladığınız an ne hallere düştüğünü gördük.. savunma hataları yaptı beşiktaş .orası ayrı.. ama ilk yarıda da yaptı.. ama ilk yarıda rezil durumlara düşmedi..
    ZD bu maçtan dersini çıkarırsa çıkarır. yoksa aynı kabız futbolun hocası olarak bu takımda yeri yoktur..

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben sonuna kadar Ziya hocanın ve Albayrak başkanın arkasındayım.. Kötü zamandada iyi zamanda da hep destek tam destek!!...

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklım karıştı... Takım eğer 11. olsa desteklemeyecek misiniz Ziya Hocayı?
    ''ligi kaçıncı bitirirse bitirsin önemli değil'' yazacaktım ki yazımın tamamını bi kenara bırakıp, yalnızca bu kısmı alıntılayarak, ''ligden düşürsede Trabzonu destekleyeceksin demek'' diye bi cevap alacağımı bildiğim için ''ilk on'' lafını kullandım, ama senin verdiğin gibi bi cevap alacağımı tahmin etmemiştim.. kaldı ki bu saatten sonra ligi ilk on içinde bitiremezsek evet ziya hocanın en büyük destekçisi ben dahi desteği keserim ve senin tüm başarıların tesdüfmüş derim.. saygılar ..
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

üslüp konusunda hiç cekinme istediğn gibi cevap yaz,

ilk verdiğm tepki tamam biraz sert olabilir ama sana yazmadığım bir yazı için bana verdiğin cevabı biraz yadırgayınca böyle birşey yazdım, o yazdıklarımdan dolayı kalbini kırdıysam özür dilemesinide bilirim, zaten ben yazılarımda bunu savunuyorum. takıma özellikle hocaya sahip cıkalım diye, tamam eleştirelim ama istifa demek niye, ondan iyisini şu konumda bulamayız,

diğer yazdıklarımında aynen arkasındayım. ..

Siz kendi düşüncelerini yansıtıyorsunuz,biz de kendi düşüncelerimizi...Tunga Abi'nin dediği gibi eleştireni eleştirmeyelim...Ben istifa etsin diyorum,siz etmesin diyorsunuz.Ama ben kalkıp size "Neden,istifa etmesin?" diye bir şey sormuyorum...

Ben de yazdıklarımızın her zaman arkasındayım,arkasında olmasam yazmazdım zaten...

Bu arada üslubumu değiştirmememin çekinmekle,korkmakla vs. ilgisi yok.Sadece kendime yakıştıramadığımdan değiştirmiyorum...
    Konu antagonist tarafından (27.02.2007 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Giresun

Alıntı CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangisi ''Dandik'' takım Arkadaşım.
    Beşiktaş
    Gaziantep
    Denizli'mi
    dandik sözün gelişi o takımların antrenörleri olmasa onlarıda yeneceğimiz yoktu. bizim çok maçımız gol atamadan bitti. o zaman niye 3 gol birden atamadık bence şu anda değerlendirme yapmak için oynadığımız takımlar zayıf. ve daha 3 maçlık bi periyod çok kısa değilmi.
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

marcelinhos100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya hoca takımı oturttu.sezon başına göre çok daha iyi .gol ortalamamız 1 di .şidi 3 0ldu.ayman ve ceyhunu takıma kazandırdı.mercelinhoyuyu zarar etmeden sattı.fatih akyeli yolladı.stephanovun aldığı teklifler sebebiyle aklı adamın dışarıda.adamın yedekte olması normal.düşünün kalede tolga jef var.bunlar takıma resmen 1o puan kaybettirdiler.şu an belkide fenerle şampiyonluk için yarışıyorduk.kaldıki fatih tekke gibi ts yi son 3 sene sırtlayan futbolcu satılmış.gol atamayan umutuda bu adam gol atan hale getirdi.5 milyon tlye bilet fiyatları.ziya hoca söyledi.bu takıma kondisyon hiç yüklenmemiş.4 hafta sabredin diye.söylermisinizki bu teknik direktör ne yapsın.en azından şunu söylermisiniz.acaba teknik direktör adayınız kim.başkan adayınız kim.istikrar şart.önümüzdeki seneyle ziya doğanla fırtına gibi eseceğiz.yeterki biraz sabır gösterelim

Siz kendi düşüncelerini yansıtıyorsunuz,biz de kendi düşüncelerimizi...Tunga Abi'nin dediği gibi eleştireni eleştirmeyelim...Ben istifa etsin diyorum,siz etmesin diyorsunuz.Ama ben kalkıp size "Neden,istifa etmesin?" diye bir şey sormuyorum...

Ben de yazdıklarımızın her zaman arkasındayım,arkasında olmasam yazmazdım zaten...

Bu arada üslubumu değiştirmememin çekinmekle,korkmakla vs. ilgisi yok.Sadece kendime yakıştıramadığımdan değiştirmiyorum...
    aslında istifa et demek niye derken sizin anladığınız anlamda söylemedim, fakat anladığınız anlamda benim için iyi, tamam istifaya cağrı var peki nedeninide acıklayın, bakalım gercekte istifa gerektirecek bir hata yapıyor nu, yoksa elindeki imaknalr mı onu bu duruma itiyor,

ben ziya doğanın elindeki imkanlardan dolayı bu yolu sectiğini düşünüyorum, bunun acıklamsını yapmaya calışıyorum, ÖRNEK; sağ bek ve sol bekta oynayan adanların ileri geri cok iyi calışan birer futbolcu olduklarını düşünüp bu taktiği düşünelim, acaba o zaman yine aynı tepki mi verilir ziya doğana, ya da ön liberoda tek başına oynattığında bunu kaldırabilecek yetenekte bir adam mı varda onu tek ön libero oynatnmayıp yada oynatıp yanına 2. bir ön libero oynatıyor, ben bunlardan dolayı ziya doğanın taktilsel anlamada bir hata yapmadığını ayrıca oynattığı adamlarla oynatmadığı adamlara arasında kalite bakımından en azından istifa etmesini isteyecek kadar kalite farkı olduğunu düşünmnüyorum o kadar. . .

herkes denizli spor gibi oynamaz denilen denizli spor gs yi evinde elinden kacırmış bir takım, bjk bu anlayışala ligin 2. yarısına fırtına gibi girmiş ve şu an ligin 3. sü bize yenilmaseler liderin 5 puan gerisinde 2. olacaklardı, g.antep cimbomu devirmiş bir takım ama bizim bunları yenmemiz bu takımların kötü olmaları ile değerlemdiriliyor,
    en ilginci acaba tigana bu dizilişle bize karşı oynamasa nerden biliyorsunuz bizi yeneceklerini, belki hiç yenik duruma düşmeden macı alabilirdik, veya denizliden belkide 3 gol yemezdik, nereden biliyorsunuz,

şuraya bak artık sadece rakip takımlar için değil kendi taraftarımıza da birşeyler gösteremsi için takımın yenmesini ister oluduk, hırs yapar olduk.. . .

aslında istifa et demek niye derken sizin anladığınız anlamda söylemedim, fakat anladığınız anlamda benim için iyi, tamam istifaya cağrı var peki nedeninide acıklayın, bakalım gercekte istifa gerektirecek bir hata yapıyor nu, yoksa elindeki imaknalr mı onu bu duruma itiyor,

ben ziya doğanın elindeki imkanlardan dolayı bu yolu sectiğini düşünüyorum, bunun acıklamsını yapmaya calışıyorum, ÖRNEK; sağ bek ve sol bekta oynayan adanların ileri geri cok iyi calışan birer futbolcu olduklarını düşünüp bu taktiği düşünelim, acaba o zaman yine aynı tepki mi verilir ziya doğana, ya da ön liberoda tek başına oynattığında bunu kaldırabilecek yetenekte bir adam mı varda onu tek ön libero oynatnmayıp yada oynatıp yanına 2. bir ön libero oynatıyor, ben bunlardan dolayı ziya doğanın taktilsel anlamada bir hata yapmadığını ayrıca oynattığı adamlarla oynatmadığı adamlara arasında kalite bakımından en azından istifa etmesini isteyecek kadar kalite farkı olduğunu düşünmnüyorum o kadar. . .

komedi yaaa.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jefferson61sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komedi yaaa.....
    Nedir komedi olan?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)