Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 290 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 290 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Istanbulspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

futbolculari ve teknik kadroyu elestirmek bir yana da arkadaslar; su yilnur önen denen muhterem bize "nedense" hiç yaramiyor. takim 1-0 galipken vermedigi penalti ile 2 puanimiz gitti. kimse, "istanbul'u yenemiyorsan hakemi de unut" türü amatörlükler etmesin. rakiplerimiz, kara gömlekli abileri sayesinde kötü oynarken de kazandiriliyor. fark burada. düsünmeye degmez mi?

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

fb maçinda konyaya bence uyduruk bir penalti verildi.. atamadilar baska... atsaydilar ve ilk yari 1-1 bitseydi konya en azindan berabere kalir miydi? hayir...

ilk yari boyunca hakem hatalariyla puan kaybettik dedigim tek maç olmadi... gs yi denizlide hakemler niye kollamadi?kötü oynadi berabere kaldilar.. ben istanbulu yenemiyorsan hakemi unut türü amatörlük edenlerdenim herhalde..

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok iste yok. Nerde O trabzonspor ruhu? SEFILLERI OYNAYAN TAKIM KARSISIN DA SEFIL BIR TAKIM!

Atay Aktug yeniden BASKAN oldu ama acaba dersini iyi aldimi?
    Insallah Senol Hocayi da is basina getirirse bende o zaman rahat ederim. Devre tatiline hiç de iyi girmedik. [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Erinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ÇOK ZOR GÜNLER BIZI BEKLIYOR ARKADASLAR. BENCE ARTIK YENI YÖNETIMIN RADIKAL KARARLAR ALMASI SART ( FUTBOLCULAR ÖNCELIKLI)

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Prens-32 Nickli Üyeden Alıntı
    ÇOK ZOR GÜNLER BIZI BEKLIYOR ARKADASLAR. BENCE ARTIK YENI YÖNETIMIN RADIKAL KARARLAR ALMASI SART ( FUTBOLCULAR ÖNCELIKLI)

nasil kararlar almasi lazim sence????

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yazik oldu 3 puan almaliydik.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

besinci mevsim kardesim; istanbul medyasina fazla vakit ayiriyor gibisin..pozisyon, "buz" gibi penalti. bizim ilkesiz elemanimiz, adamin ayagina basmis, net olarak görülüyor. tavsiyem, yönlendirilmelerden uzak kalmaya çalisman. hayirli basarilar..

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ok abi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben açikçasi teknik direktörsüz çikacagimiz son üç maçtan mutlak puan kaybi bekliyordum.biraz sans biraz da rakiplerimizin eksikligi ve ligdeki konumlarinin rahatligi nedeniyle ilk iki maçimizi almistik.ancak son maçimiz küme düsme hattinda olan ve kadrosu da fena olmayan istanbulsporla idi.daha önce farkli topiclerde de belirttigim gibi bizim orta saha oyuncularimiz tam bir beceriksizler ordusu.topu kullanmayi bir tarafa birakin rakibe dogru dürüst press bile yapamiyorlar.fatih ve gökdenizin bu alanda oynatilmasi mantikli gibi gözükse de bu sefer de ileride oynatacagimiz adamlar (M.Yilmaz ve/veya Augustne) top kullanma/adam eksiltme becerisine sahip degiller bu durumda kanat oyuncularimiz da (yattara hariç) bu adamlarimizi gol pozisyonuna sokabilecek yetenekte degiller.ziya hoca zamaninda oldugu gibi bunun çözümü yattarayi ortada oynatmak olabilir.ancak bu seferde forvet oynamaya alismis olan fatih ve gökdeniz top rakipteyken elleri belinde dolasiyorlar.bu aliskanligi silmek için devre arasi yeterli olur mu bilmiyorum.açikçasi gidisat hos degil.acilen orta sahaya 2 kaliteli transfer yapmak gerekiyor.skoko-tomas-marco ayarinda iki adam ve önlerinde fatih-gökdeniz-yattara is yapar gökdenizin forvet gibi degil daha çok pressli orta saha oyuncusu gibi oynamasi sart.bu arada yeni hocamizi bekiyoruz.atay aktug da dün aksam iki oyuncu (türkiyeden) transefinden bahsetti kimdir merak ettim dogrusu.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçin açiklamasini kimse yapamaz. Istanbulspor kesin olarak düsecek. biz niye bu tür takimlari yenemiyoruz. geçen senelerde elazig vardi. onlari da yenemiyorduk. düsecek takimlar sadece bizden puan alabiliyorlar.

bu takimin sampiyon olamayacagi artik kesnlesti. Insallah olur da ben yalanci çikarim. ama kendi evindeki maçlarda bu kadar puan kaybeden bir takimin sampiyon olmasi çok zor. ayrica bazi takimlar bizle oynarken ve fenerle oynarken çok degisik davraniyorlar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Akrabam izlemis maçi...Takim çok KÖTÜ oynamis...

Erinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Prens-32 Yazdi:

nasil kararlar almasi lazim sence????

Öncelikle transfer. Gelecek teknik direktör insiyatif kullanabilmeli, futbolculara ve teknik anlamda yönetime de sözü geçmeli. Gerektiginde kendini bulunmaz hint kumasi sananlar da yedek kalabilmeli. Saha basarisi olmazsa maalesef diger basarilar görmezden geliniyor ülkemizde. Sampiyon olunmadan sanirim ne 100.000 üyenin ne de TS Clublarin ve kurumsallasma yolunda atilan adimlarin pek bir önemi olmayacak biz taraftarlarin gözünde.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar

Gökdenizi her zaman savunmaliyiz. O bizim futbolcumuzdur. Desteklemeli ve arkasinda olmaliyiz. LAKIN ;

Eger otobüs olayi dogruysa Gökdenizin bu takima verecek bir seyi kalmamis demektir. Üzülerek söylüyorum ama GÖKDENIZ artik Trabzonsporu KAFASINDAN SILMIS. [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Benim görüsüm:

Gelen parayla adam gibi bir oyuncu alinacaksa Devre arasinda bir Avrupa kulübüne satalim. Tekrar ediyorum. Yerine bir adam alinacaksa

Hatta mümkünse önce adam alinsin sonra Gökdenizi satsinlar

Yorum yapmiyayim dedim ama inan yorum yapilmiyacak cinsten bir yazi degil seninki. Sen Gökdeniz'in dusuncelerini nasil dile getirme hakkina sahipsen, benimde senin ezik taraftari oldugunu dile getirme hakkim vardir heralde...zaten yazdigin mesaj sayisi 27, genelde zaten oyle olanlar boyle ezikçe yazilar yaziyor...

Nereden
    Amasya

bi yede garanti sampyionus gol kraliginda fatihi kimse tutamaz

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı

eOMER Yazdi:

Arkadaslar

Gökdenizi her zaman savunmaliyiz. O bizim futbolcumuzdur. Desteklemeli ve arkasinda olmaliyiz. LAKIN ;

Eger otobüs olayi dogruysa Gökdenizin bu takima verecek bir seyi kalmamis demektir. Üzülerek söylüyorum ama GÖKDENIZ artik Trabzonsporu KAFASINDAN SILMIS.

Benim görüsüm:

Gelen parayla adam gibi bir oyuncu alinacaksa Devre arasinda bir Avrupa kulübüne satalim. Tekrar ediyorum. Yerine bir adam alinacaksa

Hatta mümkünse önce adam alinsin sonra Gökdenizi satsinlar

Yorum yapmiyayim dedim ama inan yorum yapilmiyacak cinsten bir yazi degil seninki. Sen Gökdeniz'in dusuncelerini nasil dile getirme hakkina sahipsen, benimde senin ezik taraftari oldugunu dile getirme hakkim vardir heralde...zaten yazdigin mesaj sayisi 27, genelde zaten oyle olanlar boyle ezikçe yazilar yaziyor...

Hiç kimse bana Fenerli veya Gay-S li diyemez. Bunu küfür yerine koyarim. Ayrica sen bu foruma ilk katildigi mesaj sayin 500 den baslamadi herhalde. Insallah yavas yavas artacak. Ne yapayim 1 günde 500 tane mesaj mi atayim çok olsun diye. Dikkatsiz yazilmis bir yazi olarak kabul ediyorum yazini ve bir özür bekliyorum.

Ancak yazimi yanlis anladigini düsünüyorum. Benim amacim Gökdenizi provoke etmek degil. Gökdeniz Trabzonsporun futbolcusu oldugiu sürece onu desteklemeliyiz. NE YAPARSA YAPSIN...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Benim demek istedigimGökdeniz eger bir taraftarin SADECE ufak bir sitemine yok tesislere gel yok birebir kapisalim falan dediyse onun artik kafasi rahat olmaz. Küfür edilmis olsa anlarim ve normal karsilarim ama basit bir sitemde kavgayla karsilik vermek bana çok saçma geliyor.

Bundan sonra Gökdenizin izlemek istedigi yol belli bence.Avrupaya gitmek istiyor. Ezik gazeteleri Gökdenizi etkilemis. Gelecek parayla borç ödenecekse satilmasin fakat dogru düzgün GÖKDENIZ KALITESINDE bir futbolcu alacaklarsa satilmali diyorum. Gerçi Alacaklarina inanmiyorum ya neyse...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Umarim anlasilmisimdir. Tekrar söyleyeyim bir özür bekliyorum.

Saygilarimla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)