Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 SonuncuSonuncu
Toplam 290 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Istanbulspor

Bu takim SAMPIYON olsa bile sampiyonluga LAYIK degil....

Geçen seneki FeBe gibi....

Takim böyle maçlarin ardindan FeBe ve GeSe nin puan kayiplariyla sampiyon olsa bile artik SEVINEMEM....

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ligin son siralarinda bulunan bir takima, üstelik 7 kisi eksik bir takima karsi kendi sahanda puan veriyorsun. olabilir diyor sineye cekiyoruz.

Ama ;

Taraftar sitem edebilir, buna hakki var (küfüre hayir). Gökdeniz neden böyle tepkiler veriyor, yaptigi hiç hos degil. Gitmek için zeminmi hazirlamak istiyor kendisine. Gökdeniz'in ne yapmak istedigini bilen birisi varmi ?

Nereden
    Bursa

Herseyin Sonu degiL 17 Macimiz daha var bunu unutmayaLIm.

Devre Arasini en iyi selilde degerLendirip iyi TransferLer yaparsak MutLu sonra uLasabiLiriz.ArtI Arkadas Gokdenizin üstüne Bu Kadar Gitmeyin Yok gonderiLsin GibiLErinden Rica ediyorum BunLar bizi BoLer Sen Gokdenize bu sekiLde davranirsan ardIndan Fatih Tekkede Sana Laf SoyLer Huseyin Cimsir de Lütfen Biraz soguk KanLI oLaLIm.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökdeniz Karadeniz aklini basina devsir! Öyle otobüs içinden millete artistlik yapmak ile olmuyor..Bütün yapriklarin ile haksiz durumuna üstelik bird etaraftarin da artik antipatisini çekmeye basladi..Devre arasi almak isteyen yabanci klüp varsa gökdenizi hem takim adina hemde kendisi adina lütfen satilsin..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Maç için söyleyeckerlim çilgingenç arkadasimiz ile paralel oldugundan tekrar kafa ütülemek istemedim..Bir tek sunu söyliyim Musa Büyük iyi topçu..Edited by: Utku61

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Bana 2 top direkten döndü, gol kaçirdik sanssizdik falan demeyin. Artik bensansa inanmiyorum. 1 maçolur,2 maç olur... ama TRABZONSPOR bütün maçlarda böyle. Su takimda gol kaçirmak için herkes birbiriyle yarisiyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Teknik adamlara soruyorum. Su takima son vurus idmani yaptirmak akillarina gelmiyor mu?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Futbolculara soruyorum. Eksiginizi görüyorsunuz (mu acaba?) niçin hiç çalismiyorsunuz. O kadar para alirken bu taraftara aci çektirmeye utanmiyor musunuz?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonsporumuzun artik samp olmasi mümkün degildir. Nedeni bu maçtaki kayip olan 3 puan degil. Trabzonspor ne zaman yarisa ortak olacagini hissettirse en kritik maçi kaybedip geri düsüyor. Bu böyle olmaz. Bukendini futbolcu sananlarmental olarak samp yarisini kaldiramiyorlar. Oynanan futbola bakarak diyorum ki bu takim bu sene insallah 2. olmayi basarir.[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Bu takimin bizi bu kadar üzmeye hakki YOK....

arkadasim biraz daha sakin...bu takimin bizi üzmeye hakki yok diyorsun,kendilerinin nasil üzüldügünü unutarak....hem zorla bi takim tutturulmuyor insanlara...biz bu takimi sevinmek için sevmedik ki diyen bi taraftar toplulugu bu lafi etmemeli bence.....

Nereden
    Bursa

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı

6 puan çok degil aslinda..

hep diyoruz ya,önemli olan nerde bitirecegimiz diye,ben inaniyorum takimimiza ve ne olursa olsun hep inanicam...geçen sene gördük örneklerini,,devreyi bilmem kaç puan önde bitirmek bi ise yaramiyor bazen....ne olursa olsun,,,hep destek!!!!!!!

Nereden
    Bursa

öyle müthis bir gurur ki bu....bunca karmasikligin içinde yüreginizi ortaya koymak we sonucu ne olursa olsun,insanlarin(ki istanbul medyasi genelde) aleyhimize olan beklentilerine en güzel cevabi sahada vermek...bazen kritik zamanlarda istemedigimiz sonuçlar olmuyor degil,,ama biliyorum ki bi taraftar olarak bu maçtan 3 puanla ayrilmamizi ne kadar çk istedigimi eminim tahmin ediyorsunuzdur..ve yine eminim ki bunu benden çok daha fazla istiyordunuz..ve herzamanki gibi terinizin son damlasina kadar yüreginizi ortaya koydunuz....caniniz sag olsun...sizi çok seviyorum trabzonsporum...

arkadaslar,sadece içimden geçenleri yazmak istedim..abuk sabuk seyler yazmak için bekleyen o kadar çok adam var ki piyasada..bari biz elestirilerimizde yapici olalim...........ve en önemlisi hep yaninda olalim takimimizin..ne olursa olsun!!!!!!!

Nereden
    Avrupa Diğer

7 eksik oyuncu falan bunlar istanbulspor icin gecerli degil adamlarin hepsi birbirine yakin oyuncular kim oynarsa oynasin fazla fark etmiyor keske abdullah ve ahmet dursun vs oynasaydi daha iyi olurdu malesef yine medyanin istanbulsporun 7 eksikle trabzona geldigi haberlerine yine aldanmis bulunuyoruz bunlarin alayi ayni ayarda oyuncular sayilir eksik meksikyoktu!!! eksik olan tek sey maca iyi motive olamayasimizdi .saygilar

Guests
    Ziyaretçi

Gökdenize yüklenmeyelim...

Takim berabere kaldi gökdeniz degil!

Ona küfür eden taraftar azinlik diyoruz ama düsünsenize onun yerine kendinizi koyun size ana avrat toplu küfür edildigini düsünün.

Sizin psikolojiniz nasil olurdu!???

Guests
    Ziyaretçi

ullan onu yeneme bunu yeneme biz nasi sampiyon olacagiz be resmen rezalet. insallah okuyorsunuzdur buralari sevgili topçular.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ÖZGÜR OY AT OYY BAK ADAMLARDA OY ATAN YOK HEYY MILLET

www.escup.com ula oy VERIN DAA ADAMLARDA OY ATAN YOK

Puan kaybettigimiz maçlara bakiyorum (özellikle berabere kaldigimiz maçlara), hemen hemen hepsinde bir dünya gol pozisyonuna girmisiz ama sadece 1 gol atmisiz. Bu 1 golü hep ilk olarak biz atmisiz sonra arkasi yok, %100 denecek pozisyonlar var ama arkasi yok. Bu sikinti baslarda da vardi(sampiyonlar liginden öyle elenmedik mi zaten)ama ligdekazandigimiz için kimsenin dikkatini çekmiyordu. 1 at 10 kaçir nereye kadar. Insallah bir an evvel çözüm bulabiliriz bu probleme. Ilk devre kapandi, hayirlisi olsun. Daha 17 maç var, hiçbirsey bitmedi. Bu memlekette iki günde sampiyon olursun, iki günde küme düsersin...

TRABZONSPOR MACININ SONNUCUNU BILDIKDE DUNYA BASIMA YIKILDI .TRABZON BU HASTALIQINI HALA TERGIZMEDI LIGIN SON MACIN DA KOTU PERFORMANS GECEN SEZONDA AYNISI YASAN DI 1 DEVREDE KENDI SAHASIN DA G.BIRLIYINE YENILMESI 2 DEVRENIN SON MACLARIN DA G.SARAYA YENILMESI VE BASQA ALLAH BUTUN TRABZONSPOR SEVERLERININYARDIMCISI OLSUN AMIN

Istanbulspor'u çok küçümseyerek oynadi takim. Onlar da bundan çok iyi faydalandilar.

Geçen hafta içinde Gökdeniz ile ilgili yazilanlari hep takip ettim, bu maçta onu desteklememiz gerektigini yazdi herkes. Ama kimseden ses çikmadi. Bu maçta Gökdeniz'in üzerine yüklenmeye kimsenin hakki yok. Takim olarak, Teknik direktör, hatta seyirci dahil dün çok kötü idik. Dünkü maçin fertlerle alakasi yok. Fatihin gölünden sonra nasil olsa far yapariz havasi oldu.

Futbolcular basinin kasisina çiktiklarinda iyimser sözler söylemekten baska birsey yapamiyorlar. Seyirciyi acimasizca elestiremiyorlar. Belki içlerinden geleni söyleyemiyorlar. Ama seyircinin her zaman böyle bir hakki var. Hatta seyirci kendinde KÜFÜR etme hakkini bile buluyor. Karsisindaki topçularinda insan olduklarini, onlarinda duygularinin olduklarini unutuyor. Gerçek taraftarin görevi; hangi kosulda olursa olsun takimina ve futbolcularina sahip çikmaktir. Hepimizin asil görevi budur.

Dünkü maçta ben 2-3 pozisyon hatirliyorum; Gökdeniz yayin üzerinde bombos durumda iken toplar israrla kenarde Yattara'ya çikarildi. Bütün maç boyunca tüm toplar Yattara'ya tasindi. Bu takimin baska oyun alternatifi yokmu?

Bunun yaninda dünkü maçta takim adina en çok top kaybi yapan oyuncu Yattara idi. Kaç pozisyonda gö göre göre ofsayta düstü.

Oyunculari bu sakilde tek tek elestirmeye kalkarsak bunun içinden kimse çikamaz. Diger maça kadar hvanda su döver dururuz.

Gökdeniz'i acimasizca elestirenlerin olaya birazda empati yaparak kendilerini dürüstçe onun yerine koymalarini tavsiye ediyorum.

Bizim su anda en çok ihtiyacimiz olan sey; birlik ve beraberlik. Bütün zorluklari asacak güç, en asagidn en yukarisina kadar TRABZONSPOR' umuzda var. Yeterki birlik olalim ve ona sonuna kadar sahip çikalim.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı

6 puan çok degil aslinda..

hic olurmu........ bizim takim bu kafayla daha geri düser

bu maçda kimse sansiziz demesin... bende çok çansli idik istanbulspor un o golleri nasil kaçirdigina hayret ediyorum yüzde yüzlük 3 tane ama 100de yüzlük diyerlerini samiyorum... bizim hasan durum 1-0 iken elinde top topu tutup degaj yapmiyordu oyunu sovutuyordu bütün stad hasani isliklayip isyan edince degaj yapmaya çabuk oynamay basladi sonra tabi o kayip etti zamanlari çok aradik son dk golu yedik hemen ardindan bi karnbol oldu top ceza sahasindan oguz yumruklayip yere düstü ceza yayina dogru top geldi tam hüseyinin kafasian kale önünde kale bombos. ceza yayindan çok rahat kafa vurdu koca 7 metre kaleyi tutturamadi yandan auta attii sonrada sans mans yok koca 7 metre bombom kaleyi tuturamassan ne sansi..

Evet sanliydik. O konuda bisey diyemeyiz zaten.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar

Gökdenizi her zaman savunmaliyiz. O bizim futbolcumuzdur. Desteklemeli ve arkasinda olmaliyiz. LAKIN ;

Eger otobüs olayi dogruysa Gökdenizin bu takima verecek bir seyi kalmamis demektir. Üzülerek söylüyorum ama GÖKDENIZ artik Trabzonsporu KAFASINDAN SILMIS. [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Benim görüsüm:

Gelen parayla adam gibi bir oyuncu alinacaksa Devre arasinda bir Avrupa kulübüne satalim. Tekrar ediyorum. Yerine bir adam alinacaksa

Hatta mümkünse önce adam alinsin sonra Gökdenizi satsinlar

Gökdeniz'in Trabzonspor'u kafasindan sildigine inanmiyorum. Bu devre arasi ona belki iyi gelir. Ayrica bu duruma düsen oyuncularin daha fazla yipranmamasi için mutlaka yedege alinmasi lazim.

Büyük geçmis olsun beyler sen 5 eksikle buraya gelen istanbula evinde puan kaybederssen nasil sampiyon oalcaksin yaaaa[img]smileys/smiley7.gif[/img]

en iyisi bu maci cabucak unutmak.

her maci kazanacaz diye garanti yok futbolda..

devre arasini en iyi sekilde degerlendirip takima gerekli takviyeler yapilirsa

sampiyonluk iddiamiz son haftalara kadar devam eder.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar su bizim Futbolcular zorla Ezikleri Sampiyon yapacaklar. Ayip birsey yahu dün Dernekte dinliyorduk Maci 20-25 Kisi vardik. Adam birden Trabzona baglandi TRT1 Radyosunda Dakika 90 Gol Güven dedi sanki biri Basima Kursun sikmis gibi oldum. Orada oturan tüm Eziklere ve GS'lere rezil olduk. Yani bu böyle devam etmez Gökdeniz'i artik unutun burada yazilanlar dogru ise o Trabzonspora daha faydali olamaz. Artik 2-3 Süper Kaliteli oyuncular sart bunu acikca görüyoruz. Allah Korusun Fatih sakatlandimi isimiz bitti bizim, kim cikipda Maci cevirecek veya kazanacak. Kadro ve Yedekler hep Orta Saha ve Defans Oyunculari. Mehmet Yilmaz'i küsdürdüler zaaten Augustin'den de fayda yok.

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güle güle sampiyonluk.

Ya birakin seyirci ile ugrasmayi,onlar hic susmasa takimi basdan sona desteklese bu maci alirdik diyenlerin aklina sasarim.Bes eksikle geldigi söylenen istanbulu sahan da yenemiyorsan hic kimse seyirciye bir sey söylememeli.Asil sorun futbolcu arkadaslarda,bilhassa gökdeniz de takima yarar degil zarar vermeye baslati,kendine ceki düzen vermese satilmali.Kendinin öyle sisirildigi kadar büyük futbolcu oldugunu sanmiyorum. Seyircinin tepkisi Küfür haricinde yerinde,eger trabzonspor da büyük futbolcu diye geciyorsan bunun gerekliligini yapmak ve de göstermek zorundasin.BU takima mac kazandirmak mecburiyetindesin.Bu seyirci seni kazanabilmek ugruna susmak zorun da degil.oyna kardesim,oyna da 20 yildir hasret kaldigimiz sampiyonluga bir an önce kavusalim...........

ts_fan
    Ziyaretçi

Gökdeniz'e ve bu olayi bu noktaya
    getiren herkese yaziklar olsun...bir senaryo yazildi ve profesyonelce
    oynandi...CL'ne girilip parada kazanilamadigina göre, Gökdeniz'in bu
    son yaptiklari da dogru ise klüp içinde artik O'nun yara olacagini
    düsünüyorum...bu yarada kesilip atilmali, zaten gidisati çok güzel
    ayarladilar, olacagida budur...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)