Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 270 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Avni Aker Stadı

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya ne stadi beyler bu yönetim 3 senedir bi zemini yenileyemedi...gelen her takim maçtan sonra bu zeminde iyi mücadele ettik diyo...szymek yattra dogru düzgün bi zemin olsa daha faydali olurlar..mesalal sole bir pozisyon hayla edin s.ligine giris maçi dk 90 son sansimiz top fatihin önine yuvarlanmis tek vurus sansi var...tam vuracak top bi tümsege takilip hafif havalaniyor tabii fatih te kale yerine disari atiyor....hayal gibi amam bole bisey olmamamasi imkansiz degil..yani bi çim yüzünden gitti milyon dolarlar...basarilar ayrintida gizlidir..fener bu yüzden 3 kez zemini yeniledi 3 ayda..bzim aciz yönetim se 3 senede bir zemini yenileyemedi...pess vallahi ...adama almiyosunuz ba ri su tarlayi düzeltin de oyuncularimiz sakatlanmasin....

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı
    ya ne stadi beyler bu yönetim 3 senedir bi zemini yenileyemedi...gelen her takim maçtan sonra bu zeminde iyi mücadele ettik diyo...szymek yattra dogru düzgün bi zemin olsa daha faydali olurlar..mesalal sole bir pozisyon hayla edin s.ligine giris maçi dk 90 son sansimiz top fatihin önine yuvarlanmis tek vurus sansi var...tam vuracak top bi tümsege takilip hafif havalaniyor tabii fatih te kale yerine disari atiyor....hayal gibi amam bole bisey olmamamasi imkansiz degil..yani bi çim yüzünden gitti milyon dolarlar...basarilar ayrintida gizlidir..fener bu yüzden 3 kez zemini yeniledi 3 ayda..bzim aciz yönetim se 3 senede bir zemini yenileyemedi...pess vallahi ...adama almiyosunuz ba ri su tarlayi düzeltin de oyuncularimiz sakatlanmasin....

Kötü bir zemin, futbolun kalitesini etkiler kesinlikle. Ancak, zeminin yenilenmemesi konusunda yönetimin beceriksizligi yada becerikliligi bir etken degil. Stadin mülkiyetinin alimi için, Gençlik ve Spor Gn.Md.lügüne müracaat edilmis. Mülkiyet alindiginda, stadin insaasina baslanacak. Bütün bu insaat planlarindan dolayi, zemin yenilenemiyor. Yani yarin çikacak bir karar için ve baslanacak insaat çalismalari için, masraf yapilmak istenmiyor.

Ama bu mülkiyetin neden bu kada geciktigine ise açikcasi bir anlam veremiyorum. Üstelik Gençlik ve Spor Gn.Md.Mehmet Atalay'da Trabzon'lu. Ilginç... Belki de bizim bilmedigimiz baska prosedürler isledigi için bu kadar gecikiyordur.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Kötü bir zemin, futbolun kalitesini etkiler kesinlikle. Ancak, zeminin yenilenmemesi konusunda yönetimin beceriksizligi yada becerikliligi bir etken degil. Stadin mülkiyetinin alimi için, Gençlik ve Spor Gn.Md.lügüne müracaat edilmis. Mülkiyet alindiginda, stadin insaasina baslanacak. Bütün bu insaat planlarindan dolayi, zemin yenilenemiyor. Yani yarin çikacak bir karar için ve baslanacak insaat çalismalari için, masraf yapilmak istenmiyor.

Ama bu mülkiyetin neden bu kada geciktigine ise açikcasi bir anlam veremiyorum. Üstelik Gençlik ve Spor Gn.Md.Mehmet Atalay'da Trabzon'lu. Ilginç... Belki de bizim bilmedigimiz baska prosedürler isledigi için bu kadar gecikiyordur.

Erkan abi stadi M.A Yilmaz 49 yilligina kiralamisti zaten. 49 yilligina isletme hakki trabzonsporda.

Bence sorun bunlarin beceriksizligi baska bisey degil.Edited by: Galafka

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

www.worldstadiums.com burada ki dünya statlarini görünce ah çekiyorum

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz sampiyon olana kadar ah çekmeye devam edecez kardes[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

orasi ayri canim ben bu sartlarda baya bi ah çekecem zaten bari stat güzel olsunda ah lardan biri çiksin aradan

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı
    Erkan abi stadi M.A Yilmaz 49 yilligina kiralamisti zaten. 49 yilligina isletme hakki trabzonsporda.

Bence sorun bunlarin beceriksizligi baska bisey degil.

Muhammed, kiralamaktan bahsetmiyorum. Mülkiyet hakkini almak, yani satin almaktan bahsediyorum. Kiraladiginda yapabilecegin degisiklikler sinirlidir. Ama satin aldigimizda, pist kalkacak, kale arkalara büyütülecek, maratondaki sütünlar kaldirilacak vb. seylerin yapilmasina imkan saglanacaktir. Yani beceriksizler, dogrudur. Ama onlarin beceriksizligini de herseye yormamak gerek. Bazi beceriksizlikleride, kurallardan ileri geliyor yani.

Nereden
    İstanbul

evet stadi almaya açlisiyorlar ama ne olacak bilmem. ha bu arada stadin projesi hazirdi kale arkalari büyütülüp iki kat yapilacak yol kale arkasinin arkasindan geçecekti. yillar önce yöneticinin birinin agzindan duymustum stattayken ama olmadi. kapali tribün yapilinca oralarinda projelerini hazirlami fakat faaliyete geçirememislerdi

Guests
    Ziyaretçi

[QUOTE=kutoz]
    .

Muhammed, kiralamaktan bahsetmiyorum. Mülkiyet hakkini almak, yani satin almaktan bahsediyorum. Kiraladiginda yapabilecegin degisiklikler sinirlidir. Ama satin aldigimizda, pist kalkacak, kale arkalara büyütülecek, maratondaki sütünlar kaldirilacak vb. seylerin yapilmasina imkan saglanacaktir. Yani beceriksizler, dogrudur. Ama onlarin beceriksizligini de herseye yormamak gerek. Bazi beceriksizlikleride, kurallardan ileri geliyor yani.

Anladim abi. Gerçi bunlarin bu isi yine de becerebileceklerinden süpheliyim ama

Bi de Avni Aker Trabzondaki tek stad(adam gibi). Ulusal bayramlar, Halk kosusu bazen küçük çapli organizasyonlar yapiliyor bu stadta. Tartan pistin kalkmasina izin vermeyebilirler.

kutoz
    Ziyaretçi

Anladim abi. Gerçi bunlarin bu isi yine de becerebileceklerinden süpheliyim ama

Bi de Avni Aker Trabzondaki tek stad(adam gibi). Ulusal bayramlar, Halk kosusu bazen küçük çapli organizasyonlar yapiliyor bu stadta. Tartan pistin kalkmasina izin vermeyebilirler.

Bilemiyorum. Ben M.Bozoglu'nun yalancisiyim. Gerçi oda istifa etti gitti ama neyse, takim bir kendine gelsin, stad isine o zaman döneriz. Bence stattan daha öncelikli konulara simdilik enerjimizi harcasak daha faydali olur gibime geliyor.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar bu stad büyük trabzonspora yakismiyor.bu hepimizin fikri ama bu yönetimin bu konuda bir calismasi oldugunu zannetmiyorum. büyük sirketlerle sponsorluk anlasmasi yapilip stad yenilenebilir. benim hayal ettigim stad.trabzonuma böyle bir stad yakisir.

Nereden
    İstanbul

Bu stat oldukça modern görünüyor.. Iyi bi sponsor bulmamiz lazim.. Hiç aklimin hayali degil ya..[img]smileys/smiley18.gif[/img]

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu stadlari hep sponsorlar yapiyor ve 10 yil isim haklarini aliyorlar.yani allianz arena, rein energi stadi,veltins arena gibi isimlerini kullaniyorlar. bu bizim stadada yapilabilir. önemli olan böyle modern bir stadimizin olmasi bence.hani paramiz olsada hicavni aker ismini degistirmeden yapabilsek.stad takimin vitrini ve vitrin cok iyi olmali.büyüklügün bir göstergeside stattir bence.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahhh bi yukardaki gibi stadimiz olsa

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kardes ora statmi yoksa villa mi.5 yildizli otelyada yali mi o ne muhtesem stat demekki bizim stat onun yaninda o ho ooooooo

Bizim öyle bir stad yapamayacagimizi bilmenizi isterim çünkü konum olarak o stadi ve benzeri sigdirmamiz epey zor..bejekenin yaptigi örnek alinarak yapilacak birsey olmali stad zemini düsürülmeli kale arkalari yikilip dikine dogru yeniden insa edilmeli maraton tribünü ve kapali bölümü sahaya yaklastirilmaliayrica stad çatisi degistirilmeli bunlar trabzonsporun modern bir stad sahibi olmasi için yeterlidir..Sponsor sen basinda avea olarak konusuluyordu yapilma projesi ortaya çiksin sponsor bulmasi kolay olur ama stad su andaki durumumuzdan dolayi proje olarak epey arkalarda..

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yukarlidaki stad güzelde buda bize yakismaz tamam her takimin kötü zamanlari olabilir ama ne bilim bence yönetimin yaptigi yüzsüzlük sonuç olarak suan stad projesinden daha önemli sorunlarimiz var 96dan beri ilk kez sampiyonluga bu kadar yaklastik ama saolsunlar simdi kümede kalmakdan bahseder hale geldik kusura bakmayin bizim neyimize bu stad?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cardiff te yeni yapilacak stad : 30,000 kisilik maliyeti 100 milyon pound

Lille takiminin yapilacak yeni stadi 33,000 kisilik

Nice takiminin yeni stadi; 32,000 kisilik

AEK takiminin yapilacak yenistadi; 36,500 kisilik

MilliMaçi oynayacagimiz Bern Wankdorf stadi ; 32,000 kisilik

Shaktar'in 200 milyon dolara yapacagi 50,000 kisilik stad

Olympiakos; 33,300

Lokomotiv Moskova Stadi; 30,000 kisilik

stadlar görünüyor abi

keske schalke stad gibi yapsalar ne güzel olur, üsttüde kapali ne ses cikar orda bagirinca, ama malesef hepsi rüya

ben yeni staddan vazgeçtim bunun çatisini düzeltip direkleri
    kaldirsalar yeterli olur zaten daha fazlasini yapamayacaklari ortada

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi ara bi söylenti çikmisti avea stadi yapip ismini verecek diye, söylentisi bile kiyameti koparmisti olur mu öyle sey diye iste biz yeni stadi bu kadar istiyoruz....

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[QUOTE=asem61]

bu stadlari hep sponsorlar yapiyor ve 10 yil isim haklarini aliyorlar.yani allianz arena, rein energi stadi,veltins arena gibi isimlerini kullaniyorlar. bu bizim stadada yapilabilir. önemli olan böyle modern bir stadimizin olmasi bence.hani paramiz olsada hicavni aker ismini degistirmeden yapabilsek.stad takimin vitrini ve vitrin cok iyi olmali.büyüklügün bir göstergeside stattir bence.

/QUOTE]

sponsor firsati varsa muhakkak degerlendirilmeli bence, bu konularda tutucu olmak yersiz...soyle 25bin kisilik(ilerde buyutulebilecek niteliklere sahip)akustigi, ambiansi muhtesem bir stad harika olur trabzonspor icin de trabzon ekonomisi icin de...

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

100 mio paund, 180 mio dolar eder!!! bu rakamlar cok yuksek, bizim istimlak maliyetimiz olmayacak yer hazir, bence 50 mio dolara cikar iyi bir stad..

klubun kasasinda milyon dolarlar var atil bekletiliyor inanilmaz ya.. hicbir yatirim yok, sifir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu da Arsenal'in yakinda bitecek olan "Emirates" stadi[img]smileys/smiley19.gif[/img] Gördügümüz gibi artik fb'nin stadi bile konsept olarak tamam, ama materyal ve kullanilan malzeme ve konstrüksiyon itibariyle demode. Ona da raziyiz, o ayri, ama kesinlikle birseyler yapilmali. Maça gitmek Ingiltere'de piknige gitmek, puba gitmek gibi birsey. Çünkü öyle pazarlaniyor, mekanlar da buna çok uygun. Biz (manevi degerine saygi duyuyorum ama...) ise bir beton yigininda futbolculara uzak, ortaçag mentalitesiyle yapilmis bir yere gidiyoruz. ROma katedralleri gibi, soluk, büyük, renksiz... Ooooffff, of !

Ben L. Moskova'nin stadina da bayildim bu arada...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)