Sonuç: Maçýn Yýldýzý? | Kasýmpaþa 1-2 Trabzonspor

Katýlýmcý sayýsý
139. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uðurcan Çakýr

1 0.72%
  • Serkan Asan

0 0%
  • Vitor Hugo

4 2.88%
  • Edgar Ié

38 27.34%
  • Marlon Rodrigues Xavier

1 0.72%
  • Abdulkadir Parmak

11 7.91%
  • Berat Ayberk Özdemir

6 4.32%
  • Anastasios Bakasetas

48 34.53%
  • Anthony Nwakaeme

0 0%
  • Caleb Ekuban

2 1.44%
  • Djaniny

20 14.39%
  • Yunus Mallý

4 2.88%
  • Lewis Baker

0 0%
  • Benik Afobe

1 0.72%
  • Yusuf Sarý

3 2.16%
Sayfa 39 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 37 38 39 40 SonuncuSonuncu
Toplam 980 adet sonuctan sayfa basi 951 ile 975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 28.Hafta | Kasýmpaþa 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýlk 5 takým arasýnda en kötü oyunu biz oynuyoruz.
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ekuban felaket, Djaniny beter ötesi, bunlarla baþarýlýyýz yine..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Almanya

Bu takima seneye bir 10 numara lazim kesin Bakasetasi ben 8 numarada kulanirim Berat Bakasetas ve iyi bir 10 numara lazim. Sag ve Sol bek ztn lazim Forvet ve sag tarafa Viscayi aldikmi biseleer olur seneye 5 transfer lazim ilk 11e kaliteli isimler olma sartiyla

odyseuys - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    43

Alýntý Sinan.K Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takima seneye bir 10 numara lazim kesin Bakasetasi ben 8 numarada kulanirim Berat Bakasetas ve iyi bir 10 numara lazim. Sag ve Sol bek ztn lazim Forvet ve sag tarafa Viscayi aldikmi biseleer olur seneye 5 transfer lazim ilk 11e kaliteli isimler olma sartiyla
    oyuncularý deðerlendirirken biraz da etrafýndaki oyunculardan doðru düþünmek gerek sanki.

iki açýk oyuncumuz da topu ayaðýna istiyor, dolu/boþ koþu gösterme, topu koþu yoluna isteme niyetleri hiç yok. santrforumuz ne savunma arkasý koþu yapýyor ne sýrtý dönük duvar olup ikiye bir yapma gayretine giriyor. bu ileri üçlüyle on numaraya bakasetasý deðil zidane'ý koysan verim alamazsýn. bugün djaniny'nin çeyrek koþusuna berat'ýn yarým pasý maçý çözdü. bunlarýn çalýþýlmasý, oyunculara dikte edilmesi gerekiyor ama oyuncularýn genel oyun karakteri büyük sorun.
    Alýntý f1bekir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalýþýp her sene kombine almak, yaðmur çamur demeden üstü açýk stadyuma gitmektir...

Nereden
    Almanya

Alýntý odyseuys Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    oyuncularý deðerlendirirken biraz da etrafýndaki oyunculardan doðru düþünmek gerek sanki.

iki açýk oyuncumuz da topu ayaðýna istiyor, dolu/boþ koþu gösterme, topu koþu yoluna isteme niyetleri hiç yok. santrforumuz ne savunma arkasý koþu yapýyor ne sýrtý dönük duvar olup ikiye bir yapma gayretine giriyor. bu ileri üçlüyle on numaraya bakasetasý deðil zidane'ý koysan verim alamazsýn. bugün djaniny'nin çeyrek koþusuna berat'ýn yarým pasý maçý çözdü. bunlarýn çalýþýlmasý, oyunculara dikte edilmesi gerekiyor ama oyuncularýn genel oyun karakteri büyük sorun.
    Djanini benim icin forvet degil kanat forvet olabilir ekubanda tipik sag kanat adami degil nwakaeme ztn kosu yapan degil seneye Nwakaeme iyi bir 10 numara sagda Visca ve Gol vuruslari iyi kuvetli adam lazim bize Bakasetas 8 numarada da oynar sorun degil Visca 10 numara ve yirtici forvet olmasa olmaz sag ve sol bek yazmiyorum ztn

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Kemal Öztel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaybedilen hiç bir þey yok. Kazan sessiz sakin yoluna bak. Akþam fener de puan kaybedecektir.
    En son bizim dýþýmýzda bir maça tahmin yaptýðýmda fener göztepe maçý için Ünal hocam kazanacaktýr yazmýþtým, yine ayný tepkiler gelmiþti. Garantiye oynamak yerine oyunu deðerlendirmek lazým. Dört takým arasýnda takým olmaktan en uzak takým kim sorusuyla dört takým arasýnda hocasýný göndermesi en muhtemel takým kim sorusunun cevabý net ve tek. Biz sessiz sakin yolumuza bakalým. Her maç üç puan derbiler de sýradan maçlar da. Kazana kazana galibiyet serileriyle devam son üç dört hafta þampiyonluk potasýnda olacaðýz sessiz avcýyla..
    #11Yattara | 97 Tellioðlu

Bedri Sertkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sessizce ilerlemek bu olsa gerek. Koptu dediler fark 6 puan. Mesele þampiyonluk deðil kendin seri yapýp maksimum puaný toplayýp potada kalmak. Þampiyon olursun olmazsýn mesele sessizce üste çýkýp tutunmak...
    Trabzonspor'a gol atamayacak yýldýz golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karþý oynamamýþtýr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklýmýza gelmeyen diðerleri...
    Trabzonspor'un asýl düþmaný Galatasaray'dýr.
    Sebahattin Çakýroðlu

Nereden
    Trabzon

Kaybedilen maçlardan sonraki maçlar her zaman çok önemlidir.O açýdan kritik bir maç oynadýk ve aldýðýmýz üç puan ile 2 maç önceki pozisyonumuza tekrar geri döndük yani zirveyle olan farký 6 da tuttuk.Bu durum önümüzdeki maçta motivasyonumuzu daha yükseltecektir.Her nekadar vücutlar sahada oynamak istese de yüzlerde fb maçýnýn izleri kameralar yakýn çekim yaptýðýmda hissediliyordu.Bu artçý þoklara baðlý olarak da zaman zaman hatalarimiz oldu ve biri de penalti ile sonuçlandý.Iþin þanslý olduðumuz tarafý ise bu dönemde kasimpaþa gibi iyi savunma yapamayan bir takýmla karþýlasmamiz oldu.Örnegin antalya gibi iyi savunma yapan bir takimla oynasaydýk puan kaybetmemiz kuvvetli olasýlýktý.

Genel olarak rakipten daha iyi idik.Maçý daha erken kopartacak firsatlari da yakaladýk fakat ekuban ve nwakaeme þanslý gününde deðillerdi ama þanslý gününde olan biri vardý o kiþi semedo djaniny idi.Birinci golde dar açýdan yaptiðý vuruþun kalecinin bacak arasindan geçmesi sonra ikinci goldeki vuruþunda ise topun kaleciye çarpmasina raðmen yine kale içerisine düþmesi bu maçta golcü þansýnýn djaninynin yaninda olduðu gösteriyordu.O þansýný iyi kullandý takým olarak da rakibe ikinci gol firsati vermeyince hanemize önemli bir 3 puan daha yazdirdik.

Bu maç yardimlaþmamiz ve hareketli oyunumuz daha iyi idi.Oyuna katýlým fb maçýna göre daha yüksek idi.

Stoperlerimiz her zamanki gibi mükemmel idi.Bekler elinden geleni yaptý.Berat orta sahadaki en önemli oyuncumuz.Parmak iyi maç çýkardý biraz daha güçlenmesi lazim.Ekuban son 3-5 maçýna göre daha iyidi.Bakasetas oyuna ve skora katki verdi.Yunus malli da teknigi ve oyun görüþü ile takýma yardýmcý oldu.

Üzerine çalýþmamiz gereken önemli konu nwakame,djaniny ve ekubani birbiriyle daha uyumlu hale getirmeliyiz.Kalabaliðin içine dalmadan pas vermeyi ve ne zaman tek pas verilir ne zaman top ayakta tutulur öðretmemiz lazim.Birkac pozisyonu djaniny ve ekuban kalabaliðin arasina dalýp rakibe hediye etti.Bir pozisyonda þut açýsý olan nwakaeme pas vermeyi tercih etti.Birkac pozisyonda ise djaniny ve ekuban verkaç yapmak istediler ama bitiricilikten uzak kalitesi düþük ve anlamsiz denemeler yaptilar.

Sonuç olarak çok gerilerden gelen bir takým olarak çok güzel bir duruþ sergiliyoruz.Oyuncularimizin her biri teþekkürü ayri ayri hakediyor.Herkesin emeðine saðlýk.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Djaniniyi elestirenler adam 2 golde de dogrudan etkili bakasetas dogru zamanda dogru yerde olmasa kesinlikle macin adami olur nasil mac izliyorsunuz anlamiyorum karsi karsiya gol kacirdi diye elestirilmez bir adam dun macin en hareketli ismiydi hucumda kaldiki adam santrafor degil kanat forvet buna ragmen iyi performans gosterdi dun takimin en iyisiydi baka ile birlikte..ekuban cok daha net pozisyonu kacirdi mac icinde yine vasat altiydi djaniniye yapilan elestirilerin yarisi ona yapilmadi macdan sonra enteresan bir topluluguz gercekden..

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Djaniniyi elestirenler adam 2 golde de dogrudan etkili bakasetas dogru zamanda dogru yerde olmasa kesinlikle macin adami olur nasil mac izliyorsunuz anlamiyorum karsi karsiya gol kacirdi diye elestirilmez bir adam dun macin en hareketli ismiydi hucumda kaldiki adam santrafor degil kanat forvet buna ragmen iyi performans gosterdi dun takimin en iyisiydi baka ile birlikte..ekuban cok daha net pozisyonu kacirdi mac icinde yine vasat altiydi djaniniye yapilan elestirilerin yarisi ona yapilmadi macdan sonra enteresan bir topluluguz gercekden..
    Aðzýnýza saðlýk

Tespitleriniz çok gerçekçi

Seneye öncelikle nokta atýþý sað bek, sol bek ve Afobe yerine iyi bir santrfor alýrsak bu takým izlemeye doyulmaz.

Þu haliyle bile keyif veriyor ve 17.sýradan zirve içinde yer bulduk. Tadýný çýkaralým.

Formsuz Alanya engelini de geçebilirsek GS maçýna kadar puan kaybetmeyeceðimizi düþünüyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Maçýn yýldýzý Canini'ydi, neyin kafasýný yaþýyor acaba beðenmeyenler?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Djaniny deðil maçýn herhangi bir organizasyonun bile yýldýzý olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Peki...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

canini ofsporda maçýn yýldýzý olabilir. Ekubanýda alsýn gitsin köylerine. Yanlarýna Afobeyide alsýnlar bi zahmet. Serkanda kendi köyüne gitsin.

Trabzonspor lakayýt futbolcularýn yeri deðil. Serkan Fener maçýnda üst üste yaptýðý hatalar sonucu maçý verdi. Öz evlatmýþ. Evlat kendi evine kurþun sýkar mý..

Bu 4 ünden umarým sene sonu kurtuluruz
    u will need justice at the end..

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Yorumlara bakýyorum da yine baþlamýþ beðenmemezlik, yahu siz bu takýmý ne sanýyorsunuz? Real Madrid desen onlarda kötü mesela, Liverpool 5 kere yenildi evinde üst üste. Yani siz kimsiniz arkadaþ?

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ne yaparsak yapalým Canini'nin yaþadðý kafaya kimse ulaþamaz buralarda.

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçýn yýldýzý Canini'ydi, neyin kafasýný yaþýyor acaba beðenmeyenler?
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Dün maç esnasýndaki yorumlar güldürdü elbet de, dün takýmýn hücumda etkin tek adamý Djaniniydi.

Hatta Ýlker'in dediði gibi bana göre de takýmýn en etkili ismiydi.

Hakkýný yemeyin.

Sörloth bekliyorsunuz anlýyorum da...

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Biz kuzeyin yýldýzý
    Dalgalar sesiyiz
    Karayel gibi eser
    Karadenizliyiz biz

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yorumlara bakýyorum da yine baþlamýþ beðenmemezlik, yahu siz bu takýmý ne sanýyorsunuz? Real Madrid desen onlarda kötü mesela, Liverpool 5 kere yenildi evinde üst üste. Yani siz kimsiniz arkadaþ?
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Oyunu okumasýyla ün kazanan Avcý, Trabzonspor’un yediði golü de önceden hissetmiþ olacak ki, pozisyon öncesinde “Taç aldýrmayýn” þeklinde oyuncularýna yüksek desibelli olarak seslendi. Daha sonra taça çýkan pozisyon sonrasý “Oynatmayýn, oynatmayýn” diye uyarsa da Kasýmpaþalý oyuncular rahat bir þekilde ceza sahasýna girip penaltýdan golü bulmayý baþardý. Bu golün ardýndan deneyimli hoca adeta çýlgýna döndü. Oyuncularýna sitem eden Avcý “Bin kere söyledim, aldýrmayýn diye bütün emeklere yazýk ediyorsunuz” dedi.

https://www.61saat.com/abdullah-hoca...kale,4057.html

Hasan Tuncel yazmýþ.

Maçtan sonra basýn toplantýsýnda da yediðimiz golü anlatýrken sinirliydi baya. Oyuncularýn uyuþuk tavýrlarýna sinirlenmiþ belli ki. Sürekli maçýn içinde olan bir takým istiyor hoca. Bu konuda katýlýyorum rakip gelsin organize gol atsýn, uzaktan efsane vursun, muhteþem adam geçsin yiyelim falan da sað bekin saçma sapan top kaptýrýp yedirdiðinde, sol tarafta taç atýlýrken uyuduðunda, stoperin saçma sapan hatalý geri pas verip gol yedirdiðinde falan delirir adam.

Önümüzdeki sezon yetenekli, tecrübeli ve farkýndalýðý yüksek isimler aldýracak inþ. Ýki iyi sað bek ile takýmýn çehresi efsane deðiþir. Nasýl Mas ve Pereira geldi aninden bekler fark yarattý, benzer bir katký alýrýz.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýrdýr sen Premier Ligde veya La Ligada mý oynuyorsun.Rakibin Göztepe deðil de Valencia falan mý veya Sivas deðil de Everton mu

Ýddaalý konuþuyorum.Orta sýnýf iki bekin,sað kanadýn ve forvetin olsa her takýmý daðýtýrsýn bu ligde.Alt seviye oyuncularla ancak bu kadar oluyor.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün maç esnasýndaki yorumlar güldürdü elbet de, dün takýmýn hücumda etkin tek adamý Djaniniydi.

Hatta Ýlker'in dediði gibi bana göre de takýmýn en etkili ismiydi.

Hakkýný yemeyin.

Sörloth bekliyorsunuz anlýyorum da...
    Dün ki maçý izlemedim ama maç özetlerinden görüldüðü kadarýyla çok etkili olduðunu söylenebilir ama Gs ve Fb maçlarýnda santrafor eksikliði yüzünden sýkýntýlar yaþadýk.Herkes tabiki Sörloth olamaz ama sorun þu ki Djaniny aslen forvet deðil.Takýmda rol karmaþasý var.Ekuban çalýma giriyor,Djaniny çalýma giriyor,Nwakeame çalýma giriyor,bu üçü pas vermediði için Bakasetas kaleye yakýn noktalarda þut imkaný bulamýyor.Ýþin garip tarafý çalým atabilen tek isim Nwakeame olmasýna raðmen diðerlerinin sürekli deneme yapýp top kaptýrmasý.

Djaniny yardýmcý forvet profilinde bir isim,takýma puanlar kazandýrdýðý maçlar da oldu,oyuna fazla giren bir isim olduðu da söylenebilir ama dediðim gibi adam forvet deðil.Mostafa Muhammedin önüne top düþüyor iki tane top düþüyor ikisi de gol oluyor.Fener maçýnda solla saðýna alýp köþeye yapýþtýrýyor.Mermi gibi þutlarý var.Havadan top geliyor kafayla bile çok etkili ve sert vuruþlar yapýyor.Mücadelesi iyi.Hýz ve teknik ortalama.Forvet dediðin en kötü böyle olmalý.Top forvetinin ayaðýna geldiðinde her an kaleyi düþünmeli,taraftar ise her an gol olabilecek diye düþünmeli.

Sezon sonuna kadar idare edecez ama gelecek sezon ileri uçta bu þekilde devam edemeyeceðimiz de açýk.Top geldiðinde 10 numara gibi oynayan bir santraforumuz var,bir santraforun oyunu açabilmesi ve topla oynayabilmesi tabiki güzel ama bu ekstra bir özelliktir,santrafordan ilk beklenen rakip kaleyi tehdit edecek vuruþ becerilerine sahip olabilmesidir.Sezon sonunda iyi bir santrafor þart.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (05.03.2021 Saat 15:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Sinan.K Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bakasetasýn pasörlüðü yok,8 numara olmaz ondan.Orada uzun pas kalitesi yüksek,oyunu kanatlara açabilen,teknik kapasitesi yüksek,dribbling yapabilen,oyunun iki tarafýný da iyi oynayabilen bir isim lazým.Kýsaca Bakasetas olmaz.Ünal Karaman gibi bir 8 numara lazým

Nereden
    Trabzon

Alýntý Bedri Sertkaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sessizce ilerlemek bu olsa gerek. Koptu dediler fark 6 puan. Mesele þampiyonluk deðil kendin seri yapýp maksimum puaný toplayýp potada kalmak. Þampiyon olursun olmazsýn mesele sessizce üste çýkýp tutunmak...
    Serkan ve Ekuban çok kötüler,sað kanatta hiçbir etkinliðimiz yok,oyun içerisinde bu yüzden týkanýyoruz.Pereira,Ömür ve Yusuf üçlüsünün olduðu dönemde sað kanadý inanýlmaz etkin kullanýyorduk þimdi ise sað kanatta hiçbir ofansif etkinliðimiz yok.Ekuban tipik kontra atak oyuncusu.Serkanýn ise hiçbir özelliði yok.

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

uzun süredir yorum yapmýyorum, Çünkü yorumlara kimsenin bir cevabý v.s olmuyor, Okunuyor mu diye de þüphe etmeye baþladým,,

Neyse maç konuþalým,

Bir kadroyu kaliteli kýlan þey, Büyük maçlarda nasýl oynadýðýdýr. Avcý ile beraber izlediðim takýmým ise maalesef kadro zaafiyetini özellikle rakipleri ile oynadýðý maçlarda net kendini belli ediyor. Fener maçý kýzgýnlýðýný henüz üzerinden atamamýþ bir taraftar olarak , Bundan sonra oynanacak bütün maçlarda ki tek hedefimizin '' Ýyi futbol oynayan '' bir takým olup, Gelecek sene bir kaç takviye ile ligde adýndan söz ettiren bir klup olmak ve þampiyonluk

Ne kadarýný baþardýk bilmiyorum ama Bu oyuncu kadrosu herþeye raðmen ben çok amatör oyuncu barýndýrýyorum diye baðýrýyor..

Kasýmpaþa maçý , Avcý'nýn otoritesini kaybettiði maçtý belki de ilk maçýydý. Avcý otoritesini kaybeden takým aslýnda , Sisteme baðlý kalmadan oynadýðýnda aslýnda daha keyif veren takýmdý ama bir o kadar da tehlikeli bir takýmdý. Kalesinde gol yemeye müsait bir hale dönüþmüþ bir takýma dönüþmüþtük beraberinde

Avcý'nýn takýmýnda, Sadece kendine oynayan oyuncu olmaz. Bu manada EKUBAN son 6 maçtýr adeta hepimizi çýldýrtan bir oyun tervihi içinde, 5 kiþinin arasýna dalýp ordan çýkmak ve yanýndaký adamý görememek, Ekuban'nýn o akýl dolu milimetrik paslarýný görmez olduk. Sanýyorum, Janini ile saha yerleþimi konusunda bir takým sýkýntý içinde.

Janini'yi neden eleþtiriyormuþuz?? Evet eleþtiriyorum. bencil oyun hastalýðý ve bu kadar çömert gol kaçýrma hastalýðý elbette bizi çýldýrtýr. Biz iyi çalým atan adam alkýþlamaktan sýkýldýk. 90 dakýka boyunca sidik zoru ile bir gol bulup skor üretemeyen takýmdan da sýkýldýk. 2. golu atacaksýn takým rahatlayacak bu kadar basit. 6 pas içinden gol atamamak ne demek bunu anlayamýyorum..

Wakame , Janini, Ekuban 3 lüsü yeterince bencil oynuyorlar ve Bu oyun düzeni çok çirkin bir hal almaya baþladý. Bakasetas gibi bir oyuncuyu kullanamýyoruz oyun kurarken ve bu da çok kimik duruyor. Normalde toplarý bakasetas daðýtmasý gerekirken, kanat oyuncularýmýz top daðýtýyor. Bu oyun sistemini sevmedim.

Berat'ýn sadece bölge bekçiliði yapmasýný ve Hucum oyununda ki pasifliði ve hala aðýr oluþu gelecek maçlar açýsýndan sýkýntýlý. Evet çok iyi kademe yapýyor ve alan kapatýyor ama topla oynama ve takýmý ataða çýkmasý konusunda eksik.

Edgar , ise benim hayranlýkla izlediðim tek oyuncu. Ýþini yapýyor, Serkan'ýn da iþini görüyor, Hugo'nun da görüyor, marlon'un da görüyor. Dileðim odur ki inþallah Bu oyuncuyu bizden almazlar

Yusuf Sarý'nýn artýk 11 baþlamasý gerektiðini, Ekuban'nýn ise 60. dan sonra oyuna girip maçý çeviren oyuncu konumuna geri dönmesini isterim.

Herþeye raðmen, 3 puan iyidir.

7 maçta 6 galibiyet gayet iyidir.

Fener'i yenseydik þu anda yarýþýn favorisi biz idik
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

fb macindan sonra puan kaybida yasanabilirdi dün. Takim su haliyle olaganüstü basarili. Herhalde hic kimsenin ilk 8 haftadan sonra bu noktaya gelinebilecegi aklinin ucundan bile gecmezdi. Bunun ne kadar degerli oldugunu anlamak cok zor olmasa gerek.

Takimin bu noktaya gelmesinde Djaniny nin de büyük payi var. Cogunun beklentilerine cevap verebilse zaten bu ligde isi olmayan bir adam ama bu haliylede Avrupada sadece bizim "süper" ligte sükse yapabilir. Bana kalirsa asil performansini seneye görecegiz.

Baskan aciklama icin Gs den onayi aldi bana kalirsada bizim aciklamalar hakemleri korkutmaktan ziyade daha cok kiskirtiyor bize karsi. Bu yüzden Alanyaspor macinda bir kiyim süpriz olmaz. Sirf bunun icin galibiyete pek inanasim gelmiyor.
    Konu AyhanPe tarafýndan (05.03.2021 Saat 16:35 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)