Sayfa 43 Toplam 119 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 53 93 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2972 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı [KAPLAN] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakayeme'nin Novak'ın içinden geçeceği bir maç olmasını temenni ediyorum (:
    O nasıl olacak

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda TFF'yi suçlamaya gerek yok. GS maçındaki skandaldan sonra böyle bir şeyin bir daha gerçekleşmeyeceğini açıklamışlardı. Ha yarın öbür gün tekrarı olursa o vakit tartışılır...
    hocam çok masum bir düşünce sende ki.

skandal değildi, istedikleri bir şeydi.

150 kişi mi vardı sence orada? hem o kadar adam dolduracaksın içeri hem de daha olmayacak diyeceksin?

ayrıcalık sağlayan ilklerin bu kuşlara denk gelmesi tesadüf olsa gerek
    sadece aşk bizimkisi

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    caner'in olmaması müthiş avantaj erol ya gerizekalı ya da futboldan anlamıyor. caner gibi ligin en iyi orta kesen adamını kadroya almamak ağır mallıktır. yarın duran top ve kenar ortalarının çoğunu biz alırız.
    Başka numarası yok, Caner tarafı yol geçen hanı, ben oynasın isterdim, bir de sahadaki takım arkadaşlarını bozan tavırları var ki işimize gelirdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

öne geçersek sezonun en kolay maçı olur emin olun.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

canerin olmaması lehimize bir durum..

bu ligde ne çekindiğim üç oyuncu caner, g. gönül ve emre belezoğludur.. açaın bakın eski maçlara .. yenildiğimiz maçlarda hep bu üçlü başroldedir..

işallah nazımla başlar erol..
    Attan inip eşeğe bindik!

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Fenerde kaos var.

Tek ümidim bu.

Maçtan beklentim 1 puan.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Caner'den sıradan topçu olarak bahsedenler bu ligi Primier Lig falan zannediyorlar herhalde.

Caner Fb takımının halı hazırda hücumdaki en büyük silahı.

Adam aldığı bütün topları dikine oynuyor, bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjisi var ve etkili ortalar kesiyor.Defansif manada zaafları var evet ama kimin yok ki.

Caner ve Ozanin olmaması demek hücumda fenerin bir kolu kırıldı demektir.

Samuel veya Valencia ile kontra yakalamazlarsa tek şansları duran top ve öne geçersek geri dönmeleri artık çok zor.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Caner'in olması bizim işimize yarardı
    Caner'in tek yaptığı şey orta yapmak takımda Hugo ve Edgar varken ne Samatta ne Cisse ne Valencia yada Thiam hava toplarında etkili olamaz zaten bu isimlerin hiç biri hava toplarında etkili değil
    Caner boş boş orta yapardı ama defansif olarak muazzam açık verirdi geçmiş maçlara bakın Caner'in kanadından yaptığımız ataklarda mutlaka gol atmışızdır

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Öne geçersek Caner'in ortaları karambol yaratıp tehlikeli olurdu. Birine çarpar girer içeri belli olmaz. O sebeple oynamaması iyi oldu bana göre. Zaten duran toplar ve kenar ortalarla iş yapmaya çalışacaklardı.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka numarası yok, Caner tarafı yol geçen hanı, ben oynasın isterdim, bir de sahadaki takım arkadaşlarını bozan tavırları var ki işimize gelirdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Balon topçu caner kesinlikle katılıyorum. En iyi özelliği de iki uçlu değnek zaten. Hava topları toplayan rakipler karşısında o özelliğini de kaybedince çekilmez bir topçu oluyor. Ortalama katkıya bakınca da pozitif mi negatif mi tartışılır. En yakın rakibinden 2-3 kat fazla orta kesiyor bir zahmet asist yapsın. Avcı sırf orta kesmesin diye merkeze kaydırmıştı hatta. Bu maçta oynasaydı Ekuban karşısında zaafiyet oluştururdu. Ben oynamasını tercih ederdim. O ortaların çoğunu karşılardık. Hem hocaya hem bazı arkadaşlarına karşı el kol ile tepki gösterip takımı bozuyordu. Gustavo'yu takıma küstüren adam Caner liderliğinde o tayfa.

Caner'in yokluğunda daha az orta yapıp, merkezi kullanmak isteyebilirler. Bizim işimize gelmez bu durum.

Ozan da yokken orta sahada Flavio ve Berat ikilisi Mert Hakan, Sosa, Özil'i ezer inş.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balon topçu caner kesinlikle katılıyorum. En iyi özelliği de iki uçlu değnek zaten. Hava topları toplayan rakipler karşısında o özelliğini de kaybedince çekilmez bir topçu oluyor. Ortalama katkıya bakınca da pozitif mi negatif mi tartışılır. En yakın rakibinden 2-3 kat fazla orta kesiyor bir zahmet asist yapsın. Avcı sırf orta kesmesin diye merkeze kaydırmıştı hatta. Bu maçta oynasaydı Ekuban karşısında zaafiyet oluştururdu. Ben oynamasını tercih ederdim. O ortaların çoğunu karşılardık. Hem hocaya hem bazı arkadaşlarına karşı el kol ile tepki gösterip takımı bozuyordu. Gustavo'yu takıma küstüren adam Caner liderliğinde o tayfa.

Caner'in yokluğunda daha az orta yapıp, merkezi kullanmak isteyebilirler. Bizim işimize gelmez bu durum.

Ozan da yokken orta sahada Flavio ve Berat ikilisi Mert Hakan, Sosa, Özil'i ezer inş.
    Avcı'nın taktiğinde en önem verdiği yer merkez. Merkezden rakibi kolay kolay getirtmez, mecbur kanattan gelecekler. Caner de yok, hiç gelemeyecekler yani. Bir kaldı sağ tarafları.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sağbete kamil ahmet oynamalı

malatya maçının son dakikalarında malatyanin penaltı bekledigi bir pozisyon vardı sağdan bir orta geldi malatyalı oyuncu bos durumda kafa vuracakken kamil yetişip rakibin pozisyonunu bozdu rakibini oyun kuralları icerisinde mukemmel engelledi o an serkan olsa golü yemiştik diye içimden geçmişti.

sol bekte tartışmasız idmansızda olsa marlon oynamalı

Avcıdan dolayı rakibe hiç şans vermiyorum büyük bir futbol mucizesi olmazsa kazanırız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ozan niye yok hayrola?
    Ozan ve Gustavo aynı anda olmazsa fener orta alanı fiziki olarak kimle tutacak?
    Mer Hakan falan uğraşacaklar o vakit!!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı'nın taktiğinde en önem verdiği yer merkez. Merkezden rakibi kolay kolay getirtmez, mecbur kanattan gelecekler. Caner de yok, hiç gelemeyecekler yani. Bir kaldı sağ tarafları.
    Szalai ayağı temiz güzel paslar atıyor. Pelkas hareketli, kanat oynasa da merkezde bos alanda topla bulunan oyuncu.

Biz her ne kadar merkezi kapasak da son maçlarda büyük boşluklar bıraktık. Eku falan geri dönmediği icin. Fb bu boşlukları değerlendirebilecek kaliteli isimlere sahip. Çok rahat değilim bu merkez oyununda.

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

şikeci takım kadro kalitesi olarak da performans potansiyeli olarak da sadece bizim takımın değil ligdeki tüm takımların üzerinde. zaten teknik anlamda yaşadıkları idari ve otorite boşluğuna rağmen hala ligde şampiyonluk potasının içerisinde olmalarının iki sebebinden biri hakem takdir haklarının daima lehlerine olmasıysa ikincisi de kadro kaliteleri.

diğer taraftan kadroları ne kadar kaliteli de olsa oturmuş bir oyun planı, 90 dakikaya yaydığı bir oyun ritmi olmayan kırılgan bir takım görüntüleri var saha içerisinde. bu yönüyle analiz edilip önlem alınması da zor bir takım. şikecilerden oyun değiştirecek ayak çokluğu (sosa, mesut, pelkas, valenci gibi) maç öncesinde beni tedirgin ediyor dürüst olmak gerekirse. yine de haftalardır sahaya yansıttığımız kompakt savunma yapısı, doğru ön alan baskısı ve sonrası doğru savunma yerleşimi gibi takım adına olumlu yönlerimiz kadroları yan yana koyunca kafamda oluşan tedirginliğin bir nebze olsun azalmasını sağlıyor.

şikeci takım potansiyelini tek maçta yakalayamaz elbette. takım içi sorunları ve idari/teknik boşluk had safhada camialarında. potansiyellerine yaklaştıkları ya da onu zorladıkları bir oyun çıkarırlarsa üç ihtimalli bir maç oynarız. ben şahsen beraberliği bizim adımıza olumsuz bir sonuç olarak görmem. hatta bu maçtan beraberlik dahi çıkarabilirsek normal koşullarda sezonu şikecilerin üzerinde tamamlayacağımızı düşünüyorum.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mustafa mohammed geçen seneki sorloth gibi çok rahat oynuyor ve gol atıyor.

seneye uyuşuk djaniny ve afobeyi satıp böyle hareketli adamlar almak lazım.

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu gs ye bakın bedavadan 2 gol attılar yine. bu kadar balına maç kazanan başka bir takım yok ligde. son 2-3 maçtır iyice balına maç kazanıyorlar.
    from BOGAZIÇI

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O yüzden diyoruz 10 tane adam almaya gerek yok.
    Lig tırt. Bir kişi bile içinden geçebiliyor

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gs kazaniyor. Fb puan kaybettiginde "yarisin" bi hayli gerisinde kalacaktir. Ist. takimlarinin özellikle Gs ve fb nin yarisin icinde olmasini istiyorlarsa yarin isimiz zor bence. Ligin "reyting siralamasi" bozulmasina ihtimal verelim mi? Yarin üc puan almamiz bozar epeyce. Bir puan bile fb yi düsürür yaristan. Bana kalirsa fb nin kazanmasi yönünde ayarlanir isler. Bakalim..Kazanirsak sampiyonluga garanti gözüyle bakiyorum
    Konu AyhanPe tarafından (27.02.2021 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Hiçbir şey oynamadan 2 gol attı gs.
    Bjk varken bunların oynadığı şey top değil. Boş işler.

Mohammed ile de Sörloth karşılaştırması.

Önüne düşen toplara iyi vuruyor evet.

Sörloth ekmeğini taştan çıkarırdı bre...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbir şey oynamadan 2 gol attı gs.
    Bjk varken bunların oynadığı şey top değil. Boş işler.

Mohammed ile de Sörloth karşılaştırması.

Önüne düşen toplara iyi vuruyor evet.

Sörloth ekmeğini taştan çıkarırdı bre...
    Mohammed iyi oyuncu şutları ve kafa vuruşları iyi eyvallah da biraz fazla abartılıyor. İstanbul medyasının gazı işte. şöyle ki mesela Berat ı biz değil de gs alsa idi milli takımda Berat ın yanında kim oynamalı onu tartışıyor olurlardı. şu bildiğimiz Diagne yi bile ingiltereyi sallıyor şeklinde lanse ediyorlar düşünün.
    from BOGAZIÇI

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerli oyuncuların suratları beş karış büyük ihtimalle hiçbiri maça motive değil,oynayalım gidelim havasındalar.

Nereden
    İstanbul

gustavo nun olmaması müthiş oldu. ayaklarımız yere basarsa, ki basmamasına Abdullah hoca izin vermez, yarın ikili averajı bile alabileceğimizi düşünüyorum. hakem elbette şikecilerin 12. adamı olacak fakat şu durumda onun da işe yaramıyor olması lazım. yeter ki biz kendi oyunumuzu oynamaya çalışalım.
    from BOGAZIÇI

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Feneri kaale alacak durumda değiliz, gs'y e yetişmemiş lazım, atar oluyorum bu takıma. Fener bu sene de 7. olsun.

Nereden
    Kocaeli

Marlon son idmana çıkmış, ilk 11 yazıyorum onu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)