Sayfa 117 Toplam 119 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 67 107 115 116 117 118 119 SonuncuSonuncu
Toplam 2972 adet sonuctan sayfa basi 2,901 ile 2,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ý sani - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muþ
    Yaþ
    34

Alýntý Antonio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    serkanýn pozisyon ibretlik çok üzüldüm. Alt yapýda ne eðitimi alýyor bunlar. bir alman getrisinler alt yapýya da çocuklarý eðitisin.
    Ýstediðini getir, sorumsuzluk, ciddiyetsizlik, disiplinsizlik bu milletin sosyolojik problemi.
    Þota, Hollandalý bir çocuða bir kere söylediðinde anladýðý þeyi Türk ve Gürcü çocuða en az 10 defa söylemek gerektiðinden bahsetmiþti bir kere.
    Binanýn kolonlarýný içerisi büyüsün, bir þey olmaz diye kesip binanýn deprem anýnda keramet gösterip havada durmasýný bekleyen zihniyetle, duran toplarda eþleþtiði adamý bir þey olmaz ya, buna da gelmez herhalde diye düþünüp boþ býrakan kafa ayný kafadýr.
    Amaann gelmez demek yerine hayýr ben iþimi garantiye alayým gelmezse gelmesin demek lâzým ama bu toplumun böyle bir algýsý yok.
    Serkan efendi ayný hareketi öncesinde yine yapmýþ ve yarým saniye falan farkla rakip araya girememiþti, yine giremez diye düþünüp topa gitmek yerine avel gibi topun kendine gelmesini bekledi sonucunda ne olduðunu gördük.
    Profesyonel kelimesinin bir manasý da iþinde ustalaþmýþ iþini ciddi yapan kiþi demek. Bizimkilerin lisansý profesyonel kendileri amatör malesef.

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Alýntý ataullah-ý sani Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstediðini getir, sorumsuzluk, ciddiyetsizlik, disiplinsizlik bu milletin sosyolojik problemi.
    Þota, Hollandalý bir çocuða bir kere söylediðinde anladýðý þeyi Türk ve Gürcü çocuða en az 10 defa söylemek gerektiðinden bahsetmiþti bir kere.
    Binanýn kolonlarýný içerisi büyüsün, bir þey olmaz diye kesip binanýn deprem anýnda keramet gösterip havada durmasýný bekleyen zihniyetle, duran toplarda eþleþtiði adamý bir þey olmaz ya, buna da gelmez herhalde diye düþünüp boþ býrakan kafa ayný kafadýr.
    Amaann gelmez demek yerine hayýr ben iþimi garantiye alayým gelmezse gelmesin demek lâzým ama bu toplumun böyle bir algýsý yok.
    Serkan efendi ayný hareketi öncesinde yine yapmýþ ve yarým saniye falan farkla rakip araya girememiþti, yine giremez diye düþünüp topa gitmek yerine avel gibi topun kendine gelmesini bekledi sonucunda ne olduðunu gördük.
    Profesyonel kelimesinin bir manasý da iþinde ustalaþmýþ iþini ciddi yapan kiþi demek. Bizimkilerin lisansý profesyonel kendileri amatör malesef.
    Üstat her þeyi þerhi izah etmiþsin tebrik ederim. Keþke böyle olmasaydi üzülüyor insan.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þöyle bir þey de var takým 10 gündür acaba covidmiyiz deðilmiyiz,covidliler nasýl gelecek yerine kim oynayacak gibi sorunlarla boðuþtu durdu. Fener maçýnda yine dengeliydik Serkan’ýn bireysel hatasý ve Pelkasýn uzaktan þutu sonucu belirledi.50 tane þut atsan Uðurcanýn elinin önünde sekmezdi top ama nasip iþte sekti gol oldu. Bu takým 10 maç yenilmedi bu oyuncularla ve bu hocayla. Kimseye haksýzlýk etmeyelim kadromuz iyi,hocamýz aslan gibi. Beþiktaþ maçý sonrasý rüyada gezmemizin sebebi de bu insanlardý. Evet Serkan kötü,yetersiz ama bu Serkan’ýn suçu deðil kapasitesi bu çocuðun. Seneye daha iyisini alýrsýn alternatif oyuncu olur çocuða da bu kadar yük binmez olur biter. Bize 10 haftadýr bu mutluluðu yaþatan insanlarý yok saymayalým. Bugün bizi yenen fenerin geleceði yok ama yenilen Trabzonspor’un geleceði pýrlanta gibi herkes rahat olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

La vurmayýn öldü çocuk.
    Ne anýný kolluyormuþsunuz. Cümbür cemaat...
    2-3 dakikalýðýna mavi ekran verdi çocuk.
    O yaþlarda olur böyle þeyler.

Bizim toplum 20 yaþýnda baba olup sorumluluk sahibi olan nesilden, 20 yaþýnda kendine çay doldurmaktan aciz nesle döneli çok oldu.

Aksi çýkan olursa mutlaka gariban büyümüþtür, zorluklar görmüþtür.

Serkan ýn topraðýný atýn da huzura ersin artýk.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

💥💥TFF'DEN FLAÞ KARAR!Spor Toto Süper Lig 28. haftanýn hakemlerini açýklayan TFF, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasýnda oynanan karþýlaþmada görev alan Yaþar Kemal Uðurlu ve VAR hakemi Cüneyt Çakýr'a görev vermedi.
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok üzülmedim maðlubiyete. Çünkü haketmedik.

Þu maçý neden rakipten fazla isteyemedik onu anlayamýyorum bir türlü. Önce isteyeceksin, kalite vs sonra konuþulur.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Soner Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok üzülmedim maðlubiyete. Çünkü haketmedik.

Þu maçý neden rakipten fazla isteyemedik onu anlayamýyorum bir türlü. Önce isteyeceksin, kalite vs sonra konuþulur.
    Bende üzülmedim o kadar bu sefer çünkü maçý izlerken kaybedeceðimizi hissettim çünkü Sikebahce maçý bizden çok daha fazla istedi...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ý sani - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muþ
    Yaþ
    34

@ÖmürKaradeniz61 Topun sekmesi deðil mesele Uðurcan'ýn yer almadaki hatasý. Bakýnýz Muslera. Adamýn iyi kaleci olmasýnýn en büyük yönü doðru yerde topun geleceði yerde olmasý. Biz milletle Altay'da kimmiþ Uðurcan'ýn yanýnda, Uðurcan dünyanýn en iyi beþ kalecisinden biri gibi abartýlý yorumlar yapmaya devam edelim.
    Bu kafa geliþim gösterecek kafa deðil. Þüphesiz kalecimiz çok yetenekli bir kaleci, geleceði de parlak ama ununu elemiþ eleðini asmýþ, bütün her þeyi yalamýþ yutmuþ gibi davranmak bu çocuklara zarar veriyor. Býrakýn Altay ondan iyi desinler, er ya da geç kimin iyi olduðunu herkes anlar sen en iyi olunca. Senin faziletini býrak rakiplerin düþmanlarýn ifade etsin.
    Milletle sidik yarýþtýrmaya çok meraklýyýz.
    Fino köpekleri sokaktan bir kurt veya herhangi bir daha iri köpek geçince havlar. O havlamaya o köpek dönüp bakmaz bile.
    Düþün ki o köpek de gidip finoya gidip hayýr sen deðil ben daha güçlüyüm dese bu ne denli komik olursa bu tip tartýþmalar da o denli komik oluyor. Etkileþim kasmak için yapýlan salak salak þeylere millet amma meraklý anlamadým gitti.
    Kimse kendini geliþtirmekle ve kendiyle meþgul olmuyor, sürekli bir kýyas. Gerçi bu salaklýk daha çocukken baþlýyor, anneni mi daha çok seviyorsun babaný mý diye dünyanýn en gerizekalý sorusuyla.
    Meclisin ismi büyük ama kendi büyük mü bana göre deðil.
    Büyüklük yaptýðýn iþle olur. Bir gecede þikecileri aklayan meclis büyük olsa ortak kararla her görüþten insanýn kabul edeceði insanlara en çok izlenen saatlerde Tvde mecburi yayýn bile yaptýrabilir.
    Doðan Cüceloðlu öldü gitti , arkasýndan vah vah sen ne güzel adamdýn güzellemeleri baþladý. Ne var yani böyle insanlara her akþam dönüþümlü her kanalda birer saat program yaptýrýlsa, sosyal medyaya içerik üretilse.
    Çok konuþtum özür dilerim ama mevzu Serkan'ýn kapasitesizliði deðil o kapasiteye sahip üretimi saðlayacak olan toplumun yetersizliði.
    Ben öðretmenim devlet okulunda, yurtdýþýnda bu mesleði yapanlara bakýnca kendimi bekçi veya gardiyan gibi hissediyorum. Eðitimcinin bu olduðu yerde çok da bir þey beklememek lazým. Spordaki egitmenlerimizin durumu okuldakilerden daha iyi deðil. Öðrenci baþarýsý ve sporcu baþarýsý da ayný paralellikte.
    Sorun Almanya bizi kýskanýyor diyenlerle , Almanlar bizi kýskanýyormuþ diye dalga geçenlerin dalga geçilesi durumu.
    Bunca senedir herkes ben dedi ne kazandý. Birazcýk da ;
    "Eller buðday ben saman, eller yahþi ben yaman." diyelim, belki o zaman, herkes baþkasýný kemâle erdirme vazifesi yerine kendi kemâlatýyla meþgul olur da, toplum düþtüðü bu çukurdan en azýndan düz bir zemine çýkar .
    Herkese hayýrlý geceler. Okuma zahmetinde bulunup da gözlerini yorduklarým haklarýný helal etsinler lütfen.

mawro61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýspanya

Rakibin 2 silahý vardý pelkas ve osayi.
    Nwakaemenin varlýðý osayi tarafýný etkisiz kýldý, ve zayýf halkalardan biri olan Marlon göze batmadý.
    Geriye tek tabanca pelkas kaldý. Bizim diðer zayýf halkamýz serkan üzerinden faturayý kesti.
    Evet yerlidir ve gençtir(bence yerli hiç deðil, futbol için genç de deðil) üstüne gitmeyelim ve acimizi içimize atalým.
    40 yýldýr yaptýðýmýz gibi biraz baðýrýp çaðýralým stres atalým. Elimizden birþey gelmiyor. Zavallý bir klübüz bu düzende.
    Büyük takýmýn sahadaki oyuncusu da büyük olmalý.
    1 tane amatör senin 40 yýllýk hayallerini yerin 40 kat dibine gömer ve sen 40 yýl daha aðlayýp sýzlamaya devam edersin.
    Evet bu yýl þampiyonluk beklemiyorduk ama ders almazsan, ki almýyoruz. Nasýl geçen yýl 1 stoper kiþisi nelere mal oldu, bu yýl bek ayný þeyi yaþatýr sana. Gelecek yýl bir kaleci, sonraki yýl libero vs vs.
    Nasýl ki ortadoðulularin deðiþmeyen bin yýllýk kaderi varsa, bizim de öyle maalesef. Çünkü zihniyetimiz ayný.
    Profosyonel deðiliz. Akýl-mantik yerine duygularla herþeyi yönetmeye çalýþýyoruz. Plân program yok. Saldým çayýra mevlam kayýra.
    Yine de ümit etmeye devam edeceðiz tabi.
    Seneye; þunu, þunu ve þunu alýrsak þampiyon olacaðýz.
    Haydi bakalým!

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

serkanýn pozisyon ibretlik çok üzüldüm. Alt yapýda ne eðitimi alýyor bunlar. bir alman getrisinler alt yapýya da çocuklarý eðitisin.
    Vallaha bunlar o kadar kalitesiz bir ortamda büyüyorlar ki sen Almanya’dan hoca getir adama ellerini çarparak gülerler bunlar. Bizim altyapýmýzdaki gençlerin kaç tanesinin matematiði iyi,kaç tanesi kitap okuyor,kaç tanesi fizik biliyor hiç merak ettiniz mi? Ben bilmiyorum ama tahmin ediyorum üç aþaðý beþ yukarý. Þimdi cepleri üç kuruþ gördükten sonra öyle yalandan yere instagramlara kitap,dergi fotoðraflarý atmakla olmuyor bu iþler. Gençlerimizde eðitim yok,bilgi yok,araþtýrma,merak yok futbol topunun peþine koþup trilyonlar almakla kaliteli insan olunmaz önce bunu öðretsinler altyapýda. Sen Hasan üçüncü gibi olmayan bilgisinin baþkalarýna aktarmaya çalýþan bir adamý altyapýyý al sen yönet dersen ben bu saatte boþ konuþmuþ olurum.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Hasan üçüncü görmesin çok üzülür.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sýrf eski topçu diye leþ gibi tipleri doldurdular altyapýlara, bu yüzden altyapýdan çýkan her topçu kafasýz oluyor.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Ýstanbul

Gole maçtan sonra bakmamýþtým bir daha hâliyle. Þimdi baktým da çok kötü pozisyon almýþýz acayip þaþýrdým. Flavio hiç yok. Pelkasý takip etmesi gereken ve baþlayýp býrakan biri var. En yakýn o. Ýzlediðim linkten seçemedim ama Bakasetas galiba. Sonra Serkan kovalýyor. Arkadan Flavio geliyor. Berat zaten bekin kademesine gitmiþti. Hiç olmamasý gereken bir pozisyon hem de hiç. Hani beki geçip ortalasalar kafayla atsalar neyse. Böyle pozisyon hatasý olmaz. Pisi pisine. Çok yazýk.

3 orta sahalý düzen olsa yemezdik. Bakasetas büyük zaafiyet getirdi orta sahaya.
    Konu kaçarava tarafýndan (02.03.2021 Saat 02:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

DÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Serkan'ý asýn kesin.
    Ama daha 21 yaþýnda.
    Gol yediðimiz pozisyon olduðu için, en zayýf halka olduðu için.
    Uðurcan hariç herkes berbat oynamýþken.
    Bir pozisyonla garibim Serkan maçýn kaybedilme sorumlusu oldu.
    Ama Bakasetas, Berat ve Flavio'nun hatalarýný Uðurcan kapattý.
    Serkan öyle yeteneksiz filan da deðil.
    21 yaþýnda ve öðrenmeye çok açýk.
    Býrakalým, hata da yapacak doðrularý da.
    Uðurcan hariç takým olarak kötüydük.
    Yine de unutmayýn hakem faktörüyle yenildik.
    Bu kadar kötü oyunla bile o göklere çýkarýlan þikecileri hüsrana uðratabilirdik.
    Hakeme sýðýndýlar.
    Hepsi bu.
    Konu DÝNÇ tarafýndan (02.03.2021 Saat 08:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Standart Süper Lig 26.Hafta | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Alýntý DÝNÇ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serkan'ý asýn kesin.
    Ama daha 21 yaþýnda.
    Gol yediðimiz pozisyon olduðu için, en zayýf halka olduðu için.
    Uðurcan hariç herkes berbat oynamýþken.
    Bir pozisyonla garibim Serkan maçýn kaybedilme sorumlusu oldu.
    Ama Bakasetas, Berat ve Flavio'nun hatalarýný Uðurcan kapattý.
    Serkan öyle yeteneksiz filan da deðil.
    21 yaþýnda ve öðrenmeye çok açýk.
    Býrakalým, hata da yapacak doðrularý da.
    Uðurcan hariç takým olarak kötüydük.
    Yine de unutmayýn hakem faktörüyle yenildik.
    Bu kadar kötü oyunla bile o göklere çýkarýlan þikecileri hüsrana uðratabilirdik.
    Hakeme sýðýndýlar.
    Hepsi bu.
    Futbolcu sahada “ben futbolcuyum” der. Misal Berat gibi. Serkan Asan futbolcu falan deðil. Sadece hýzlý. O da serseri kurþun misali.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Serkan ýn pozisyondaki hatasý topu kaptýrmasý deðil bana göre. Top kaptýrýlýr.
    Geriye kazanmak için koþarken bir anda býrakmasý...
    Hem savunmayý yanýlttý, hem kendi müdahale etmedi.

Yoksa Berat da yanlýþ hatýrlamýyorsam 2 kere orta sahada top kaptýrdý.

Topu sadece Serkan kaptýrmýþ gibi uþaðý gömmeyelim.

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

kendi basligina da yazdim serkan'in tek temel sorunu basit top kaptirmalari degil.en buyuk sorunu deli fisek misali nerede nasil duracagini bilememesi, basit pozisyonlari kendi kendine zora sokmasi ve pozisyonlara gec reaksiyon vermesi.bazen dalip gidiyor.orta sahada adam topla ileri cikiyor rakibin solu otoban gibi bosalmis durumda ama serkan kendisine isaret verilmeden sagdan bindirmeyi akil edemiyor.her mac buna benzer en az 3-5 pozisyon oluyor ve orta saha topcularinin komutuyla ileri kosmaya basliyor.ne hucuma cikarken,ne savunma yaparken hicbir sekilde tam olarak ne yapacagini nerede nasil pozisyon alacagini bilmiyor.umarim tedirginliginen heyecanindan bunlari yapamiyordur cunku bunlar ciddi zeka geriligi gostergesi olan pozisyonlar.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý omondoles Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolcu sahada “ben futbolcuyum” der. Misal Berat gibi. Serkan Asan futbolcu falan deðil. Sadece hýzlý. O da serseri kurþun misali.
    Ýlk forma kaptýðý zaman o hýzýyla çalým atýp orta açmaya çalýþýyordu. artýk o da yok. bir de geliþime açýk diyorlar

Adam aman biþey olursa benden bilinmesin, formada gitmesin diye hep geri oynuyor
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serkan ýn pozisyondaki hatasý topu kaptýrmasý deðil bana göre. Top kaptýrýlýr.
    Geriye kazanmak için koþarken bir anda býrakmasý...
    Hem savunmayý yanýlttý, hem kendi müdahale etmedi.

Yoksa Berat da yanlýþ hatýrlamýyorsam 2 kere orta sahada top kaptýrdý.

Topu sadece Serkan kaptýrmýþ gibi uþaðý gömmeyelim.
    kaptirdi, eskortluk etti, sonra bianda kosmayi briakti, gol geldi, fark bu!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk forma kaptýðý zaman o hýzýyla çalým atýp orta açmaya çalýþýyordu. artýk o da yok. bir de geliþime açýk diyorlar

Adam aman biþey olursa benden bilinmesin, formada gitmesin diye hep geri oynuyor
    aynen, sürekli geri geri geri pas, ataga cikicayiz, topun üstüne basip bekliyor sonra ugurcana gönderiyor?

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

halen daha resmi tepki yok, Ulan Bitigen atandi, Yönetim sen uyu, mactan sonra, ahhhhhh

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    La vurmayýn öldü çocuk.
    Ne anýný kolluyormuþsunuz. Cümbür cemaat...
    2-3 dakikalýðýna mavi ekran verdi çocuk.
    O yaþlarda olur böyle þeyler.

Bizim toplum 20 yaþýnda baba olup sorumluluk sahibi olan nesilden, 20 yaþýnda kendine çay doldurmaktan aciz nesle döneli çok oldu.

Aksi çýkan olursa mutlaka gariban büyümüþtür, zorluklar görmüþtür.

Serkan ýn topraðýný atýn da huzura ersin artýk.
    O yaþlarda tabii ki hata olacak. Tecrübe dediðimiz olgu böyle geliþiyor.
    Ama bu hata sizin bahsettiðiniz o yaþlarda olacak hata deðil. Hiç bir þey yapmayacaksýn düz koþacaksýn sadece.
    Ýnsanlarýn kýzdýðý noktada bu. Koþmasýnýn yönünü deðiþtiriyor. Olacak iþ deðil. Hatýrladýkça geriliyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

maçýn hakký beraberlikti, kazanacak bir takým varsa da maalesef fenerin hakkýydý, malum son þans diye bakýyorlardý, %100e yakýn kapasiteyle þans yardýmýyla yendiler. hakeme hiç bakmýyorum, biz ne zaman hakem avantajýyla maç aldýk ki...
    þimdi olumsuz algýya gerek yok, 4 maçlýk seri ile yine takým kendini bulur. bize 11 puan gerideyken koptu diyenler yine bizi gruba eklerler... yeter ki takým oyununa devam etsin... son 5-6 maça ömür ve trondsen de eklenecek... bence ilk 3te kapatýrýz ligi...

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Caner'in yedeði iyi top oynadý. Bir Trabzonlu ipten alacakken diðer Trabzonlu tekmeyi vurdu; yapacak bir þey yok.
    Naber?

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Dün akþamki canlý yayýnýmýzda maçla ilgili birçok detayý akýlda kalanlarý konuþtuk... Beðenip paylaþabilirseniz bizim için oldukça fazla etkisi olacaktýr

And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)