Sayfa 12 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1093 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1-0 Gaziantep FK | Maç Sonucu

Nereden
    Bursa

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyasilerin hangi aşıyı vurdurduğunu bilmiyoruz. Corona aşısı mı başka aşı mı nerden bileceğiz. Corona ise çinden gelen aşıyı hayatta vurdurmazlar.
    Bazı konuları abartmasak mi. C.baskani ve saglik bakanı da cin aşısını oldu, hem de kameralar karşısında. Asiyi vuran da benim sınıf arkadaşım hatta.
    Bir saglik çalışanı olark cin aşısı veya alman aşısı diye iki seçenek olsa cin aşısını secerdim bu arada.
    Alman aşısı canli işi,mrna aşısı,ilk defa denenen bir asi.nasil etki edeceği pek bilinmiyor ve yan etki potansiyeli yüksek.
    Cin aşısı ise yıllardır uygulanan bir asi modeli, ölü asi. Yan etkisi düşük.dezavantaji ise etkisi de biraz daha düşük.
    Bir konuda yorum yapmadan önce biraz araştırmak lazim, her duyduğuna inanmamak gerek.
    Sporculara öncelik hakkı takınabilirdi ama onların öncesinde gelen cok gurup var.
    Konu emre6117 tarafından (13.02.2021 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Covid meselesi cidden pek anlaşılabilir bir şey değil. Benim babam kaptı önce ve ayrı bir odada 10 gün kaldı. 6. gününde iki kardeşim de ufak ufak rahatsızlanmaya başladı. Aynı odada kaldığım ateş gösterirken diğeri sadece baş dönmesi belirtileri gösterdi başka hiçbir şey yok. Eve ambulans geldi ve ikisi de pozitif çıktı. Sonra onlar ayrı bir odaya alındı. Aşağı yukarı yirmi gün bu ortamda kalmama rağmen bana ve anneme bulaşmadı ya da etki göstermedi bilmiyorum. Kesinlikle bulaşır ya da ağır geçirirsin diye bir şey yok yani. Belki bize test yapsalar o sırada bizde pozitif çıkabilirdik ama en nihayetinde karantina süreci bitince ben yine işe gittim. Prosedür böyle çünkü. Dikkat etmek fazlasıyla önemli ama bu iş temelde vücut yapısı ile alakalı duruyor daha çok. Belki de hiç dikkat etmeyen biri öylece atlatıyor ama bulaştırdığı kişi ağır geçiriyordur. Futbolcular elbette daha izole yaşıyorlardır ama yine de tam olarak nereden bulaşacağını bilemediğimiz için olumsuz bir şey söylemek doğru olmaz. Geçmiş olsun diyelim kendilerine inşallah başka kimseye bulaşmadan bu süreç atlatılır
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Bursa

Aynı ve kapalı ortamda çalışan 3 arkadaşımda farkli zamanlarda pozitiflik oldu, ancak bulaş tek kişiyle sınırlı kaldı.
    Yani 1 kişi pozitife mutlaka başkalarına bulaşacak diye bir kesinlik yok.sadece aynı evde yaşayanlarda bulaş riski cok fazla artıyor.
    Yani 1 evde 1 kişi pozitifse %90 tüm aileye yayılıyor.
    Konu emre6117 tarafından (13.02.2021 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı konuları abartmasak mi. C.baskani ve saglik bakanı da cin aşısını oldu, hem de kameralar karşısında. Asiyi vuran da benim sınıf arkadaşım hatta.
    Bir saglik çalışanı olark cin aşısı veya alman aşısı diye iki seçenek olsa cin aşısını secerdim bu arada.
    Alman aşısı canli işi,mrna aşısı,ilk defa denenen bir asi.nasil etki edeceği pek bilinmiyor ve yan etki potansiyeli yüksek.
    Cin aşısı ise yıllardır uygulanan bir asi modeli, ölü asi. Yan etkisi düşük.dezavantaji ise etkisi de biraz daha düşük.
    Bir konuda yorum yapmadan önce biraz araştırmak lazim, her duyduğuna inanmamak gerek.
    Sporculara öncelik hakkı takınabilirdi ama onların öncesinde gelen cok gurup var.
    ya birakalim bu isleri yaa çin asisinin savunulacak bir tarafi yok, kendileri bile o bizim aldigimiz asiyi kullanmiyor, bir sürü tartisma konusu çikti... çin ile olan hangi fuski yiyen iliskiden dolayi bilmem ama kolumuzu kaptirmisiz gidiyoruz açik ve net... utanmadan skilmadan Uygur meselesine bile agzini açmayanlardan bir nâne olmaz...

o tv önünde asi olanlara inanmak da ne bileyim... asiyi isterse babam yapsin, içinde gerçek asi olduguna inanmak bana göre degil...
    tvlerde sov yapma yaptirma amaçli yapilan bir sey, hele bizim ülkede, çünkü o anlarda tvde resmen sanki büyük bir olaymis gibi oooo CB asi oldu siz de olun bugün târihi gün diye geçiyorlardi utanmaz reziller...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maça dönelim müsadenizle:

Ekran Alıntısı.jpg

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya birakalim bu isleri yaa çin asisinin savunulacak bir tarafi yok, kendileri bile o bizim aldigimiz asiyi kullanmiyor, bir sürü tartisma konusu çikti... çin ile olan hangi fuski yiyen iliskiden dolayi bilmem ama kolumuzu kaptirmisiz gidiyoruz açik ve net... utanmadan skilmadan Uygur meselesine bile agzini açmayanlardan bir nâne olmaz...

o tv önünde asi olanlara inanmak da ne bileyim... asiyi isterse babam yapsin, içinde gerçek asi olduguna inanmak bana göre degil...
    tvlerde sov yapma yaptirma amaçli yapilan bir sey, hele bizim ülkede, çünkü o anlarda tvde resmen sanki büyük bir olaymis gibi oooo CB asi oldu siz de olun bugün târihi gün diye geçiyorlardi utanmaz reziller...
    Uygur meselesinde haklisiniz. Çinlilere güven olmaz.o konuda doğru.
    Ben de 2.doz asiyi 3 gun önce oldum.
    Emin olun siyasiler de aynı asiyi oldu.
    Zaten aşılar bir kutuda geliyor.kutuyu açıyorsun sıra ile vuruyorsun.oyle araya başka asi karistirma durumun yok
    .bizzat korona aşısı uygulamasında görev aldım, evlere giden birisi olarak konuşuyorum.
    C.baskani ve saglik bakanı da emin olun cin asini oldu.
    Asi konusu karışık.merak edenler özelden yazabilir.
    Asi oldum kurtuldum diye birsey yok.
    Konu emre6117 tarafından (13.02.2021 Saat 14:55 ) değiştirilmiştir.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oh be... Sonunda Berat Flavio ortahsasi
    .Insallah utandirmazlar..bu maç cok önemli...

Djanini reis bayadir suskun

Bugün yazacaktır...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    Bursa

Bizim takımda ugurcan, edgar,hugo, ekuban, djaniny,nwakame,berat, bakesetas (8 kisi) ana oyuncular.
    Bu oyunculardan ne kadar çoğu sahaya çıkarsa basarili olma ihtimalimiz o kadar artar.
    Geri kalan oyuncular yardımcı oyuncular.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Süper Lig 24. Hafta | Trabzonspor - Gaziantep FK | 13.02.2021 | 16:00

Haydi Flavio! Formayı bugün al ve bir daha bırakma!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

En iyi kadromuzla sahadayız.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VAR yine Bitigen e verilmiş, adam sanki özellikle bizim maçlara veriliyor inanılır gibi değil bu kadar hatalar üzerine.
    Kadrolu TS sindirme hakemi adeta.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan Hakan yeşil zor hocam çünkü haftaya Parmak dönüyor.
    Bu hafta için Allah muhafaza Flavio veya Berat sakatlanırsa yerine tek alternatifimiz Hakan kalıyor anlamında dedim hocam...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

Çoğu kişinin görmek istediği bir orta saha olmuş. Flavio'yu seviyorum ama onunla ilgili 8 numarada hâlâ endişelerim var. Şu an oynayacak başka bir oyuncu olmadığı için diyecek fazla bir şey de yok.

Antepte Dicko yok. İyi. Güçlü boğuşan bir forvetti.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VAR yine Bitigen e verilmiş, adam sanki özellikle bizim maçlara veriliyor inanılır gibi değil bu kadar hatalar üzerine.
    Artniyetten başka birsey değil bu...
    Skandal sayılacak atamalar!
    Süper kupa finalinde çifte standartın anasını ağlatan hakem de iki haftadır yine düdük ve emek çalıyor. Eskiden bari düdük astırıyorduk da şimdi sesimiz dahi çıkmıyor. Utanmsak çıkıp teşekkür edicez!
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yine yeniden a. biti dolaylı yoldan da olsa verildi maça.

Skandal.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadro ideal olmasi gereken begendim.bitigen sabotaj yapmazsa alir devam ederiz yolumuza

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Osama Rashid'e dikkat edelim yeter...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hastalara , sakatlara çok geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede toparlarlar.

Haftalardır artan şekilde oluşturduğumuz oyun ezberi ve özellikle hücumda insiyatifi eline alan oyuncuların performansında düşüş olmaz ise net bir skor ile kazanacağımızı düşünüyorum.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Rize

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam meslek ne sizin?

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

itigeni sürekli bizim maçlara vermeleri direk art niyet, azılı ts düşmanı bu adam.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Covid sayisi artmazsa iyi olur onumuzdeki surecte..tff asi getirtip yaptiramiyor mu takimlara illa devleti beklemek gerekmez parasi olan kendi temin eden kurum ve insanlar onayli asiyi vurdursunlar iste..

alikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Skoru ele aldıktan sonra sıkıntılı hareketler yapıyoruz bugünkü rakip bu tarz eglenmeleri cezalandirir rotasyon daha daralmış durumda galibiyet için stresli görüntüde şansımız hava bozmadan maç yapılacak yarın itibariyle bircok maç zor şartlarda oynanacak

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orta alandaki rotasyonun daralması sebebiyle Berat ve Flavio'nun sakatlık ve kırmızı kart konusunda dikkat etmeleri lazım. Parmak için 3 hafta deniyordu dolayısıyla Başakşehir maçına da yetişmeme olasılığı var. Edgar ve Hugo'nun sınırda olmaları ise ayrı sıkıntı. Bu maçı kartsız geçseler de FB maçı öncesinde mutlaka bir operasyon çekerler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Flavio o pozisyonda umarım beklenen katkıyı verir. Önde pres yapınca sevimli gözüküyordu ama o alanda çok fazla oyunun içinde olmak zorunda, inşallah iyi oynar.

Normalde 1 0 net skor diyorum her maçımıza ama bu Gaziantep biraz değişik oynuyor 3-4 yeme potansiyeli de var elemanların. Yeni hocaları kenarda eskisini aratmayacaktir şova devam.

Bu arada yedek klubesi çok kötü gözüküyor. Allah kolaylık versin. Hoseiniyi 15 20 dk izleyebiliriz gibi duruyor.
    Konu iyattara tarafından (13.02.2021 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)