Sayfa 43 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 SonuncuSonuncu
Toplam 1093 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1-0 Gaziantep FK | Maç Sonucu

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin en az mağlubiyet alan takımlarından birine karşı oynayacağız. Kapanan takımlara karşı sıkıntı yaşıyoruz. Bakasetas nasılsa bizi kurtarır düşüncesine kapılmamak lazım. Buldugumuz pozisyonları harcamamalıyız. Özellikle Djaniny, isabetli şut çekemeyeceğini farkettiyse risk almayıp topu ayağından erkenden çıkarmalı.
    Nitekim böyle oldu

Berkedogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekuban kac mactir daha az press yapiyor. Tek amaci iki kisinin arasina dalip calim atmak olmus. Yarardan cok zarar veriyor son zamanlarda.
    Şampiyon olsakta olmasakta En büyük TRABZONSPOR.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Anastasios Antepesokanetas

carantinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım genel olarak iyiydi. Ben son 3 maçta Ekuban'ı çok beğenmiyorum. O noktada alternatifler olunca bir deneme olamaz mı diye düşünüyorum. Afobe uca Djanini sağ açığa denenebilir. Yunus ya da Yusuf ile başlanabilir. Özellikli yusuf geçen sezona göre daha motive gibi. Oyuna girdiği anlarda savunmada özellikle katkı veriyor geçen sene önünden yürüyerek geçerlerdi şimdi eşleştiği rakip bek hücuma çıkınca takip ediyor alıyor gidiyor.

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şikebahçe oynamadan bedava bir maç daha aldı karagümrükten. adamlar adeta gol atmak istemedi. hele emre çolak kalenin içinde topu havaya dikti son dakikalarda. mamalama olaylarına başlamış malum çukur camia. nefret ediyorum bu yancı istanbul takımlarından. inşallah sene sonu kasımpaşa karagümrük başakşehir vs 1-2 tanesi düşer.
    from BOGAZIÇI

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın tam halini bulan olursa beni bilgilendirebilir mi lütfen?
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraz ikinci yarıya bakabildim. Oynanan futbolu pek beğenemesem de 3 puanı alabilmek çok önemliydi. Tel reisin kırmızı görüp akbil FC maçında olmaması bizim için kötü oldu. Zaten yedek kulübemizde ortalık 56.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir tebriği de kamil Ahmet hakediyor.
    3-4 çok kritik pozisyonda topla rakibin arasına girdi.
    Trabzonspor'un defans oyuncularının en büyük eksiği bu.
    Kamil bu konuda iyiydi.
    Bana göre savunma anlamında Serkan'ın çok önünde...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

3 puandan keyif alamadım şu fener yüzünden. Ayrıca antep takımını istanbul'da da bu kadar hırslı görürüz insallah.

Normal mücadele edersin tamam da arkadan kasti müdahaleler, kırmızı kart aldırmak için numaralar, penaltı için ceza sahasında atlamalar falan çok göze batti. Gs maçında çok rahatlardi. T.direktor bile oyunun içindeydi sürekli hakeme oynadı.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Forvet hattında üç tane bireysel oyuncu ile oynuyoruz ve ilginç bir şekilde bunların en az bencili nwakaeme. Bazen kızıyorum kendisine gereksiz işlere giriyor ama ceza sahasına fuzuli orta açmaya çalışmaktansa iki kişiyi çalımlamaya çalışması bana daha makul geliyor. Djanini ve ekuban ise kafaları yerdeyken oynuyorlar sanki. Flavio'nun bugün bakasetasa atmadığı bir pas var mesela net gol pozisyonuydu. Hocanın bu konuda çok net uyarılar yapması gerekiyor. Bu kadar bencilliğin adı şımarıklıktr. Her maç o bir golü bulamazsın ki bakasetas gelmeseydi şu an çok başka şeyler konuşuyor olabilirdik. Savunmada nasılsa iyi kapanıyoruzun güveni herhalde bu vurdumduymazlıkta o ama o iş patlar. Bir penaltıya bakar sonra zor toparlarsın.

Yine bu kafa kaldırmama konusunda antepin üzerimize çok geldiği dakikalarda anormal şişirmeler yüzünden ikinci golü bulamadığımızı düşünüyorum. ileride sayı eşitliğini sağladığımız birkaç zaman vardı ama o uzaklaştırılan toplar hedefsiz atıldı ve baskıyı ikinci golü bularak kırma şansını kaybettik. Ekuban şu an yerini yadırgıyor ama kendisini forvette veya on numarada kullanma şansımız yok. Birinde defans arasında kayboluyor öbüründe de zaten bakasetas var. Djanini kenarda kendisinden daha faydalı oynuyor ama aynı bencillik onda da var. Haftaya muhtemelen afobe'yi sahada göreceğiz. Eğer afobe kendini gösterirse ikisinden biri kulübeyi görebilir. Ekuban benim bu takımda en sevdiğim oyuncu ama kendisini toparlamak da zorunda. Biz zaten aşırı pozisyona giremiyoruz bir de bencilce hareketlerle baş edemeyiz.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CİVELEK.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tebriği de kamil Ahmet hakediyor.
    3-4 çok kritik pozisyonda topla rakibin arasına girdi.
    Trabzonspor'un defans oyuncularının en büyük eksiği bu.
    Kamil bu konuda iyiydi.
    Bana göre savunma anlamında Serkan'ın çok önünde...
    k. ahmetin alt yapı eğitimi bariz serkandan iyi.. bir de serkanın fizik yetersizliği devreye girince maalesef çok yetersiz kalıyor bu seviye için..
    Attan inip eşeğe bindik!

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Tebrikler Fırtınam...

Tebrikler Abdullah Hocam...

Şerefsizlere inat aynen devam...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

13 puan farkı kapatıp şampiyon olan takım yok biz anca 6 ya indirebildik.İngiliz Malzemeci bizi mahfetti 7 maçta sadece 5 puan o yüzden kasmaya gerek yok .
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 puan farkı kapatıp şampiyon olan takım yok biz anca 6 ya indirebildik.İngiliz Malzemeci bizi mahfetti 7 maçta sadece 5 puan o yüzden kasmaya gerek yok .
    Sıkıntı yok, biz Arap atı misali geriden gelip önde ki denyoları defalarca yakaladık yine yakalıyoruz. 30. haftalardan sonra büyük şerefsizlikler yine baş gösterecek, fener yine karışacak ilk beşe bile giremeyecek, gs'ye bizi boğdurmazlarsa sezon sonuna kadar yarışa ortağız. Aşırı şerefsizliklerle dolu bir 16 hafta yaşayacağız.

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı 90dk izlemeyenler hariç flavio eleştirisi bitti, sıra marlonda, oynamadığı bir maç sonrası anlaşılacaktır değeri. Bir de adam ofansta yok diyorlar, adam en az 10 kez bindirdi nwakame reiz bir kez bile top atmadı son 20 maçtır
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı mekatronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı 90dk izlemeyenler hariç flavio eleştirisi bitti, sıra marlonda, oynamadığı bir maç sonrası anlaşılacaktır değeri. Bir de adam ofansta yok diyorlar, adam en az 10 kez bindirdi nwakame reiz bir kez bile top atmadı son 20 maçtır
    Marlon çok iyi niyetli ve işini yapan birisi. Çok gayretli atmasa bile işini yapıyor bindirme yapıyor. Marlon ligin en iyi sol beklerindendi istikrarli.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forvet hattında üç tane bireysel oyuncu ile oynuyoruz ve ilginç bir şekilde bunların en az bencili nwakaeme. Bazen kızıyorum kendisine gereksiz işlere giriyor ama ceza sahasına fuzuli orta açmaya çalışmaktansa iki kişiyi çalımlamaya çalışması bana daha makul geliyor. Djanini ve ekuban ise kafaları yerdeyken oynuyorlar sanki. Flavio'nun bugün bakasetasa atmadığı bir pas var mesela net gol pozisyonuydu. Hocanın bu konuda çok net uyarılar yapması gerekiyor. Bu kadar bencilliğin adı şımarıklıktr. Her maç o bir golü bulamazsın ki bakasetas gelmeseydi şu an çok başka şeyler konuşuyor olabilirdik. Savunmada nasılsa iyi kapanıyoruzun güveni herhalde bu vurdumduymazlıkta o ama o iş patlar. Bir penaltıya bakar sonra zor toparlarsın.

Yine bu kafa kaldırmama konusunda antepin üzerimize çok geldiği dakikalarda anormal şişirmeler yüzünden ikinci golü bulamadığımızı düşünüyorum. ileride sayı eşitliğini sağladığımız birkaç zaman vardı ama o uzaklaştırılan toplar hedefsiz atıldı ve baskıyı ikinci golü bularak kırma şansını kaybettik. Ekuban şu an yerini yadırgıyor ama kendisini forvette veya on numarada kullanma şansımız yok. Birinde defans arasında kayboluyor öbüründe de zaten bakasetas var. Djanini kenarda kendisinden daha faydalı oynuyor ama aynı bencillik onda da var. Haftaya muhtemelen afobe'yi sahada göreceğiz. Eğer afobe kendini gösterirse ikisinden biri kulübeyi görebilir. Ekuban benim bu takımda en sevdiğim oyuncu ama kendisini toparlamak da zorunda. Biz zaten aşırı pozisyona giremiyoruz bir de bencilce hareketlerle baş edemeyiz.
    Kelime kelime aynı şeyleri düşünüyorum.
    Her yeni yapılanmanın içine edebilecek potansiyel var takımda.
    Ya hu yardımlaşarak oynasaniz her birinizin 15 er golü vardı.
    "Ben atayım" hikayesine anlamsız şeyler çıkıyor ortaya.
    Kibir ve ego yapmasa skor yapacak oyuncular,kibir sayesinde düşük skorlarda.
    Bu pozisyonda sen adama gol attırırsın,5 dakika sonra o sana attırır.
    Yavaş yavaş Hugo Rodallega moduna giriyo forvetlerimiz maalesef.
    O da pas vermezdi kimseye.
    Dar açılardan anlamsız şutlar cekiyo diye elestirirdik.
    Aynı Dejavuyu yaşamak zorundamıyız arkadaş?
    Elimizdeki hücum oyuncuları bireysel olarak etkili
    Bir çok takımin hücum hattinda olmayan kabiliyetleri var ama anlamadıkları şey,bu yetenekler yardımlaşmayla taçlanır.
    Takıma Papua Yeni Gine takımı muamelesi yapmak şımarıklık.
    Dediğim gibi ego yapmasalar 15 er golleri 10 ar tane de asistleri vardı.

Nereden
    İstanbul

Geriden pasla çıkarken orta sahada pas alacak oyuncu bulmakta zorlandığımız anda Baker'ın stoperlerin arasına girmesini ve takımı rahatlatmasını aradım. Yanlış görmediysem hiç denemedik bunu. Malatya maçında Baker vardı ama yine zorlanmıştık gerçi. Uzun top denedik fazlasıyla. Berat kanatlara iyi top attı ilk yarı.

Ortalama pozisyonlardan da belli olduğu üzere orta sahada Flavio, Berat ile ikili orta saha gibi oynamadı. Bakasetas da öne gidince bağlantı kurmakta zorlandık.

Beklerimiz özellikle son 30 dk fazlasıyla ikiye bir kaldı. Marlon stoperleri sıkıp içeri girmiş, Nwakaeme önde kalmış rakip terse uzun oynayıp öne çıkan boş bekine oynuyor ve Marlon rakip beke ortalattırıyor. Bin defa gördük bunu.

Son 3 maç öndeki oyuncuların bireysel oynama ve aşırı top kaybı yapma sorunu baş ağrıtmaya başladı. İlk yarı maçı rahat koparacakken saçma sapan tercihler yaptılar.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kelime kelime aynı şeyleri düşünüyorum.
    Her yeni yapılanmanın içine edebilecek potansiyel var takımda.
    Ya hu yardımlaşarak oynasaniz her birinizin 15 er golü vardı.
    "Ben atayım" hikayesine anlamsız şeyler çıkıyor ortaya.
    Kibir ve ego yapmasa skor yapacak oyuncular,kibir sayesinde düşük skorlarda.
    Bu pozisyonda sen adama gol attırırsın,5 dakika sonra o sana attırır.
    Yavaş yavaş Hugo Rodallega moduna giriyo forvetlerimiz maalesef.
    O da pas vermezdi kimseye.
    Dar açılardan anlamsız şutlar cekiyo diye elestirirdik.
    Aynı Dejavuyu yaşamak zorundamıyız arkadaş?
    Elimizdeki hücum oyuncuları bireysel olarak etkili
    Bir çok takımin hücum hattinda olmayan kabiliyetleri var ama anlamadıkları şey,bu yetenekler yardımlaşmayla taçlanır.
    Takıma Papua Yeni Gine takımı muamelesi yapmak şımarıklık.
    Dediğim gibi ego yapmasalar 15 er golleri 10 ar tane de asistleri vardı.
    Benim anlamadığım nedeni ne bunun. Ekuban böyle bir adam değildi sağ tarafta oynuyor diye mi olmaya başladı bunlar. Forvetteki hallerini biliyoruz fayda sağladığı maç yok. Ligin en iyi on numaralarından birini aldık orada da oynayamaz. Alternatifi yok diye mi ya da bu şımarıklık ki maç boyu kendisini parçalayan adamdan bahsediyoruz. Nasıl bu hareketleri yapıyor ben anlamıyorum. Djaniny ile aralarında bir problem varsa bunu çözmek hocanın işi. Eğer böyle bir problem yoksa da bu koordinasyon problemini çözmek de hocanın işi. Mis gibi ortam sağlanmış her maça coşku içerisinde çıkmak varken şu konuştuğumuz şeyler çok üzücü. Ama bunları da konuşmak gerek çünkü kilidin açılmadığı gün en çok yüklenilecek iki kişi bu arkadaşlar olacak.

Son olarak şunu eklemem lazım. Bu takımın bir sekiz numara eksiği bariz var ama asıl problemi beklerde yaşıyoruz. İleriye gereken desteği veremedikleri için pozisyonlarda farklı opsiyonlar sunulamıyor ve iş o oyuncuların bireysel yeteneklerine kalıyor. Bakasetas henüz oyunun içine giremedi djanini ve ekuban da kafasının dikine gidiyor. Bunlara siz ne yapıyorsunuz diyecek bir ağır adam da yok takımda. Normalde Nwakaeme'nin öyle bir gücü var ama o bu toplara hiç girmiyor. Şu an nwakaeme dışında topun aşırı güvenle atıldığı ikinci bir isim yok takımda. Seneye forvete kesinlikle çok güvenilir bir adam bulmamız gerektiğini düşünüyorum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Rakipteki 7 numara emek hırsızının teki adam sürekli kendini yere attı.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Nereden
    İstanbul

Bu takım bireysellik sorununu çözerse başarılı olur.
    Bu dar kadro ile zaten zor bir iş basariyoruz
    Daha da zorlastirmanin alemi yok.
    Sıralama da yukarıya çıkmamız zor çünkü rakiplerde maçlarını kazanıyor.
    Anadolu takımlarının yüksek potansiyeli var bunu kupada görüyoruz.
    Ama ligde çok kasmiyorlar.
    Bize karşı ise inanılmaz kapaniyorlar.
    Bu durum İstanbul takımlarına yarıyor.
    Bunları görebilmek lazım.
    Biz bunca dezavantajı ancak yardımlaşarak çözeriz.
    Defansta nispeten cozdugumuz bu sorunu hücumda da çözebilmeliyiz.
    Oyunculara takimdaşlığı biraz daha aşılamak lazım.
    Mevcut durumda En büyük ilacımız bu.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım nedeni ne bunun. Ekuban böyle bir adam değildi sağ tarafta oynuyor diye mi olmaya başladı bunlar. Forvetteki hallerini biliyoruz fayda sağladığı maç yok. Ligin en iyi on numaralarından birini aldık orada da oynayamaz. Alternatifi yok diye mi ya da bu şımarıklık ki maç boyu kendisini parçalayan adamdan bahsediyoruz. Nasıl bu hareketleri yapıyor ben anlamıyorum. Djaniny ile aralarında bir problem varsa bunu çözmek hocanın işi. Eğer böyle bir problem yoksa da bu koordinasyon problemini çözmek de hocanın işi. Mis gibi ortam sağlanmış her maça coşku içerisinde çıkmak varken şu konuştuğumuz şeyler çok üzücü. Ama bunları da konuşmak gerek çünkü kilidin açılmadığı gün en çok yüklenilecek iki kişi bu arkadaşlar olacak.

Son olarak şunu eklemem lazım. Bu takımın bir sekiz numara eksiği bariz var ama asıl problemi beklerde yaşıyoruz. İleriye gereken desteği veremedikleri için pozisyonlarda farklı opsiyonlar sunulamıyor ve iş o oyuncuların bireysel yeteneklerine kalıyor. Bakasetas henüz oyunun içine giremedi djanini ve ekuban da kafasının dikine gidiyor. Bunlara siz ne yapıyorsunuz diyecek bir ağır adam da yok takımda. Normalde Nwakaeme'nin öyle bir gücü var ama o bu toplara hiç girmiyor. Şu an nwakaeme dışında topun aşırı güvenle atıldığı ikinci bir isim yok takımda. Seneye forvete kesinlikle çok güvenilir bir adam bulmamız gerektiğini düşünüyorum.
    Valla Ekuban'a bende anlam veremiyorum.
    Bu adam Sörloth'u Sörloth yapan en önemli adamlardan biriydi.
    Bu adam takımın en iyi tamamlayıcı oyuncusuydu.
    Bu adam yardımcı forvetin en iyi örneğiydi.
    Bu adam elimizdeki en iyi takım oyuncusuydu.
    Bu adam nasıl bu kadar bireysel oldu çözemiyorum

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Önümüzdeki maçlarda seri puan kayıpları olmasına üzülmem

Bu takım beni ne zaman ümitlendirse sonrasında üzdü

Şimdilik keyifle izliyoruz maçları

Ama dediğim gibi, işin iddialı kısmını istemiyorum, olmuyor

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Nasıl gol atacağımızı attığımız gol gösterdi.
    Yani hemen vurmaya calışmayacağız.

Ama waka olsun, canini olsun, ekuban olsun hepsi bireysel calım calım en son kaleye vuruyor. kaleyi tutmuyor demiyorum onundeki adama çarpıp bize atak oluyor.
    Aslında ligin en etkili 3 adamı ama kendilerine oynuyor. birlikte oynasalar. O 2 çalımdan sonra vurmak yerine boş arkadaş görseler zaten maclarımız 1-0 degil 3-4 0 bitecek ve hepsi atacak. Bakasetas onlar kadar etkili degil ama golleri bu yuzden atıyor.

Ligin en etkili geri ikilisine sahibiz. edgar ve hugo , en etkili hucum 3lusune sahibiz. Net bir sorloth yok ama olsun. oldukca etkili 6 ve 8 noya sahibiz. berat ve bakasetas.
    oyunu hızlandırabilen marlon ve flavio ya sahibiz. adamlara giydirmeyin çok enerjikler. Zaten kalecimiz 10 degil 20 numara

İşte emegin karşılığını puan olarak<alıpta daha fazlasını bu yuzden alamıyoruz
    13 Vitor Hugo

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

En büyük sorunumuz Ekuban ve Djaniny arasındaki tuhaf hesaplaşma...
    Teknik ekip bunu acilen çözmeli.
    Bunu nedense kimse dile getirmiyor.
    Özellikle dikkat ediyorum.
    Ekuban çok net pozisyonlarda bile Djaniny'ye top atmıyor.
    Djaniny hariç herkese atıyor.
    Hatta ileride gole yakın Djaniny'yi değil de gerideki flavio'yu tercih ettiği çok pozisyon oldu.
    Djaniny'de bu konuda çok masum değil belki ama Eku suyunu çıkardı bu işin.
    Hoca ikisiyle de konuşup bu sorunu çözmeli.
    İçinde bulunduğumuz kadro kısıtlılığı asla bu sorunu kaldıramaz.
    İki oyuncu da bu manada takıma zarar veriyor.
    Hakikaten nedir bu, mahalle maçı mı bu birbirine top atmıyorsun, ikisi de (özellikle ekuban) çok net uyarılmalı.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)