Sayfa 8 Toplam 92 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 18 58 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2278 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anastasios Bakasetas

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşmasından belli özel oyuncu olduğu. Verdiği tum cevaplar güzeldi.

Basında bildiğim tek kadın Nurgül, o mu sordu bilmiyorum ama o herhalde, bayrak sorusu çok gereksiz bir soru. Ne duymak istiyor anlamıyorum, iğrenç bir şey yapmak istemiyorum zorla yaptırıyorlar falan mi diyecek adam. Yazik gerçekten, baka güzel cevap verdi üstüne de YESin sorusuna güzel soru diyerek kadını bozdu biraz
    Video var mı?

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

"Sirtaki Reis"
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Nurgül ya da Ezgi Alp, hangisiye ALLAH belâsini versin ... bu zamana kadar bu olaydan bile bagimsiz olarak kendisine neden bu kadar düsman ve niye sövme derecesine geldigim anlasilmistir simdi herhalde... bu soruyu sormasina gerek yoktu geri zekâli oldugunu bilmek için....

ekleme : Nurgül degilse de baskasiya, onun için geçerli bunlar.... gerçi Nurgül'de de bu soruyu sorma kapasitesi var ama neyse
    Konu Sefer A. tarafından (11.02.2021 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

https://twitter.com/avcidaddyy/statu...82989249527808

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video var mı?

Bu soruyu sorun Trabzonspor düşmanıdır. Acilen tesislere girişi engellenmelidir. Nurgül değil soruyu soran. Karadeniz gazetesi muhabiri Ezgi Alp

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nurgül ALLAH belâni versin ... bu zamana kadar bu olaydan bile bagimsiz olarak kendisine neden bu kadar düsman ve niye sövme derecesine geldigim anlasilmistir simdi herhalde... bu soruyu sormasina gerek yoktu geri zekâli oldugunu bilmek için....
    Konu Oğuz B. tarafından (11.02.2021 Saat 12:15 ) değiştirilmiştir.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Anastasios Bakasetas

Teşekkürler. Utancımdan sonuna kadar izleyemedim. Soruyu soran kişi adına da utandım.
    Konu omondoles tarafından (11.02.2021 Saat 12:27 ) değiştirilmiştir.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nurgül ALLAH belâni versin ... bu zamana kadar bu olaydan bile bagimsiz olarak kendisine neden bu kadar düsman ve niye sövme derecesine geldigim anlasilmistir simdi herhalde... bu soruyu sormasina gerek yoktu geri zekâli oldugunu bilmek için....
    Soruyu Nurgül sormadı, Ezgi Alp diye biri soruyor Karadeniz G*zetesinden
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruyu Nurgül sormadı, Ezgi Alp diye biri soruyor Karadeniz G*zetesinden
    arkadas bizim yerel gazetecilerde kadin çalisan yasagi olmali dedirtecekler bana simdi... bu ne lan ? birinden kurtarsak digeri çikiyor, manyak mi bunlar...

bu iç düsman karadeniz göttezedesi ve basindaki mehmet ali yilmaz belâsindan kurtulmamiz gerek, âcilen têsislerin ismi de degismeli...

Bakasetas daha iyi bir cevap verebilirdi, "burda böyle oluyormus ben de uyuyorum buna, problem yok" diyebilirdi demek istiyoruuuumm amaaaa...
    eger bunu deseydi, pesine gelen soru su olurdu kesin : "o zaman yakinda istiklal marsimizi da söylemeyi düsünür mü?, daha önce birkaç örnegini gördük yabanci futbolculardan"

agzina ayndiklarim, ne sseerreffsizz bunlar ya

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşmasından belli özel oyuncu olduğu. Verdiği tum cevaplar güzeldi.

Basında bildiğim tek kadın Nurgül, o mu sordu bilmiyorum ama o herhalde, bayrak sorusu çok gereksiz bir soru. Ne duymak istiyor anlamıyorum, iğrenç bir şey yapmak istemiyorum zorla yaptırıyorlar falan mi diyecek adam. Yazik gerçekten, baka güzel cevap verdi üstüne de YESin sorusuna güzel soru diyerek kadını bozdu biraz
    benim bildiğim bu adam köpek gibi Trabzonspora saldırır..
    günahını ver desen vermez..(radyosporda ne zaman dinlesem bu fikri edindim yanlışsam söyleyin)
    bu adamla program yapan her TSlu benim gözümde haine yakındır..

ya bu kadınada sığır falan diyecem olmuyacak..aptal seni kullanıyor ist basını kafan basmıyor işte..ve bu çok üzücü kafası basmıyor ve bunun da farkında değil..

Aygün Özipek #EvdeHayatVar
    @aygunozipek
    ·
    9 Şub
    Herkese Günaydın. Saat 10.00 ile 12.00 arası
    @radyospor
    da Ters Köşe zamanı.
    Abdullah Avcı ile büyük çıkış yakalayan Trabzon zirveye emin adımlarla çıkıyor. Çıkışın perde arkasını
    @NurgulGunaydin
    aktaracak. Spor gündemini ise
    @osman Senher
    ve
    @irfan yirmibes
    ile değerlendireceğiz
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok ahlaksızca bir soru ya. Neden adamı böyle şeylerle rahatsız ediyorlar anlamıyorum.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Çapsız medyanın çapsız sorusu. Bence bayrağa dönme olayı da bitirilmeli.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bildiğim bu adam köpek gibi Trabzonspora saldırır..
    günahını ver desen vermez..(radyosporda ne zaman dinlesem bu fikri edindim yanlışsam söyleyin)
    bu adamla program yapan her TSlu benim gözümde haine yakındır..

ya bu kadınada sığır falan diyecem olmuyacak..aptal seni kullanıyor ist basını kafan basmıyor işte..ve bu çok üzücü kafası basmıyor ve bunun da farkında değil..

Aygün Özipek #EvdeHayatVar
    @aygunozipek
    ·
    9 Şub
    Herkese Günaydın. Saat 10.00 ile 12.00 arası
    @radyospor
    da Ters Köşe zamanı.
    Abdullah Avcı ile büyük çıkış yakalayan Trabzon zirveye emin adımlarla çıkıyor. Çıkışın perde arkasını
    @NurgulGunaydin
    aktaracak. Spor gündemini ise
    @osman Senher
    ve
    @irfan yirmibes
    ile değerlendireceğiz
    simdi günah almayayim nurgül degilmis soruyu soran, ama bu örnegin bile iste benim önceki mesajimda belirttigim gibi, kendisinin normal bir gazeteci olmadigi zâten belli, o soruyu sorup sormamasi hiçbir seyi degistirmez... tam bir akli kit yaa...

hayir simdi bir de ezgi alp diye bir manyak çikti, vay arkadas kurtulamiyoruz manyaklardan

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 embesil 1.000 düzgün insana bedeldir.
    Naber?

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Gerizekalilara aldanma reis. Bildigin yoldan devam et. Buarada baklava net Yunan tatlisidir. Konu tartismaya kapalidir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerizekalilara aldanma reis. Bildigin yoldan devam et. Buarada baklava net Yunan tatlisidir. Konu tartismaya kapalidir.
    buna îtirâzim var yogurt onlardan çikma olabilir ama baklava aslâ kendileri bile baklava nedir nerdeyse bilmezler yemezler yau (tamam bu çok bir sey ifâde etmeyebilir ama o kadar sâhiplendikleri seyi de bilsinler yesinler yâni)
    ayrica önemli olan kimin en iyi yaptigidir, baklavayi bizden iyi yapan yok ne Araplar ne baskasi... Antep fistikli baklavanin yeryüzünde esi benzeri yok... Karadeniz'de yapilan bizim ev baklavalari da baklava bile degil onun yaninda, bana göre

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Saçma bir konu. Sloukas'ın 10 Kasım mevzusu, Cenk Tosun'un gol attıktan sonraki hareketinin anlık görüntüsü gibi...

Kendisini acar zanneden bir embesilin, gündem belirlemede ve ismini duyurmada başarılı olduğunu kabul edelim. Takip etmediğim bir konuyu, Trabzonsporlu olmayan arkadaşlarımın mesajlarıyla öğrendim. Bravo kıymetli basın mensubuna...

Çocuğa da helal olsun, kısa ve net cevap vermiş. Geçen maçtan sonraki açıklaması da gayet güzeldi.

Sanmıyorum ama soru sahibi gerçekten "Milliyetçilik - spor ilişkisine" kafa yoruyorsa şunun üzerine gidebilir:

https://mobile.twitter.com/realStanV...14302814396418

Literatür taramasında ve kaynak sunmada yardımcı olabilirim. Hem güncel / taze bir polemik hem de alıcısı buradakinden fazla...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (11.02.2021 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yoğurt kesinlikle bizimdir. Diğer konuları bilemem.
    buna îtirâzim var yogurt onlardan çikma olabilir ama baklava aslâ kendileri bile baklava nedir nerdeyse bilmezler yemezler yau (tamam bu çok bir sey ifâde etmeyebilir ama o kadar sâhiplendikleri seyi de bilsinler yesinler yâni)
    ayrica önemli olan kimin en iyi yaptigidir, baklavayi bizden iyi yapan yok ne Araplar ne baskasi... Antep fistikli baklavanin yeryüzünde esi benzeri yok... Karadeniz'de yapilan bizim ev baklavalari da baklava bile degil onun yaninda, bana göre
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoğurt kesinlikle bizimdir. Diğer konuları bilemem.
    valla bilmem ama maalesef herifler iyi sâhiplanip pazarlamis, her yerde onlarin diye biliniyor en azindan... hattâ sâhibi Türk olan chobani markasinin yogurtlari da Greek yogurt olarak satiliyor

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Formadaki Türk bayrağını soran bi embesil çıkmadı mı ? Giyince ne hissediyorsun falan diye.

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Irkçılık ve provokasyon amaçlı bir soruydu.
    Cevabi güzeldi ancak oyuncunun kafasında daima bir soru olarak kalacaktır bu durum.
    Trabzonsporun gidişatına göre, konu ulusal basına da yansıyıp ciddi bir polemiğe dönüşmez umarım.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben cevizli fındıklı baklavacıyım kardeşim ne fıstığı.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamamen provakasyon amaçlı soruydu. Yazıklar olsun
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Tasos baskan ne derse o

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben cevizli fındıklı baklavacıyım kardeşim ne fıstığı.
    damak tadi diyeyim âbi benim fikrim öyle ama yakin çevremde çogu kisi sen gibi düsünüyor, bana "Trabzonlu degilsin Gaziantepli'sin sana ordan bi kiz bulalim" diyorlar ahjehaha
    Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasos baskan ne derse o
    ha o zaman baska

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Almayın tesislere. Gitsin magazincilik yapsın.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen provakasyon amaçlı soruydu. Yazıklar olsun
    Soruyu soran muhabiri tanımıyorum ama özgür iradesiyle söylediğine inanmak istemiyorum.Bence Gazetede provakasyon yapmak isteyen üst düzey bir yetkili buna söyletmiştir diye düşünüyorum.Böyle birşeyi akıl sağlığı yerinde olan biri söylemez.Ne anlama geldiği açık ve net bir şekilde ortada.

Karadeniz gazetesinin yaptığı kasti haberlere bakılırsa bu işte daha üst bir akıl olduğuna inanmak çok da büyük bir komplo teorisi olmasa gerek.
    Konu Onur Erçetin tarafından (11.02.2021 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler