Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Yönetim Kurulu Üyelerinden Kulübe Çaðrý!

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Standart Eski Yönetim Kurulu Üyelerinden Kulübe Çaðrý!

Trabzonspor yönetim kurulu eski üyeleri, Yaptýklarý ortak açýklama ile kulübün eski genel sekreteri Yusuf ziya Yýlmaz,a yapýlan saldýrýyý kýnadýlar.
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Yetmez!

Bizim ruh halimize her Hafta saldiran Ziya Beyide kinasaydilar keske
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Standart Eski yönetim kurulu üyelerinden çaðrý!

Trabzonspor yönetim kurulu eski üyeleri, Yaptýklarý ortak açýklama ile kulübün eski genel sekreteri Yusuf ziya Yýlmaz,a yapýlan saldýrýyý kýnadýlar.
    yapýlan basýn açýklamasý tam metni þöyle:
    Trabzonspor Yönetim Kurulu,na çaðrý
    31 ocak 2007 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadyumu VIP tribününde kulübümüz eski Genel sekreteri Yusuf Ziya Yýlmaz,a yapýlan saldýrý bizleri ziyadesi ile üzmüþtür.
    Yönetim kurullarýnýn görevleri,tüzüklerde zamanla sýnýrlandýrýlmýþ olup.bu zaman dilimi içerisinde kulübün sahibi,hamisi ve aynasýdýrlar.
    Eski ve yeni tüm yöneticilerin bu bilinç içerisinde olmasý gerekliligine raðmen mevçut bir yönetim kurulu üyesinin koþullar ve sebebler her ne olursa olsun görevi ve sorumluluklarýný aþarak eski bir yönetim kurulu arkadaþýmýzýza býrakýn sözlü sataþmayý,darpa varan bir saldýrýda bulunmasýna asla hakký yoktur.
    üstelik VIP tribününde yaþanmasý ayrý bir utanç kaynagý olup,bir o kadar daha düþündürücüdür.

kaldý ki bu olayý gerçekleþtiren Yönetim Kurulu üyesi 16.12.2006 tarihindeki Genel Kurul,da da demokratik bir eleþtiriyede anti demokratik bir tavýr sergiliyerek tahammülsüzlügünü ortaya koymuþtur.her iki olayda Genel Kurulun ve Gaziantepspor maçýnýn önüne geçmiþ,ulusal medya,nýn odaklandýgý konu olmuþtur.

Son günlerde kavga ve terör ile gündeme gelen kentimizin en büyük markasý Trabzonspor,umuz, Yönetim Kurulu üyesinin bu tavýrlarý sayesinde prestij kaybýna devam etmektedir.

Bu iki arkadaþýmýzýn süreç içerisinde barýþmasý en büyük dileðimizdir.Ancak ileride saðlanmasý olasý olan bu barýþ,mevcut Yönetim Kurulu üyesinin göreve devam etmesi anlamýný asla taþýmamaktadýr.

Biz Trabzonspor,da görev yapmýþ eski Yönetim Kurulu üyeleri,Genel Sekreterimiz Yusuf Ziya Yýlmaz,a karþý yapýlan bu çirkin saldýrýnýn tüm Trabzonspor çamiasýna yapýlmýþ oldugu inancý ile olayý þiddetle kýnýyor,Kulübümüze sürülen bu lekenin biran önce temizlenmesi adýna
    Trabzonspor,umuzun emanet edildigi Yönetim Kurulu,nu gereði için göreve
    davet ediyoruz.

Kamuoyuna saygýyla duyurulur.
    Trabzonspor eski Yönetim Kurulu Üyeleri
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Abdallý61
    Ziyaretçi

ne demek kulübün sahibi? babalarýnýn malýmý lan kulüp?

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

ne barýþmasý yapýlacak en önemli iþ hemen istifa etmesýdýr yada ettýrýlmesýdýr ama nerde bu yonetýmde yada baþkanda o cesaret yapmacýktan bi barýþ saðlanýr vede olay kapatýlýr
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Siz neden bahsediyorsunuz ..? Derdiniz ne ..? Ýsterseniz bizim dertlerimizin bir kýsmýný alýn üzerinize .Bakýn o zaman nasýl oluyomuþ dert. Bulmuþsunuz çiftlik gibi yer ..Ohhhhhhh gelen aðam giden paþam
    Hepiniz ayný deðil misiniz sanki?
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

ahmetansu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    38

ort pas etmeye calisiyolar ama yapamiyacaklar. o kafa yusuf ziya yilmaza degil trabzonsporun gecmisine atilmis bi kafa. bunlar neye kafa attiklariin farkinda bile degiller.
    yusuf ziya yilmaz istedigi kadar haksiz olsun/ o kafayi yemek icin elinden geleni yapmis olsun ama faretmez. trabzonspor taraftari bu yonetime karsi yusuf ziya yilmazi tutacaktir. bu catlak burdan buyuyecek....
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

Sn Kahraman Altuntaþ gereðini yapmýþtýr arkadaþlar.Disiplin Kuruluna Sevkini istemiþtir.Þehzademiz pardon Beyzademiz bi kýnama cezasý ile iþi kotaracak bide Yönetim kuruluna kafa tutuyor hadi beni atýn atmazsanýz attýrýrlar diyor.

hakkýmýzda Hayýrlýsý
    Ayrýntý meselenin ta kendisidir.

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

albayraðýn bu adama derhal tekmeyi koyup kapý dýþýna atmalýdýr. ozaman ban ona adam derim. öyle kapý dýþarý atmaklanda yetmez. kulküpten iiliþkisini kesmelidir. örn: tahir kýran, sadettin saral.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Allah sonumuzu hayýr ETSÝN...!

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

saldýrýyý yapan þahýs hala istifa etmedi deðil mi?
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

etmedi ama etmeliii...üstelik bir daha kulübün kapýsýndan bile sokulmamalý...maðara adamý zihniyetli insan...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

bu yönetime diyecek söz kelam bulamýyorum... hala bu zat kulüpte hatta yönetim kurulunda pes dogrusu!!kulübü bu kadar küçülten sýradanlaþtýran yönetim herhalde Trabzonspor tarihine gelmemiþtir geldiysede ben bilmiyorum!!

Naim
    Ziyaretçi

Yönetim kurulumuzdan açýklama

Yönetim kurulumuz gerçekleþtirdiði haftalýk olaðan toplantýda Kahraman Altuntaþ'ýn sunduðu dilekçeyi görüþerek karara baðladý. Buna göre Altuntaþ'ýn Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi yönünde yaptýðý baþvuru kabul edildi.

Basýn Sözcümüz Zeyyat Kafkas, yönetim kurulu kararýyla ilgili bir açýklama yaparak, "Sayýn Kahraman Altuntaþ Fortis Türkiye Kupasý müsabakasýnýn devre arasýnda yaþanan olayýn ardýndan yönetim kurulumuza baþvurarak duyduðu üzüntüyü dile getirmiþ ve kamu vicdanýnda aklanmasý adýna disiplin kuruluna sevk edilmeyi talep etmiþtir. Konuyu deðerlendiren yönetim kurulumuz da bu baþvuruyu dikkate alarak, Altuntaþ'ýn disiplin kuruluna sevkini uygun görmüþtür. Bu anlamda gerekli prosedür yerine getirilerek Sayýn Kahraman Altuntaþ Disiplin Kurulu'na sevk edilecektir" ifadelerini kullandý.

!Yorumsuz!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

yahu bunlar tavþana kaç tazýya tut diyorlar yersen tabiii!!yemezler arkadaþlar karnýmýz artýk bu tip numaralara tok.... derhal bu cengaver yönetim kurulu üyeliginden istifa ettirilmeli veya þutlanmalý kulüptende iliþigi derhal kesilmeli!!
    Konu Atalay tarafýndan (06.02.2007 Saat 12:14 ) deðiþtirilmiþtir.

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

Alýntý Naim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Yönetim kurulumuz gerçekleþtirdiði haftalýk olaðan toplantýda Kahraman Altuntaþ'ýn sunduðu dilekçeyi görüþerek karara baðladý. Buna göre Altuntaþ'ýn Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi yönünde yaptýðý baþvuru kabul edildi.

Basýn Sözcümüz Zeyyat Kafkas, yönetim kurulu kararýyla ilgili bir açýklama yaparak, "Sayýn Kahraman Altuntaþ Fortis Türkiye Kupasý müsabakasýnýn devre arasýnda yaþanan olayýn ardýndan yönetim kurulumuza baþvurarak duyduðu üzüntüyü dile getirmiþ ve kamu vicdanýnda aklanmasý adýna disiplin kuruluna sevk edilmeyi talep etmiþtir. Konuyu deðerlendiren yönetim kurulumuz da bu baþvuruyu dikkate alarak, Altuntaþ'ýn disiplin kuruluna sevkini uygun görmüþtür. Bu anlamda gerekli prosedür yerine getirilerek Sayýn Kahraman Altuntaþ Disiplin Kurulu'na sevk edilecektir" ifadelerini kullandý.

!Yorumsuz!
    Yorum:TABÝ YERSENÝZ
    Ayrýntý meselenin ta kendisidir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý spartaküs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu bunlar yavþana kaç tazýya tut diyorlar yersen tabiî
    Tavþana olmasýn sakýn.
    Benim bildiðim yavþan bir çeþit ottur. Eðer öyle bir þey yapýyorlarsa sonuç baþlamadan belli demektir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tavþana olmasýn sakýn.
    Benim bildiðim yavþan bir çeþit ottur. Eðer öyle bir þey yapýyorlarsa sonuç baþlamadan belli demektir.
    tavþandaki hata yönetim olarak düzeltilmiþtir(:

cicero9 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Ayný terane gümbür gümbür devam ediyor. Bu Kahraman Altuntaþ'ýn kulüp yöneticiliði dýþýnda bir iþi var mýdýr? Ne iþle iþtigal etmektedir?
    Merak ettim??
    "dere coþtu bir kere"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý cicero9 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayný terane gümbür gümbür devam ediyor. Bu Kahraman Altuntaþ'ýn kulüp yöneticiliði dýþýnda bir iþi var mýdýr? Ne iþle iþtigal etmektedir?
    Merak ettim??
    trabzonda sendika yöneticiliði yapmaktadýr..türk telekomda çalýþmaktadýr

Naim
    Ziyaretçi

Standart Kulube Gönderilen Yazý

Kamuoyuna,

Biz aþaðýda adlarý yazýlý Trabzonspor Yönetim Kurulu eski üyeleri, geliþen son olaylarla ilgili Kulübümüzün Sayýn Baþkanýna bir çaðrý yapma gereðini duyarak iliþikteki metni kendisine ulaþtýrýlmak üzere Trabzonspor Kulübü'ne gönderdik.
    Kamuoyuna Saygýlarýmýzia duyururuz.

Sayýn Nuri Albayrak Trabzonspor Kulübü Baþkaný Trabzon
    Sayýn Baþkan,

31.01.2007 günü Trabzon Avni Aker Stadyumu VIP tribününde mevcut Yönetim Kurulu üyemiz ile eski bir Yönetim Kurulu üyemiz arasýnda cereyan eden olay bizleri tahmin edemeyeceðiniz kadar üzmüþ ve yaralamýþtýr.
    Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi unvanýný almýþ bir kiþinin, deðil eski bir yöneticiye ,herhangi bir kiþiye bile böyle bir harekette bulunmuþ olmasý affedilemez.
    Bu olaydan bu güne kadar bir hafta geçmiþ olmasýna raðmen, kulübümüzün baþkaný olarak halen daha bir tasarrufta bulunmamýþ olmanýz da ,biz eski Yönetim Kurulu üyelerine bir toplantý yapma gerekliliðini doðurmuþtur.
    Olayý gerçekleþtiren Yönetim Kurulu üyenizin Disiplin Kuruluna sevkini kendisinin istemesini de hayretle karþýlamýþ bulunuyoruz. Böyle bir olayý yaþatan üyenin Disiplin Kuruluna sevki, kiþinin kendi isteði ile deðil, doðal olarak gerçekleþmesi gereken bir süreçtir. Kiþilerle ilgili bir tasarrufumuz ya da bir problemimiz söz konusu deðildir. Yaþanan olayý iki kiþi arasýndaki basit bir olaya indirgememiz de asla mümkün olamaz.Sorun tüm Trabzonspor camiasýnýn sorunudur.

Sayýn Baþkan,
    Sizlere Trabzonspor'un deðerlerini emanet ettik.Bu deðerleri korumak uðruna lütfen gerekeni yapýnýz.
    Kulübümüzün Baþkaný olarak öncelikle ve ivedi olarak olaya karýþan Yönetim Kurulu üyenizin istifasýný saðlayýnýz,sonrasýnda bu iki arkadaþýmýzý barýþmalarý için bir araya getiriniz.

Aksi halde Kulübümüz baþkaný olarak bu olayý nasýl temizleriz deðil, nasýl geçiþtiririz düþüncesinde olduðunuz kanaatini taþýmak zorunda kalacaðýz.
    Kulübümüzün ülke ve dünya genelinde imajýný düzeltmek ve Kulübümüze sürülen bu lekenin temizlenmesi adýna gereðini arz ederiz.

Saygýlarýmýzla

AHMET SALÝH ERDEM
    SÜLEYMAN A YDOGDU
    ÝSMAÝL YAVUZ
    PROF.DR.ÝBRAHÝM ÖZEN
    BAHRÝ KÖSE
    SUAT ÞEN
    ÞADAN EREN
    SERDAR BALÝ
    MEHMET MÜFTÜOGLU
    ATA ATAOGLU
    ORHAN ÝLARSLAN
    SÜLEYMAN ATAL
    SABÝT SABIR
    YUSUF REHA ALP
    CAFER HAZAROGLU
    HÝKMETONUR
    HÜSEYÝN USTA
    NECMETTÝN AYTEKÝN
    HAYRETTÝN HACISALÝHOGLU
    HASAN ALÝ GENÇ
    COÞKUN KAHRAMAN
    NEVZAT ÞAKAR
    ERDA AYGÜN
    SEBAHATTÝN AHISKALI
    AHMET AGAOGLU
    YAVUZ ÖZYAR
    ADÝL ADNAN MÜFTÜOGLU
    TAYLAN ÜNER
    OSMAN ÝLYAS
    ALÝ ÞAKÝR AVCI
    NADÝR SARAL
    ABDULLAH BEÞÝR
    OSMAN KOTAMAN
    MECÝT SARI
    METÝN ATASOY
    ERKAN BULAK
    YUSUF BAHADIR
    ÖMER GÜRSOY
    HASAN HANCIOGLU
    KENAN ATALAY
    ÝBRAHÝM ÞAHÝN
    ZÝYA YILMAZ
    ÝLHAN DEMÝREL
    FÝKRET Y AVUZ
    AHMET ÇUBUKCU
    MERÝH SEMERCÝ
    ÖMER SAGIR
    HÜSNÜ HAY ALÝ
    ALPASLAN ÖZDEMÝR
    ALÝ ÖZBAK
    HÜSEYÝN TÜTÜNCÜ
    TANJU AKINCIOGLU
    ALÝ ZAFER ÖZDEMÝR
    SUAT ÞEN
    ATALAY ARMUTCU
    ÞENER YAVUZ
    MEHMET KÜÇÜK
    KERÝM KALAFATOGLU
    MURAT SAYLAN
    MELÝH SOMEL
    SÜLEYMANHACISALÝHOGLU
    BÜLENT ÇUV ALCIOGLU
    ORHAN AKSU
    ÝBRAHÝM HALUK ÞAHÝN
    MUHÝTTÝN ÖZTÜRK
    ERGÝN KULAÇOGLU
    MAHMUT ÖREN
    EKREM ÝMAMOGLU
    CUMHUR ÞEN
    RASÝM YILMAZ
    TANJU GÜRSU
    ALÝ KARAHASAN
    MEHMET ONGAN
    SALÝH ALPASLAN
    K.YAÞAR GÜVEN
    RUÞEN ATASOY
    MUSTAFA ERDEM

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kendi kendini kontrol edemeyen adamdan yönetici olur mu? Ziya Dogana nasil saldirmadi hala hayret ediyorum, demekki bu yöneticimiz mactan önce kafa atmayi daha cok seviyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

altnýa bide sýrada nuri yazsaydýlar
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý Naim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

!Yorumsuz!
    benmi paranoyak oldum yoksa benim gibi düþünen baþkalrýda varmý ? BU YÖNETÝMÝN HÝÇBÝR FERDÝNÝN ( forumdaki uzantýlar da dahil) HÝÇBÝR AÇIKLMASININ HÝÇBÝR KELÝMESÝNDE SA MÝ MÝ YET YOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

millet meydanda bando mýzýka çalsa bunlar yine hiç bir þey duymaz iþitmez üç maymun misali!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)