Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Eski Ynetim Kurulu yelerinden Kulbe ar!

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Standart Eski Ynetim Kurulu yelerinden Kulbe ar!

Trabzonspor ynetim kurulu eski yeleri, Yaptklar ortak aklama ile kulbn eski genel sekreteri Yusuf ziya Ylmaz,a yaplan saldry knadlar.
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

hseyin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    44

Yetmez!

Bizim ruh halimize her Hafta saldiran Ziya Beyide kinasaydilar keske
    Rahmetli Babamin bu Dnyada bana birakdigi en byk Miras "LMSZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Standart Eski ynetim kurulu yelerinden ar!

Trabzonspor ynetim kurulu eski yeleri, Yaptklar ortak aklama ile kulbn eski genel sekreteri Yusuf ziya Ylmaz,a yaplan saldry knadlar.
    yaplan basn aklamas tam metni yle:
    Trabzonspor Ynetim Kurulu,na ar
    31 ocak 2007 tarihinde Hseyin Avni Aker Stadyumu VIP tribnnde kulbmz eski Genel sekreteri Yusuf Ziya Ylmaz,a yaplan saldr bizleri ziyadesi ile zmtr.
    Ynetim kurullarnn grevleri,tzklerde zamanla snrlandrlm olup.bu zaman dilimi ierisinde kulbn sahibi,hamisi ve aynasdrlar.
    Eski ve yeni tm yneticilerin bu bilin ierisinde olmas gerekliligine ramen mevut bir ynetim kurulu yesinin koullar ve sebebler her ne olursa olsun grevi ve sorumluluklarn aarak eski bir ynetim kurulu arkadamzza brakn szl satamay,darpa varan bir saldrda bulunmasna asla hakk yoktur.
    stelik VIP tribnnde yaanmas ayr bir utan kaynag olup,bir o kadar daha dndrcdr.

kald ki bu olay gerekletiren Ynetim Kurulu yesi 16.12.2006 tarihindeki Genel Kurul,da da demokratik bir eletiriyede anti demokratik bir tavr sergiliyerek tahammlszlgn ortaya koymutur.her iki olayda Genel Kurulun ve Gaziantepspor mann nne gemi,ulusal medya,nn odaklandg konu olmutur.

Son gnlerde kavga ve terr ile gndeme gelen kentimizin en byk markas Trabzonspor,umuz, Ynetim Kurulu yesinin bu tavrlar sayesinde prestij kaybna devam etmektedir.

Bu iki arkadamzn sre ierisinde barmas en byk dileimizdir.Ancak ileride salanmas olas olan bu bar,mevcut Ynetim Kurulu yesinin greve devam etmesi anlamn asla tamamaktadr.

Biz Trabzonspor,da grev yapm eski Ynetim Kurulu yeleri,Genel Sekreterimiz Yusuf Ziya Ylmaz,a kar yaplan bu irkin saldrnn tm Trabzonspor amiasna yaplm oldugu inanc ile olay iddetle knyor,Kulbmze srlen bu lekenin biran nce temizlenmesi adna
    Trabzonspor,umuzun emanet edildigi Ynetim Kurulu,nu gerei iin greve
    davet ediyoruz.

Kamuoyuna saygyla duyurulur.
    Trabzonspor eski Ynetim Kurulu yeleri
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

Abdall61
    Ziyareti

ne demek kulbn sahibi? babalarnn malm lan kulp?

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    40

ne barmas yaplacak en nemli i hemen istifa etmesdr yada ettrlmesdr ama nerde bu yonetmde yada bakanda o cesaret yapmacktan bi bar salanr vede olay kapatlr
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Siz neden bahsediyorsunuz ..? Derdiniz ne ..? sterseniz bizim dertlerimizin bir ksmn aln zerinize .Bakn o zaman nasl oluyomu dert. Bulmusunuz iftlik gibi yer ..Ohhhhhhh gelen aam giden paam
    Hepiniz ayn deil misiniz sanki?
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

ahmetansu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.12.2005
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    35

ort pas etmeye calisiyolar ama yapamiyacaklar. o kafa yusuf ziya yilmaza degil trabzonsporun gecmisine atilmis bi kafa. bunlar neye kafa attiklariin farkinda bile degiller.
    yusuf ziya yilmaz istedigi kadar haksiz olsun/ o kafayi yemek icin elinden geleni yapmis olsun ama faretmez. trabzonspor taraftari bu yonetime karsi yusuf ziya yilmazi tutacaktir. bu catlak burdan buyuyecek....
    "Bizi asagiya ekmeye alismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." zkan Smer

BMN l TRABZON

smertkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    48

Sn Kahraman Altunta gereini yapmtr arkadalar.Disiplin Kuruluna Sevkini istemitir.ehzademiz pardon Beyzademiz bi knama cezas ile ii kotaracak bide Ynetim kuruluna kafa tutuyor hadi beni atn atmazsanz attrrlar diyor.

hakkmzda Hayrls
    Ayrnt meselenin ta kendisidir.

BOZOHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.03.2006
    Nereden
    Trabzon

albayran bu adama derhal tekmeyi koyup kap dna atmaldr. ozaman ban ona adam derim. yle kap dar atmaklanda yetmez. kulkpten iilikisini kesmelidir. rn: tahir kran, sadettin saral.

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Allah sonumuzu hayr ETSN...!

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

saldry yapan ahs hala istifa etmedi deil mi?
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

etmedi ama etmeliii...stelik bir daha kulbn kapsndan bile sokulmamal...maara adam zihniyetli insan...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

bu ynetime diyecek sz kelam bulamyorum... hala bu zat kulpte hatta ynetim kurulunda pes dogrusu!!kulb bu kadar klten sradanlatran ynetim herhalde Trabzonspor tarihine gelmemitir geldiysede ben bilmiyorum!!

Naim
    Ziyareti

Ynetim kurulumuzdan aklama

Ynetim kurulumuz gerekletirdii haftalk olaan toplantda Kahraman Altunta'n sunduu dilekeyi grerek karara balad. Buna gre Altunta'n Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi ynnde yapt bavuru kabul edildi.

Basn Szcmz Zeyyat Kafkas, ynetim kurulu kararyla ilgili bir aklama yaparak, "Sayn Kahraman Altunta Fortis Trkiye Kupas msabakasnn devre arasnda yaanan olayn ardndan ynetim kurulumuza bavurarak duyduu znty dile getirmi ve kamu vicdannda aklanmas adna disiplin kuruluna sevk edilmeyi talep etmitir. Konuyu deerlendiren ynetim kurulumuz da bu bavuruyu dikkate alarak, Altunta'n disiplin kuruluna sevkini uygun grmtr. Bu anlamda gerekli prosedr yerine getirilerek Sayn Kahraman Altunta Disiplin Kurulu'na sevk edilecektir" ifadelerini kulland.

!Yorumsuz!

yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

yahu bunlar tavana ka tazya tut diyorlar yersen tabiii!!yemezler arkadalar karnmz artk bu tip numaralara tok.... derhal bu cengaver ynetim kurulu yeliginden istifa ettirilmeli veya utlanmal kulptende iliigi derhal kesilmeli!!
    Konu Atalay tarafndan (06.02.2007 Saat 13:14 ) deitirilmitir.

smertkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    48

Alnt Naim Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Ynetim kurulumuz gerekletirdii haftalk olaan toplantda Kahraman Altunta'n sunduu dilekeyi grerek karara balad. Buna gre Altunta'n Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi ynnde yapt bavuru kabul edildi.

Basn Szcmz Zeyyat Kafkas, ynetim kurulu kararyla ilgili bir aklama yaparak, "Sayn Kahraman Altunta Fortis Trkiye Kupas msabakasnn devre arasnda yaanan olayn ardndan ynetim kurulumuza bavurarak duyduu znty dile getirmi ve kamu vicdannda aklanmas adna disiplin kuruluna sevk edilmeyi talep etmitir. Konuyu deerlendiren ynetim kurulumuz da bu bavuruyu dikkate alarak, Altunta'n disiplin kuruluna sevkini uygun grmtr. Bu anlamda gerekli prosedr yerine getirilerek Sayn Kahraman Altunta Disiplin Kurulu'na sevk edilecektir" ifadelerini kulland.

!Yorumsuz!
    Yorum:TAB YERSENZ
    Ayrnt meselenin ta kendisidir.

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt spartaks Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yahu bunlar yavana ka tazya tut diyorlar yersen tabi
    Tavana olmasn sakn.
    Benim bildiim yavan bir eit ottur. Eer yle bir ey yapyorlarsa sonu balamadan belli demektir.

yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Alnt Poetricus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tavana olmasn sakn.
    Benim bildiim yavan bir eit ottur. Eer yle bir ey yapyorlarsa sonu balamadan belli demektir.
    tavandaki hata ynetim olarak dzeltilmitir(:

cicero9 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.10.2006
    Ya
    38

Ayn terane gmbr gmbr devam ediyor. Bu Kahraman Altunta'n kulp yneticilii dnda bir ii var mdr? Ne ile itigal etmektedir?
    Merak ettim??
    "dere cotu bir kere"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Alnt cicero9 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ayn terane gmbr gmbr devam ediyor. Bu Kahraman Altunta'n kulp yneticilii dnda bir ii var mdr? Ne ile itigal etmektedir?
    Merak ettim??
    trabzonda sendika yneticilii yapmaktadr..trk telekomda almaktadr

Naim
    Ziyareti

Standart Kulube Gnderilen Yaz

Kamuoyuna,

Biz aada adlar yazl Trabzonspor Ynetim Kurulu eski yeleri, gelien son olaylarla ilgili Kulbmzn Sayn Bakanna bir ar yapma gereini duyarak iliikteki metni kendisine ulatrlmak zere Trabzonspor Kulb'ne gnderdik.
    Kamuoyuna Sayglarmzia duyururuz.

Sayn Nuri Albayrak Trabzonspor Kulb Bakan Trabzon
    Sayn Bakan,

31.01.2007 gn Trabzon Avni Aker Stadyumu VIP tribnnde mevcut Ynetim Kurulu yemiz ile eski bir Ynetim Kurulu yemiz arasnda cereyan eden olay bizleri tahmin edemeyeceiniz kadar zm ve yaralamtr.
    Trabzonspor Ynetim Kurulu yesi unvann alm bir kiinin, deil eski bir yneticiye ,herhangi bir kiiye bile byle bir harekette bulunmu olmas affedilemez.
    Bu olaydan bu gne kadar bir hafta gemi olmasna ramen, kulbmzn bakan olarak halen daha bir tasarrufta bulunmam olmanz da ,biz eski Ynetim Kurulu yelerine bir toplant yapma gerekliliini dourmutur.
    Olay gerekletiren Ynetim Kurulu yenizin Disiplin Kuruluna sevkini kendisinin istemesini de hayretle karlam bulunuyoruz. Byle bir olay yaatan yenin Disiplin Kuruluna sevki, kiinin kendi istei ile deil, doal olarak gereklemesi gereken bir sretir. Kiilerle ilgili bir tasarrufumuz ya da bir problemimiz sz konusu deildir. Yaanan olay iki kii arasndaki basit bir olaya indirgememiz de asla mmkn olamaz.Sorun tm Trabzonspor camiasnn sorunudur.

Sayn Bakan,
    Sizlere Trabzonspor'un deerlerini emanet ettik.Bu deerleri korumak uruna ltfen gerekeni yapnz.
    Kulbmzn Bakan olarak ncelikle ve ivedi olarak olaya karan Ynetim Kurulu yenizin istifasn salaynz,sonrasnda bu iki arkadamz barmalar iin bir araya getiriniz.

Aksi halde Kulbmz bakan olarak bu olay nasl temizleriz deil, nasl geitiririz dncesinde olduunuz kanaatini tamak zorunda kalacaz.
    Kulbmzn lke ve dnya genelinde imajn dzeltmek ve Kulbmze srlen bu lekenin temizlenmesi adna gereini arz ederiz.

Sayglarmzla

AHMET SALH ERDEM
    SLEYMAN A YDOGDU
    SMAL YAVUZ
    PROF.DR.BRAHM ZEN
    BAHR KSE
    SUAT EN
    ADAN EREN
    SERDAR BAL
    MEHMET MFTOGLU
    ATA ATAOGLU
    ORHAN LARSLAN
    SLEYMAN ATAL
    SABT SABIR
    YUSUF REHA ALP
    CAFER HAZAROGLU
    HKMETONUR
    HSEYN USTA
    NECMETTN AYTEKN
    HAYRETTN HACISALHOGLU
    HASAN AL GEN
    COKUN KAHRAMAN
    NEVZAT AKAR
    ERDA AYGN
    SEBAHATTN AHISKALI
    AHMET AGAOGLU
    YAVUZ ZYAR
    ADL ADNAN MFTOGLU
    TAYLAN NER
    OSMAN LYAS
    AL AKR AVCI
    NADR SARAL
    ABDULLAH BER
    OSMAN KOTAMAN
    MECT SARI
    METN ATASOY
    ERKAN BULAK
    YUSUF BAHADIR
    MER GRSOY
    HASAN HANCIOGLU
    KENAN ATALAY
    BRAHM AHN
    ZYA YILMAZ
    LHAN DEMREL
    FKRET Y AVUZ
    AHMET UBUKCU
    MERH SEMERC
    MER SAGIR
    HSN HAY AL
    ALPASLAN ZDEMR
    AL ZBAK
    HSEYN TTNC
    TANJU AKINCIOGLU
    AL ZAFER ZDEMR
    SUAT EN
    ATALAY ARMUTCU
    ENER YAVUZ
    MEHMET KK
    KERM KALAFATOGLU
    MURAT SAYLAN
    MELH SOMEL
    SLEYMANHACISALHOGLU
    BLENT UV ALCIOGLU
    ORHAN AKSU
    BRAHM HALUK AHN
    MUHTTN ZTRK
    ERGN KULAOGLU
    MAHMUT REN
    EKREM MAMOGLU
    CUMHUR EN
    RASM YILMAZ
    TANJU GRSU
    AL KARAHASAN
    MEHMET ONGAN
    SALH ALPASLAN
    K.YAAR GVEN
    RUEN ATASOY
    MUSTAFA ERDEM

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Kendi kendini kontrol edemeyen adamdan ynetici olur mu? Ziya Dogana nasil saldirmadi hala hayret ediyorum, demekki bu yneticimiz mactan nce kafa atmayi daha cok seviyor.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

altna bide srada nuri yazsaydlar
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Alnt Naim Nickli yeden Alnt Mesaj gster

!Yorumsuz!
    benmi paranoyak oldum yoksa benim gibi dnen bakalrda varm ? BU YNETMN HBR FERDNN ( forumdaki uzantlar da dahil) HBR AIKLMASININ HBR KELMESNDE SA M M YET YOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

millet meydanda bando mzka alsa bunlar yine hi bir ey duymaz iitmez maymun misali!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)