Sayfa 6 Toplam 84 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 16 56 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2092 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 22. Hafta | Beþiktaþ 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam konaklama çoðu ilde iþ adamlarýmýz tarafýndan karþýlanýyor veya Trabzonsporlu iþ adamlarýnýn otellerinde ücretsiz kalýnýyor,resmî sitede açýklananlarýn aksine isminin açýklanmasýný istemeyenlerde var. Ben Abdullah hocanýn böyle birþey talep ettiðini düþünüyorum,iþin teknik açýklamasý illaki vardýr.
    Deplasmanlarý dediðiniz gibi çeþitli iþ adamlarý karþýlýyor ama o konaklamalar hep 1 gün oluyordu. Bunu 5 güne çýkarýnca doðal olarak tek kiþi üzerindeki yükü aðýr olur. 11 kiþi deðil sonuçta 50 kiþi söz konusu. Bunun muhabbeti geçtiðimiz gün Erdal abinin programýnda geçmiþti. Ama bana kalýrsa da koskoca kulübün sýrf konaklama sýkýntýsýndan dolayý böyle bir þeyden kaçýnacaðýný düþünmüyorum. Dediðim gibi kamp ortamlarý genelde oyuncularý sýkýyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Beþiktaþ ile olan maçlarýmýzý seviyorum. Kazanýrken de kaybederken de pisleþmiyolar, çirkinleþmiyolar, köpekleþmiyorlar! Güzel, heyecanlý, bol aktrasyonlu, hafif de gerilimli bir maç olsun.
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Yahu Parmak ýn futbol zekasý sýfýr. Baker girdikten sonra takým kendine geldi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Kupa finalinde sonuca daha kolay ulaþacaðýmýzý düþünüyordum. Beþiktaþ maçý çok daha zor olacak gibime geliyor. Beraberliðe razýyým.
    Hamiþ

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý yatmaztara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beþiktaþ ile olan maçlarýmýzý seviyorum. Kazanýrken de kaybederken de pisleþmiyolar, çirkinleþmiyolar, köpekleþmiyorlar! Güzel, heyecanlý, bol aktrasyonlu, hafif de gerilimli bir maç olsun.
    One geçersek seni büyük sürprizler bekliyor.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Neden Ýstanbul'dan dönüyoruz. 3 gün sonra maçýmýz yok mu ?? Dönmek yerine Ýstanbul da kamp yapsak ??
    13 Vitor Hugo

fadigaTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzon`a geri döneceksek süper kupayý neden Ýstanbul`da oynadýk? En ufak bir mantýðý var mý? Yani bu saçmalýðý neden kabul ettik?

Nereden
    Almanya

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BJK ligin en diri takýmlarýndan biri. Uzatmaya gitmiþ olsaydý oynamaya baya bir yýpranmýþ olarak çýkacaktýk. BJK yine de favori ama belki kupanýn moraliyle takýmýn özgüveni daha da artar...
    ztn 120 dk oynadik nerdeyse uzatma gibi birsey

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takýmda alternatif yok. Futbolcular yorgun. Beraberlik iyi sonuç olur.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý cyberentalpi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neden Ýstanbul'dan dönüyoruz. 3 gün sonra maçýmýz yok mu ?? Dönmek yerine Ýstanbul da kamp yapsak ??
    otel masrafý vs.. istanbul trafiði
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Deplasmanlarý dediðiniz gibi çeþitli iþ adamlarý karþýlýyor ama o konaklamalar hep 1 gün oluyordu. Bunu 5 güne çýkarýnca doðal olarak tek kiþi üzerindeki yükü aðýr olur. 11 kiþi deðil sonuçta 50 kiþi söz konusu. Bunun muhabbeti geçtiðimiz gün Erdal abinin programýnda geçmiþti. Ama bana kalýrsa da koskoca kulübün sýrf konaklama sýkýntýsýndan dolayý böyle bir þeyden kaçýnacaðýný düþünmüyorum. Dediðim gibi kamp ortamlarý genelde oyuncularý sýkýyor...
    kardeþ senin istatistiðin iyidir.. daha önce de istanbulda uzun kamp yaptýk.. sonrasýnda çýktýðýmýz maçlardan galip geldiðimiz oldu mu? bence istanbuldaki uzun kamplar bizim takýmý baþka bir havaya sokuyor..

yýllar önce gene böyle bir durum olmuþtu.. maçtan sonraki gece bizim topçularýn çoðunu -olcan adýn vs.- dolmabahçede görmüþtüm.. ( hangi maç olduðunu hatýrlamýyorum ama sanýrým ibb'yi 0-2 yendiðimiz bir maçtý)
    Attan inip eþeðe bindik!

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çok kötü zamana denk geldi bu maç. Bjk göztepe maçýnda hak ettiði gibi puan kaybý yaþasaydý, en azýndan iki önemli oyuncusu yine hak ettikleri gibi cezalý duruma düþseydi daha rahat bir maç olabilirdi.

Kaybedersek direk zirveden uzaklaþýyoruz. 1 puan iþimize yarar þimdilik. Kupanin üstüne ligde de heyecan yaþamak istiyoruz. En azýndan hakemler karýþmasýn diyeceðim en düþük ihtimal bu. Kazanma olasýlýðýmýz bile daha fazla.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþ senin istatistiðin iyidir.. daha önce de istanbulda uzun kamp yaptýk.. sonrasýnda çýktýðýmýz maçlardan galip geldiðimiz oldu mu? bence istanbuldaki uzun kamplar bizim takýmý baþka bir havaya sokuyor..

yýllar önce gene böyle bir durum olmuþtu.. maçtan sonraki gece bizim topçularýn çoðunu -olcan adýn vs.- dolmabahçede görmüþtüm.. ( hangi maç olduðunu hatýrlamýyorum ama sanýrým ibb'yi 0-2 yendiðimiz bir maçtý)
    Doðrudur en son geçtiðimiz sezon Kasýmpaþa maçýndan sonra AEK maçý için Ýstanbul'da kamp yaptýðýmýzý hatýrlýyorum. Ama bizim için bu anlamdaki kýrýlma noktamýz 2011'deki BJK kupa müsabakasýnýn ardýndan FB ile oynadýðýmýz maç olmuþtu. O hafta takým Ýstanbul'da kamp yapmýþtý. Þenol Hoca takýmýn stresini almak için böyle düþünmüþtü ama ters tepmiþti...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Doðrudur en son geçtiðimiz sezon Kasýmpaþa maçýndan sonra AEK maçý için Ýstanbul'da kamp yaptýðýmýzý hatýrlýyorum. Ama bizim için bu anlamdaki kýrýlma noktamýz 2011'deki BJK kupa müsabakasýnýn ardýndan FB ile oynadýðýmýz maç olmuþtu. O hafta takým Ýstanbul'da kamp yapmýþtý. Þenol Hoca takýmýn stresini almak için böyle düþünmüþtü ama ters tepmiþti...
    avcý eðer o istatistikleri çýkarmýþ ve ona göre davranýyorsa gözümde büyür..
    Attan inip eþeðe bindik!

Emre. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Yaþ
    25

Maçlara tutuk baþlýyoruz. O 10 15 dakikalýk süreci çözmemiz önemli. Yenecek bir gol maçý tamamen deðiþir. Takým savunmasý konusunda iyiyiz. Mensah gibi oyuncular alan bulamayýnca zorlanýyor. Hatta genel anlamda orta sahalarý pasörlükten ziyade tempo üzerine çalýþýyor. Bunla yetinmeyip topun Josef üzerinden oyuna sokulmasý iyi bir tercih olabilir. Flavio, çok kritik öneme sahip bu maçta bence. Çýk çift ciðerlim, ilk maçýn öcünü al.

Marlon Ghezzal'ý yemek zorunda. Mümkün olduðunca az orta yaptýrmasý lazým. Dribbling üzerinde giden bir oyuncu deðil. Bunu kullanmak lazým.

Aboubakar Luyindama eþleþmesinde zorlandý. Onu kontrol etmek rakibi pasifize etmenin temel noktalarýndan biri.

Serkan bu sefer karþýsýnda Gradel, Sio gibi dribblingci olmayacaðý için avantajlý. Arkadan gelecek Rýdvana dikkat etmek lazým. Tersten gelecek ortalarda Larin tehdit, Edgar ve Serkan iyi marke etmeli.

Hücumda þunu bunu yapalým diyemiyorum, elimiz sýnýrlý. Rakibi yormak ve geri koþturmak iyi bir çözüm olacaktýr bence. Hücum oyuncularýnýn kendilerini aþmalarý lazým.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Beraberlik iyi sonuç olur bizim için..
    I am not in danger , I am the danger..

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

1 puan makul
    3 olursa harika
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Abdullah Avcý'nýn Besiktasý'ý cozecek birkac planýnýn olacagýný dusunuyorum.1 puan alýrýz ama 3 puan hakemlerin performansýna bakar.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýn oðlum þu maçý, çok kritik...

Olasý maðlubiyet çok koparacak bizi yukarýdan, bir þekilde tutunmak lazým...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Orta sahayý kalabalýk tutmak lazým orta sahada sert ve tempolu oynuyorlar ve müsamaha görüyorlar.
    Orta sahada sert ve agresif olursak puan alýrýz yoksa kaybederiz bu kadar net.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Topa ne kadar sahip olursak galibiyete o kadar yakýn oluruz bence. bjk oynamaya çalýþtýðý hýzlý oyun ile etkili oluyor.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

angraf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

maçý alýrsak baþka yöne yöneliriz.
    Eðer kaybedersek 4. 5. bitiririz öyle bir maç.

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Zor maç. Aslýnda bizim taktik anlayýþýmýz bjk'yi zorlar, üstünde gelebilir ama defolarýmýz var maalesef. Beklerimiz her an rakibi pozisyona sokabilecek kývamda oynuyor. gs maçýný hatýrlayýn adamlar hiç bir þey yapmadan kanattan ver kaç yapýp gol attý. Bu maçta da benzer tabloyu yaþayabiliriz. 2 þikecinin rekabeti belki bize olumlu yansýyabilir hakemler açýsýndan. bjk nin ittirildiði diðer istanbul takýmlarý tarafýndan çok dillendiriliyor belki hakem ortada bir maç yönetir baský altýnda kalýpta. Nereden nereye geldi sezon. Ýlk maçta aðýr favoriydik yenilmiþtik. Þimdi ise o bjk aldý yürüdü lider oldu þampiyonluk hesaplarý yapýyor. Umarým bu kez gülen taraf biz oluruz.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Orta sahayý kalabalýk tutmak lazým orta sahada sert ve tempolu oynuyorlar ve müsamaha görüyorlar.
    Orta sahada sert ve agresif olursak puan alýrýz yoksa kaybederiz bu kadar net.
    Hocam bu maçýn taktiði felan hikaye,motivasyon önemli. Oyuncu motive ettirip oynatýrsan birþeyler olabilir.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Berabere kalalým yeterli bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)