Sayfa 11 Toplam 84 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2092 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 22. Hafta | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen hedefimde şampiyonluk yok dersin ama böyle bir maçı kazandıktan sonra hedef kendiliğinden belirir. Geçen sene de olan şey buydu mesela. Her şeyden önce sen takım olarak doğal adaysın. Bir anda ivme kazanır ve tepeyi zorlarsın. Büyük takımsan baskı oluyor falan diye düşünemezsin baskı senin büyük takım olmanın doğal sonucudur çünkü. Bu beklentidir seni her daim yukarıyı hedeflettiren. Bundan çekinmemek ve hedefe yürümek gerek diye düşünüyorum. Her şeyden önce bir futbolcunun hedefi ne kadar mühimse motivasyonu da o kadar büyük olur. Bu takıma gelen futbolcu puan tablosundan önce takımın ne hedeflediğini bilmelidir ki maksimumunu verebilsin.
    Önde olduğumuz sezonları şampiyon bitirememenin verdiği psikoloji.Bunu kırdığımız gün, her şey çok daha güzel olucak ama o sezon bu sezon değil.
    Konu samatyaboy tarafından (30.01.2021 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önde olduğumuz sezonları şampiyon bitirememenin verdiği psikoloji.Bunu kırdığımız gün, her şey çok daha güzel olucak ama o sezon bu sezon değil.
    Doğru itiraz etmiyorum ben de buna. Sadece doğal olduğunu söylüyorum. Bir yola sen farkında olmadan giriyorsun ve o noktadan sonra ben o yolda değilim ifadesi taraftarı ilgilendirmiyor. Geçen sene de böyleydi hatta başkan dillendirmiyor hoca bile şampiyon olacağız demedi kimse dedi. Ama bugün taraftar şampiyonluğu kaçırdık diyor. Bu sene de kendimizi bir anda orada bulursak yine demoralize olup biz bunu kaldıramayız mı diyeceğiz? Bahsettiğim şey bu. Kontrol sahibi olamıyoruz bu konuda.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Beklentim 1 puan.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakasetas 11 e
    baker kenara..

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Uğurdan-Serkan-Edgar-Hugo-Marlon-Berat-Flavio-Bakasetas-Eku-Nwa-Dja

Kazanıyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Oynamaya çalışan , toplu olarak hücuma çıkan, defansı önde kuran bir takıma karşı oynayacağız.Arkada sağlam durup kazandığımız topları akıllı kullanırsak çok güzel bir galibiyet olacak. Rakibin defans 4 lüsü savunma anlamında bizim dörtlünün önünde değil ve biz onları kapalı alanda savunurken onlar açık alanda savunma yapacak. Diğer hiçbir maçta olmadığı kadar kazanma şansımızın daha fazla olduğunu düşünüyorum, yeter ki takım boyumuz uzamasın ve kendi sahamızda 30-40 metreye sıkıştırabilelim oyunu
    Konu ataullah-ı sani tarafından (30.01.2021 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takim da bu kafa oldukdan sonra korkum yok su oynanan oyunlara bakinca bizim oynadigimiz oyun cok da pozitif geliyor .

https://fb.watch/3lmNIe1uq0/

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Bizim tempomuz 70 den sonra çok düşerken, bjk'de temposu düşen yorulan oyuncuların yerine oyuna diri adamlar giriyor ve maçın sonuna kadar temposunu kaybetmiyorlar bu sayede.
    Bizim kenardan girip tempo yapacak bir tane oyuncumuz yok, bazı arkadaşlar Bakasetas'ı 11 de bekliyor, hadi 11 de oldu diyelim, bence maçın skorunu ilk 70 dk değil son 20 dk belirleyecek. Burada iyi olan maçı kazanır gibime geliyor.
    Özellikle Atiba ilerleyen dakikalarda oyundan çıktıktan sonra Bjk orta sahasının ritmi bozuluyor ve daha çok kanatlardan gitmeye çalışıyorlar.
    Kanatları kapatır, ortadan Bakasetas'ın yapacağı driplingle, ara paslarla, al verlerle çok etkili olabiliriz diye düşünüyorum. Bu yüzden
    Ekuban ve Bakasetas'ı maçın son bölümüne saklamalıyız bence.
    Biz Ekuban'ı öldürüyoruz ve maç sonuna doğru en etkili olacağı dakikalarda da oyunmak almak zorunda kalıyoruz.
    Hatta yarın bir sürpriz yapıp Afobe ile başlayıp, Afobe'yi ilk 50-55 dakika Atiba'ya top aldırmamak üzerine kullanabiliriz. Varsın gol atmasın önemli değil. Djaniny, Ekuban ve Bakasetas'ı 50'den sonra oyuna alıp fişi çekebiliriz.
    Keşke maçın başından itibaren ideal 11 imizle oynayıp maçı sürklase edip kazanacak kadar güçlü olsak ama şu an o durumda değiliz henüz ve bu sebepten, oyunun ilerleyen bölümlerinde yapacağımız hamleleri de düşünmeliyiz. Kaldı ki biz öne geçsek bile hücum yapmadan geride bekleyerek skoru tutabilecek bir takım da değiliz maçın son bölümünde , çünkü maçın sonunda ileri gitmeye gücümüz kalmıyor.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bakasetas aç geldiyse direkt 11 e yazılması gereken işim. Durur durur bir şut atar maçı kazanırsın. Hocanın apartopar kadroya dahil etmesinin sebebi bence 11 oynayacak olmasıyla alakalı. Mallı bile erken gelseydi oynardı.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kaybetmemek gerek

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim açımızdan önemli dönüm noktalarından biri. Olur da kazanırsak bjk'ye bu sezon ki en ağır tokadı biz atmış olacağız. Kaybedersek de bu sezon bir daha zirveye yaklaşmamız mümkün olmayabilir.

Maçın favorisi elbette bjk. İyi hava yakaladılar ve kolay kolay kaybetmiyorlar. Ama süper kupanın ve olumlu yeni transferlerin getirdiği hava, Trabzonspor için önemli bir etken olabilir. Oyun kurgusunda bjk bizden çok daha iyi. Özellikle bjk'nin orta saha gücü bizi çok zorlayacak. Trabzonspor'un gol atamama gibi bir sorunu var. Bjk'nin de aksine bulduğu her pozisyonu gole çeviren yetenekleri mevcut. Hakem faktörü elbette bjk lehine olacaktır.

Oyunu okuma, takımı hazırlama, müdahale kaabiliyetleri açısından Abdullah Avcı ve Sergen Yalçın arasındaki farkı nispeten bu maçta görmüş olacağız.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen yıl İstanbul'da oynanan maçta favori bizdik ama farklı yenilgiden kurtulup son dakika gol atmıştık. Yarın favori onlar ama sürprizi yapan biz oluruz umarım.

Bakasetas'ın yedek soyunacağını düşünüyorum
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Sergen Yalçın rakibine göre oyuncu ve oyun tercihi yapabiliyor. Bizim önde pres yapan takımlara zorlandığımızı biliyordur ama ben temkinli oynarsa da şaşırmam. Hem bizim oyuncular hem de Göztepeye karşı vermiş olduğu boşluklar etkili olur bunda.

Kontrataklarda basiretli paslar veremiyoruz. Bu maç yeneceksek o pasları iyi atmak zorundayız. Ekuban var diye büyük ihtimal Nsakalayı oynatırlar, her türlü ezmesi lazım Ekubanın. O pres oyununun arkasında çok hacimli bir oyunları yok, foyaları var.

Ghezzalin içeri girip pas attığı bölge Edgarın alanına denk geliyor. Berat orayı üçleyebilir Baker gibi. Gerçi o oyun kurarken üçlüyordu neyse.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bakasetası ilk 11 yazanlar neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum? adam daha doğru dürüst idmana çıkmadı.. yanındakilerin adını bilmiyordur daha..

bize 70'ten sonra oyunda girecek adam da lazım.. belki bir uzaktan şut olur, belki frikik olur..
    Attan inip eşeğe bindik!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

En sıkıntılı yerimiz sağ bekimiz olacaktır, Larin orda çok hareketli ve çok sarkıyor, Serkan ise birebirde sıkıntılı...Kamille başlasak daha sağlı olabilir...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl İstanbul'da oynanan maçta favori bizdik ama farklı yenilgiden kurtulup son dakika gol atmıştık. Yarın favori onlar ama sürprizi yapan biz oluruz umarım.

Bakasetas'ın yedek soyunacağını düşünüyorum
    Geçen sene oraya favori olarak gittik ama kadro olarak çok dengesiz bir takım çıktı sahaya. Ne nwakame vardı ne ekuban. Onlar olmadığı gibi kenarlarda sturridge ghuilerme ile çıkmıştık maça. Ortasahada da doğan vardı.

Resmen intihar yani, yine de iyi kurtulmuştuk.

Son iki maça göre rahat kazanırız diye düşünüyorlar ama karşilarinda daha dengeli bir takım bulacaklar bu sefer.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yalnız federasyon geçen senelere kıyasla bu sene işini sağlama almış maşallah hiç hata yapmıyorlar. Özledikleri gibi ilk üç sıra ile diğerlerini onlara yetişme şansı olmayacak şekilde ayarlıyorlar. Dün ve bugünkü maça bakarak yarın neler olabileceğini tahmin etmek zor değil. O sebeple olabildiğince sakin ve dengeli oynayıp cezasız sakatsız şu maçı atlatmamız lazım. Beşiktaş diğerleri arasında üvey evlat gibidir ama konu başkaları oldu mu işler değişir. Ligin sonuna kadar bu üçünün yarıştan düşmeyeceği şekilde gidecektir. Umarım biz güzel bir çelme takar ve ligin dengesini alt üst ederiz
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beşiktaş hızlı giden at misali başlıyor maçlara.. Eski Fenerbahçe taktiği.. Hızlı başlayıp golleri bulup çekiliyorlar.. 1-0 geriye düşersek dahi şansımız yüksek 2-0 olursa zorlanırız tabi..

Dersine iyi çalışan iki hoca maçı olacak.. Beraberlik iyi sonuç ancak yenersek çok önemli bir eşik atlamış oluruz..

Bakasetas 11 başlamaz diye tahmin ediyorum devreye geride girersek devre arası girer oyuna berabere giderse 70'ten sonra ancak..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Kazanabilecegimizi düşünmüyorum.
    1 puan iyi sonuç olur.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başak maçı öncesi kupayı alalım Beşiktaş maçı önemli değil 1 puan bile iyidir diyordum ama Bakasetas transferi bi gazladı nedense beni. En kötü 1 puan moduna girdim, maç saati mutlak 3 puan moduna da girebilirim

Olur da kazanırsak Ekuban'sız kazanmayız zaten her türlü bir asist veya gol yapar. Dergi kapağında çıkan hulk çizimini maç sonunda atmayı ihmal etmeyelim lütfen

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar
    abdulkadir parmak kadroda sakatligi önemli birsey degilmis anlasilan..
    Neden herkes kadrosuna flavio yaziyor parmagi yedekliyor ,begenmiyor olabilirsiniz fakat abdulkadir flaviodan cok daha iyi oyuncu daha cok sorumluluk aliyor pilavci flavio gibi degil pilavci maclarda agirligini ortaya koyamiyor mac 90 dakika pilavci sadece 5 dakika görünüyor sahada..
    kusura bakmayin da abdulkadiri sevelim sevmeyelim sirf trabzonlu oldugu icin bu cocugun cok üstüne gidiliyor bunlari hak etmiyor abdulkadir parmak benim gözümde on tane flavio eder..

Bakar - bakasetas - a.parmak
    bu sekilde ortasahamiz olmali, flavio ile sahada on kisi oynariz..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Marlon un golü var.
    There is no spoon...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Avcı terim'i elinden kolay kaçırdı malesef malzeme yetersizliği yüzünden. Futbolda savunduğu değerler adına sergen' i yenmesi gerekiyor. Yoksa moral, liderlik, arkadaşlık ortamı falan bunlar konuşulur bütün hafta.

Gitsin yensin sergen'i sonra rakibi sağ tarafa yönlendirdik, bek stoper arasına koşu yaptık falan diye konuşsun sabaha kadar, bjk'lilere tv kapattirsin.

Nereden
    İstanbul

Futbolda moral çok önemli, ilk golü yersek zor çıkarırız ama öne geçersek her şeye gebe.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene oraya favori olarak gittik ama kadro olarak çok dengesiz bir takım çıktı sahaya. Ne nwakame vardı ne ekuban. Onlar olmadığı gibi kenarlarda sturridge ghuilerme ile çıkmıştık maça. Ortasahada da doğan vardı.

Resmen intihar yani, yine de iyi kurtulmuştuk.

Son iki maça göre rahat kazanırız diye düşünüyorlar ama karşilarinda daha dengeli bir takım bulacaklar bu sefer.
    Canlı izlemiştim maçı, resmen kanatları otoban yapmışlardı, bir resmi maçta bu kadar ezilen takım görmemiştim. Hüseyin hoca mahvetmişti.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)