Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 160 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Büyük TRABZONSPOR... O Kadar!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart En Büyük TRABZONSPOR... O Kadar!

Hayde yıllar öncesine gidelim.

Beynimizin anlamsız lig ve puan hesapları yaptığı, kendi kendimizi sorgulattığı bu çirkin günlerden sıyrılıp, bu camiada tekrar eski sinerjiyi yakalamak için bizde varolanı bir kere daha hissedelim.

3-0 kaybedilen bir kupa finali ilk ayak maçı... İkinci maçta alınan PARLAK bir zafer... O zaferin ardından ZAFERE İNANMIŞ futbolcularımızın demeçleri.

Maç klibi ve golleri boşverin; ama bu röportajları mutlaka izleyin. BMN farkıyla...

EN BÜYÜK TRABZONSPOR! O kadar!

Not: Cavit ÇAĞLAR dönemin Devlet Bakanı

Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah ulan ahh unutmadığım maçlardan biridir. Ben 5 atacaz dedik 5 attık o kadar
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bugünleri bizde yaşamak istiyoruzzzz canlı canlı canlı..çok güselmiş ya teşekkürler nebiye ablamda yanımda birlikte seyrettik teşekkürlerini iletiyor oda..

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hamdi hami ve şeyhmuz ve tabıkı diğerleri sizleri çok seviyoruz bize o mutluluğu yaşattıgınız için çok çok teşekkürler...

bu goruntulerı bidefutbolculara izletebilsek tunga abi ne güzel olur açıklamalara bakarmısınızya işte saha hodri meydan 5 de atarız 10 da atarız ey gidi günler ey...ey gidi eski futbolcular ey...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Videodaki o coşku o inanç o ruh malesef artık kalmadı. Trabzonspor o günden bu güne çok güç kaybetti. Trabzonspor ruhu bu videodur... Bu günleri haketmiyoruz.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

cakir28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

EY gidi günler ey...

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her şey Hamdi'nin şu sözlerinde gizli

Trabzonspor büyük takımdır isterse 5 atar isterse 10 atar.Bunun farkında olmayanlara duyurulur.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Unutmak mümkünmü ;

Bu maçı askerde yemekhanede seyrettim. 5.golde masanın üstüne çıkmışım. Savurdugum yumruk tavana değmiş elim bayagi bir siyrilmişti. Hayatımda unutamacağım maçlardan biriydi.

Fakat gönül isterdiki nostalji ile degilde günümüzdeki Trabzonspor ile övünmek.
    İnşallah o günleride göreceğiz.
    Taraftarlık ; Geçim kaynağı değil , Yaşam kaynağıdır ...
    Fırtınasız denizde , herkes Kaptan ...

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ah ah... Trabzonspor o günlerine tekrar gelicek ben buna eminim! ölmeden görücegiz biz bu günleri buna eminim!!!!!

En Buyük TRABZONSPOR (hamdinin konusmasi süper ya)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

way bee.o günleri o coşkuyu o azimi yine ver bize YaRabbim
    T R A B Z O N S P O R

Naim
    Ziyaretçi

Maziyi Yaratanlar Sağolsun

Bugunki Yenemezsen Yenilmeye Zihniyetinde ki fukaralarada kapak olsun!

Trabzon ulan bu
    İster 5 atar ister 10

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

şefim ne yaptın öyle yüreğimize el attın valla.şu sıkıntılı günlerimizde bi çıkış için gerekli bi motivasyon.çok duygulandım dün gibi hatırlarım bu maçı.inşallah bu inanmışlık geri gelir.o dönemdeki oyuncularımız ölümüne oynardı hikayeden değil gerçekten ölümüne oynardı allahım o günleri yeniden göstersin bize.teşekkürler Tunga ellerine sağlık.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İnsan içini çekiyor izlerken. Ey gidi eski günler bu maçtan sonra Bursa'daki coşkuyu çocuk olmama rağmen hatırlıyorum.. Maç bitiminde Dikkaldırım'da yer yerinden oynamıştı.. Tunga abi bizle paylaştığın için teşekkürler..

EN BÜYÜK TRABZONSPOR..! O Kadar..!
    Bmn|Bursa | Trabzonsporlular Birliği

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnanılmaz bir video... Az önce gazetelerde dünkü maç ile ilgili yorumları okudum ve daha sonra bilgisayarın başına geldiğim anda bu videoyu gördüm. Şu anda büyük bir duygu karmaşası yaşıyorum. Hele başlarda Hamdi'nin açıklamaları yok mu, beynimden vurdu beni resmen. Ben mümkünse bu videodaki futbolcularımızın demeçlerini yazı haline getirmek istiyorum ve bu yazıyı bir yerde saklayıp her gün, her maçtan önce ve sonra elimden geldiğince tekrar tekrar okumaya çalışacağım. Buyrun:

Hamdi: Çok kolay başardık. Biz İNANIYORDUK! Bu kupa Trabzonspor'un ve Trabzonspor'a yakışır. İşte saha, hodri meydan! TRABZONSPOR EN BÜYÜK. İSTEDİĞİ ZAMAN BEŞ ATAR ON ATAR. EN BÜYÜK TRABZONSPOR!

Hami: Bize hep zor dediler, zor dediler. Çünkü Trabzonspor çok büyük takımdır, zoru başaran takımdır, biz bunu başardık. Ne mutlu bize ki zoru başardık, yani, EN BÜYÜK TRABZONSPOR. Bu kupayı, İLK DEFA BEN KUPA ALIYORUM, İLK DEFA KUPA KALDIRACAĞIM. Ne bileyim, o kadar çok mutluyum ki anlatamam. Trabzonspor'a hayırlı uğurlu olsun bu kupa.

Şeyhmuz: Ben şimdi şunu söyleyeyim, Trabzonspor camiasına büyük mutluluklar getirdi bu kupa ve devamını getirecek. SAYIN CAVİT ÇAĞLAR'IN BU MAÇI SEYRETMESİNİ ÇOK İSTERDİM. BURSA'DAKİ MAÇTAN SONRA DA ÜÇ DEĞİL BEŞ ATACAĞIZ DEDİM VE BEŞ ATTIK. Çok mutluyum. Trabzonspor'a hayırlı olsun.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ilk macindaki muhtesem yonetimiyle(!) serdar cakmani bir kez daha aniyoruz.(yanlis demissem duzeltin lutfen)
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oyyy oyy ... Bende akşam maçı izlediğim mekanda habire geçmişin fotoğraflarına resim çektim .Çünkü onlar daha çok heyecan verdi bana akşam. Okurken bile heyecanlandım
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maç için öğrenci olduğum harp okulundan firar edip Tabzona gitmiştim. O zevki Avni Akerde yaşamak müthiş bir şeydi. Bugün olsa yine on kere firar ederdim...

İlk maçtan sonra benimle dalga geçen arkadaşlarım dönüşümde beni omuzlarda karşılamışlardı. Kazandığım 22 paket Marlboroyla okulda o yılki sigara problemimi de kökten çözmüştüm. Hey gidi koca TRABZONSPOR... Çok özledik seni çokkkk...
    HEPİMİZ TRABZONLUYUZ...!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Bu maçın hikayesini yine tabiiki babamdan dinlemiştim.Anlatırken hala o günü yaşıyormuş gibiydi.O zamanki futbolcuların hırsını,mücadelesini,kazanma arzusunu anlatıyordu bana hep.Masal gibi dinliyordum tabi...Görmemiştim ki!..O cefakar futbolculardan hiç bir eser yoktu ki benim şahit olduklarımda,nasıl tahayyül edebilirdim!..Masal gibiydi işte diyorum ya masal!..

''Gökten üç elma düştü,biri Nurinin,biri Ziyanın,biri de 'yürüyen' futbolcuların başına inşallah!''

Bitsin artık şu karanlık masal!..Ve başlasın bu sefer gülen yüzleri barındıran bir yenisi!

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Isde budur!!!

Inanmak basarmanın tarısıdır ama su an kadromuzda bırcok Futbolcuda ınanc ve güven yok!

Kecelı gıbı Musa gıbı sahızlara bu Forma cooook büyük geliyor!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    Belçika

Tuylerim diken diken oldu bu videoyu izlerken hepsini ellerinden opuyorum ne mutlu Trabzonporluyum diyene..

sizce o ruhu biz geri getiremezmiyiz?
    İnsan ol evlat!

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Orta 2 .sınıftaydım. İkimaçta gündüz maçıydı. İlk maç okula götürdüğüm küçük radyoyu özenle ceketimin içine yerleştirmiştim.. Ceketide sıranın üstüne .. sesini az açtım ders ortasında kulağımı cekete dayayıp dayayıp maçı dinliyorum.. İlk maç 3 yedik Tenefüste nasıl dalga geçildi benle bilemessiniz Fakat Sinirle arkadaslara görürsünüz ikinci maçta alacazkupayı diye nasıl bağırdım bilmiyorum..
    İkinci maç aynı taktik yine sakladım ceketin içine radyoyu Ve beşinci golde öyle bir sevinmişimki oldu be diye sıraya yumruk attım.. Hoca ne oluyor orda deyince kendime geldim.. Sağolsun nizam diye bir arkadas vardı .. Hocaya hocam Trabzon 5. yi attı dedi.. Olan bizim radyoya oldu.. Taa sömestri sonunda müdür verdi radyoyu.. Evden işittiğim azar da cabası.. Annem mutfakta dinlerdi o radyoyu.. Fakat geçici bir süre dinleyemedi

Vay be yine tüylerimdiken diken oldu... Nuri Bey ve torpillisi ziya efendi!! Siz anlayamassınız elbet bu duyguyu!!!!!
    O Kupa Buraya Gelecek....

Nereden
    İstanbul

en büyük Trabzonspora en küçük teknik traktör olmuyor yakışmıyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZON kupa koleksiyonu yapıyor ...Bu daha eski gerçi
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ziya şehmuzun hamdinin haminin gözlerinin içine bak inancı gör,cesareti gör.

Allah razı olsun sizlerden
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Of be of neefkarlandım neydi be o maç o maçta sevinçten amcaoğluyla kanepenin yan tarafını kırmıştık o zamanki futbolcuların hırsınainancına bak bide şimdikilerin kimsenin umrunda değil gibi halimiz bu büyüklüğümüz idrak edemeyen ziya defolll
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)