Sayfa 63 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63 64 SonuncuSonuncu
Toplam 1583 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta | Antalyaspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Süleyman Baykan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım dikine oynayacak orta saha diye bağırıyor resmen yahu en kötü şut çekin be oyunu açmak için her topu kenarlara ver geriye ver rakibin ekmeğine yağ sürdük resmen.
    kesinlikle doğru. sürekli yanlara bi o yana bi bu yana gidip geliyor top ortadan. kanatlara inebilsek neyse o da yok.

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zor mac olacagini macdan once yazmisdim 1 puan hic puan almamaktadan iyidir Antalya 7-8 sakat oyuncusu var acik futbol mumkun degil oynayamaz bu tarz takimlarda genelde 1 gelir atar gider.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocadan çok oyuncularda sıkıntı var şu sahneyi izleyin lütfen bir futbolculara bakın bir de teknik ekibe
    https://twitter.com/Mrt_gnaydin/stat...18233519058946

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Lig çöpe döndü elimizde bir şey kalmadı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Denizlispor 30 dakika 10 kişi oynadı 0-0 kaldık.

Antalyaspor 70 dakika 10 kişi oynadı 1-1 kaldık.

Bu 2 maç sezonun özetidir. Kadro kalitesinin vasatın altında olduğunun kanıtlar nitelikte.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arayı hiç değerlendiremişiz. Fizik olarak görüntü itibarıyla geriye gitmişiz. Djaniny mesela az da olsa her hafta gelişirken adam tüm bağları kopmuş gibiydi. Penaltıdan önce fena olmasak da sonrasında rakibi 10 kişiyken bile durduramadık. Gerekli agresifliği gösteremedik daha doğrusu. Maçın başında topu kaptırınca fena değildik ama sonra helvaya döndük. İkinci yarı Gökdeniz 3-4 kişi zor durdurdu. Orada dominant olacaksın, afresif olacaksın.

Hücüm organizasyonu çok yavaş. Rakibe hata yaptıramıyoruz, boşluk bulamıyoruz. Yengeç gibi yana yana 700 pas yaptık. Şut çekin diyorsunuz ama tam o mesafeyi bulacak kadar bile iyi paslaşamıyoruz. Rakibin şutu engelleme menzilinde oluyor paslar.

Topu kaptırınca da gerekli agresiflikten çok uzağız.

Oyuncu kalitemiz o kadar kötü değil. Birlikte hareket edemiyoruz, hâlâ takım olamadık.

Antalya'nın 6-0lık maçtan sonra gösterdiği reaksiyonu, değişimi biz kaç maçtır gösteremiyoruz. Azar azar geliş sonra dön başa.

Takımın fizik kalitesinin çok kötü olduğunu düşünüyorum. Çok kötü. Tempo yapsa, agresif oynasa devrede biter bu takım.
    Rakibin neyini durduramadık rakip senin kalenemi geldi pas mı yaptı presmi yaptı 10 kişi defans yapan takım var karşında kaliteli adamın olmayınca maçı alamadın.Takımın fizik gücünde düşme felan yok 70 dakika koştu takım rakip 18 içinde oynandı maç 96.dakikada gol attın fizik gücü olmayan takım bu kadar oyunu domine edemez.Canini de düşüş yok eskidende rezil bir futbolcuydu bu haftada öyle herifin ayaklarında topa vurmaya topu sürmeye derman yok.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun kurnaz adam baktı modern futbol ile olmuyor tamamen savunma ile 6'lı defans oynattı. Puanları topluyor.

Peki bu taktiği önceden bildiğini söyleyen Avcı ne yaptı? Sağlı sollu orta mı? Doldur boşalt mı? Ya da uzaktan şut mu? Duran top? Ne yaptı arkadaşlar söyleyim istatistik kastı sağlam bir şekilde. Canini, waka rakip savunmada kaybolmalarına müsaade edildi. Maçı baştan sona aynı oyun ile oynadık. Açık aradık. 60dk rakip 10 kişi insaf o penaltı gol olmasa dahi bu maç kazanılmalıydı.

Düşündünüz mü biz 10 kişi kalsak ne olurdu? Ersun taktiği bozmadı 35te oyuncu değişti yine 6ladı defansı. Peki Avcı? 65i bekledi acelesi yok zaten atarız. .ah atarsın.

Özetle hata kimde belli uzay takımına karşı perezi rondonu getirmeyen başkandadır.
    Dogru forvetinde salah vardı da caniniyi oynattı adam sende haklısın.

Nereden
    Erzurum

Öyleydi de şöyleydide felan fıstık bu isleri geçin kanat forvet oyun kurucu iyi bir forvet sag bek bu 4 transfer olmadan hicbir sey olmayacak elimizdeki mevcut yeteneksizler 5 senede bir arada oynasa bu takım hicbir basarı yakalayamaz.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takım neden hiçbir dönem rahat bir penaltı atan eleman bulunduramaz kadroda, bezir olduk

Marlon, Net Marlon.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marlon, Net Marlon.
    Valla hiç sanmıyorum
    En önemli özelliği duran top diye gelen Baker bile en kritik penaltıyı kaçırdıktan sonra
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

penaltı kaçırıyorsun ve 10 kişi kalmış rakibini yenemiyorsun. kadro vasatın da altında ve transferden yana da hiç umut yok. bu sezon Trabzonspor için boşa geçecek anlaşılan. iki ileri bir geri...
    Konu Tatar Kemal tarafından (17.01.2021 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serkan a kızıyoruz ama kısılması gereken hoca

Genç bir oyuncuya forma verecekken öyle bir anda yıllardır oynayan oyuncunu kesip vermezsin.

Oyuncu da sımarir. Serkan in asist yaptığı maçtan sonra muhabir soruyor formayı kaptı diye
    Serkan dan cevap: geçen sene de oynuyordum artık formayı kaptım artık inşallah hiç cikarmayacam

Tam bir bı tarafı kalkmış şeklinde cevap değil mi? İşte bu bitarafini kaldıran da bizleriz.

Halbuki serkanin ne demesi lazım: ben hocam ne görev verirse onu yaparım, yılların tecrübesi perreria dan oynasamda oynamasam da öğrenecegim çok şey var. Gelişimime çok yardımcı oluyor.

İşte bu olgunluk gösteremeyen futbolcu musveddeleri iki maç sonra patlamaya mahkumdur

Bu arada bakeri kim izleyip aldıysa kulüpten kovulmali sadece Newton istedi alındıysa yine kovulmali. Şimdiye kadar transferi hocaya bırakmıyordunuz ne oldu?

Ben bu kadar rezil sorumluluk almayan bir adam daha görmedim
    Konu halilaziz61 tarafından (17.01.2021 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Almanya

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçta gözden kaçan bir olay var. uzatma dakikalarında bitime 3 dakika varken uğurcan çakır kaleyi bırakıp rakip sahaya nasıl gelebiliyor böyle amatör hata nasıl yapılır? iyi ki gökdeniz topu biraz daha sürüp vurmayı denemedi yoksa alay konusu olurduk.
    Cok haklisin renktas, ben sok oldum özeti izledimde. Bide kaleye geri kosmiyor, yani gökdeniz tutursa gol. Ümide kezmis gibi yürüye yürüye kaleye gidiyor ugurcan

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ne olursa olsun bir takımın maç kaybetmemesi, o alışkanlığı edinmesi önemlidir. Ama ligde 10 kişiye karşı son dakikalarda gelen beraberlik golüne Trabzonspor oyuncusu o kadar sevinmez. Şampiyon mu oldunuz ulan?

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sürekli sağa sola top çevirmemizi futbolculara bağlamak enteresan. Bu arkadaşlar hocanın futbol anlayışından bihaber herhalde.

Abdullah Avcı: "Futbol artık bir akıl oyunu, duygularınızı karıştırmamalısınız. Çok orta yapmak veya şut atmak yerine daha fazla pasla rakibi yorabilir ve sonuca daha kolay ulaşabilirsiniz. Aksi halde sahada çok fazla hücum oyuncunuz olsa da panik yapabiliyorsunuz."

Yine Başakşehir'deki son sezonunda az gol atmalarına ithafen aceleci davranıyoruz diye bir açıklaması vardı. Şu an bulamadım. Pas pas pas mecbur alışacağız buna.

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakibin neyini durduramadık rakip senin kalenemi geldi pas mı yaptı presmi yaptı 10 kişi defans yapan takım var karşında kaliteli adamın olmayınca maçı alamadın.Takımın fizik gücünde düşme felan yok 70 dakika koştu takım rakip 18 içinde oynandı maç 96.dakikada gol attın fizik gücü olmayan takım bu kadar oyunu domine edemez.Canini de düşüş yok eskidende rezil bir futbolcuydu bu haftada öyle herifin ayaklarında topa vurmaya topu sürmeye derman yok.
    İlk yarı penaltıdan sonra düşüşü görmedin galiba. Oyunu domine etmek kapanan takıma karşı yengeç gibi paslaşmak mı

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rakip 10 kişi kaldıktan sonraki gevşeme çok sinirlendiriyor beni. Daha çok baskı yapmamız gerekirken dinlenmek için fırsat diye görüyorlar, yürüyerek yenmek istiyorlar her rakibi. 10 gün dinlendiniz yetmedi mi ?

Bu zekasizliktan da gına geldi. 10 kişi ceza sahası içine kümelenen adamlara yardım ettiler. Topu köşelere taşıyıp orada iki üç pas yapilmasi gerekirken sürekli merkezden zorladılar. Skoru alamamaktan çok oyundaki gidişat can sıkıyor. Bir an önce gol atalım diye 1 saati yediler. Savunma arasına uzun top atıp durdular.

Hoca çizgilere inin, oralarda pas yapın demediyse ayrı problem, oyuncular uygulamadiysa ayrı problem. Yeteneksizlikten fazlası var burada.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vallaha uzun zamandır bu ligde bu kadar kapananan,9 defansla oynayan bir takım görmedim. Bu maçı ligden hiçbir takım kolay kolay koparamazdı.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Kirmizi kartin verildigi 33. dakika ile gereksizin oyundan alindigi 66. dakika arasi Trabzonspor icin laubalilik, isbilmemezlik, yetersizlik, yeteneksizlik; teknik direktoru icin ise akil tutulmasinin yasandigi kayip zamanlardir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

https://www.youtube.com/watch?v=GQjGxG_KBz8

Dortmudn kaçırmış da kaçırmış, sonra ne mi olmuş Mainz bi gelmiş ve goool.
    Ha birde Reus penaltı kaçırmış

Tanıdık geldi dimi size
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=GQjGxG_KBz8

Dortmudn kaçırmış da kaçırmış, sonra ne mi olmuş Mainz bi gelmiş ve goool.
    Ha birde Reus penaltı kaçırmış

Tanıdık geldi dimi size
    Dortmund resmen dövmüş Mainz i. Bizimkiler böyle oynasın yenilsin gıkım çıkarsa ne olayım
    from BOGAZIÇI

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya açacaksın kardeşim duvarı yıkacaksın...ama olmuyor gücün yetmiyor başaramıyorsun...niye kaliteli ayakların yok...bazen 3 kişiyi geçip gol atacaksın..ters çalım yapacaksın penaltı kazanacaksın şut çekeceksin....40 ortaya 1 orta adamların tek ortası gol oluyor senin 40 ortanda kafa vuramıyorsun da son saniyede şansa denk geliyor..
    anlaşılır gibi değil....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    İzmir

Sorunu sadece bir futbolcuya yada TD ye yada hakeme yüklemek anlamsız ve sorunları halı altına süpürmektir. Zaten her yıl şampiyon olan bir kadromuz yok. Ama iyi bir kadro mühendisi olan bir hoca ve üzerinde çalışacağı stressiz bir lig maratonu var artık önünde. Umarim ona gereken sabır gösterilir ve gelecek seneler için iyi ve istikrarlı kadro kurulur. Ve malesef birilerinin hala yıldız ve adayı diye bize empoze etmeye çalıştıkları acil elden çıkarılır. Maç ilk önce beyinde kazanılır, mental olarak bitik adamlarla sadece halı sahada eğlence yapılır. Topa gelirken korkusu vücut dilinde olan, vurup vurmama arasında karar verene kadar topu rakibe kaptıran ve milyon tl kazanan adamlarla sadece kanser oluruz.
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolda pas yapmak, rakibi yormak önemlidir. Hatta futbol pasa dayalı bir oyundur desek yeridir.
    Ama bazen pas yapmazsın, rakibin defans dengesi bozulduğunda oluşan boşluklardan hızlıca ceza sahalarına doğru girmen gerekir.
    O esnada basit bir pas hatası veya gevşeklik yapmaman da gerekir. Rakip savunma yerleşmeden cezayı kesmen gerekir.
    Yıllardır bunu yapamıyoruz. O kritik pası atacak adamı bulamıyoruz. Genelde tutanımız yani kalecilerimiz iyi oluyor. Arada atanımız da iyi oluyor.
    Ama o kritik pası atacak oyuncuyu yıllardır bulamıyoruz.

Bir Ünal Karaman, Bir Sosa gibi oyuncu orta sahaya şart!
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçta puan kaybı hiç beklemiyordum..kötü oldu..maça değinirsek tamamen üstün olduğumuz bi maçtı son üç maç oyun olarak gayet toparladık ki bence tamamen hocanın etkisiyle..
    penaltı kaçması net pozisyonların kaçması rakibin tek seferde gelip gol atması gibi talihsizlikler sonucu iki puanı bıraktık.
    ayrıca antalya çağdışı saçma sapan bi oyun ortaya koydu..10 kişi ilk defa kalınmıyor bu ersun ne kazma bi adam şunu kaç kere bu takımın başına getirdiler..
    sonuç olarak bence şampiyonluk için mücadele etme şansımız bu maçla kayboldu bundan sonra iyi performans gösterirsek ilk 4 ü zorlarız kötü performansta da bulunduğumuz yerlerde 8-10 arası ligi bitiririz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)