Sayfa 62 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62 63 64 SonuncuSonuncu
Toplam 1583 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta | Antalyaspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son olarak ben futbol cahili djaniny yerine net sakat afobeyi tercih ederim
    Ben ikisinin de gönderilmesini tercih ederim
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı bingolts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı en kolay fikstüre denk geldi ve bence başarılı da olamadı. Buna ilave olarak farklı bir kurguda görmedik. Bugün maçı izleyenler bilir. Ceza sahası etrafında oyun pynandı doğru dürüst şişirme toplar bile gönderilmedi. Hep açık arandı. Doldur ortalarla bunu bari dene
    Doldur boşalt, şişirme top 1980’lerde kaldı
    En büyük Trabzon

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalyanın golünü atan amiltonun boyu 1.72

Serkan Asan 1.70

Yani kafa vurmanın boyla birebir ilgisi yok.Savunma oyuncun ayakta uyursa adam topu ağlara gönderir.Buradakiler de toz kondurmasın.

https://www.transfermarkt.com.tr/ser...spieler/491966

https://www.transfermarkt.com.tr/ami...spieler/227676

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ikisinin de gönderilmesini tercih ederim
    ben ikisi arasinda dedim

bende ayni fikirdeyim ikisi ile de yola çikilmaz

afobe 3. Forvet olur anca bir takimda

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oraya Abdüşü koyduk, sanırım bu 5. senesi ve hâlâ çektiği şut kaleyi bulmuyor. Dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz.
    Neresinden tutsan elinde kalıyor.
    Abduş Trabzonluların hayal ettiği gibi bir futbolcu değil olmadı hicbir zamanda olamayacak Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular bunun farkında tıpkı serkanın Trabzonsporda 11 oynamaması gerektiği gibi a.kadirin avrupadan x bir takıma transfer olacağına katiyen olasılık vermiyorum tutki adamlar yanıldı aldı 18 giremeden geriye postalayacaklardır.4 senedir a takımda oynayıp bir adam bırak pas vermeyi kaleye sert isabetli şut atamıyorsa ben onu 5 dakika bu takımda tutmam.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Şunu koyarım forvete bunu koyarım forvete tartışmaya gerek yok Trabzonsporun utanılacak derecede kötü ileri uç adamları var ben seyrederken utanıyorum bunları alanların yerinde olsam futbolla alakamı bugün keserim.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

afobe yi gördükten sonra diabate ve plaza ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Nereden
    Almanya

Alıntı bingolts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı en kolay fikstüre denk geldi ve bence başarılı da olamadı. Buna ilave olarak farklı bir kurguda görmedik. Bugün maçı izleyenler bilir. Ceza sahası etrafında oyun pynandı doğru dürüst şişirme toplar bile gönderilmedi. Hep açık arandı. Doldur ortalarla bunu bari dene
    Katilmiyorum Hatayi Karagümrükü Gsyide normal bi Forvet olsaydi yenmisdik

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

maçta gözden kaçan bir olay var. uzatma dakikalarında bitime 3 dakika varken uğurcan çakır kaleyi bırakıp rakip sahaya nasıl gelebiliyor böyle amatör hata nasıl yapılır? iyi ki gökdeniz topu biraz daha sürüp vurmayı denemedi yoksa alay konusu olurduk.

Nereden
    İstanbul

705 pas yapmışız. 600 tanesi yan pastır

Nereden
    İstanbul

18 şut çekmişiz 4 isabet.Hey yavrum be. Şut çekmeyi bilmeyen takım

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fadigaTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalyanın golünü atan amiltonun boyu 1.72

Serkan Asan 1.70

Yani kafa vurmanın boyla birebir ilgisi yok.Savunma oyuncun ayakta uyursa adam topu ağlara gönderir.Buradakiler de toz kondurmasın.

https://www.transfermarkt.com.tr/ser...spieler/491966

https://www.transfermarkt.com.tr/ami...spieler/227676
    Tamamen pozisyon alma ile alakalı bir hataydı bu maçtaki. Rakibine 2 metre mesafede markaj yapıyor, yan yana olsalar en azından rakibi de vuramaz. Uzak kalınca rakibi 1.90lık gibi gözüktü. Altyapıda öğretmemişler demek, hep aynı hatayı yapıyor çünkü.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu mac gokdenizi gectim hakanin antalyada yaptiginin yarisini bizim baker ve parmak toplasan yapamadi macin ozeti bu..berat ve flavio monte olursa takima insallah biraz olsun toparlanir orasi..

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Elimizdeki merkez ortasahaları görünce üçlü savunma oynamak mantıklı geliyor.

------edgar----husaini----hugo----

kamil------berat-----perez------marlon

-------ekuban---*****-----wakame

bu yönetim perez ve forvet dışında transfer yapamaz.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karlar düşer...

Nereden
    Trabzon

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimizdeki merkez ortasahaları görünce üçlü savunma oynamak mantıklı geliyor.

------edgar----husaini----hugo----

kamil------berat-----perez------marlon

-------ekuban---*****-----wakame

bu yönetim perez ve forvet dışında transfer yapamaz.
    Hocam bu kanatlarla müthiş kabız bir oyun olur.

2 iyi kanat bek + 1 komple santraforla tararız ortalığı

Orta saha da bir tık defansif kalıyor böyle. Bekler değişirse çok sırıtmaz.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son olarak ben futbol cahili djaniny yerine net sakat afobeyi tercih ederim
    Kirk katir mi kirk satir mi?
    Yahsi Bati 51:28

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun kurnaz adam baktı modern futbol ile olmuyor tamamen savunma ile 6'lı defans oynattı. Puanları topluyor.

Peki bu taktiği önceden bildiğini söyleyen Avcı ne yaptı? Sağlı sollu orta mı? Doldur boşalt mı? Ya da uzaktan şut mu? Duran top? Ne yaptı arkadaşlar söyleyim istatistik kastı sağlam bir şekilde. Canini, waka rakip savunmada kaybolmalarına müsaade edildi. Maçı baştan sona aynı oyun ile oynadık. Açık aradık. 60dk rakip 10 kişi insaf o penaltı gol olmasa dahi bu maç kazanılmalıydı.

Düşündünüz mü biz 10 kişi kalsak ne olurdu? Ersun taktiği bozmadı 35te oyuncu değişti yine 6ladı defansı. Peki Avcı? 65i bekledi acelesi yok zaten atarız. .ah atarsın.

Özetle hata kimde belli uzay takımına karşı perezi rondonu getirmeyen başkandadır.

Nereden
    İstanbul

Arayı hiç değerlendiremişiz. Fizik olarak görüntü itibarıyla geriye gitmişiz. Djaniny mesela az da olsa her hafta gelişirken adam tüm bağları kopmuş gibiydi. Penaltıdan önce fena olmasak da sonrasında rakibi 10 kişiyken bile durduramadık. Gerekli agresifliği gösteremedik daha doğrusu. Maçın başında topu kaptırınca fena değildik ama sonra helvaya döndük. İkinci yarı Gökdeniz 3-4 kişi zor durdurdu. Orada dominant olacaksın, afresif olacaksın.

Hücüm organizasyonu çok yavaş. Rakibe hata yaptıramıyoruz, boşluk bulamıyoruz. Yengeç gibi yana yana 700 pas yaptık. Şut çekin diyorsunuz ama tam o mesafeyi bulacak kadar bile iyi paslaşamıyoruz. Rakibin şutu engelleme menzilinde oluyor paslar.

Topu kaptırınca da gerekli agresiflikten çok uzağız.

Oyuncu kalitemiz o kadar kötü değil. Birlikte hareket edemiyoruz, hâlâ takım olamadık.

Antalya'nın 6-0lık maçtan sonra gösterdiği reaksiyonu, değişimi biz kaç maçtır gösteremiyoruz. Azar azar geliş sonra dön başa.

Takımın fizik kalitesinin çok kötü olduğunu düşünüyorum. Çok kötü. Tempo yapsa, agresif oynasa devrede biter bu takım.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gol atmak için kalenin içine kadar girmek zorunda değiliz der seferinde. Kaleyi gördüğünde ben bunu atarım diyecek bir tane adam yok şu takımda. Eskiden Tony yapıyordu bunları ama artık adamın hali kalmamış. Gücü mü yetmiyor umursamıyor mu bilmiyorum ama adam çok geriye gitmiş. Normalde birini çalımlamak diğer rakibin de üstüne gelmesi ile iki kişiyi oyundan düşürmek anlamına geliyor. Ama biz çalım atamıyoruz uzaktan şut çekmiyoruz orta açamıyoruz. Ee on kişi defans yapan takıma aradan adam kaçırmaya çalışarak gol nasıl atacaksın? Futbol yolla opsiyonla gol atabileceğin bir oyun ama bizde bu şartları yerine getirecek adam yok. İş yapmasını beklediğin az adam olunca onların üzerindeki yük de artıyor. Mesela bugün bir sorlothun olsa ekuban ve Tony daha fazla boş kalırlar. Senin tehdit unsurun yok başka bu devamlı tıkanık halde kalıyorsun. Hocaya değişiklikler için kızılabilir hataları olabilir hatta penaltı da kaçırılabilir ama bu kadar az opsiyonla seri galibiyetler zaten şans olur.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ikisinin de gönderilmesini tercih ederim
    al birine vur ötekine

ikisi bir damdoy hatta umut bulut etmiyor
    sakin olun...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aklımda deli sorular
    1-penaltıyı waka kullansa daha iyi olurmuydu
    2-waka'nın isteksiz tavırlarının,vurdumduymaz oyununun sebebi ne?,bu mesele çözülmez ise; 3 milyon veren falan vardı gönderilmeli acilen
    3-hugo oynayamayacak durumdamıydı gerçekten, hava toplarında ki hakimiyetini çok aradık, ilk 11 de olsa gol yemezdik üstüne bu kadar orta ve kornerin olduğu maçta kesin 1 tane atardı
    4-hoca bu maçta eleştiriyi hakettiyse:yapılan eleştiriler direk olarak oyuncu kalitesinin bir yansıması aslında;
    -baker statik kendi etrafında ve ekseninde sıkışmış ileri doğru patlama,verkaç, direk oyun, vs vs içermeyen,herhangi bir aksiyon almayan oyunu "muazzam"
    -djaniny ayağının altından kaçırdığı pozisyonlar artık klasik oldu
    -afobe varlığı belli olmayan tuhaf bir ruhalini yansıtan adam bu adamdan olmaz bu kadar basit zorlamaya gerek yok,kendisi ruhen ve bedenen burda değil.
    5 Flavio kesinlikle baker yerine oynamalı en azından dinamiz katıyor az çok
    6 4 tane daha transfere ihtiyacımız var
    -orta saha
    -kanat
    -bekler

sonuç beklentiye girmek üzer adamı.
    ekseyeriti ile güya futbolu iyi bilen taraftarımız takımın başına geldiğinde "karşı" olduğu "anti futbol" hocamız
    bu kadro ile herkesi beklentiye soktu
    esas başarı budur
    sakin olun...

Nereden
    Trabzon

Skor üzücü olsa da bizim gibi gelişmekte olan bir takım için derslik niteliğinde bir maçtı.

Maçı iki bölümde incelemek lazim penalti öncesi ve penalti sonrasi diye.Penaltiya kadar olan bölümde güzel işler yaptik.Yardimlaşma iyidi.Topu iyi çeviriyorduk.Parmak,ömür ve ekuban yipratici driblingler yapiyordu.Iyi oyun meyvesini verdi ve rakibi hata yaptırarak penalti kazandik ama atamadık.Sonrasinda genç oyuncularimizin konsantrasyonu biraz düştü ve peşinden golü de yiyince takim halinde oyun disiplininden uzaklastik.1-0 önde olacakken 1-0 geride olmak motivasyonumuzu aşağı çekti.O nedenle ikinci yarı doğaçlama bi şekilde geçti.Kazanabilecegimiz bir maç elimizden kayıp gitti.

Böyle maçlarda skoru değiştirme şansin varsa degerlendireceksin futbolun gözle görülmeyen bir adaleti vardir.Penaltiyi atamazsan golü yersin nasıl ki antalya boş kaleye atamadı golü yedi aynı durum sen rakibe cezayi kesemezsen futbolun adaleti sana cezayı keser.

Böyle rakipleri açmak için çizgiye ineceksin tabi sadece çizgiye inmek de yetmez eş zamanlı olarak içeriye doğru koşu yapan oyuncularinda olacak bunu yapamadık.Rakip bizi sürekli ceza yayi çevresine yönlendirdi o zamanda uzaktan şutlar ile rakibi açacaksin onu da yapamadık.Geriye tek çare duran top firsatları kalmıştı onu da beceremedik.

Bu maçın üzüntüsünü kısa bir süre daha yaşayıp maçin tekrarını bi kaç kez izleyip sonrasinda yeniden başlamalıyız.Ben penalti kaçana kadar ki oyunumuzu beğendim o oyunu geliştirirmeye devam etmeliyiz.Oyuncularimiz iyi niyetli ve hocamizda güzel iş çıkartiyor.Yönetimde gelişen oyun kalitemizi daha da arttiracak bir iki takviye daha yapmalı.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takım neden hiçbir dönem rahat bir penaltı atan eleman bulunduramaz kadroda, bezir olduk
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)