Sayfa 72 Toplam 74 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 62 70 71 72 73 74 SonuncuSonuncu
Toplam 1846 adet sonuctan sayfa basi 1,776 ile 1,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2020 TFF Süper Kupa | Trabzonspor 2-1 Medipol Baþakþehir | KUPA BÝZÝM

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yarýn bi kasket almak lazým.. kaç para ulan bi kasket??
    sakin olun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben Ünal'a hep geçiþ dönemi hocasý olarak bakmýþtým. Zannediyordum ki Aða'm da bu gözle bakýp en sonunda saðlam bir hocayla devam edecek. Normal þartlarda Ünal müthiþ iþler baþardý ama çok iyi bir hoca deðil. Buna raðmen istediklerini yapsalar yine hedefe ulaþabilirdi. Ama adam (Aða'm) inanýlmaz bir þekilde her doðru giden þeyi baltaladý. Akýl alacak iþler deðil. Bu kadar ahmaklýk fazla.
    Bütün bu kötü kararlarý aklý baþýnda biri vermez, veremez. Ama kibir öyle bir boyuta ulaþmýþ ki göz görmüyor iþte yanlýþý.
    Hamiþ

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlu'nun Avcý kararýný nasýl aldýðýný da cümle alem biliyor. Futboldan gram anlayan biri ne Ünal'ý gönderirdi ne de yerine Hüseyin gibi yetersizi getirirdi. Newton olayýna hiç girmiyorum bile. Ýzahý yok izahý!
    Unali gönderilmesi yüzde yüz doðru karardý.
    Artýk o konuyu geçelim.
    Ayrýca ünal.karaman býraktýðýnda sanki takým þampiyonluða yürüyormuþ gibi bir algý var.
    Iyu hatýrlayýn takim oldukca kotu oynuyordu,bircok macta puanlar kaybedilmisti.17.hafta sonunda 3.sýradaydýk.topladigimiz puan da 17 maçta 32 idi.(çok kötü geçen bu sezonda ise 20 mac 33 puanýmýz var)
    Birçok maçta öne geçmemize raðmen skoru koruamýyorduk ve tüm maçlarda ezilýyorduk.hele konya maçý 10 kiþilik takým müthiþ baský kurmuþ adamlar boþ.kaleye atamamýþlardý.
    Ancak mac sonu eleþtirilere ünal karaman cok sert cevaplar veriyordu. En son açýklamalarý ile de tüyü dikmiþ oldu.
    Insanlar bazý þeyleri unuttu, açýk ara liderdik filan zannediyorlar galiba.
    Ünal karaman, hüseyin çimþir ve newtonun toplamý a.avci etmez.
    Ünal karaman icin trabzonspor büyük bir nimetti, ama bunu açýklamalarý nedeniyle kullanamamistir.
    Trabzonsporun tüm maçlarýný izleyen birisi olarak bircok maci net hatirliyorum.
    Mesela geçen sene istanbulda bir fb maçý oynamýþtýk,mac 1.1 bitmiþti ama kabus gibi bir maçtý.
    Ünal karaman ile geçen seneki 17 maçýn skorlarýna bir daha bakýn derim, hatta bulabiliyorsanýz 17 maçýn özetine de bakýn derim.bazi þeyleri daha iyi hatýrlayacaksýnýz.
    Konu emre6117 tarafýndan (28.01.2021 Saat 01:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Unali gönderilmesi yüzde yüz doðru karardý.
    Artýk o konuyu geçelim.
    Ayrýca ünal.karaman býraktýðýnda sanki takým þampiyonluða yürüyormuþ gibi bir algý var.
    Iyu hatýrlayýn takim oldukca kotu oynuyordu,bircok macta puanlar kaybedilmisti.17.hafta sonunda 3.sýradaydýk.topladigimiz puan da 17 maçta 32 idi.(çok kötü geçen bu sezonda ise 20 mac 33 puanýmýz var)
    Birçok maçta öne geçmemize raðmen skoru koruamýyorduk ve tüm maçlarda ezilýyorduk.hele konya maçý 10 kiþilik takým müthiþ baský kurmuþ adamlar boþ.kaleye atamamýþlardý.

Ancak mac sonu eleþtirilere ünal karaman cok sert cevaplar veriyordu. En son açýklamalarý ile de tüyü dikmiþ oldu.
    Insanlar bazý þeyleri unuttu, açýk ara liderdik filan zannediyorlar galiba.
    Ünal karaman, hüseyin çimþir ve newtonun toplamý a.avci etmez.
    Ünal karaman icin trabzonspor büyük bir nimetti, ama bunu açýklamalarý nedeniyle kullanamamistir.
    Trabzonsporun tüm maçlarýný izleyen birisi olarak bircok maci net hatirliyorum.
    Mesela geçen sene istanbulda bir fb maçý oynamýþtýk,mac 1.1 bitmiþti ama kabus gibi bir maçtý.
    Ünal karaman ile geçen seneki 17 maçýn skorlarýna bir daha bakýn derim, hatta bulabiliyorsanýz 17 maçýn özetine de bakýn derim.bazi þeyleri daha iyi hatýrlayacaksýnýz.
    Ünal Karaman konusunda hemfikiriz. Koyulaþtýrdýðým kýsýmlarda size sonuna kadar katýlýyorum. Ünal Karaman görevine devam etmiþ olsa da þampiyon olamayacaktýk. Akyazý'da bir çok maçta bizzat ayaða kalkýp tepki gösterdiðimi de bilirim. Fakat tesislere de gittim. Hatta ilk gidenlerdenim. Çünkü Ünal Karaman'ýn gönderilmesi aklý selim bir karar deðildi ve sonrasýnda yaþanacak olanlarýn da habercisiydi bana göre. Kaldý ki öyle de oldu.
    Hamiþ

Cezalý Üye
    Nereden
    Uzak Doðu

Ýnsta'daki videolarda Majid neden üzgün duruyor ya. Kimsesiz gibi. Üzüldüm öyle görünce.

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Hala daha ünal karaman güzellemeleri görmek uzuyor insani.
    Hele avcý gibi gerçek bir hoca görmüþken.
    Bazý konularýn artik netlermiþ olmasý gerekmez mi ,t.direktorun nasil olmasý gerektiði ile ilgili.
    Hep söylüyorum birçok kiþi de benzer görüþte eminim.
    Ünal karaman cok iyi bir y.antronor olabilir.h.cumsir cok iyi bir scout olabilir.newton dan ne iyi olur bilmiyorum ama.
    Ünal karaman cok iyi mentördu, oyuncularý iyi motive ediyordu.
    Ama oyunu hic okuyamayan cok kötü bir taktisyendi.
    Bu seviyede birini nasil hala trabzonspora yakistirabiliyorsunuz.
    Denildiði gibi ünal karamandan en fazla geçiþ hocasý olur herhangi bir büyük hedefe gidemezsiniz.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Karaman konusunda hemfikiriz. Koyulaþtýrdýðým kýsýmlarda size sonuna kadar katýlýyorum. Ünal Karaman görevine devam etmiþ olsa da þampiyon olamayacaktýk. Akyazý'da bir çok maçta bizzat ayaða kalkýp tepki gösterdiðimi de bilirim. Fakat tesislere de gittim. Hatta ilk gidenlerdenim. Çünkü Ünal Karaman'ýn gönderilmesi aklý selim bir karar deðildi ve sonrasýnda yaþanacak olanlarýn da habercisiydi bana göre. Kaldý ki öyle de oldu.
    Yalnýz ilginç olarak ünal karaman gidince h.cimsir gelince takým birden ivmelendi.hatta 4 hafta sonra lider oldu.yine çimþir hic yenemediðimiz fbyi 3 kez arka arkaya yendi.
    Yani umalým gidiþi ilginç olarak takýma yaradý.
    Tabi bunda devre arasý alýnan da costa ve ndiayenin de etkisi oldu.
    Ünal karaman gönderilmedi, ünal karaman zorla kendini kovdurdu.mesela.unal sonrasý avcý gelse derdik ki unalin ayaðý kaydirildi ama öyle olmadi.y.antronor mecburen devam etti.
    Sorun aslinda surada bence.
    2019.2020 sezonunda þampiyonluk beklenmiyordu,o yüzden unalla baþlandý.ama o sezon gs.bjk.fb cok kötü gidince acaba olabilirmiþiz denildi.ama ünal karaman o yükü kaldýramadý, benden þampiyonluk hedefi beklenmedik filan demeye baþlamýþtý iyi hatýrlayýn. Sonrada o sacma aciklamalari geldi ve kendini kovdurdu.
    Sonrasýnda da yönetim acaba þampiyon olurmuyuz deyip epey oyuncu aldi.
    Tekrar söyleyeyim yönetim ünal hoca ile ayrýlma fikrinde degildi, zorla kovdurttu kendini.
    Ünal karaman sonrasý da þampiyonluða oynadýk.
    Ünal ile þampiyonluða da oynamayabilirdik.
    Ah keþke.gecen seneki gibi bir takým a.avciya hazirlanabilse.
    Traftar ile birlikte avcý ligi ezer.gecer.
    Ama oyle bir kadromuz bir.daha olur mu bilmem.
    (Obi mikel,sturridge,ekuban,nwakame,A.omur,sorloth,sosa ,novak,peraire,ugurcan,da costa,ndiaye).
    Bir suanki takýma bak, birde geçen seneki takýma.daglar kadar fark var.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Parmak ýn sakatlanýp çýkmasý iyi oldu. Baker takýma güç kattý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalnýz ilginç olarak ünal karaman gidince h.cimsir gelince takým birden ivmelendi.hatta 4 hafta sonra lider oldu.yine çimþir hic yenemediðimiz fbyi 3 kez arka arkaya yendi.
    Yani umalým gidiþi ilginç olarak takýma yaradý.
    Tabi bunda devre arasý alýnan da costa ve ndiayenin de etkisi oldu.
    Ünal karaman gönderilmedi, ünal karaman zorla kendini kovdurdu.mesela.unal sonrasý avcý gelse derdik ki unalin ayaðý kaydirildi ama öyle olmadi.y.antronor mecburen devam etti.
    Sorun aslinda surada bence.
    2019.2020 sezonunda þampiyonluk beklenmiyordu,o yüzden unalla baþlandý.ama o sezon gs.bjk.fb cok kötü gidince acaba olabilirmiþiz denildi.ama ünal karaman o yükü kaldýramadý, benden þampiyonluk hedefi beklenmedik filan demeye baþlamýþtý iyi hatýrlayýn. Sonrada o sacma aciklamalari geldi ve kendini kovdurdu.
    Sonrasýnda da yönetim acaba þampiyon olurmuyuz deyip epey oyuncu aldi.
    Tekrar söyleyeyim yönetim ünal hoca ile ayrýlma fikrinde degildi, zorla kovdurttu kendini.
    Ünal karaman sonrasý da þampiyonluða oynadýk.
    Ünal ile þampiyonluða da oynamayabilirdik.
    Ah keþke.gecen seneki gibi bir takým a.avciya hazirlanabilse.
    Traftar ile birlikte avcý ligi ezer.gecer.
    Ama oyle bir kadromuz bir.daha olur mu bilmem.
    (Obi mikel,sturridge,ekuban,nwakame,A.omur,sorloth,sosa ,novak,peraire,ugurcan,da costa,ndiaye).
    Bir suanki takýma bak, birde geçen seneki takýma.daglar kadar fark var.
    Baþta sona söylediklerinize katýlýyorum lakin Çimþir konusu hariç. Takým hocasýz da kalsa Çimþir döneminde oynadýðu futbolu sergilerdi bana kalýrsa.
    Bursa'ya selamlar.
    Hamiþ

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý Gurpas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Parmak ýn sakatlanýp çýkmasý iyi oldu. Baker takýma güç kattý.
    Ayný maçý mý izledik,
    Afobe’ye atamadýðý (gayet güzel önünü açtý gösterdi) rezil ara pasý
    Defanstan ileri doðru anlamsýz hiçkimsenin olmadýðý yere pasý kim attý

Baker kazmasý
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

fadigaTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hocamýzýn açýklamalarý
    https://www.youtube.com/watch?v=OWvj5nnWzT8

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yahu Uðurcan maþallah havaalanýnda herkesle foto çektirdi.

Ýyi güzelde, maske takmýyor, mesafe desen hak getire.

Uyaran da yok.

Parmak’ýn durumu da ciddi deðilmiþ galiba.

YES söyledi þimdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

bu djaniny nasýl sabrediyorsunuz her ayaðýna gelen topta gelmeyen topta ben kafayý yedim

bir kere bu adam bu kadar kalýp var biri dokundu mu uçuyor

hatta öyle uçuyor ki saha çizgilerinden çýkýyor

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý sasort Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu djaniny nasýl sabrediyorsunuz her ayaðýna gelen topta gelmeyen topta ben kafayý yedim

bir kere bu adam bu kadar kalýp var biri dokundu mu uçuyor

hatta öyle uçuyor ki saha çizgilerinden çýkýyor
    Djaniny'nin oyun stilini ben de pek sevemedim ama adam bir sekilde skor uretmeye basladi. Son 3 mac: 3 gol 1 asist. Bu seriyi kim bilir daha ne kadar surdurecek gorecegiz.
    Yahsi Bati 51:28

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

gittikçe oynumuz güzelleþiyor. nerden anlýyorum derseniz izlerken sakinim ve bazen alkýþlýyorum. eskiden sürekli sinirlenme ve oflama puflama vardý.
    sýradan oyuncularla güzel iþler yapmya baþladý avcý
    hakem tam bir felaketti hiçbir kararý tutarlý deðildi. hem onlarýn hem bizi aleyhimize. taraf tutmuyor bu hakemler geçrekten hakemlik yapmaya bilmiyorlar
    egemen tam ayýýyordu birilerini maskeli eþefomanlý biriyle bi anda itiþmeye baþladý. kesin biþi dedi o adam egemen e

Emre. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Yaþ
    25

Harika maç. Ne olursa olsun, transfer olmasýn, düþmemeye oynayalým hiç fark etmez. Trabzonspor taraftarý olmaktan derin bir gurur duyuyorum, baþka bir büyüklük bu, baþka bir büyü. Çocukken babamla maç izlemeye giderken nasýl hissediyorsam hala ayný hislerle ekranýn baþýna geçiyorum. Tüm oyuncularýmýza mücadeleleri için teþekkür ediyorum. Böyle kötü baþlayan sezonda kupa kazanmak anlamlý.

Rakip her durumda kendi lehine bekledi topu. Geçen senenin alýþkanlýðý sanýrým. Hemen hakeme el kol, yere düþüp topu ele alma falan. Alýþmýþlar herhalde geçen seneden.

Baþakþehirin bu hale düþmesi beni mutlu ediyor. Dört köþe oluyorum. Oyundan çýkan her oyuncusu hocasýna tepki vererek çýktý, bu da takýmýn iyice kontrolden çýktýðýný gösteriyor. Beter olunuz.

Gerginliðe saha içinde düþmedik. Ýþimize baktýk. Takýmý da saha içinde mümkün olduðunca centilmen kalmaya çalýþtýklarý için ayrý tebrik ediyorum. Trabzonspor hakeme dümdüz kayan oyuncularýn deðil, maçtan sonra gidip okan buruk'la medenice konuþan, teselli eden Ekuban gibi oyuncularýn takýmý olmalýdýr. En azýndan benim için.
    Nice baþarýlara.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Ey Abdülkadir Bitigen senin bu camiadan ne kadar çok kuyruk acýn varmýþ ki,

3. dakikada vermediðin penaltýyý dünyada senin haricinde hangi vicdanlý hakem olsa verirdi.

Benzer pozisyonda acýmadan, gaddarca alelacele verdin.

Ýlahi adaleti unuttun ama

Koydukmuuuuuu
    Bitigen
    Göksel
    Okan
    Koyduk

Uður-suz Yaþar Kemal de bu maç için yetersiz kaldý.
    Net faullerimizi vermedi.

Son sözüm Okan'a
    Sen hakemlerden yana hiç konuþma
    Geçen sezon biz doðranýrken
    Senin hiç hakemlerden yana canýn yanmadý.

Hakemler daha ne yapacak?
    3. dakikada gözünün önündeki penaltýyý vermedi.
    Bitigen zaten katýksýz TS düþmaný
    Aðla Okan aðla
    Konu HOPA'LI TS'LÝ tarafýndan (28.01.2021 Saat 07:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Ýçimin yaðlarý eridi, teþekkürler Trabzon'um...

Sýra kargalarda inþallah...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Uðurcan çok iyi kaleci ama penaltýlarda çok baþarýsýz

Her penaltýda ters köþe
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

penaltý.jpgben bu penaltý iþini anlamadým herkes penaltý diyor bizim pozisyona
    kural gene mi deðiþti.
    saat 4-8 arasý penaltý yok yazýyor.
    þimdi bizim millet maç zaten 20:45 de baþladý 100 de 100 penaltý derse yapacak birþey yok
    Konu Ýsa Gündoðdu tarafýndan (28.01.2021 Saat 08:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor tarihine bir kupa daha ekleyen oyuncularýmýzý ve teknik heyeti yürekten kutlarim.

Bizim için güzel bir gece oldu.Bize ters gelen bir takýmý yenerek uzun bir aradan sonra bu þanssýzlýðýmýzý da kýrdýk.Maçýn detayýna inersek takýmdaþlýk adýna ve dengeli futbol adýna güzel iþler yaptýðýmýz bir maçtý. Rakipte maça iyi hazýrlanmýþtý onlarda motiveydi sahaya yayýlmalarindan bu anlaþýlýyordu.Önceki maçlardaki kadar net üçgenler kuramadýk bunda rakibin tecrübeli bir takým olmasi ve pas kanallarýmýzý iyi kapatmasýnin payý vardý ama yine de maç boyunca kontrol bizdeydi kazanmaya yakýn olan taraf biz idik rakip 10 kiþi kaldýktan sonra iyice üstünlüðü ele aldýk.Bu maç 10 kiþiye hücum iþini biraz daha iyi yaptýk çizgiye inme konusunda daha iyi denemeler yaptýk antalya maçýndan gereken dersi çýkarmýþýz.

Bireysel performanslara deðinirsek maçta net þekilde öne çýkan bir oyuncu olmadý takým halinde iyi bir duruþ sergiledik.illa birini seçmek gerekirse iki golde ciddi payý olan djaniny ismini söyleyebilirim.Ayrica orta saha da beratý yine beðendim her yere yardýmcý oldu korkusuz yürekten oyunu için kendisine tekrar teþekkür ederim.

Stoperlerimiz yine çok iyi oynadý.Edgarýn penaltisi biraz acemiceydi bu konuda biraz daha dikkatli olmalý.Bekler savunmada iyidi.Hücum tarafina biraz daha çalýþmalýlar.Örnegin rakibi az adamla yakaladigimiz bir pozisyon vardý marlon o pozisyonu kolay harcadý böyle maçlarda böyle firsatlari yakaladý mý cezayý kesmek gerekiyor.Orta saha da flavio da iyi iþler yaptý.Skora etki etmese de oyuna etkisi oldu.Ekubanda performans olarak çizgisini korumaya devam ediyor bu güzel bir durum.Nwakaeme de fenâ deðildi yalniz çok þey yapmak isterken takim oyununa zarar veriyor.Örnegin 2,3 kiþi kademeli þekilde karþýsýnda dururken onlari geçip zorlama þut çekmeye gerek yok birde çalim denemeleri riskli biraz daha garanti çalimlar denemeli.

Son olarak kupa kazanma gururunu bize yaþatan oyuncularimizi birkez daha kutluyorum þimdi tekrar lige odaklanma zamaný beþiktaþtan alinacak bir rövanþýmiz var.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Keþke bu 3. kupa olsaydý. Olabilirdi çünkü. Neyse...

Emeði geçen herkese teþekkürler.

Var ol Trabzonspor!
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)