Sayfa 46 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 44 45 46 47 SonuncuSonuncu
Toplam 1169 adet sonuctan sayfa basi 1,126 ile 1,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 16.Hafta | Fatih Karagümrük 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sasirtici bir hakem yönetimi vardi o maç... olmasi gerektigi gibi... ne oldu kimse bize bir sey yapabildi mi yok, herifin baskanligi berbatti ama 2-3 dogrusu vardi o da bunlardan biri... agagoglu'nda nerede böyle seyler... Ünal hocamiz da bir kere çitini çikarmadi görev süresi boyunca hakemler hakkinda.. ama muhabirlerden ters bir soru gelince "soz çok boloyorsonoz orkodoslar" diye böbürlenmesini biliyordu, bogazlara takilmayi da...

neyse.....

sunu da belirteyim, kesinlikle abartmiyorum, bu gsnin bjknin hakem rezillikleriyle bizleri yendikleri oldu, ama hakemsiz de yendikleri oldu az çok...
    yalniz bu fbnin bizi hakem desteksiz yendigini kendimi bildim bileli hatirlamiyorum... bizi 1-4 yendikleri maç dâhil...
    0-0 ya da 0-1 iken penaltimiz verilmez... Alanzinho 2 metren geride olmasina ragmen kalkan bayrak ve engellenen golümüz (yanindaki topçuya verip bos kaleye atmasini saglayacakti, bildigin 90%'lik gol firsati) ve daha neler neler... papila Tekke zamanlari hey gidi hey, bunlar içerde disarida tarafsiz sahada istedikleri yerde hakemsiz sahaya çiksin, yenilecegimiz tek maç yok su fbye...
    Aynen öyle, yüzde bir milyon katýlýyorum sevgili kardeþim.

Nereden
    Trabzon

Macta ortasahada bu tur bosluklar vardi. Artik ilgili bolgeyi isaretlemiyorum herhalde herkes anlar. Bence flavio yerine parmak baker ikilisnden biri cikmaliydi. Bu pozisyonda da nwakaeme topu surup ekubana atti. Ekubanda ndiaye nin omuz darbesiyle yikidli ve kontra yemistik. Pek cok pozisyonda ortasahamiz yuruyerek gecildi. Halen daha gelistirmemiz gereken yontemlerimiz var. Ortasahaya berat takviyesi cok iyi oldu. Ne kadar kotu olurlarsa olsunlar kesinlikle ortasahadan adam gondermememiz gerek. Zaten ortasahada adam kitligi yasiyoruz birde oyuncu mu gondericez.

Haa birde karagumrukte sabo, ndao ve yine ilkonbirden stoper ve sagbek yokken birde ustine biglia sakatlanip cikti. Ikinci yarida da jimmy durmaz sakatlanip cikti. Ozellikle takimin en iyi oyuncusu biglia nin macin basinda sakatlanmasi isimizi cok kolaylastirdi. Tipki rize macinin basinda boldrinin sakatlanmasi gibi. Adamlar resmen maca ilkonbirden 6-7 eksikle basladi. Diger eksiklere ragmen biglia olsa idi isimizin cok daha zor olacagini dusunuyorum. Bugun rakibin eksikleri yonunden de sansimiz yanimizdaydi.
    Konu korkusuzmaraz tarafýndan (04.01.2021 Saat 14:04 ) deðiþtirilmiþtir.

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

2010-2011 de istanbuldaki fb maçýnda þu an trtspor da yorumculuk yapan bünyamin bir futbol maçýnda gördüðüm en ince doðramayý yapmýþtý.
    bi Trabzonsporlu çýkýp da sormaz mý hesap buna?

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sasirtici bir hakem yönetimi vardi o maç... olmasi gerektigi gibi... ne oldu kimse bize bir sey yapabildi mi yok, herifin baskanligi berbatti ama 2-3 dogrusu vardi o da bunlardan biri... agagoglu'nda nerede böyle seyler... Ünal hocamiz da bir kere çitini çikarmadi görev süresi boyunca hakemler hakkinda.. ama muhabirlerden ters bir soru gelince "soz çok boloyorsonoz orkodoslar" diye böbürlenmesini biliyordu, bogazlara takilmayi da...

neyse.....

sunu da belirteyim, kesinlikle abartmiyorum, bu gsnin bjknin hakem rezillikleriyle bizleri yendikleri oldu, ama hakemsiz de yendikleri oldu az çok...
    yalniz bu fbnin bizi hakem desteksiz yendigini kendimi bildim bileli hatirlamiyorum... bizi 1-4 yendikleri maç dâhil...
    0-0 ya da 0-1 iken penaltimiz verilmez... Alanzinho 2 metren geride olmasina ragmen kalkan bayrak ve engellenen golümüz (yanindaki topçuya verip bos kaleye atmasini saglayacakti, bildigin 90%'lik gol firsati) ve daha neler neler... papila Tekke zamanlari hey gidi hey, bunlar içerde disarida tarafsiz sahada istedikleri yerde hakemsiz sahaya çiksin, yenilecegimiz tek maç yok su fbye...
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ýkinci yarýdaki Futbol ile Þampiyon olursun... Okadar net. O futbol Süper lige hayli hayli yeter.
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

fadigaTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bariskaratas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2010-2011 de istanbuldaki fb maçýnda þu an trtspor da yorumculuk yapan bünyamin bir futbol maçýnda gördüðüm en ince doðramayý yapmýþtý.
    2-0 yenilmiþtik.Özellikle jajanýn ayaðýna her top geldiðinde biçmiþlerdi.Adamlar topla alakasýz müdahaleler yapmasýna raðmen bazý pozisyonlara faul bile vermemiþti.Ýzlerken çýldýrmýþtým.Unutamadýðým bir maç

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

4 kýrmýzý görmesi gerek selçuk ve emre sarý kart görmemiþti. maçýn sonuna doðru selçuk görmüþtü galiba.
    Ama colman 20. dakkada ilk faulünde sarý yemiþtir. Arkadaþa bu hakem bizi çok fena doðrayacak dedim. Çok ince doðradý hemde.

Alýntý fadigaTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2-0 yenilmiþtik.Özellikle jajanýn ayaðýna her top geldiðinde biçmiþlerdi.Adamlar topla alakasýz müdahaleler yapmasýna raðmen bazý pozisyonlara faul bile vermemiþti.Ýzlerken çýldýrmýþtým.Unutamadýðým bir maç
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Berat Albayrak bizi masa baþýnda ezdirmhahahahaha

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

hey gidi gerçek kara geceler onlardi, kimsenin haberi yok....

2011'de hadi takim da çok iyi degildi o maç, da papila rezilligi neydi yaa.. 2007'lerde de appiahli fb ile oynadigimiz maç, ne rezillikler aman aman
    emre kilinç'in kirmizisinin aynilarini yaptilar birçok maçta, faul bile verilmedi
    Konu Sefer A. tarafýndan (03.01.2021 Saat 22:32 ) deðiþtirilmiþtir.

batugol - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ikinci yaridaki oyun
    takimin emeklemekten yur6meye gectiginin isaretiydi
    abdullah avcinin konusmasi da hosuma gitti
    insallah bu takimi koþacak seviyeye getirir

evet turkiye ligi yalan dolan entrika pembe dizi gibi ama oyle ya da boyle
    istanbul takimlarina son iki sene ustunluk kurduk
    bence ilk once bunu devam ettirmek
    ve avrupada basarili olmak lazim

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bizim ikinci gol öncesi faul mü var?

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Kadir Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faul yok temiz pozisyon..
    I am not in danger , I am the danger..

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Kadir Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yok,rakip topu kaptýrýyor ayaðýný Nwakaemenin önüne sokuyor,Nwakaeme daha güçlü olduðu için rakip düþüyor.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Neyse ilginç olan goztepe macinda kim yedek baslamali? 1 kisi off olmali.

Ben Ekubani 45 te 2.yari oyuna alirim goztepe macinda.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Bünyamin'in gözü önünde Jaja'nýn iki ayaðýný yerden kesip gol pasý vermiþti Emre.
    Böyle ahlâk satan namussuzdur bunlar.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Hacýosmanoðlu dengesizi baþkanken sormuþtu. Bünyamin eyyamcýsý henüz yeni yeni yorumculuða baþlamýþ, Hacýosmanoðlu'nun ithamý sonrasý Tv'de canlý yayýnda panik açýklamasý yapýp yüzünün ak, alnýnýn dik olduðunu söylemiþti. Hay senin yüzüne, hay senin alnýna...

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Kazanan kadro bozulmaz, ki Ekuban takýmýn ateþleme bobiniyken bu fantazi Ekuban'ý keserek hiç olmaz.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ömür'ün girdikten sonraki etkisini tüm maça yayabileceðinden emin olursa hoca Flavio - Ömür merkezi ile baþlar bence. Ama Ömür tamamen hazýr olana kadar Parmak ile devam ederiz.

Ekuban teklif dahi edilemez

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Ömür iyi deðil çok çok iyi döndü. Djaniny, Afobe Nweanýn beceriksizlikleri ile çoçuðun tamamen saf yeteneði ile kademe aþarak geliþtirdiði ataklar çöp oldu. Yusuf'ta da benzer durum olmuþtu. Kötü gidiþattan sonra futbolcunun bir veya birkaç maç yedek beklemesi kendini toplamasýna yarýyor. Fakat kadromuz o kadar dar ki dinlendiremedik çocuklarý. Belki Parmak'ta da birkaç maç dinlenmeden sonra yukarý ivme görünebilirdi. Maç özelinde hocaya teþekkür ediyorum. Gol yedikten sonra skoru tutamayan bir takým görüntüsü adam göreve baþlar baþlamaz 4 - 5 haftadan sonra gitti. Ýnsan düþünmeden edemiyor, geçen sene pandemi sonrasý görev kendisine teslim edilseydi ne olurdu.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ömür iyi deðil çok çok iyi döndü. Djaniny, Afobe Nweanýn beceriksizlikleri ile çoçuðun tamamen saf yeteneði ile kademe aþarak geliþtirdiði ataklar çöp oldu. Yusuf'ta da benzer durum olmuþtu. Kötü gidiþattan sonra futbolcunun bir veya birkaç maç yedek beklemesi kendini toplamasýna yarýyor. Fakat kadromuz o kadar dar ki dinlendiremedik çocuklarý. Belki Parmak'ta da birkaç maç dinlenmeden sonra yukarý ivme görünebilirdi. Maç özelinde hocaya teþekkür ediyorum. Gol yedikten sonra skoru tutamayan bir takým görüntüsü adam göreve baþlar baþlamaz 4 - 5 haftadan sonra gitti. Ýnsan düþünmeden edemiyor, geçen sene pandemi sonrasý görev kendisine teslim edilseydi ne olurdu.
    Geçen sene avcý gelseydi Þampiyon olurduk.Dünyanýn en kötü 2 teknik direktörünü ard arda baþýmýza getirip bizle dalga geçen agaoglu sayesinde yine çok iyiyiz normalde bu takýmýn düþmesi gerekir.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Afobe-Plaza-Campi gitsin yerlerine üç yabancý alýnsýn, Berat da alýnmýþsa bence kadromuz güzel bir seviyeye gelecektir.

Baker biraz öne oynasa uzun top atabilse aslýnda güzel topçu, yedekte durabilir. Flavio iþe yarar bir adam, kadroda olmasý iyi olur.

Djaniny yedek forvet olarak durabilir bence iyi bir forvet alýrsak, kulübede bir Djaniny her zaman elimizi güçlü tutacaktýr.

Ýyi bir yabancý orta saha ve Berat, iyi bir yabancý forvet ve bir yabancý kanat oyuncusu ile eli yüzü düzgün bir takým oluruz. Parmak, Baker, Flavio, Djaniny filan kulübe de epey toparlanmýþ oluyor.

Güzel oynadýk bugün, kazanacaðýmýz belliydi.1-1 olunca da gol atacaðýmýz ortadaydý. Ýlk gol sanat eseri bir gol oldu.

Önümüzde görece kolay bir fikstür var. Hadi bakalým.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen sene avcý gelseydi Þampiyon olurduk.Dünyanýn en kötü 2 teknik direktörünü ard arda baþýmýza getirip bizle dalga geçen agaoglu sayesinde yine çok iyiyiz normalde bu takýmýn düþmesi gerekir.
    Bence en kötü üç teknik direktörü art arda baþýmýza getirdi: Ünal, Hüso, bir de öbür scout. Hatta þöyle söyleyeyim, getirdiði adamlar teknik direktör bile deðildi, sokaktan buldu, takým emanet etti gibi bir þey.

PortoDeGalinhas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Flavio hayraný gibi gözükmek istemiyorum fakat þu adamý eleþtirmek ve gönderilsin demek biraz akýl tutulmasý gibi geliyor bana. Oyunda olduðu süre boyunca adamý bir kez bile sabit dururken görmedim. Pas verdiðinde dikkat edin, anýnda boþ alana hareketleniyor ve pas opsiyonu oluþturuyor. Rakibin dengesini sürekli bozuyor. Tek þansýzlýðý o ne kadar hareketliyse yanýndaki adamlar bir o kadar hareketsiz. Þu ortasahada akýllý bir adam olsun, bambaþka bir seviyeye çýkar bence. Evet yetenekli bir oyuncu deðil, ama þu adamýn gol becerisi olaný Premier ligde oynuyor zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Flavio hayraný gibi gözükmek istemiyorum fakat þu adamý eleþtirmek ve gönderilsin demek biraz akýl tutulmasý gibi geliyor bana. Oyunda olduðu süre boyunca adamý bir kez bile sabit dururken görmedim. Pas verdiðinde dikkat edin, anýnda boþ alana hareketleniyor ve pas opsiyonu oluþturuyor. Rakibin dengesini sürekli bozuyor. Tek þansýzlýðý o ne kadar hareketliyse yanýndaki adamlar bir o kadar hareketsiz. Þu ortasahada akýllý bir adam olsun, bambaþka bir seviyeye çýkar bence. Evet yetenekli bir oyuncu deðil, ama þu adamýn gol becerisi olaný Premier ligde oynuyor zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Kesinlikle öyle. Birde afobe felan gerçekten kötü adam. Ama baker, flavio fena adamlar deðil. Takým iyi olursa djanini de dahil daha iyi görüneceklerdir.
    13 Vitor Hugo

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Flavio hayraný gibi gözükmek istemiyorum fakat þu adamý eleþtirmek ve gönderilsin demek biraz akýl tutulmasý gibi geliyor bana.
    Kesinlikle bana da öyle geliyor. Þahsen hem iq sorunu yaþayýp hem de teknik açýdan kalasýn teki olsam ve bana gelip milyon eurolar saçsalar ben de gelir, elimden geldiðince top tepmeye çalýþýrým. Adam da bulmuþ keriz parasýný yiyor tabii. Ben onu deðil, onu bir de bonservis verip futbolcu diye bu takýma getirenleri eleþtiriyorum. Ama neyse ki onun da sonu geldi. Yakýn zamanda Ahmet kiþisini gönderdiðimizde onun akþam pazarýndan fahiþ fiyata aldýðý herkesin de biletini ayný þekilde keseceðiz.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

transfer söylentileri takýmý movite etti çünkü kadro yenilenecek. bunlar sizi aldatmasýn.

Trabzonun ilk golü avcý sistem etkisini gösteriyor.

bunun dýþýnda hakem haksýzlýk yapmýþ karagümrüðe rakip de olsa söylerim farketmez.

ikinci gol öncesi faul bence ekubanýn poziyonu kart görmesi lazým

yediðimiz gol kaleci ve kademe hatasý. evet stoper transferi þart hugonun yanýna.
    Konu erenslash tarafýndan (04.01.2021 Saat 04:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)