Sayfa 47 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 45 46 47
Toplam 1169 adet sonuctan sayfa basi 1,151 ile 1,169 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 16.Hafta | Fatih Karagümrük 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

Moral açýsýndan güzel bir galibiyet oldu.Son dönemdeki hücum anlamýnda en pozitif maçýmýzdý.

Maçýn analizini yaparsak maç boyu üstün olan taraf bizdik.Aslinda daha kolay kazanabilecegimiz bir maçý az kalsin berabere bitirecektik.Ilk yarý çok net goller kaçýrdýk.

Oyun kalitemizin önceki maçlara oranla daha iyi olduðu bir maç oynadýk.Hücuma çýkarken yardýmlaþma ve ayaða pas konusunda zaman zaman iyi iþler yaptýk.

Genel olarak herkes iyi performans sergiledi ama biri vardý ki maçýn kazanýlmasýnda baþroldeydi o oyuncu calep ekubandi.Nwakame de eski maçlara oranla daha iyi idi.

Maçta aklimda kalan güzel þeylerden bahsedersem.Geçerli olmasa bile duran top golü bulmamýz güzeldi.Orta sahadaki üçlünün verimlilik anlamýnda katkýsý güzeldi.Gol atamasa da djaninynin markajdan çýkýp saða sola deplase olmasý güzeldi.Mac içinde kurduðumuz küçük üçgenler güzeldi.Bek oyuncusunun yaptýðý asist ile gol atmak güzeldi.nwakamenin performansý güzeldi.Ekubanin performans ise þaheserdi.

Maçtaki eksilerimizden bahsedersem.Topla çýkarken basit top kayýplarýna dikkat etmeliyiz.Defans oyuncularýmýzda bizim birinci bölgemize havadan atilan toplara yere inmeden müdahale etme konusunda daha dikkat etmeli.Gol noktalarýnda daha bitirici olmalýyýz.flavionun kaçýrdýðý pozisyon çok net idi. o pozisyonu gol yapmak için öyle çok fazla yeteneðe ihtiyaç yok sadece doðru köþeyi seçmeye ve doðru vuruþu yapmaya ihtiyaç var.

Sonuç olarak güzel bir deplasman galibiyeti aldýk.Zaten gs maçýndan sonra bahsetmiþtim henüz oyun kalitesi olarak zirvedeki 2-3 takimi yenebilecek seviyede deðiliz ama anadolu maçlarýmýzýn hepsi ortada eðer iyi motive olursak o maçlarý kazanabiliriz ve transfer sürecinin açýlmasýyla birkaç transfer ile kalitemizi yukseltebilirsek ve zaman içinde doðru oyun konusunda pratik yapmaya devam edersek ikinci yarý belki her takimi yenebilecek oyun kalitesi seviyesine çýkabiliriz bunu zaman gösterecek.

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neyse ilginç olan goztepe macinda kim yedek baslamali? 1 kisi off olmali.

Ben Ekubani 45 te 2.yari oyuna alirim goztepe macinda.
    günün espirisi de geldi.

Ekuban þu an tahtaya herkesten önce yazýlacak ilk isim.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bünyamin'in gözü önünde Jaja'nýn iki ayaðýný yerden kesip gol pasý vermiþti Emre.
    Böyle ahlâk satan namussuzdur bunlar.
    Bünyamin Gezer'in sahadaki futbolcular ile diyalogu eðer televizyonda takýndýðý o tipleme ile aynýysa ben onun yönettiði maça bile çýkmam. Bünyamin Gezer çýkýp Allah birdir desin. Kelime-i Þehadet getirir imanýmý tazelerim. Bu bu tipler bu haklarý yedikçe de hep ayný duayý ederim. Biliyorum ki birgün biri fena çarpýlacak.

"Dilerim kendi çocuklarýnýn haklarý tam buradaki gibi yenilir de bizler gibi elleri baðýrlarýnda, çaresizce bakarlar"

Bu gibi tiplerin; çevresini anlayabilen çocuklarý ile iliþkileri nasýl acaba ? Ne bileyim, okulda oðlu ile dalga geçildiðinde ("o nasýl bir düdüktü olm yaa") falan bu çocuk gelip evde "baba çaldýðýn düdüðü dürteyim" demiyor mu ?

Bu gibi tipler, spor camiasýnýn içinde olmayan arkadaþlarý ile, aile büyükleri ile toplandýklarýnda falan, birisi de çýkýp, "yahu onlar nasýl kararlar aga yaa" diye sormuyor mu? Ayýpla mýyor mu ?

Ben en çok bu bahettiðim gibi sosyal ortamlardaki tepkileri hangi mide ile kabul edebildiklerine meraklanýyorum. Yoksa sen ben burada günlerce sövsek, baðýrsak, tepinsek umrunda olmaz.
    istanbul basýný bizi çözmüþ, içimize süper bir dinamit býrakmýþ. "futbolu en iyi bilen taraftar" demiþler bize. þimdi çýk çýkabilirsen iþin içinden.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tebrikler takým.

Nereden
    Almanya

Bu Ahmet Cakar denen g.. oglani ne sacmalamis yine yok Karagümrük hakem tarafindan dogranmis 83den sonra foul varmis golde fln gecen haftada Trabzon küme düser diyordu tam bi serefsiz gördu Takimin iyi gittini algilar basladi

Nereden
    Almanya

Alýntý PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Flavio hayraný gibi gözükmek istemiyorum fakat þu adamý eleþtirmek ve gönderilsin demek biraz akýl tutulmasý gibi geliyor bana. Oyunda olduðu süre boyunca adamý bir kez bile sabit dururken görmedim. Pas verdiðinde dikkat edin, anýnda boþ alana hareketleniyor ve pas opsiyonu oluþturuyor. Rakibin dengesini sürekli bozuyor. Tek þansýzlýðý o ne kadar hareketliyse yanýndaki adamlar bir o kadar hareketsiz. Þu ortasahada akýllý bir adam olsun, bambaþka bir seviyeye çýkar bence. Evet yetenekli bir oyuncu deðil, ama þu adamýn gol becerisi olaný Premier ligde oynuyor zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    50 ve 60 dklarda bi paslasma oldu wakayemelen topuklan ikiside bu hareketi her futbolcu yapamaz millet flaviodan baska seyler beklio ama bu adam tamamlayici gizli isler öyle bakmak lazim mesela gecen sene Sosanin yaninda bu adam manyak giderdi herkes derdi nerden aldik bu adami fln

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Macla alakali yine kaliteli futbol egitimi adli twitter sayfasi yine soyle bir mac analizi yapmis.

https://twitter.com/KFE_Futbol/statu...826036737?s=19

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Abdullah hocadan sonra Rize maçý ile birlikte en olumlu maçýmýzý oynadýk. Özellikle 2. devre iyiydik, ilk yarý Ekuban'ýn çok kritik 2 asistlik pasý gol ile sonuçlanmadý. Avcý'ya baþlarda karþý olan birçok taraftarýn sosyal medyada "hoca beni þaþýrttý" mesajlarýný okudum.

Yine de rakibin çok önemli eksiklerinin bulunduðunu da unutmayalým, ki Biglia da maç içerisinde bu eksiklere katýldý.

Göztepe maçýný da kazanýp, BAY olduðumuz haftayý moralli geçireceðimizi düþünüyorum.
    Konu Faruk BERBER tarafýndan (04.01.2021 Saat 12:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

güzel bi galibiyet oldu..ekuban ve nwakaeme formda olmayýnca iþimiz çok zor..formda olunca da rakiplerin iþi çok zor.. ilk yarýnýn özeti bu bence..

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý annttiigs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bünyamin Gezer'in sahadaki futbolcular ile diyalogu eðer televizyonda takýndýðý o tipleme ile aynýysa ben onun yönettiði maça bile çýkmam. Bünyamin Gezer çýkýp Allah birdir desin. Kelime-i Þehadet getirir imanýmý tazelerim. Bu bu tipler bu haklarý yedikçe de hep ayný duayý ederim. Biliyorum ki birgün biri fena çarpýlacak.

"Dilerim kendi çocuklarýnýn haklarý tam buradaki gibi yenilir de bizler gibi elleri baðýrlarýnda, çaresizce bakarlar"

Bu gibi tiplerin; çevresini anlayabilen çocuklarý ile iliþkileri nasýl acaba ? Ne bileyim, okulda oðlu ile dalga geçildiðinde ("o nasýl bir düdüktü olm yaa") falan bu çocuk gelip evde "baba çaldýðýn düdüðü dürteyim" demiyor mu ?

Bu gibi tipler, spor camiasýnýn içinde olmayan arkadaþlarý ile, aile büyükleri ile toplandýklarýnda falan, birisi de çýkýp, "yahu onlar nasýl kararlar aga yaa" diye sormuyor mu? Ayýpla mýyor mu ?

Ben en çok bu bahettiðim gibi sosyal ortamlardaki tepkileri hangi mide ile kabul edebildiklerine meraklanýyorum. Yoksa sen ben burada günlerce sövsek, baðýrsak, tepinsek umrunda olmaz.
    Namussuz düzenin içinde namuslu durabilmek pek kolay deðil. Bunun gibi çanak yalayýcýlar sosyal yaþantýsýnda belki çevresine, ailesine namus timsali görünebilir. Bu tür müptezellerin yaptýklarý hep yanýna kâr kalmýþtýr. Onur, haysiyet desen pekte umurlarýnda olmaz, dedik ya çanak kabýnýn etrafýnda yer tutma kavgasýndalar. Bugün TRT denen güya devletin adalet daðýtan âli kurumu muhabir, yorumcu niyetine topladýðý onlarca soytarýyý hatýrý sayýlýr meblaðlarla Ýstanbul'un 3 kadavrasýna peþkeþ çekmiþ, diðerleri sisteme kazandýðý paralara sebep ses getirememiþ ve bizim gibi sisteme çanak sokan 2-3 camianýn sesinin çýkmamasý için her proðram üç beþ dakika güzelleme çekerek iþin içinden çýkmayý kolaya seçmiþtir.
    Adaletin olmadýðý yer de üst tabaka çanaðýný yalaya dursun, biz de kendi payýmýza düþeni beklemekle yetinelim.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle bir adamý þu yoklukta göndermeyi düþünen yönetimin aklýna tüküreyim. Rakiplerin geri dörtlülerine her sene deneme yanýlma yöntemiyle 8-10 milyon avro harcarken, sen elindekini haybeye çýkarmaya kalkarsan aptalsýn. Kýyamet gibi maaþ alsa anlarým da takýmýna alýþmýþ hazýr adamý ortalama maaþla gönderip yerine fecaat herif Türkmen gibilerini saklarsan küfürde yersin hakarette.
    Aðzýna saðlýk..
    yýllarca stoper ara tam bulduk derken verim almadan miss gibi adamý gönderirseler..küfüre devam..
    fbye bak aldýðýmýz 100üncü stoper diye kOÇ la dalga geçiyorlar..

hatta bu takým hosseini - Hugo olacak ilerde..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Nereden
    Bursa

Oyun olarak belki de en dengeli oyunumuzu oynadýk,rakibin eksiklikleri etki etmiþ olabilir ama biz de önceki maçlara göre daha iyi ve dengeli oynadýk.
    Yediðimiz saçma gole yapacak bir þey yok,bizim talihimiz böyle.

Abdullah Avcý'nýn maçtan sonra galip gelmemize ve geldiði günden bu yana yükselen ivmemize raðmen kadronun sayýsal olarak eksik ve nitelik olarak da yetersiz olduðunu tekrar vurgulamasý özellikle transferde %90 baþarýlýyýz diyen Ahmet Aðaoðlu'na verilen nazik bir cevap,umarým yeni bir ego savaþýna girmez beyfendi.
    Konu sasone tarafýndan (04.01.2021 Saat 17:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðzýna saðlýk..
    yýllarca stoper ara tam bulduk derken verim almadan miss gibi adamý gönderirseler..küfüre devam..
    fbye bak aldýðýmýz 100üncü stoper diye kOÇ la dalga geçiyorlar..

Ýnþallah renkdaþým.

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Top bende" diyip kimseyi yaklaþtýrmadýðý pozisyon kendisinin kontrolünde ceza sahasýna kadar indi, az daha gol oluyordu.
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Bu maçýn kendi adýma net özeti....
    avcý hoca yedek beklettiði!! makayameyi 2.yarý oyuna almasýyla!! maçý lehimize çevirdik.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçýn kendi adýma net özeti....
    avcý hoca yedek beklettiði!! makayameyi 2.yarý oyuna almasýyla!! maçý lehimize çevirdik.
    Hocanýn oyuncu üzerinde deðiþiklik yaptýðýna katýlmamakla birlikte ilk yarý ve ikinci yarý arasýnda Nwakaeme'de deðiþiklik gördüm. Bireysel performans ile alakalý durum bence.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Macin tekrari yok mu bir yerlerde ?
    No one wins. One side just loses more slowly.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ekubanýn sayýlmayan golünün benzerini bjk attý saydýlar.. biraz önce burak yýlmaz attý yine saydýlar..
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Fransa

Alýntý annttiigs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu Bünyamin þerefsizinin þike olayý patlak verir vermez neden acelece hakemliði býraktýðý nýn araþtýrýlmasý lazým.
    Eminin im altýndan aziz þerefsizi ile irtibatý çýkacaktýr

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)