Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 103 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Futbolcumuz Kadro Dýþý Býrakýldý!

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Ýþlerin bu noktaya gelmesine hiç þaþýrmýyorum. Karaman'ý gönderdikleri gün bunlarýn olacaðý belliydi. Ruh gitti, þampiyonluk gitti, en sonunda da oyuncular gitti. Sen baþkan olarak üç kuruþun hesabýný yapýp Sosa ve Novak'ý gönderdin. Ama þimdi 25-30 kuruþtan oldun. Geçmiþ olsun. Ne diyelim, ucuz etin yahnisi iþte böyle olur.

Bu arada þunu da söylemek lazým. Dün akþam rezil oynayan yalnýzca Bilal, Plaza ve Diabate miydi? Baker denen yeteneksiz herif utanmasa sahaya sandalye atacaktý. Bilal'den sonra sahanýn en kötüsü Baker idi. O neden bu ekibin dýþýnda tutuldu? Ayrýca Diabate'nin dün akþam yeteneði ölçüsünde gayret gösterdiðini düþünüyorum. Þu kararý alýrken bile adaletli davranmýyorlar. Bu zihniyet çürümeye mahkumdur.
    Konu Mehmet BAÞ tarafýndan (17.12.2020 Saat 19:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Yönetim ve Newton bu cacik oyunculari getirdi. Newton herseye ok diyerek hem kendini yakti hem bizi

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bilal'in fiziksel performansý iki hafta önce belli deðil miydi ? Niye iki maçtýr onbir oynuyor bu adam ?
    Tam olarak bu durum rezalet.

Takýmdaki mevcut oyuncularýn yarýsý zaten kadro dýþý kalmayý hak ediyor. Fakat bunun sebebi performanslarý deðil kaliteleri.

Performansý düþük ise neden iki haftadýr ilk onbir bu adam?

2 haftadýr ilk onbir çýkan adamý performansi düþük diye kadro dýþý býrakýrsan takýmý yöneten hocaya da hakarettir bu.

Baker, Afobe, Djaniny'nin veya isimlerini saymaya bile gerek olmayan torpilli çerçöp altyapý oyuncularinin performanslari daha iyi diye mi yoksa performansý her düþük olan oyuncuyu kadro dýþý býrakýnca ilk 11i toplayamayacaginizi bildiðiniz için mi kadro dýþý býrakmadýnýz.

Yönetim batýrdý. Ve hala özeleþtiri yapýp bir an önce devre arasý planlamasý yapmak yerine eldeki oyuncularý ve hocayý ateþe atýyorlar.

Bonservis ücreti ödeyip aldýðýn Diabate'yi, performansýndan memnun olmadigin Bilal'i transfer sezonu yaklaþmýþken bir takýma kiralýk vs itelemeye çalýþmak yerine adamlarýn olmayan piyasasýný da iyiden yok ediyorlar. Yarýn ikinci ligden kapýný calacak adamdan 50 bin Euro bile isteyemezsin bu hamleden sonra. Üstüne para verip gönderirsen anca.
    #Dik oyna

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    39

Þaka gibi..Hayýr, gibisi fazla oldu, olsa olsa þaka.Sen adamý tut koy takýma, sonra da "Yetersizmiþ bu ya!" diyip kadro dýþý býrak.Takýmý þöyle bir silkelesek 15 topçu çýkar yetersiz..

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþlerin bu noktaya gelmesine hiç þaþýrmýyorum. Karaman'ý gönderdikleri gün bunlarýn olacaðý belliydi. Ruh gitti, þampiyonluk gitti, en sonunda da oyuncular gitti. Sen baþkan olarak üç kuruþun hesabýný yapýp Sosa ve Novak'ý gönderdin. Ama þimdi 25-30 kuruþtan oldun. Geçmiþ olsun. Ne diyelim, ucuz etin yahnisi iþte böyle olur.

Bu arada þunu da söylemek lazým. Dün akþam rezil oynayan yalnýzca Bilal, Plaza ve Diabate miydi? Baker denen yeteneksiz herif utanmasa sahaya sandalye atacaktý. Bilal'den sonra sahanýn en kötüsü Baker idi. O neden bu ekibin dýþýnda tutuldu? Ayrýca Diabate'nin dün akþam yeteneði ölçüsünde gayret gösterdiðini düþünüyorum. Þu kararý alýrken bile adaletli davranmýyorlar. Bu zihniyet çürümeye mahkumdur.
    adam ama frikik atiyor. Inan dün mactan sonra ucakla kiralik aldigim takimi 1 saniye düsünmeden yollardim
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Sen göz göre göre kör göze parmaðý sok, þimdi de "performasn testi" de kaadro dýþý býrak. Kötü s..týk arkadaþlar. Öyle böyle deðil hem de. Bu takýmýn neresinden tutsan elinde kalýyor. Çok büyük acýlar çekip geçen yýl ki duruma gelebilmiþtik. Tam sonuç alacaðýmýz zamanlar gelmiþken her þeyin içine ettiler. Planlý, porgramlý, sistematik ilerlemediðimiz için de daha kolay kolay belimizi doðrultamayýz. Ancak iþte hatalar silsilesi ardýndan tesadüfen bir þeyler denk gelirse yüne umutlanabiliriz ama yine bir salaðý seçip iþlerin içine ettiririz. Yýllardýr olan bu.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yeni transferler için yol yapýyorlar heralde yabancý sýnýrýna takilmamak için.

Nereden
    Ýstanbul

Takýmýn fizik-kondiayon olarak dipte olduðu çok bariz.

Diabate gibi ayakta duramayan, Bilal gibi sürekli frene basan zombi futbolcularýn bu takýmda yeri yok.

Diðerleri uçuyor mu? Uçmuyor ama en azýndan verilen sürede çalýþmýþlar demek ki.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý LaðusKusteli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam kadrodakiler çok kötü, lakin ayný zamanda takýmda bir disiplinsizlik var. Oyuncularýn çoðu vurdumduymaz,ciddiyetsiz kendi kafasýna göre takýlýyor.

Bu nedenle gayet yerinde bir karar.

Ayriyeten; bu transferlere sebep olanlarýn kulüple iliþiðinin kesilmesini de bekliyoruz
    Trabzonlu ,köylü,yaylalý söylemi acilen kaldýrýlmalý takýmda. 20 yaþýndaki Serkan bile kendini takýmýn sahibi sanýyor öyle olmaz.

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

2.5 milyon euro fena girdi

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Bu kadro dýþý kararlarýn da hocanýn onayý alýndý mý alinmadi mý merak ediyorum. Ayrýca baker ve afobe de kadro dýþý býrakýlmalýydý. Madem bu adamlar kadro dýþý býrakýlacaktý neden sürekli ilkonbir oynuyorlar. Kulüpte neler dönüyor belli deðil.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Iki tane saðlam orta saha olsa Baker da bu performans testi grubuna dahil olurdu. Kadro dýþý býrakýlmýyor belki mecburiyetten ama Rize maçýnda Flavio ve Parmak ile baþlamalýyýz. Bir de öyle deneyelim.
    ( ゚д゚)

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

Yetmez sabah ezanýyla beraber antreman yapsýnlar!!!
    'soytarý' görünümlü futbolculara gücü yetmeyenler niteliði belli olan futbolcularý yem olarak kullanmýþ.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Zoruma gidiyor valla, kadro dýþý býrakýlan Diabate'nin bonservisiyle beraber 3 yýllýk maliyeti 4.5m€. Sörloth'dan aldýðýn paranýn yarýsý. Sözleþmesini feshetmek istesen bile "gönderme maliyeti" devreye girecek, oyuncu da keriz deðil. Kadrondaki oyuncularla yeni sözleþme masasýna otururken 3-5 kuruþun hesabýný yapýp 1 senede anlaþamýyorsun, sonra gidip daha ucuz diye hiç verim alamayacaðýn adamlara bu paralarý veriyorsun. Hangisi daha az maliyetli oldu þimdi? "pazar" hesabýna bile uymuyor bu.

MA291 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Performanslari yetersizde ne bekliyordunuz? Ispanya ikinci liginde gol atamayan, sakatliklarla bogusan adam gelcek burda gol kralimi olcak sandiniz? 39 dakikada ne performans gösterecektiki? Demekki yetenegi bu kadar. Birde 5 milyon satin alma opsiyonu koymuslar. Rezilsiniz. Size yazar. Buda digerleride. Kendinizide kadro disi birakirsiniz insallah

Nereden
    Ankara

Yýllardýr bu hatalar yapýlýyor aklým almýyor artýk. Yok abicim yok futbol yetenek oyunudur. Ha yetenek oyunu olmadýðýný düþünen varsa yoldan 3-5 kiþi çevirip oynatsýn tüm kulüpler. Tek tutar dallarý Sörloth geldiðinde de böyle dedinizdi.

Kaliteli denebilecek tek transfer var o da Hugo. Üzerinde de konuþmaya gerek yok diye düþünüyorum. Kaliteli deðil denilen her topçu tel tel dökülüyor. Bu oyun bir yere kadar dört iþlem kadar basit.

Asýl mesele sonrasýndaki ustalýk. Ama bu beceriksizler daha toplamasýný çýkarmasýný yapamadý iþin. Boþuna demiyordu zamanýnda bazý arkadaþlar eski yönetimden kalan kadro daðýlýnca mal meydana çýkacak diye.
    #TRABZONSPOR#

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

afobe djaniny ve plaza

3 adam 3 de boþ

afobe 2 kere çapraz bað koparmýþ alýnan topçuda riske bak

plaza anlaþýldý ki kronik sakat

djaniny çözemedim ama takým oyununa yatkýn deðil bam güm oynuyor

gelelim kadro dýþýna bilal bu adam kadro dýþý kaldý herkes bu adam neden oynar diye tepki gösteriyor sen sahaya sürüyor sonra kadro dýþý
    Bu hocanýn kararý mý sizce

diabate halý saha topçusu bu tarz topçular ile yola gidilmez

gelelim plaza ya bu konuda ben yorum yapammýyorum ronaldonun beðendiði topçuya ben ne derim haddimemi

KADRO MÜHENDÝSLÝÐÝ DÝYORLAR YA

BÝR BÝNADA SAÐLAM TEMEL OLACAK

BU YAPIDA O ONA YASLANIYOR AZCIK ONDAN FAYDA GÖRÜRSEM AZ BUDA ÇIKIÞ YAPTIMI AAAA OLDU GEÇEN SENEDEN DAHA ÝYÝ OLDUM

TAVÞANIN SUYUNUN SUYU

BU ADAMLAR ÝLE MACERA ARAYACAÐI ADAM AKILLI OYNAYACAK NORMAL OYUNCULAR OLSA BU KADAR ACÝZ KALMAZDIK

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Yahu kardeþim Ronaldo'nun beðendiði oyuncu diye referans mý olur? Ronaldo nedir ya futbolculuðu tamam da sonrasýnda ne hocalýk yapmýþ dünya futboluna ne kazandýrmýþ? Plaza belki ileride gerçekten büyük bir sýçrama yapacaktýr. Ama sýrf Ronaldo beðendi vs diye adam alýnýr mý? Plaza þu anda bu takýma birþey katacak adam deðil. Týpký Afobe Diabate baker gibi. Bu adamlar bir de takýmý taþýsýn maç kazandýrsýn diye alýnan adamlar. Allahtan kupada elendik. Bu takým ciddi ligin en zayýf halkasý.
    bize heryer TrabzonSpor

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eyvah..bundan sonra korkarim almanya alt yapisi görmüs kreisliga C takiminlarinin istemedigi süperstarimiz ahmet canbazi izlicez..cocuk ne güzel yedekte oturarak antromanlara cikarak 6 bin euro aylik aliyordu simdik mecburluktan dolayi oynayacak rap sarkilari dinlemeye firsat bulamicak artik..böyle birinin bu formayi giyebilecegini hayal bile edemiyordum tamam hasan ücüncü batuhan artaslan Fatih atik baris özbek baris atas vardi da bu ahmet canbaz baska bir kalitesiz..birde forumda cok cok inanilmaz gökyüzüne cikarilan baykusumuz var süperstar futbol aslinda oynamak istemiyor dayisi veya amcasinin zoruyla oynuyor yani kusura bakmayinda baykus torpil degilse ne diyelim artik cocugun hayati bitmis gibi oynuyor ayakta duramiyor kurtarin beni der gibi sahada bu benim meselem der gibi rahmetli müslümün sarkisi..diabate kadro disi kaldi bilalde kaldi bunlar önemli degil önemli oyuncular degil hocamiz Allah korusun ahmeti oyunkurucu olarak oynatirsa kulübü kapatabiliriz bu kadar net.Bu cocuk arsinsporda yedege giremez..Allah sonumuzu hayir etsin
    Konu Erkan A. tarafýndan (17.12.2020 Saat 21:18 ) deðiþtirilmiþtir.
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

erkankoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Galibiyet sonrasi her ekrana konusan ahmet bey nerelerde acaba.neden konusmuyor!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Alýntý Erkan A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eyvah..bundan sonra korkarim almanya alt yapisi görmüs kreisliga C takiminlarinin istemedigi süperstarimiz ahmet canbazi izlicez..cocuk ne güzel yedekte oturarak antromanlara cikarak 6 bin euro aylik aliyordu simdik mecburluktan dolayi oynayacak rap sarkilari dinlemeye firsat bulamicak artik..böyle birinin bu formayi giyebilecegini hayal bile edemiyordum tamam hasan ücüncü batuhan artaslan Fatih atik baris özbek baris atas vardi da bu ahmet canbaz baska bir kalitesiz..birde forumda cok cok inanilmaz gökyüzüne cikarilan baykusumuz var süperstar futbol aslinda oynamak istemiyor dayisi veya amcasinin zoruyla oynuyor yani kusura bakmayinda baykus torpil degilse ne diyelim artik cocugun hayati bitmis gibi oynuyor ayakta duramiyor kurtarin beni der gibi sahada bu benim meselem der gibi rahmetli müslümün sarkisi..diabate kadro disi kaldi bilalde kaldi bunlar önemli degil önemli oyuncular degil hocamiz Allah korusun ahmeti oyunkurucu olarak oynatirsa kulübü kapatabiliriz bu kadar net.Bu cocuk arsinsporda yedege giremez..Allah sonumuzu hayir etsin
    abi taktýn bu adama adam neredeyse bedavaya oynuyor. bu plaza muz iþçisi elin gavuru diabate gibi adamlar 100 katýný alýyor býrak ahmet oynasýn bunlardan kötü olamaz.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Günah keçisi deðil bence kurt hoca Avcý diyor ki:

La eyy yönetim bunlar çöp ara transferde en az 3 adam isterim 11 e

Haaa bu arada istifa edip kaçarsanýz gelen adama da mesajýmdýr

Tarihte görülmedik aptallýk alýnan adamlarýn 3 ayda kadro dýþý kalmasý
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Ýki hafta önce, takýmýn hocasý Bilal'den memnundu hani? Bugün mü testi geçemedi? Dünkü maçta niye oynattý o zaman? Plaza'ya sakat dedi. Nasýl bir performans testiymiþ bu, hemen maçýn ertesinde sonuçlandý?

Dün akþamki gereksiz "Oyuncu kalitesi" açýklamasý sonrasýnda hoca kendisini korumak için bu üç oyuncuyu yaktý.

Yazýk...

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýki hafta önce, takýmýn hocasý Bilal'den memnundu hani? Bugün mü testi geçemedi? Dünkü maçta niye oynattý o zaman? Plaza'ya sakat dedi. Nasýl bir performans testiymiþ bu, hemen maçýn ertesinde sonuçlandý?

Dün akþamki gereksiz "Oyuncu kalitesi" açýklamasý sonrasýnda hoca kendisini korumak için bu üç oyuncuyu yaktý.

Yazýk...
    Arti olarak 10 gun once diabete neden 11 de diye soruldugunda antreman performansindan memnunum diyen de kendisi..ciddi sikinti var kadro kalitesi kotu bununla birlikde hocanin soylemleri ve eylemleri celisiyor tutmuyor birbirini ustelik daha 2 ay bile gecmemisken Allah yardimcimiz olsun cok sýkýntýlý bir surece girdik

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

sadece bunlarmý ?

afobe,flavio,marlon bence devre arasýnda 5-6 yabancý gönderilmeli
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)