Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK 5.Tur l Trabzonspor 2 - 2 Adana Demirspor l Penaltılar Sonucu Elendik

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanin takima olumlu katkisi yok henuz olacagida yok gibi.cikardigi kadronun affedilir tarafi yok dun ligde zaten birsey olmayacagi belli bu sene elde bir tek kupa vardi ona asilmamiz lazimdi avrupa ve prestij icin yalan oldu ..mac sonu oyunculari basinin onunde suclamasi yetersiz demesi ve bu oyunculardan bundan sonra verim beklemesi de skandal.devre arasi kadroya 6 7 takviye istiyor bunu yapabilecek ne maddi guc var ne yabanci kontenjani eldekileri elden cikarmaya kalksan talip cikmaz bunu bilmesi ve kotu kadrodan nasil yararlanabilirimi dusunmek yerine kolayi secti bunu gelirken dusunecektin avci..defans yapmayi ogrendik masali patladi defans falan yapmayi ogrenmedik dun 10 kisi bile ads 2 net pozisyona girdi rakipler atamadi girdikleri pozisyonlari onceki maclarda ustune hucum yapmayi da unuttu takim..avci gelirken icime sinmemisti avci ve sonrasi 8tasin ayni oyuncularla oynadigi top en buyuk sebepdi bekleyip gorelim demistim yinede ezber konusmamak icin ama malesef umudum yok dunden sonra.getirmesen niye getirmedin olurdu tersini dusunsek ayni sey sezon basinda newtonla neden devam edilmedi olurdu.isimiz cok zor taraftarin istegine gore panikle hareket etmeye basladi yonetim karavana atmaya devam ediyor hayira alamet degil bu gidis isimiz cok zor gecen seneki şikebahcenin durumuna dustuk .toparlanmak icin ne para babasi bir baskan adayimiz var ne enerjimiz.. avci bu gidisle yonetimle birlikde tazminatini cebine koyar gider..bu takimin kadrosu kotu tamamda goztepe hatay rize antepden falanda kotu degil onlarin oynadigi oyunu oynayamiyorsak sistemsel bir hata var ilerleyecegimize durmadan geri gidiyoruz..bu arada taraftar bu takimin herseyiymis onlar olmadan icerdeki maclarda koca bir hiçiz bu gecen senede pandemi sonrasi da ayniydi bunu gormus olduk
    İmzamı atıyorum.

Elde kalan yegane şey Türkiye kupası idi böylelikle onu da ilk maçta hiç ettiniz. Aferim

Avcı 10 hafta bilemedin 15 hafta sonra gider kimse martaval okumasın
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Bursa

O kadar berbat bir kadromuz varki,takımın başında hoca olmasa bile elemeleri gereken rakibi,10 kişi kaldığı halde elemeyedik,şimdi de suçu Abdullah Avcı'ya atacaklar,sahada Abdullah Avcı oynaıyor,kadrolar oynuyor.
    • Memento mori

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı dogrucudavut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim senin sorunun ne biliyor musun her şeyi bildiğini senden başka kimsenin ise bilmediğini sanan, sonucu gerçekleşmiş olaya göre ahkam kesen tipik Trabzonlu kafan.

Sturridgeye bayılmıyorum sana yarım sezonda bi pasla Rize, Antep, Antalya maçını çözdü mü çözdü oyun zekası olarak yüzde onu edecek kimse yok takımda onu diyorum.

Baker neden oynadı diyorsun oyun zaten kaotik duran topa kalıyor dün iki tane duran toptan asist öncesinde de bir frikik attığı için olabilir mi ? Bitmiş pereira alanya maçında orta saha oynadı diye adamı Kante yaptınız. Pereira kaç maç üst üste orada oynayabilir. Orta saha yumuşak ve uyuşuk daha sert ve biri olur mu diye Kamili düşündüğü belli. ama özür mesajı yayınlanmalı korkusuz maraz saçma buldu kararı.

Düne kadar kerem,safa oynasın ne farkederciler rezil performanstan sonra yerini taha tunc,cafer oynasına çevirdi galiba.

Sezon başı kampı yapmadı takımla, Tribünde taraftar yok yeni gelen futbolcular kimin için oynadığından haberi yok, Transfer dönemi geçirmemiş sen hoca eleştiriyorsun ilk dakikadan nasıl bir kafan var çözemedim ki seni.
    Yaa hocam herşeyi ben bilmiyorum. Ama bazi konularda hoca hatali. Sturridge konusunda katilmiyorum koca sezonda adam sadece sonradan girdigi rize macinda is yapti dogru durust haa bide bir iki kere sorlotha asist yapmisti da o maclari stu olmasa da alirdik. Bi rize maci katki yapti.

Baker iyi frikik atiyo diye oynatilmasini savunuyorsun ee yuh ben ne diyim. Kamil karari evet sacmaydi. Orada hozzeini ve pereira oynatilmaliydi. Pereira yi sag acikta denese yine birsey demicem. Bilali ilkonbir oynatan hocaya zorla iyi taktisyen mi diycez. Adamin dogru duzgun taktigi bile yok. Izledigin maci yorumlayabilseydin boyle konusamazdin. Bekler ve ortasaha ikilisi geride bekliyor. Takimda 6 tane oyuncu net defansta cakili bekliyor. Geriye kalan 4 luden de iste arada 3 u arada 2 si falan ileri cikiyor o sekilde gol atmaya calisiyoruz.

Herseyi gectim attigim videolara da mi bakmadin hic. Kadro kotu evet ama rize, hatay, gaziantep ayarinda. Onlar kadar oynayamiyorsak biz kimi elestircez. Adam gelirken bir dunya adamini da ekibim diye getirdi kulubun icine soktu. Bunlarin hepsi bu kulupten maas aliyor. Haftalar gecti en azindan bir oyuncu icin baksana suna avci geldiginden beri perfirmansi artti diyebilelim. Yada baksana oyunumuz gittikce duzeliyor yavas yavas iyi olucaz diyebilelim.

Lutfen maclardaki oyuncu dizilisini ve kimlerin nereye ne tarafa dobru kostugunu iyi takip et. Sadece topun oldugu yere degil. Topun olmadigi yere de biraz bakmani tavsiye ederim. Sayet soyledikerimi yapan insanlar. Ne derece rezil bir sekilde oynatildigimizi cok rahat idrak edebilir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

A.Demir'i tebrik ederim. Hak ettiler...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet takım formsuz moralsiz ama Abdullah hoca da formsuz!
    Maçı berabere getirmişsiniz. Rakip 10 kişi kalmış. 10 kişi ile adamlar elbette gol yemeden penaltıları bekleyeceklerdi.
    Abdullah Avcı ne olursa olsun futbolcularına uzatmalarda yemeden bir gol becerebilirlerse 2 gol atmayı
    neden şiddetle futbolculara tavsiye etmedi bu yönde oyuncuları dişinize takın diye yönetmedi.
    Uzatmaları iki takımda penaltılara gitsindi pasif oynadı. ADS 10 kişi olmasaydı zaten uzatmalarda işi bitirirlerdi.
    Hoca işi kadroya mühendisliğe bağladı. Ulan sen süper lig takımısın karşındaki ADS alt lig takımı. Üstelik adın Trabzonspor.
    Aşı lazım motivasyon lazım. Burada Başkan da suçlu son zamanlar da takımdan hep geri planda. İnsan futbolculara maç öncesi bir kaç krş prim verir
    ne bilim beraber bir fotoğraf çektirir gaz verir. Sen futbolcuları garibanlaştır, sonra futbol bekle para bekle. Topcular toptan korkar olmuş, topu ayağından atan
    pasa geçmiyor geri kaçıyor, ayağına top gelen topu ileri oyuna sokacağına geriye atıp paso zaman kaybettiriyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şansta çok önemli.
    en zor rakip bize çıktı.
    niçin bu kadar şanssısız çok merak ediyorum.
    turgutluspor bize değil başakşehire çıktı
    tarsus bize değil bjk ye çıktı
    karacabey bize değil fb ye çıktı
    adana bize değil alanyaya çıktı
    darıca bize değil gs ye çıktı
    eses bize değil rizeye çıktı
    muğla bize değil k.paşaya çıktı.

dedim ya şans yok.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şansta çok önemli.
    en zor rakip bize çıktı.
    niçin bu kadar şanssısız çok merak ediyorum.
    turgutluspor bize değil başakşehire çıktı
    tarsus bize değil bjk ye çıktı
    karacabey bize değil fb ye çıktı
    adana bize değil alanyaya çıktı
    darıca bize değil gs ye çıktı
    eses bize değil rizeye çıktı
    muğla bize değil k.paşaya çıktı.

dedim ya şans yok.
    Kısmetsizlik başımızdan akıyor.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmzamı atıyorum.

Elde kalan yegane şey Türkiye kupası idi böylelikle onu da ilk maçta hiç ettiniz. Aferim

Avcı 10 hafta bilemedin 15 hafta sonra gider kimse martaval okumasın
    türkiye kupası ne? olsa ne olur olmasa ne olur.
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene alınca başımız göğe erdi.
    Müthiş de gelir kazandık...

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa kupalarına katılma kapısı
    Annemizin ligini alsan ne almasan ne önemli olan Avrupa'da başarıdır
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Dünkü Adana Demirspor maçı hakkında yazarken bu maç başlığı karşıma çıktı aşağıda. Bakıyorum da kimse 2. lig takımına elenen Avcı'yı istifaya çağırmamış

Bjelica böyle bir skandala imza atsa ümüğüne çökerdiniz. Sonra ülkede yabancı hoca başarılı olamıyor deniliyor. Adamlara vicdansızca saldırıldığı için olabilir mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)