Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Yerel Basını

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam Karadeniz gazetesi, en büyük Türk sensin, en büyük milliyetçi sensin. Yarın başlık atarsın "Bakasetas İstiklal marşı sırasında ellerini arkaya bağladı" diye.

Bu iş artık rezillik boyutunu aştı, kim ki bu şehre "Milliyetçi Trabzon" zehrini salgılıyorsa tebrik etmek gerek. Görevini muhteşem yapmış zamanında. E ne olacak zamanında Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatılması üzerine yaşanan hengamede "İzlanda maçı Trabzon'da oynansın" diyen iğrenç güruha destek olan Trabzon'a, böyle gazeteciler müstahak.

Bundan daha acısı da, yönetimin sanki bu olay yaşanmamış gibi davranmaya çalışması olacak sanırım.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Soruyu soran kardesimiz ‘E.Alp’ daha ogrenci galiba. Bence kendi iradesiyle sormamistir o soruyu. Birisi yönlendirmistir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam Karadeniz gazetesi, en büyük Türk sensin, en büyük milliyetçi sensin. Yarın başlık atarsın "Bakasetas İstiklal marşı sırasında ellerini arkaya bağladı" diye.

Bu iş artık rezillik boyutunu aştı, kim ki bu şehre "Milliyetçi Trabzon" zehrini salgılıyorsa tebrik etmek gerek. Görevini muhteşem yapmış zamanında. E ne olacak zamanında Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatılması üzerine yaşanan hengamede "İzlanda maçı Trabzon'da oynansın" diyen iğrenç güruha destek olan Trabzon'a, böyle gazeteciler müstahak.

Bundan daha acısı da, yönetimin sanki bu olay yaşanmamış gibi davranmaya çalışması olacak sanırım.
    aga sen de abartmayi seviyorsun ha, yönetim ne yapsin simdi, he yanginla körükle gitsin de bu pislik bâzi yerel basin ve fbli ulusal basin üzerimize gelsin, zâten bahâne ariyorlar... baslarlar "bayrak tartismasinda Yunan futbolcunun tarafini tutan Trabzonspor yönetimi" basliklari atmaya...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam haklı. Bence de alınmasınlar.

Bu arada bu forumda böyle insanlar görmek ne güzel. Arada bir okuyup moral buluyoruz.
    Konu Kemal Duru tarafından (11.02.2021 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karadeniz Gazetesi provakatif yalan haber yoluyla kulübü karıştırmayı misyon edinmiş.

Sahibi de Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz.

Hahahahah yazarken sesli güldüm. Çok acayip bi şehir.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karadeniz Gazetesi provakatif yalan haber yoluyla kulübü karıştırmayı misyon edinmiş.

Sahibi de Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz.

Hahahahah yazarken sesli güldüm. Çok acayip bi şehir.
    Nedir bu MAY ve MYA lardan çektiğimiz???
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

#SATILMIŞyerelmedya

twitter gündeminde son saçmalıklarından sonra,

çok fazla utanmaz var maalesef

Konu Ozan Yılmaz tarafından (11.02.2021 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Fransa

bence direk karadeniz gazetesini hedef almaliyiz artik,,, satilik yerel medya tamam da son olayda digerlerinin günahi yok... bu mehmet ali yilmaz ve karadeniz gazetesi açik açik hedef alinmali

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada Twitter'dan Karadeniz mayını patlatmışlar...

https://twitter.com/megfootball/stat...412267008?s=20

https://twitter.com/hashtag/SATILMIŞ...=hashtag_click

https://twitter.com/tsmedyam/status/1359799170786332672?s=20

https://twitter.com/Foraorg/status/1359797762133553155?s=20

İŞ AHLAKI OLAN HERKES BİZİM SPORCUMUZDUR...

Anastasios Bakasetas :* Yunanistan Futbolcular Birliği Yönetim Kurulu'nda yer alıyor.* Yunanistan Milli Takım kaptanıÖzel bir isim. Trabzonspor'da idol alınabilecek bir isim. Gençlerin etinden sütünden yararlanması gerekiyor.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özellikle bu karadeniz gazetesi denen hain sürüsünün çaresine bir an öce bakılmalı artık!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cahillik ve yobazlık akan medya
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

karabela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok büyük terbiyesizlik, kulübü ve futbolcuyu zor durumda bırakmanın yanında oluşan güzel havayı da baltalamış oldu
    “Yolun karşısında söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktır.”

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tercüman da dingil, orda bunu dinleyip tepki vermeyen herbiri de.
    Özkan SÜMER

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tercüman da dingil, orda bunu dinleyip tepki vermeyen herbiri de.
    Şimdi dinledim de nasıl bir gerizekalılık nasıl bir sığırlık bu Karadeniz Gazetesi hainlikte çığır açmış vaziyette

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Bu soruyu soran "çakal", sorunun arkasından kulübün oyuncusunun yanında durduğu zaman verilecek tepki hesap edilerek yönlendirilmiştir zaten.
    Yani sen Bakasetas'ın yanında durursan doğal olarak, hain, Türk düşmanı, bayrak düşmanı, milliyetsiz falan ilan edileceksin.
    Hatta öyle olacaktır ki iş ulusal basına falan yansıyacaktır.

Yapılacak olan belli.
    Ses çıkarmaya gerek yok.

Cevat Kol mu sordu bu soruyu?
    Bir daha giremez tesislerden içeri.

Bu konu üzerinden kutuplaşma yaratmak isteyen herkesi def edin kulüpten.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorunun kökeni belli. Tepkinin adresi Mehmet Ali Yılmaz olmalı.

Gazetesinin çizgisi belli. Trabzonspor'a yönelik yalan ve provokatif haber üreticisi.

Onursal Başkanlığı sosyal medyada sorgulanmalı. Ve konuşması sağlanmalı.

Muhabiri kıza yasak koymak kolay. Sineği öldürmek yerine bataklığı kurutmalı.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Cehalet diyeceğim de o soru bildiğin kasıtlı provokasyon. Futbolcu ters bir şey söylese ne olacaktı?

Nereden
    İstanbul

Sonuna kadar basın özgürlüğünden yanayım.

Ama kendi şehrinin takımında oynayan Yunan bir oyuncuya bu soruyu sormak gazetecilik değildir.

Bu soru Trabzonspor'a zarar vermek için masada hazırlanmış ve kendileri sormaya cesaret edemedikleri için genç bir kadın muhabire sordurmuşlar. Sıkıntı olursa harca gitsin ne olacak.Bizim haberimiz yoktu diyecekler.

Bu gazete sanırım onursal(!)başkanın.

Bir kesim kendisini Trabzonspor'a maddi ve manevi çok şey vermiş olarak görür ama bana göre kaşıkla verip kepçeyle almıştır.

80'li yılların yeni zengin müteahhidi olarak ortaya çıkmış ve Trabzonspor üzerinden kimlik kazanmıştır.Tıpkı fb'nin önceki başkanı gibi.Buna paha biçilemez.

Trabzonspor'un mental çöküşü ve kimliğinden kopuşu da onunla ve ona atfedilen "paralı başkan"imajı ile başlamıştır. Trabzonspor özünden ayrılmış ve İstanbul takımları ile para harcayarak rekabet etmeye çalışmıştır.Sonucu da çoğunlukla hüsran olmuştur.

Kendisini Trabzonspor'un o kadar üzerinde görmektedir ki, bir röportajında "ben hiçbir zaman Trabzonspor başkanlığına aday olmadım beni aday gösterdiler" demiştir.İlk kaybettiği seçimden 1 gün sonra da kulüpten alacaklarını istemiş ve kulübün alacaklarına temlik koydurmuştur.

Bu nedenle sözü edilen yerel gazetenin aylardır sistematik bir biçimde Trabzonspor'a zarar vermeye çalışmasında şaşılacak bir şey yok.Kimbilir ne hesap içindeler.Ne de olsa bir kesim için Trabzonspor geçim ve menfaat kapısı.

Bu arada Bakasetasa'da bravo çok güzel cevap vermiş.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hiç okumaya bile değmez yayınlar. Bir babayiğit başkan olsa da -ağaoğlu'na da bir sesleni olsun- bunları yaklaştırmasın oyuncularının yanına ya da bir ultimatom versin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruyu soran kardesimiz ‘E.Alp’ daha ogrenci galiba. Bence kendi iradesiyle sormamistir o soruyu. Birisi yönlendirmistir.
    Spor Müdürü Nihat Erence'nin sormasını istediği yönünde duyum aldım. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Ezgi'ye yazdım ama cevap gelmedi. Muhtemelen olayla ilgili birçok şey var başında şu an.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu medya hain medya herseyi abartiyi takimin icraatlari göğsümü kabartiyi..

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En azından Bakasetas'a taraftar olarak böyle şeyleri tasvip etmediğimiz belirtemez miyiz? İngilizce metin hazırlayıp ya da Yunanca bilen birileri varsa öyle mesaj hazırlayıp paylaştığı fotoğraflara falan yazarız. Oyuncunun aklını karıştırmaya gerek yok gayet taş gibi oynuyor, takımı sahiplenmiş. Buna mı engel olmaya çalışıyorlar anlamıyorum ki

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spor Müdürü Nihat Erence'nin sormasını istediği yönünde duyum aldım. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Ezgi'ye yazdım ama cevap gelmedi. Muhtemelen olayla ilgili birçok şey var başında şu an.
    Öğrenci bir kıza o soruyu sordurup kızı millete yem edeceğine o İstanbul’dan ısmarlama haberler yaptırtan Karadeniz gazetesi müdürü adama sor bakalım kendin niye gelip sormamışsın diye.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı UYZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından Bakasetas'a taraftar olarak böyle şeyleri tasvip etmediğimiz belirtemez miyiz? İngilizce metin hazırlayıp ya da Yunanca bilen birileri varsa öyle mesaj hazırlayıp paylaştığı fotoğraflara falan yazarız. Oyuncunun aklını karıştırmaya gerek yok gayet taş gibi oynuyor, takımı sahiplenmiş. Buna mı engel olmaya çalışıyorlar anlamıyorum ki
    Olayı abartmaya gerek yok hocam,kapandı gitti Bakasetasın da çok kafasının takıldığını düşünmüyorum. Felledirmeyin ortalığı oldu bittiye gelsin haftasonu önemli bir maçımız var.

Nereden
    Fransa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu soruyu soran "çakal", sorunun arkasından kulübün oyuncusunun yanında durduğu zaman verilecek tepki hesap edilerek yönlendirilmiştir zaten.
    Yani sen Bakasetas'ın yanında durursan doğal olarak, hain, Türk düşmanı, bayrak düşmanı, milliyetsiz falan ilan edileceksin.
    Hatta öyle olacaktır ki iş ulusal basına falan yansıyacaktır.

Yapılacak olan belli.
    Ses çıkarmaya gerek yok.

Cevat Kol mu sordu bu soruyu?
    Bir daha giremez tesislerden içeri.

Bu konu üzerinden kutuplaşma yaratmak isteyen herkesi def edin kulüpten.
    Aynen maalesef
    Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunun kökeni belli. Tepkinin adresi Mehmet Ali Yılmaz olmalı.

Gazetesinin çizgisi belli. Trabzonspor'a yönelik yalan ve provokatif haber üreticisi.

Onursal Başkanlığı sosyal medyada sorgulanmalı. Ve konuşması sağlanmalı.

Muhabiri kıza yasak koymak kolay. Sineği öldürmek yerine bataklığı kurutmalı.
    kesinlikle ayni fikirdeyim
    Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kendisinin numarasi varsa direk yazabilirim, ararsam da olur da cevap vermez... tivitirda az bi nihat erence ismini aratip hakkinda geçmiste yazilan tivitlere baktiginizda nasil serreeffsizzz birisi oldugunu, sikeci yandasi ve Trabzonspor düsmani oldugunu hemen görürsünüz.... yavsak pislik, köpek herif....
    varsa onun yakini bu yazimi kendisine yollasin istedigi dâvâyi açsin... yüzüne karsi daha agir küfürleri edecegime söz veriyorum...
    mehmet ali yilmaz ne ki, çalisanlari ne olsun...
    Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenci bir kıza o soruyu sordurup kızı millete yem edeceğine o İstanbul’dan ısmarlama haberler yaptırtan Karadeniz gazetesi müdürü adama sor bakalım kendin niye gelip sormamışsın diye.
    o kizin hiç mi akli yok da kabul ediyor bunu, ya da çok iyi mamalanmis, ya da "reklamin iyisi kötüsü olmaz" diye düsünmüs... neresinden bakarsak bakalim rezillik, ve kizin hiç savunulacak tarafi yok...
    ben sorulan sorudan çok niyeti anladigim için çok sinirliyim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)