Sayfa 3 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 915 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 10.Hafta | MKE Ankaragücü 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

net galbiyet beklemiyorum ama ivme kazanmak icin illa galibiyet gerekiyor.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Birtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Afobe yerine Djaniny ile baþlarýz umarým.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Birtan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Afobe yerine Djaniny ile baþlarýz umarým.
    Semedo llk 11 baþlarsa daha verimli olabilir.

Afobe'nin bitiriciliði zayýf
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

5-0 net yeneceðimiz maç.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Bu kadro çok zayýf hiçbir maçýn favorisi deðiliz Ýnþallah dirençle oynayýp 1-0 da olsa yine kazanýrýz
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Haldun DOMAÇ haberleri;

1- Plaza gözden çýkarýldý. Ocak ayýnda gönderilecek.
    2- Leipzig Sörloth'u Ocak ayýnda kiralayacak. TS devreye girebilir.
    3- Celta VÝGO Okay Y. için gitme zamaný geldi dedi. Ocak ayýnda GS ve TS istiyor.
    4- LÝLLE Yusuf Y. yükselen performansý nedeniyle sezon ortasý ya da sonu satabilir. TS satýþtan %20 pay alarak elini rahatlatacak.
    5- AVCI, sol bek, sað stoper, 2 orta saha ve 1 golcü istedi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Ben hocanýn yerinde olsam böyle bir þey denerim.
    Ömürü artýk ortasahaya çekme vakti geldi bence. Hem kendi için hem takým için doðrusu bu olacaktýr.
    Ömür çok iyi bir saðiç futbolcusu bence. Kesinlikle kanat forvet özellikler taþýmýyor. Þut yok, topsuz koþu çok az.
    Fakat merkezde yapacaðý al-verle, zaman zaman dikine koþularýyla oyuna tempo katacaktýr. Fiziken daha da güçlenip bu pozisyona evrilmesi lazým artýk. Ömür Messi deðil Ýniesta tarzý bir futbola uyarlanmalý.

Diabate ve Djaniny arasýnda kararsýz kaldým. Ýkisini de fazla izleyemedik.
    Afobeye hiç girmiyorum. Yeterli bir futbolcu asla deðil. Djaniny ise çok vurdumduymaz ve bencil bir görüntü verdi bana. Durumuna göre en öne çekilebilir, Ekuban saða geçebilir. Ekuban da ilerde tek baþýna çok verimli deðil. Çok iyi bir 2. forvet aslýnda ama ona uygun bir taktiðimiz yok görünüyor.
    Doðru bir kadro mühendisliði yapýlsa idi onca futbolcuyu kaybetmiþken Ekubaný hedef oyuncu yapýlýr ona göre kadro mühendisliðini yapýlýrdý.
    Diabateyi de sað çizgi de görmek lazým en azýndan. Adam kadroya giremiyor.
    http://www.footballuser.com/1832976/Trabzonspor
    Konu Mert Acar tarafýndan (25.11.2020 Saat 23:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    36

Yaw bu yusuf sarýya noldu yine
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

geçen haftaki 11 le baþlanabilir belki bakerin yerine flavio..serkan rotasyonda kullanýlýr diabate ne olacak belli deðil 10 haftada biþey göremedik ayný þekilde djaniny de hiçbiþey katamadý takýma..hocanýn iþi zor böyle verimsiz oyuncularla..

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Sturridge 5 hafta oynamiyordu gelip 2 asist 1 gol atiyordu bare, Yusuf Sari 1 dk sahda direct sakatlaniyor, Djaniny, afobe ve diabate 0 katki sagliyor

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Anakragücü maçý ve sonrasý hiçbir maç kolay deðil. Bizim kazanmamýz Wakamenin iyi oyununa baðlý, Wakame istediði alanlarý bulursa bu maçý 3 farklý da kazanýrýz. Yok eðer gol atamazsak her geçen dakika beraberlik iyidir demeye baþlarýz . Ýþin özeti bu..
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Taraflý tarafsýz bütün herkesin gördüðü dillendirdiði
    ligin en kötü topunu oynayan takýmýn biz olduðu
    ligin güç,fizik,kondisyon olarak en yetersiz olduðu
    puan cetvelinde en fazla gol yiyen takýmýn biz olduðunu(15 gol)
    süper ligte hiç bir takýmýn 35-40-45 dakika rakibinden baský yemediði
    sadece bizim baský yediðimiz bir ortamda
    farklý yeneriz,asarýz,keseriz, 5-0 olur 4-0 olur
    gibi söylemler
    zarar veriyor.
    **
    erzurum maçýndan öncede söyledim yazdým
    ne olursa olsun,ama yarým sýfýr olsun bizim olsun dedim.
    öylede oldu.
    takýmýn durumunu gerçekçi bir gözle gördüðüm için....
    avcý yý isteyen biri olarak,elinde sihirli deðnek olmadýðýnýn farkýndayýz.
    özellikle hugo ve az buçuk edgar hariç yabancýlarýn durumu ortada çok yetersizler çokkk

cuma akþamý yine ayný düþüncedeyim.
    beklentim yine ayný olacak.
    sivas maçý öncesi
    öyle veya böyle hocasýz ankaragücünü
    yarým sýfýr olsun bizim olsun düþüncesindeyim.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Devre arasý orta sahaya net 2 takviye yapýlmazsa ilk 7 zor görünüyor.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Ankaragücü alýr (totem)
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

gerson rodriguez devre arasý gelsin forvete koyarýz afobe ve djanniy vitamnisizleri ile olmaz. gecen yýl ligde sivrilen adamlarý alsak bu halde olmazdýk. kasap dedik gençlerbirilðinde baiano olsa sertlik katardý orta sahaya rodriguez zaten çok hýzlý ve iyi güçlü oyuncu.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Bu dingiller geçen sezon sebepsiz yere 19 maçta 15 puan toplayan takýmý devralýp devre arasýnda michalak, lobjanidze, gerson rodriguez gibi çok iyi oyuncularý bulup getirtip bütün þanssýzlýk ve hakem hatalarýna raðmen 9 maçta 11 puan toplayan mustafa reþit akçayý gönderdiler ibrahim üzülmezi getirdiler. Ibrahim üzülmez de benim beklentilerimin üzerinde performans gösterip 6 maçta 8 puan toplamýþtý. Ben bütün maçlarý kaybeder diye düþünüyordum.

Yeni sezon da keþke onunla devam etselerdi ama tuttular hiç alakasýz adam fuat çapayý getirdiler. Tamam faut çapa geçen sezon kasýmpaþaya ligin ortasýnda geldi orada iyi iþler çýkardý takýmý ligde tuttu ama zaten o takým için normalde olmasý gereken oydu. O kadroyla zaten ligden düþmeleri çok saçma olurdu. Fuat çapa da keþke yeni sezonda kasýmpaþada devam etse ama o tuttu ankaragücü ile anlaþtý kasýmpaþa da mehmet altýparmak ile anlaþtý ve sonrasýnda olanlar herkesin malumu.

Ben daha sezon baþlamadan bu ankaragücünün fuat çapa ile bir halt edemiyeceni ligin son sýrasýna demir atacaðýný söylemiþtim. Gerçekten o takýmý çalýþtýracak teknik direktörün çok çok iyi olmasý lazým. Kadrolarý inanýlmaz kötü. Geçen sezondan rodriguez ve michalak takýmdan ayrýldý. Galatasaray maçý deniyorda galatasaray bu sezon rahat rahat zorlanmadan kaç tane maç kazanabildi acaba. Ankaragücü türkiye kupasýnda 2.lig takýmý kocaelispora 2-1 yenildi daha.

Haa tabiki bizim maçýn kolay olacaðýný kesinlikle düþünmüyorum. Altyapý hocalarýnýn bizim maça nasýl nir taktikle çýkacaklarý belli deðil. Her an ters köþe olma ihtimalimiz bulunan bir maç olarak görüyorum karþýlaþmayý. Agrýca cidden bu ankaragücü de tam asansör takým süper lig tarihinde kümede kalma mücadelesi vermediði sezon hatýrlamýyorum ben.

Nereden
    Sivas
    Yaþ
    32

Nwakameyi forvete evirme vakti geldi bence Ronaldo gibi

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Bu maçýda savasarak alýp yolumuza bakmalýyýz, galibiyet serileri çok önemli, takým kazanmaya alýþmalý.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Bu maci ne yapip edip 3 puan almaliyiz takima öz güven gelmesi icin ama rakip hafife almamaliyiz
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Alýntý Alp29 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Wakayemeden olsa olsa Firmino olur,Ronaldo olmaz.Wakayemeden santrafor olmaz,Firmino gibi sahte forvet olur.Firmino gibi geriye gelir top alýr oyun kurar,pas daðýtýr,oyunu açar,gerektiðinde de golünü atar.

Wakayemeyi ileri uçta kullanacaksan kanatlarýn hem hýzlý hem de dribbling becerisinin iyi olmasý,sürekli savunma arkasýna koþu yapmasý lazým yoksa bir anlamý kalmaz.

Liverpool güzel bir örnek.Mane ve Salah çok süratliler ve sürekli savunma arkasýna koþular yapýyorlar.Firmino da arada ki baðlantýlarý saðlýyor,aralara iyi top salýyor,pas daðýtýyor.

Biz de böyle bir düzen kurmak zor.Ekuban solda,Waka ileride desen,sað kanatta adam yok.

En iyisi Waka solda devam etsin,Ekuban yardýmcý forvet olsun.Ýleri uca da Sorloth kiralansýn.Sað kanada da Visca tarzý bir adam alýnsýn sorun çözülsün.

Waka bu sezon böyle idare eder ancak seneye ilk 11 de olmamalý.Evet adam Ronaldinhonun alt model,aþýrý derecede yetenekli ama savunmaya katkýsý sýfýr.Kompakt oynayan bir takým için çok büyük bir sýkýntý bu.Savunmayý takým halinde yapmak gerekiyor.Sol kanada alýnacak isim Kasýmpaþadan Premier Lige giden Trezeguet gibi olmalý.Oyunun her iki yönünü de oynayabilmeli.

Siz savunmayý takým halinde yapamadýðýnýz zaman takýmýn bütün hatlarý aþýrý derecede çöküyor,ortasaha oyuncularý koþmaktan bayýlacak hale geliyor.Sürekli geri koþmak zorunda kalýyorlar.Önde etkili pres ve alan daraltma uygulayabilsen zaten ortaya düþen birçok topu kaparsýn,rakip ataða bile çýkamaz.Bunu geçen sezon en etkili bir þekilde Sivasspor maçýnda 45 dk yapabildik,onda da büyük bir motivasyon vardý.Uzun süre devam ettirecek kondüsyonumuz olmadýðý için devam edemedik.

Bu nedenle kýsa vadede böyle devam edebiliriz ama sezon sonu Wakayeme ilk 11 den kesilmeli.Alternatif olarak kullanýlmalý.Bunu harika bir yetenek olduðunu bile bile yapmalýyýz.

Takým halinde çok koþmanýn ne demek olduðunu Alanyaspor maçýnda gördük.Alanya maçýnda genel anlamda yetenekleri kýsýtlý bir kadroyla oynadýk ama aþýrý derecede koþtuk.Adamlar gol pozisyonuna bile giremediler.Cezasahasýna pasla bir defa bile girmelerine izin vermedik.Orta alaný çok iyi kapatýnca rakibi kenarlara ittik.Orta yapmaya veya içe katedip þut atmaya çalýþtýlar bunu da kanatta ikili sýkýþtýrma yaparak engelledik.Bulduðumuz pozisyonlarý yetenek yoksunu Djianny kaçýrmasaydý eðer maçý kazanacaktýk.

Burada þunu anlatmaya çalýþýyorum.Bizim bunun bir ortasýný bulmamýz lazým.Hücumu çok iyi ama kondüsyonu berbat,bu nedenle çok gol atan ama çok gol yiyen bir takým görmek istemiyorum artýk.Geçen sezon ki kadro çok gol atýyordu ama ortasahada Sosanýn ikinci 45 lerde bitmesi,Wakanýn ise 90 dk yürümesinden ötürü otobana dönen ortasaha yüzünden çok gol yiyorduk.Stoper kalitesi de sýkýntýydý ama asýl sýkýntý takým savunmasýydý.

Çift yönlü oyuncular bulmamýz lazým.Kanat dediðin çift yönlü çalýþacak,ileri geri sürekli çalýþacak.Merkez ortasaha dediðin çift yönlü çalýþacak.

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý Alp29 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nwakaeme ile ilgili seneye için 3 seçenek var...
    1.Satmak
    2.Yardýmcý Forvet rolü verekerek forveti çiflemek
    3.Tek Forvet oynatmak (Bence çok zorlanmayacaktýr)... Zaten aðýr bir adam seneye 32 yaþýnda olacak, sol kanatta geri gelmekte zorlanýyor, en iyi sol beki de alsanýz önünde Nwakaeme varken o koridor delil deþik olur... En mantýklýsý hem onun için hem bizim için Arap yarýmadasýa satmak orda yýllýk 3'ten aþaðý almaz, biz de 4-5'e bakmadan yollamalýyýz... Olur da satamazsak Nwakaeme gibi adamý yedek oturamazsýn, sol kanatta da artýk olmayacaðýndan forvete evirmek lazým....

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý gökhants1966 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Wakayemeden olsa olsa Firmino olur,Ronaldo olmaz.Wakayemeden santrafor olmaz,Firmino gibi sahte forvet olur.Firmino gibi geriye gelir top alýr oyun kurar,pas daðýtýr,oyunu açar,gerektiðinde de golünü atar.

Wakayemeyi ileri uçta kullanacaksan kanatlarýn hem hýzlý hem de dribbling becerisinin iyi olmasý,sürekli savunma arkasýna koþu yapmasý lazým yoksa bir anlamý kalmaz.

Liverpool güzel bir örnek.Mane ve Salah çok süratliler ve sürekli savunma arkasýna koþular yapýyorlar.Firmino da arada ki baðlantýlarý saðlýyor,aralara iyi top salýyor,pas daðýtýyor.

Biz de böyle bir düzen kurmak zor.Ekuban solda,Waka ileride desen,sað kanatta adam yok.

En iyisi Waka solda devam etsin,Ekuban yardýmcý forvet olsun.Ýleri uca da Sorloth kiralansýn.Sað kanada da Visca tarzý bir adam alýnsýn sorun çözülsün.

Waka bu sezon böyle idare eder ancak seneye ilk 11 de olmamalý.Evet adam Ronaldinhonun alt model,aþýrý derecede yetenekli ama savunmaya katkýsý sýfýr.Kompakt oynayan bir takým için çok büyük bir sýkýntý bu.Savunmayý takým halinde yapmak gerekiyor.Sol kanada alýnacak isim Kasýmpaþadan Premier Lige giden Trezeguet gibi olmalý.Oyunun her iki yönünü de oynayabilmeli.

Siz savunmayý takým halinde yapamadýðýnýz zaman takýmýn bütün hatlarý aþýrý derecede çöküyor,ortasaha oyuncularý koþmaktan bayýlacak hale geliyor.Sürekli geri koþmak zorunda kalýyorlar.Önde etkili pres ve alan daraltma uygulayabilsen zaten ortaya düþen birçok topu kaparsýn,rakip ataða bile çýkamaz.Bunu geçen sezon en etkili bir þekilde Sivasspor maçýnda 45 dk yapabildik,onda da büyük bir motivasyon vardý.Uzun süre devam ettirecek kondüsyonumuz olmadýðý için devam edemedik.

Bu nedenle kýsa vadede böyle devam edebiliriz ama sezon sonu Wakayeme ilk 11 den kesilmeli.Alternatif olarak kullanýlmalý.Bunu harika bir yetenek olduðunu bile bile yapmalýyýz.

Takým halinde çok koþmanýn ne demek olduðunu Alanyaspor maçýnda gördük.Alanya maçýnda genel anlamda yetenekleri kýsýtlý bir kadroyla oynadýk ama aþýrý derecede koþtuk.Adamlar gol pozisyonuna bile giremediler.Cezasahasýna pasla bir defa bile girmelerine izin vermedik.Orta alaný çok iyi kapatýnca rakibi kenarlara ittik.Orta yapmaya veya içe katedip þut atmaya çalýþtýlar bunu da kanatta ikili sýkýþtýrma yaparak engelledik.Bulduðumuz pozisyonlarý yetenek yoksunu Djianny kaçýrmasaydý eðer maçý kazanacaktýk.

Burada þunu anlatmaya çalýþýyorum.Bizim bunun bir ortasýný bulmamýz lazým.Hücumu çok iyi ama kondüsyonu berbat,bu nedenle çok gol atan ama çok gol yiyen bir takým görmek istemiyorum artýk.Geçen sezon ki kadro çok gol atýyordu ama ortasahada Sosanýn ikinci 45 lerde bitmesi,Wakanýn ise 90 dk yürümesinden ötürü otobana dönen ortasaha yüzünden çok gol yiyorduk.Stoper kalitesi de sýkýntýydý ama asýl sýkýntý takým savunmasýydý.

Çift yönlü oyuncular bulmamýz lazým.Kanat dediðin çift yönlü çalýþacak,ileri geri sürekli çalýþacak.Merkez ortasaha dediðin çift yönlü çalýþacak.
    Elimizdeki oyuncu grubuna uygun sistem bu...
    ....... Edgar..... Huseini.... Hugo.....
    . Pereria.... Parmak.... Baker..... Marlon....
    ............ Ömür..............Nwakaeme ........
    .....................Ekuban...........
    Pereria dönemiyor, Nwakaeme dönemiyor, Marlon defansif açýdan sýkýntý, Ekuban tek adam olmuyor, Oyun kurucu yok, orta alan kýrýlgan... Tüm bunlar düþünüldüðünde elimizdeki kadroya en uygun yapý bu.... Pereria ve Marlon'un aklý geride kalmaz, Nwakaeme ve Ömür her zaman geri gelmek zorunda kalmaz,Enerjilerini daha tasarruflu kullanýr, Ekuban yalnýz kalmaz, Kanatlar iþler, göbek de kalabalýk olur, Defans üçlü her türlü daha güvenli.....

MA291 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Avcidan orta sahaya bir cözüm bekliyorum. Yapilacak tek sey iyi takim defansi. Gol zaten atariz, yeme yeter.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Umarým Avcý da gidip devre arasý 3-5 tane vasat adamý toplayýp almaz. Tek ihtiyacýmýz 1 tane kaliteli forvet ve 1 tane kaliteli ortasaha. Müthiþ bir takým oluruz bu iki transferle. Özellikle ortasaha oyuncusu öyle Brezilya’dan,Arjantin’den,Norveç’ten kapalý kutu adamlar deðil Avrupa’nýn büyük takýmlarýmda oynamýþ kariyeri düþüþte olan 30-32 yaþlarýnda net bir ortasahadan bahsediyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)